63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Brad33
    #16985
    Üdv!
    Valaki nem tud esetleg egy leírást az IBIS-ről? Egy menetrendhez szeretném elkészíteni, hogy végre teljesen kész legyen. Köszi előre is!:)
  • generalGGabe
    #16984
    Talált :-)
    Akkor felismerhető :-)
  • alexander1993
    #16983
    Újpest-Központ szerintem.
  • generalGGabe
    #16982
    ma estére ezzel a képpel köszönök el.
    Észak-Pest. Direkt nem írom a hely nevét, aki felismeri kérem írja meg.
    Szeretném tudni, hogy mennyire felismerhető.

  • Robi546
    #16981
    Jah,oké.
  • ccv520
    #16980
    Az optimalizálás okozza.
  • ekepista
    #16979
    sziasztok aszt szeretném meg kérdezni hogy avl67 atv.hu oldalról tudok buszokat leszedni az omsihoz aválaszotokat előre is köszi
  • adam993
    #16978
    Amúgy csak nekem tűnnek nagyon szögletesnek?
  • Brad33
    #16977
    Azt hiszem félreértettél:)
    A Berlin Spandau V1.4-es járatát egészítettem ki egy járattal, és már csak az IBIS-rendszer beépítése szükségeltetik hozzá, csak nem tudom, miként kezdjek hozzá.
  • ccv520
    #16976
    Köszi!
    A kék 260.32-es, a pirosak .06-osak.
  • bocskor3
    #16975
    Ú, nagyon szépek!!! @Robi546 a 2 baloldali az 260.30 -as a jobb pedig 260.32-es!
    @CCV-520 Tényleg Gratulálok nagyon ügyes vagy!
    matec1996 Meg ne kérdezd h mikor lesz kész......
  • Robi546
    #16974
    Nekem tetszik,újabb gyöngyszemek :D Ami a képen van 3 busz az mind egy forma csak más színben ? és ez pontosabban hányas 260-as Ikarus ? :)
  • ccv520
    #16973
    Hoztam 3 képet a buszaimról.




  • ccv520
    #16972
    vl67.atw.hu
  • omsifan
    #16971
    www.vl67.atw.hu
  • fuszhi
    #16970
    :) Rendben esetleg valaki nem tudja VL67 honlapjának oldalát? Azt előre is köszönöm ha valaki bemásolja.
  • Routeres
    #16969
    Akkor ezennel le is zárjuk a témát. Nem kell ez ide.
    Ha bárkinek baja van a másikkal, azt intézze el privátban.
    Nem kell a fórumot "teleoffolni".

    Köszönöm.
  • fuszhi
    #16968
    oké tanár úr. Okítson, okítson, rám fér. Köszi ma még ez kellet :))))))))
  • gumikacsa
    #16967
    "éles nyelvű személy vagy aki mindent felfúj"
    "csak mert agresszívan nyilvánítasz véleményt"
    Mondod Te ezt a #16908, #16909, #16915, #16928-as hozzászólások után.

    Ha nincs rá időd, és türelmed, ne csináld. Mint ahogy én sem teszem, ezért sem készül a gyöngyösi pálya.
  • fuszhi
    #16966
    Ja egyébként azt még elfeledtem hogy ezektől független, nagyon örülök hogy van ilyen szimulátor. ...ja-ja és nagyon odavagyok érte mert el kell ismerni. Jó.
    Csak a módolhatósága egy rakat. Viszont legalább lehet. Nekem meg csak lehet ne. :))))))))))))
  • fuszhi
    #16965
    Jól van te egy olyan éles nyelvű személy vagy aki mindent felfúj :)))
    Tudod a héten dolgozok vagy 6 napot és nem igen van rá időm hogy évekig babráljak nem is az volna a lényege mivel szimulátor , de tudod az ember alkotni is szeretne. Eléggé megfogalmazhatatlan az az érzés mikor szeretnél egy jó pályát egy jó buszt és nincs időd elkészíteni mert ahhoz hogy jól átlásd napokat oda kellene ülni. Nekem ilyenekre nincs időm és ki jön az emberből ezt meg te értsd meg miszter. De ahogy gondolod egy utolsó ember vagyok mert véleményt nyilvánítok. Jót nem mondtam , csak rosszat most gonosz vagyok ez van. :))) De igazam van akarok már egy normális buszt és egy normális magyar pályát és azt is akarom ha lehet én csináljam meg, de ez kutyát nem érdekel hogy nincs rá időm. Viszont ez egy fórum és éltem a lehetőséggel hogy megosszam a véleményemet a megfelelő helyen. Nyugi nem vagyok haragtartó csak mert agresszívan nyilvánítasz véleményt engem meg az nem izgat téged elfogadtalak ilyennek van jobbik oldalad is :))) szerencsére na a legjobbakat.
  • kopa1
    #16964
    A használni kívánt busz mappájában legyen benne a Kispest.hof, ha nincs akkor másold át pl. az SD200 mappájából! Így már menni fog az IBIS
  • sirenato
    #16963
    Hali! ilyenkor mi a teendő?

  • Brad33
    #16962
    Üdv!
    Most már csak egy dolog van hátra a majdnem kész járatomból. AZ IBIS-sel nem tudok mit kezdeni. Beírom a járatszámot, de amikor az útvonalat írnám be, állandóan a "Falsche Route" üzenet fogad. Az AI buszok ugyan közlekednek, de nem használják az IBIS-t, így nincs rajtuk szám, illetve végállomás. Nem értek nagyon ehhez a részéhez, de gondolom a két hiba forrása ugyanaz. Előre is köszönöm a segítséget!
  • kem001
    #16961
    OFF: Köszi az infókat, akkor várunk
  • sandor72
    #16960
    OFF: Még 1 hír most hívtam az 576 központját az Comgame „576” Kft -t egyenlőre még oda sem érkezett meg a játék így sajnos a boltokba sem érkezik meg a mai nap. Annyit mondtak, hogy aki előrendelte az majd kap értesítést az átvételről aki meg csak bemenne és megvenné az meg hívja fel elöbb az egyik boltjukat és érdeklődjön ott, hogy kapható-e már abban az üzletben. Még annyit mondtak, hogy ha ma délután megkapják mivel várnak árút akkor holnap de inkább holnapután már kapható lesz.
  • sandor72
    #16959
    OFF: Én is megrendeltem mert 2000 Ft -ért kihagyhatatlan. Elvileg ma kellett volna megérkeznie a Nyugatiban lévő Westend-i üzletükbe és értesíteni, hogy átvehetem mivel oda kértem az átvételt. Most hívtam a Westend-i üzletet oda ma már nem jön meg mivel most kaptak árút és nem volt benne az OMSI annyit mondtak, hogy minden nap van szállítás de nem tudják benne lesz-e. Úgy nézz ki egy kicsit várni kell még rá.
  • gumikacsa
    #16958
    Üdv!

    Igazából, ahogy végigolvastam az utolsó hozzászólásaidat, én sem szívesen segítenék neked, már ne is haragudj. Értem én, hogy türelmetlen vagy, de hogy jössz Te ahhoz, hogy itt pocskondiázd a játék készítőit?

    Attól, hogy Te nem boldogulsz a pálya építésével, nem azt jelenti, hogy a játék szar. Bizonyítja azt a már több tucat igényesebbnél igényesebb pálya, ami már megjelent. A buszok elkészítéséről ugyan ez a véleményem, több busz is jelent már meg a játékhoz, ami szvsz kifogástalanul működik.
  • Brad33
    #16957
    Heló!
    Mint korábban írtam, a Berlin Spandau V1.4-es pályát kiegészítettem egy járattal. Már megvannak a megállók, az ún. "path szegmenseket" is összekötöttem, viszont arra nem sikerült rájönnöm, hogy kell beépíteni az Al járatot, illetve honnan fogják tudni, hogy hol, melyik megállóban kell megállni. Ezen kívül már csak az iránymutató nyilak vannak hátra. Valaki tud segíteni? Köszi előre is.
  • Zoliikp
    #16956
    A DE menüsoron van a Coordinate System gomb, melyben négy típust lehet választani.
    Feltehetőleg nálad a Word van bekapcsolva, és az alapján jó.
    Tedd át Local-ra, ha más a pozíció, a három tengely azonnal az objektum valós helyzetét mutatja...
  • fiat126
    #16955
    Sziasztok!Az miért van,hogy ha beteszek az omsiba egy konvertált tárgyat azt fordítva jeleníti meg.Viszont a De-ben jól van.
  • Ikarusfan
    #16954
    Én megrendeltem, még nem kaptam választ, csak visszaigazolást.
  • TheSosy
    #16953
    köszi!
  • atty707
    #16952
    Eredeti verzió, ha véletlen megjelenne valami update, vagy netántán a csuklós MAN, nem kell megvárnod, hogy feltörjék az új kiadást - esetlegesen vírusokkal telenyomva - hanem azonnal tudod rá telepíteni.
  • atty707
    #16951
    Annyira azért ne siesd el, érdemes előtte telefonon megérdeklődni. :) A megjelenés időpontja csak tájékoztató jellegű, így bármi lehet. Tekintve azt, hogy az 576.hu honlapján sincs még borító hozzá, meg nekem se küldték el hogy rakjam ki az oldalra, így kérdéses lehet a megjelenés. De lehet éjjel csomagolják. :)
    Egy a lényeg, hogy olcsón lehet megkapni kedvenc játékunkat magyar nyelven, és magyar támogatással, már lehet hogy holnaptól.
  • TheSosy
    #16950
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1298195298&no=1754
  • atila4
    #16949
    Köszi! Holnap megyek is egy 576-ba és veszek egyet! :P
  • atty707
    #16948
    576.hu
    Elméletileg holnap jön ki az EVM kiadásban
  • atila4
    #16947
    Hol lehet ennyiért rendelni?
  • atty707
    #16946
    Időközben helyre is állt a tartalma, gyorsak voltak a szolgáltatónál.