63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • rarma
    #15253
    Csak azt elfelejteted megírni még, hogy csak akkor lehet megnézni az oldalt ha regisztrálsz rá.
  • SnyperD
    #15252
    De úgy vettem észre annak másabb a hangja :) Azért kérdem :)
  • bocskor3
    #15251
    Persze hogy megengedem a 6 sebességes váltó is benne van a csomagban a Rába D10 motorhoz.
  • vikimaki1
    #15250
    És ha figyelitek a Playglobe.net-et akkor még sok más pályát találtok. Pl.: egy fiktív: Mountain City
  • vikimaki1
    #15249
    Sziasztok! Ti tudtatok az Oldton pályáról? képek:


    letöltő link: Oldton 8.0
    ahonnan szedtem: Playglobe
  • SnyperD
    #15248
    Hali !
    Nagyon tetszik a "-Csepel D614.10 4 sebességes váltóval." hangja meg minden és szeretném kérdezni hogy esetleg engednéd e hogy majd a buszomhoz használhassam? Esetleg a Váltót meg lehetne csinálni 6 osra? U. ezzel a hangal?
  • rarma
    #15247
    Brazil készítőknek köszönhetően, 90% -ig már kész egy másik új busz a
    Mercedes Benz OF1418

  • olimano2222
    #15246
    Gratulálok Nagyon jó lett és persze valóságos végre lehet menni gyorsabban is :)
  • kuhnzsolt
    #15245
    Hát egy ilyet elfogadnák az omsihoz
  • dantre
    #15244
    Sziasztok
    Felraktam ezt az Ikarus hang kiegészítést és elrontotta a buszt mivel hibával kilép a játék, tudnátok linkelni nekem egy olyan 260-ast amivel lehet ezt a kiegészítőt használni ?
    Előre is köszi ! Üdv dantre
  • bocskor3
    #15243
    @omsifan felőlem nyugodtan felhasználhatod!
    Megpróbáltam valósra csinálni.
    Off: bocsi a helyesírásért, + a mobilom nem ismeri a válaszgombot.
  • LMG123
    #15242
    Sehonnan.
  • bence099
    #15241
    Honann tudom le tölteni ?
  • jutiput
    #15240
    Köszönöm, amit írtál, hihetelenül sokat tanultam belőle! Üdv.
  • vikimaki1
    #15239
    Nekem nagyon tetszik!! amúgy igen fiktív, de nagyon jó lesz.
  • Robi546
    #15238
    Dicsak milyen busz készülget itt :D :D Egyébként ez milyen busz ? Fiktív vagy milyen ?
  • wollnerd #15237
  • SnyperD
    #15236
    Állapot jelentés:



  • omsifan
    #15235
    Ezek a scriptek eredeti értékek alapján vannak beállítva? Felhasználhatom a 256-hoz?
  • omsifan
    #15234
    Na emberek! Kipróbáltam mostani szemmel a 250-est, amit tavaly csináltam. ÖRÜLJETEK, HOGY NEM KAPJÁTOK MEG!!! Ez egy borzalom, úristen, mire voltam én képes?
  • bocskor3
    #15233
    Jó estét csináltam egy kis motor csomagot a 260-ashoz.
    Tartalmaz:
    -Rába D10 és Rába G10 (gáz) motor 6 sebességes váltóval
    -Rába D2156 és D2356 motor 5 sebességessel
    -Csepel D614.10 4 sebességes váltóval.
    Remélem tetszeni fog.
    LETÖLTÉS
    Videó:
  • Penge88
    #15232
    Milyen áprilisi megjelenés? Kidobnak megint valami Bus Simulatornak "csúfolt" tömegterméket? Amíg ilyen szintű dolgokat fognak kiadni, addig lesz min jót nevetni. :-)
  • Routeres
    #15231
    Igen, mostanában én is úgy vagyok vele, hogy építgetem ugyan a pályákat, de olyan kiadósat nem tudok "kockulni" vele. Részben a gyatra futási teljesítmény, részben pedig az idegesítő hibák miatt.

  • vertexx
    #15230
    Kedves Zoliikp!
    Bocsánat,hogy most írok de melóztam! Mindent úgy csináltam ahogy mondtad,vártam kicsit a betöltődés után,kiválasztottam kedvenc buszom de sajnos nem jeleníti meg a játék a belépési pontokat. Még azt vettem észre,hogy csak a régebbi pályáknál csinálja ezt,az újaknál megvannak a belépési pontok!
  • Haulin
    #15229
    Sok furcsaságot csinál. Például újratelepítettem a játékot sok fölösleges dolog volt. Elindítom alap map(berlin) alap busz, úgy megy mint az álom. Beleteszek 2 nem alap pályát és 1nem alap buszt és az egész játék(berlin map és alap busz)-nál úgy elkezd akadni hogy ugrál a busz. Illetve semelyik ikarus buszt nem akarja bevenni mostanában.:D Valami francos hibaüzenetet dob ki. Ott tartok addig az omsival való játszást befejezem amíg megnem jön a csuklós busz, újra teszem és ámen:D (addig meg editor... :D)
  • bence099
    #15228
    ja ok
  • bence099
    #15227
    ez OMSI-ra vonatkozik ?
  • kuhnzsolt
    #15226
    OFF: már mint az Omsi-ról van szó természetesen
  • kuhnzsolt
    #15225
    OFF: Ha valakit érdekel: Belső információból tudom, hogy az Auchan áruházakban 03.30-tól szimulátor akciók lesznek! A rendelést néztem, 600 db van rendelve! Jelenleg 10590 ft, és 25%-os szimuláció akció lesz!
  • atty707
    #15224
    Természetesen nem kell megvenni, de akkor játszani sem kell vele. Pont úgy ahogy a boltban sem kell vásárolni se kenyeret, se tejet. Ja, hogy éhen maradsz?
    Több magyarországi forgalmazónál is lehet kapni az OMSI-t, így ennek se kellene akadálynak lennie.
    Egyébként ez NEM játék, hanem vérbeli szimulátor!
  • jutiput
    #15223
    Lehet, hogy neked megérte megvenni, ezért irigyellek, de nem tartom akkora játéknak, amennyibe kerülne , ha lehetne kapni magyar üzletben! Majd figyeld meg az áprilisi megjelenést és akkor mond , hogy ez megéri azt az összeget! Csodálkoznék, de nagyon!Üdv.
  • Routeres
    #15222
    Nekünk néha eltűnnek a pályáról a talaj festései...
    Kellemes tud lenni, mikor a kész pályát újra kell festeni...
  • ekepista
    #15221
    köszi
  • dgufoplast
    #15220
    Itt meg találod
  • ekepista
    #15219
    sziasztok lenne egy kérésem aman nl 202 buszt eltudnátok nekem küldeni mert nekem nincs benne ajátékba előre is köszi
  • TheSosy
    #15218
    Miért nincs a kispest pályán AI busz?Fenn van a man nl 202
  • mojorisin
    #15217
    Üdv. Röpke kérdés a Teltow pályával kapcsolatban:
    Én nem tudok minden vonalon menni, mert pl. a 625-ös járatnak az egyik útvonala a “Iserstr./Gesundheitsz”-től indul, de oda nem tudom rakni a buszt hogy elinduljak, mert nincs a listában (ahova le kell rakni a buszt és indulni…)… de ez csak egy példa..rengeteg olyan indulási pont van (utca) ami nincs feltüntetve!
    Ilyenkor mivan?
  • Zoliikp
    #15216
    Rendszeresen ellenőrizd a logfile.txt, lehet az kavarja meg.
    Ugyanis minden indítás után "beleírja" a hibákat, és egy idő múlva már akkora lesz a fájlméret, hogy maga a játék "nem fér el a memóriában".
    Gondolj csak bele:
    van egy pályaszakaszod, azt minden egyes nagyobb változtatás után megnézed, de ha más pályánál, busznál valamit nem talál, azt is bevési ebbe a fájlba, és nem törli ki magától. Legalábbis még nem tapasztaltam.
    Egyszerűen kitörlöd magát a fájlt, úgyis létrehozza magának...
  • gumikacsa
    #15215
    Egyébként is, meg kell venni a játékot.
  • Erlau Trans #15214
    Hülyeségeket csinál nekem is ilyen szempontból. Nekem a belépési pontok neveit szokta elfelejteni, ha egyáltalán a szerkesztő engedi beírni. Nagyon sok hiba visszatérő. Mióta pályát is szerkesztem, hetente újra kell telepíteni. Ezért már úgy csinálom, hogy win7 meg xp van külö a gépemen. Win 7 alatt játszom, xp alatt meg szerkesztem a pályát és és tesztelgetem. Win7 alatt nekem rendszeresen elszáll a közlekedési szabályok beállításának a lehetősége........
    Akkor csinál olyat, hogy elindítom a gépet, aztán egyből a játékot, megvan a stabil 25 körüli fps szám és ennek ellenére akadozik mintha 15 körül sem lenne. Akkor vannak olyan pályák ahol eddig elment rendesen, most 20-21 körüli fps-sel szottyog, előtte hetekig jó volt. Kokrétan semmit nem csináltam az Omsival.... Most már ott járok, hogy vissza kellett vennem az Ai-ból, a tükröződést levenni 256-ra..... Nem értem miért csinálja ezt..... Használok cpu controllert, game bustert, prioritást is maximumra állítom, törlöm a hibajegyzékes fájlt is..... Kilövöm a vírusírtót is...