63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • GMI
    #15006
    Mert mikor csináltam a tesco-t megfordította a textúrákat és ezért tükröznöm kellett.
  • halaszfi
    #15005
    Nem,én is azzal készítem a 412-őt
  • bocskor3
    #15004
    Köszi szépen! Már a padlólemez is a helyén van.
  • GMI
    #15003
    Köszönöm!Ha png-be nentette attól lehet az hogy megfordította a textúrákat?
  • Zoliikp
    #15002
    Csinos lett!!
  • Zoliikp
    #15001
    Amikor mented másként, akkor a panel alján van egy settings gomb, melyre rákattintva az ablakon a füleknél találod a texturára vonatkozó adatokat...

  • Ikarusfan
    #15000
    Tényleg, régi egy darabból álló síkműszerfalas 260-ast nem csinál senki? Mint ha lett volna valaki régebben, aki mondta, hogy csinálna...
  • GMI
    #14999
    Hogyan lehet DE-ben átalakítani a textúrák formátumát(pl:png)?
  • GMI
    #14998
    Gyönyörű!
  • bocskor3
    #14997
    na így tuti. ;)
  • Geri556
    #14996
    Amúgy alakul a Mercedes, amit mutogattam a múltkor, kerekek nagyjából jók
    (kicsit el van mozdulva kettő, de majd a végén javítom) ablakok is megvannak, ajtók is alakulnak, képek hamarosan :)
  • generalGGabe
    #14995
    szerintem nemezát kellene megkérdezni, hogy meddig ül még a sajátján.
    remélem már nem sokáig.
    de ha még hónapokig, akkor hadd legyen meg a nép akarata, és hadd toljuk ezt az ikarust
    de ha jön az övé is majd, biztos vagyok benne, hogy annak is örülni fog mindenki.
  • ikarus 280 BPI
    #14994


    Erről az Ikarusról van szó !

    Az egyezményt értem sőt ,ámblok az egész tröténetet hogy miért is nem lehet ki adni !
    Viszont arra próbáltam rávilágítani ha Nemeza engedélyt adna "Hivatalosan" is a busz publikálására akkor ki lehetne adni ccv modelljét mindenféle "lopott" vagy "illegáll" vagy hasonló jelzők nélkül : )
  • Routeres
    #14993
    Több videó is van fent róla.
    Legegyszerűbb, ha átnyálazod CCV-520 YouTube csatornáját.
  • bocskor3
    #14992
    Oks köszi. :D
  • Geri556
    #14991
    Igen, a 256 is VL67 modellje.
  • bocskor3
    #14990
    Teljesen egyetértek! A Mercedes Camo készítője se akart Beta verziót kiadni csak valamelyik Béta tesztelő adta ki az ő engedélye nélkül!!!!
    És lehet hogy ez miatt ki se fogja adni a kész verziót.
    És is nagyon várom mind a két 260-ast meg a 256-ost is és én is nagyon örülnék ha már játszhatnék vele de hát vegyük figyelembe a Nemeza-VL67 egyezményt.(a 256-os is Nemezától függ nem? :O ha nem akkor szóljatok légyszi)
  • gumikacsa
    #14989
    Hol lehet megtekinteni a videót erről a "tökéletes ikarus"-ról?
  • Geri556
    #14988
    Hozzászólnék én is a témához.
    Nyilván jó volna, ha ki lenne adva CCV busza, de nektek se jönne jól, ha valamiben elsőbbségetek lenne és valaki beelőzne...
    Majd kijön valamikor és azzal egy időben kapunk még két Ikarust is :)
  • rarma
    #14987
    Tudd valaki egy szemből készített Kalauz nélküli kocsi matricát? Ilyet
    KÉP
    Mint ahogy ezen képen is látható az első ajtó mellett közvetlen.
    Előre is köszönöm.
  • LMG123
    #14986
    VL 67 készítette a modell(eke)t és optimalizálta Omsira...de az optimalizált változatot csak úgy kapta meg minden konvertálni vágyó egyén,hogy csak Nemeza busza után adhatják ki,mert Nemeza volt az első,aki elkezdte és megkapta az optimalizáltat.
  • ikarus 280 BPI
    #14985
    Itt akkor valószinűleg Nemezát kéne meggyőzni,mert ahogy olvasgatom vissza fele is a fórumot ővé a modell ,de többen dolgoztak rajta ,viszont az övén kívűl kész a többi? ,vagy csak a ccv ... hát jólenne ha felvilágosítanának ,illetve megeggyeznének ... és végre bepakolnák a játékba : )
  • vikimaki1
    #14984
    Teljesen igaz! Mert, ha Nemezának mondjuk nincs ideje és nem tudja olyan gyorsan elkészíteni az nem baj, mert mindenkinek van dolga, de aki otthon van és ráér és csinálja és kész van, akkor had ne kelljen várni Nemezára!!!
  • gabesz012
    #14983
    Azért gondolom ccv is éppen eleget dolgozott a buszán, meg nem tudom v134 topictárs is saját buszt csinált é, vagy csak a hangokat csiszolgatja egy kapott buszon, de ha a sajátja, akkor neki is igen sok melója volt benne (és eléggé késznek tűnik az a busz is), szóval valahol velük is kiszúrás, hogy addig nem adhatják ki. Mondjuk én sem ismerem a történetet, de eleve fura, hogy miért nem együtt dolgoztak a 260-on, annak nincs sok értelme, hogy u.azt a modellt több ember adja ki, én sem fogom az összeset felrakni, csak 1-et, nyilván a legélethűbben sikerültet, az meg, hogy milyen festése legyen, már csak skinezés kérdése...
  • ikarus 280 BPI
    #14982
    Tiszteletben tartom ,és elismerem a munkásságukat mert eszméletlenül ott vannak ... nem gondoltam hogy lesz ilyen tökéletes Ikarus valaha is az Omsiban!

    Viszont úgyérzem attól függetlenül hogy én tettem szóvá rajtam kívűl nem egy meg nem két ember várja a buszt ! Nyílván erőszakkal nem lehet elvenni :) , és övéké a modell ha akarják télleg nem adják ki megtartják maguknak és egy szavunk sem lehetne ! (tudom hogy ilyen nem lesz) Viszont azt be kell látni hogy ezt azért nem kéne ennyire erősen hivatalosan venni ,hogy márpedig 2012 .xx.xx. - én jelenik meg. És szerintem a sorrend sem számít mert ami jó azt úgyis sokan szeretik ,mindegy hogy ki adja ki előbb ...
  • bence099
    #14981
    Köszi
  • dgufoplast
    #14980
    Meg fog jelenni akkor amikor el készül csak szólok én úgy tudom hogy Nemeza kérte meg Vl 67 hogy csináljon az Omsihoz egy Ik 260 hogy lehessen játszani azzal a modellel is az Omsiba de lehet nem jó tudom a dolgot de akkor is a készítő úgy adta oda a modellt hogy meg kell várni Nemezát és ezt tiszteletbe kell tartani mert mégis csak ő csinálta a modellt(Vl 67)de én halottam olyanról is hogy egyezkednek a hátérbe hogy mi lesz majd a modellel....mert már van kész 260-as de majd lesz Nemeza és Vl 67 le Írják a többi dolgot de türelem és ki tartás és meg fog az jelenni csak idő be telik a dolog ez van és ezt el kell fogadni és tiszteletbe tartani a dolgot
  • omsifan
    #14979
    Ja, bocsi, nem olvastam, amit utánna írtál.
  • omsifan
    #14978
    Szét kéne már nézni kicsit... Ott van a videó alatt a link.
  • ikarus 280 BPI
    #14977
    Ezt sejtettem ,sőt (modellépítéshez nem értek)az első videó után melyben már kész volt a járgány írtam is hogy szinte übereli az eredeti Manokat is!

    Viszont ebben nem értem hogy mi a probléma ? Természetesen a Scrptelés Stb... Maradhatna privát ,de a járművek ezek szerint kétséges hogy egyáltalán megjelennek valaha is ?
  • TheSosy
    #14976
    Veledvagyok!!
  • Zoliikp
    #14975
    A kiadás körüli mizéria nem csak a modell miatt van.
    Természetesen az is fontos, de a scriptek viszont saját termékek. Olyan módosításokat tartalmaznak, hogy -nem árulkodás, mert láthattad a videókon- a többi busz készítője mind a tíz (húsz) ujját megnyalná...
  • feca3339
    #14974
    Ezt a hangot honnan lehet letölteni az FBW 549-hez?
    http://www.youtube.com/watch?v=2nFB8vk1n3E
    (tudom, van ott egy letöltési link, de az nem működik )
  • adam993
    #14973
    Adom!
  • ikarus 280 BPI
    #14972
    Gyerekek nem szeretnék tolakodni ,DE a "ccv520" álltal kreált IKARUS 260 - as készen van és tökéletes ! Tudom hogy nem adhatja ki ,mert nem teljesen az övé a modell! Viszont úgyérzem hogy nem túlzok ha azt mondom 1000 feletti a létszám aki már alig várja hogy játszhasson vele ! Nos itt nem tudom ki ért velem egyet illetve ki nem ,de hadd kérjünk már engedélyt a publikálásra ! Ne haragudjon meg rám senki ,nem szeretnék senkit savazni ,de egy cseppet önzőségre utal az hogy egy félkész busz miatt várni kell egy teljesen befejezett modellre ! Nem mellesleg az utóbbi időben hány ALFA , BETA játékra szinte alkalmatlan busz látott napvilágot ! Szóval engedélyt pliiiiiz ! Atól függetlenül a késöbb kiadásra szánt 260 - ast is ugyanolyan örömmel fogadjuk majd ebben biztos vagyok !!!
  • bocskor3
    #14971
    Ó köszi, kell hát!
  • Zoliikp
    #14970
    Csak szólj...
    Már ha kell:


    Csak úgy, most, 5 perc...
  • bocskor3
    #14969
    Egyenlőre ilyen van :


    Majd holnap megpróbálom a másik fajtát.
  • SnyperD
    #14968
    Van gomb az off ra is :D
  • dgufoplast
    #14967
    Értem én is gondolkodom ezen hogy majd sajátot rakok rá mert engem is zavar az a dolog de látom ezek szerint mást is