63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarusfan
    #15129
    Hiába lobbiztok a k*ssért, olyanok mindig is voltak és lesznek is, akik azért is folyton rákérdeznek vagy azért, mert nem tudják hogy nem kéne, vagy azért, mert szemetek és türelmetlenek. Zárójelben megjegyzem, hogy ez az összes szimulátornál így van, nem csak az OMSI-nál.
  • szaszy0830
    #15128
    Szerintem hagyjátok abba a veszekedést.Tényleg nem kell azt se megkérdezni száz milliószor, hogy mikor lesz kiadva stb.
    Mert én is attól félek, hogy berág a készítő és nem fogja kiadni.
    Úgy hogy...
  • zsoltim412198
    #15127
    Sziasztok valaki készít csuklós ikaruszt vagy tud meg adni ilyen csuklós ikarusznak bétáját?
  • omsifan
    #15126
    ISTENEM!!! Ha így folytatod, akkor nem fogja kiadni ő se, ha megelégeli ezt. Akkor nyista a 256-os is, és gondolom, hogy azt senki se szeretné.
  • omsidriver
    #15125
    Mint már korábban ítram, elkezdtem a Dél-Buda pályámat. Itt vannak a képek a készülő Kosztolányi Dezső térről:
    1.2.
    3.
    4.
    5.
    Ha van valakinek olyan épülete vagy egyéb objektuma, amit ezen a pályán felhasználhatok, akkor írjon nekem PM-be.
  • halaszfi
    #15124
    Ja igen.Leragadtam.
  • omsidriver
    #15123
    Ezen kívül még a buildingboxhoz, valamint készült hozzá hangos utastájékoztató rendszer is.
  • halaszfi
    #15122
    Csak az utasokhoz.
  • Brad33
    #15121
    Heló!
    Múltkor láttam, hogy kiadtak egy Solarist, de kezdetleges verzió volt. Azóta van javított változat? Köszi előre is!
  • halaszfi
    #15120
    És még az ikarus 260.(lengyelektől.)Valamint a béta ikarus 280.
  • omsidriver
    #15119
    Ez nem igaz. Van már kiadott magyar Ikarus: a 415.04.
  • LMG123
    #15118
    Ha nagyon mennél,akkor menj el egy olyan településre,ahol Ikarus jár,és ülj fel rá...akkor mehetsz vele... -.-
  • olimano2222
    #15117
    Csodás! :)
  • vikimaki1
    #15116
    És szerinted itt ezek a fórumozók nem mennének már vele? Mindenki várja, de akkor is légy türelmes!
  • vikimaki1
    #15115
    Te NAGYON értelmetlen vagy! Szerinted nem lett volna itt fórumon. Nem csodálom, hogy veled minden fórumon mindenkinek a töke tele van már. Minek szólsz hozzá?? NINCS MÉG MAGYAR IKARUS KIADVA! és még egyszer azért írtam le, hogy hátha így felfogod, bár az szerintem lehetetlen.....
  • ZsBalu01
    #15114
    Majd időben kiadja, de ha 60x megkérdezi mindenki, akkor sem fogja előbb kiadni.
  • matec1996
    #15113
    ÉS nemeza mikor adja ki a buszát hisz már nagyon mennék egy jót az ikarusokkal :D
  • halaszfi
    #15112
    Google földből hogy szedem ki az objekteket?
  • GMI
    #15111
    Nagyon szép!
  • bocskor3
    #15110
    Nemazát!! :D Nem inkább Nemezát? :)
  • omsifan
    #15109
    OFF: Jójó, értem én, de akkor esetleg mondatvégi írásjel? :)
  • ekepista
    #15108
    oké én csak kérdeztem és meg is értem hogy meg kel vele várni nemazát
  • LMG123
    #15107
    OFF: Nem igaz,hogy ennyi értetlen van...matec veled minden fórumon mindenkinek a töke tele van már... :@
  • omsifan
    #15106
    Ne gyertek már a hülyeséggel...
  • omsifan
    #15105
    Már nekem is. Csak mikor feltöltöttem, akkor nem rakta be.
    Nem lesz még ma letölthető. De nem is tudom, hányszor lett elmondva, hogy meg kell várni nemezát???
  • ekepista
    #15104
    aképen látható ikarusz még ma letölthető lesz
  • Martinez01
    #15103
    Nálam berakta mind 3-at.
  • matec1996
    #15102
    Ez a busz még ma letölthető lesz ?? :P
  • omsifan
    #15098
    Elkészült BSN-548 is, már nem sok van hátra. :)
  • SnyperD
    #15097
    Köszi :)
  • GMI
    #15096
    Nagyon szép!!!+
  • Erlau Trans #15095
    Arról.
  • SnyperD
    #15094
    Sikerült megcsinálni az ablakot :) ( Ez még csak teszt mozgatás )


    És a belső kapaszkodók :)

  • Zoliikp
    #15093
    Melyik verzióról van szó?
    Az új Davisville2?
  • bocskor3
    #15092
    Majd megbeszéljük. ;)
  • Erlau Trans #15091
    OFF: Német mentalistás... aki élt/dolgozott náluk az tudja milyenek. Sajátos, önérzetes értékítéletük van, és nem szeretik őket ha sürgetik, de nagyon nem. Pl. nekem mondta a német góré, hogy az a normatíva amit én megcsináltam 8 óra alatt, az a németnek 12 legalább mert egyrészt komótosan másrészt precízen csinálja -amit inkább azt jelenti, hogy össze-vissza egy saját maga logikája által felállított bonyolult rendszer szerint, majd ha rászólnak, hogy Hans halaggyá má, először csend, majd még annyira se csinálja, második alkalommal már orra alatt morogva harácsol valamit, majd harmadiknál ott hagyja a fenébe az egészet és még ő van megsértődve.....
  • Erlau Trans #15090
    Nekem is dettó... feltelepítettem minden, és össze-vissza van minden a pályán, lerak a fűre, de felette van az út, vagy alatta.... stb. Kész káosz.... leszedtem, újrafel, de semmi.
  • omsidriver
    #15089
    Jó estét!
    Elkezdtem a Dél-Buda pályámat, hamarosan rakok fel róla képeket. :) Először a 150E járatot fogom elkészíteni. Próbálom minél élethűbben megcsinálni.
    @bocskor3: én is szívesen venném, ha csatlakoznál hozzám ebben
  • olimano2222
    #15088
    rendben legalábbis én úgy terveztem hogy hétvégén bele kezdhetnénk mert akkor itt vagyok elég sokat gépnél és tudjuk csinálni ha te is benne lennél és nem hagynál ott a negyedénél akkor neki állhatunk ha gondolod hétvége fele vagy amikor neked jobban megfelelne. :) a részleteket hogy milyen pálya legyen van el képzelésed? (nekem valami ilyesmi lenne falukat összekötő falusi utak és autó pályás szakasz ami hószú lenne valami ilyesmit képzeltem el :) és te?) esetleg valahol tudnánk könnyebben beszélni majd ?
  • bocskor3
    #15087
    Akár objekteket is tudok. (Bár nem profi szinten.)