63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bocskor3
    #15086
    Végülis mért ne? Bár még egy kicsit várjunk mert előbb az Ikarus 548-at próbálgatom,csinálgatom de ha megvan akkor én szívesen. Úgyis akartam pályát építeni.
  • olimano2222
    #15085
    Sziasztok!:)
    Szeretném tőletek meg kérdezni hogy kinek lenne kedve egy pályát készíteni ? én mostanában szeretnék kezdeni, valami hasznosat alkotni hogy más is száguldozhason rajta.én az alapokat értem de azért szeretném hogy egy vagy két kolega csatlakozna hozzám vagy esetleg én hozzátok :) várom válaszotokat! és természetesen a hamarosan megjelenő buszokat is...
  • halaszfi
    #15084
    Mármint az épitési naplóra.:-(
  • halaszfi
    #15083
    Neeeeeeeee!!!
  • bocskor3
    #15082
    Várok de nagyon! :)Nemeza és CCV-520 260-asát valamint Omsifan 256-osát
  • Routeres
    #15081
    Nos igen, a türelmetlenség sajnos egy nem túl pozitív emberi tulajdonság. Így nem kell csodálkozni, ha a készítők ingerlékenyen, bunkón, netán passzívan válaszolnak a kreálmányaik állapotával kapcsolatos kérdésekre.

    Türelmesnek kell lenni, és keresni kell valami mást, amivel lehet játszani, ha éppen buszra vársz az OMSI-ban. :)
  • Milan1909
    #15080
    El kell tűrni, nem kell vele foglalkozni, ennyi...
  • bocskor3
    #15079
    Amúgy menyire idegesítő lehet hogy fojton "csesztetik" hogy mikor lesz kész,stb. ahogy nézem a Youtube videókat a készülő buszokról mindig csak
    :
    -mikor lesz kész
    -küld el nekem e-mailban a buszt
    stb.
    Ez elég idegesítő.
  • Ikarusfan
    #15078
    Én se...
  • ccv520
    #15077
    Nem csodálom.
  • bocskor3
    #15076
    Ja értem csak Omsi.cz-n bár tudom hogy nem megbízható de ott írták.
    Itt a lefordított szöveg. (Google fordító)
    Ha ez marad, én befejezni a naplót (nem a busz).

    Ember ember, dolgozom, abban az időben nem a buszon, mit kell írni az új hozzájárulást a lapban? Nem látjátok, hogy ezek a kérdések teljesen értelmetlen?

    Néhány végső választ a végső kérdésekre:

    * Ahogy gondoltuk,? Ne aggódj, azt hiszem, de nem szól semmit. Beszéd ezüst, hallgatni arany, ez a mottóm!

    * Mikor lesz az új információk? Amikor megérett az idő! (A második mottója!)

    * Ha nem tudjuk folytatni? Az emberiség szereti és kész csomagok, így nem mindig ugyanazon a helyszínen. Is szeretik az embert (vagy legalábbis én), a fajta!
    Ezért nem mindig épül azonos buszon alkalommal, hanem más területeken is. De az építési napló létrehozása tűnik még kedvezőtlenebb ...
  • Routeres
    #15075
    Sok volt a gyökér a hivatalos fórumon, akinek sírt a szája, hogy: Mikor lesz kész a busz?, Ingyenes lesz?, Megkaphatom bétának?

    Az i-re a pontot szintén a kedves OMSI közösség tette fel, amikor ugyanis pár napig nem jelentkeztek a készítők az építésről, akkor kezdtek lázongani.

    Itt betelt Marcel pohara, és úgy döntött, hogy nem folytatja tovább a Tagebuch (értsd: építési napló) írását.

    Ez természetesen nem azt jelenti, hogy nem lesz csuklós...
  • Ikarusfan
    #15074
    Ezt hol olvastad? Én a hivatalos fórumon egy szem új kommentet nem látok.
  • ccv520
    #15073
    :(
  • bocskor3
    #15072
    OFF: A MAN NG272 készítője úgy döntött hogy nem ad ki több infót a buszról! Most olvastam!
  • bocskor3
    #15071
    Nekem van 4 fajta Allison:
    2 sebességes (nemhiszem hogy érdekel)
    3 sebességes retarderrel (kedvencem)
    4 sebességes retarder nélkül
    5 sebességes
    Ha kell akkor elküldöm neked
  • atty707
    #15070
    az ams kiterjesztést átírod zip-re, utána total commanderrel bele tudsz menni
    a SceneryObjects és Splines mappába kell kicsomagolni a zip-ben levő ugyanilyen nevű mappákat.
  • Geri556
    #15069
    Sajna nem, de látom már megoldottad :D
  • ikarus 280 BPI
    #15068
    Üdv!
    Lenne egy olyan kérdésem hogy a "Davisville" pályát próbáltam felrakni ! Nha most van a ReadMe amiben minden pontosan le van írva h mit hova az gond nélkül működött ! Viszont a pályán konkrétan nincsenek utcák ,sem autók ,sem utasok ..szóval csak épületek meg jelzőlámpák !

    Van ez a mondat : "Install Simplestreets from forum"
    Letöltöttem az Addon Managert + egy másik weboldalról a pályát ahol benne volt ez a bizonyos "Simplestreets" , DE A gond a következő ! : Az addon managerrel ha bedobok valamit a játékba akkor a "Terep Létrehozásánál" lefagy az egyész ,megnéztem a feladat kezelőt és meglepő módon azt írta hogy a "program nem válaszol" ... szóval a kérdésem az h nem lehetséges ezt a "Simplestreets" témát "manuálisan" betenni a megfelelő mappába ,és persze az is kérdés h ha igen akkor hová kell tenni ? a választ előre is köszi : ) Kicsit hosszan fogalmaztam ,de így egyértelmű a kérdés : )
  • SnyperD
    #15067
    Ez kellett nekem :D Remélem engedik majd hogy a buszomhoz is használhassam majd :D
  • halaszfi
    #15066
    Köszi mindketőtöknek.
  • dgufoplast
    #15065
    Igen de nekem már nincsen meg :D le töröltem mindet a gép véget formázni kellet :D sajnos :D
  • gabor514
    #15064
    Innen letöltheted
  • Ikarusfan
    #15063
    Dgufoplast fórumtárshoz fordulj, azt hiszem ő rakta össze.
  • halaszfi
    #15062
    Valakinek megvan az Ikarus 280?Ha igen át tudná küldeni nekem.
  • Zoliikp
    #15061
    Úgy látom, hogy csak a lényeges részt nem olvastad el:
    -már létezik a modell, és ha felszeretnéd használni a buszodhoz, akkor vedd fel a kapcsolatot a készítőjével...
    Tudomásom szerint még nem lett publikálva...
  • SnyperD
    #15060
    ÉS tudsz segíteni hogy miket kell átírni ? :D
  • Geri556
    #15059
    Engem inkább egy normális Alison váltó érdekelne, lehet hogy majd csinálok,
    de most egyenlőre egy jobb fajta prága váltón munkálkodom :)
  • SnyperD
    #15058
    Valaki össze tudná foglalni röviden hogy mit és hogyan kell átírni hogy úgy gyorsuljon a busz mint a credo (Kapaszkodni kell rendesen) és cca 120 at lehessen menni ? :D
  • matec1996
    #15057
    Zoliikp: és ezt le is lehet tölteni ha igen akkor kérlek linkeld be mert leszeretném :D
  • matesz19
    #15056
    Azért mert nem hivatalosan lett kiadva mint béta busz, ha nem egy tesztelő fel tette a nettre a készítő beleegyezése nélkül és ezért le vetették mindenhonnan.
  • atila4
    #15055
    A Mercedes-Benz O405 honnan lehet letölteni? Már néztem pár linket, de mindenhonnan törölve lett:S
  • TheSosy
    #15054
    Miért nem működik a Solaris utas módja?Bemásolok mindent,de a busz betöltésekor hibákat dobál
  • Plett
    #15053
    Nem igazán ismerem ezt a vonalat. Ez a busz nem megy az Árkád felé ha jól gondolom, hanem a Sugár oldali területen megy, igaz? :) Egyébként nagyon brutál lesz, grat!
  • nrgasdasd
    #15052
    Köszönöm szépen a sok pozitív választ! Örülök, hogy tetszik!

    Hogy néhány kérdésre is válaszoljak:

    - egyelőre vonat közlekedés nincs, de nem tartom nagy dolognak megcsinálni szóval biztosan lesz.

    - természetesen valós jelenleg érvényes menetrend szerint lehet majd buszozni ( ez a része már kész, tesztelve van többszörösen, egyelőre jól működik :) )

    majd egy Örs képpel kívánok jó éjszakát!

    http://noob.hu/2012/03/21/ors.jpg
  • v43 001
    #15051
    Nagyon jó! :) Remélem lesz majd vasúti közlekedés, az még dobna rajta :)
  • Zoliikp
    #15050
    Jól emlékszem:
    http://img560.imageshack.us/img560/6258/emkejk14.jpg

    A GSMmédián (http://www.gsmmedia.hu/vbusforum/index.php?/index) oldalon az egyik topictárs, pixeL kolléga már elkészítette.
    Fordulj hozzá bizalommal.
  • bocskor3
    #15049
    Gyönyörű! Már nagyon várom!
  • bocskor3
    #15048
    Az nem olyan egyszerű ám! Ahhoz a modelljét részletesen meg kell csinálni,le kell textúrázni,be kell konvertálni,animálni kell,stb.
  • matec1996
    #15047
    Hello valaki nem tudna készíteni egy emke pénztárgépet ugy hogy müködjön is nagyon megköszönöm :D nagyon kérlek beneteket :D