63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • generalGGabe
    #17025
  • TheSosy
    #17024
    na müxik köszi!:)
  • atty707
    #17023
    Valami hiba Nálad van, mert másnál is lejön rendesen.
  • kem001
    #17022
    Beírod windows live azonosítódat kódoddal együtt, ás tovább megy.
  • TheSosy
    #17021
    Még mindig erre irányít át:
  • atty707
    #17020
    érdekes, nekem gond nélkül lejött.
  • TheSosy
    #17019
    El akarom indítani a letöltést,és átirányít a bejelentkezésre.
  • Ikarus412
    #17018
    Sziasztok!!! Hogyan kell buszt csinálni az omsiba ??
  • kem001
    #17017
    Csatlakozom, nálam is működik rendesen
  • Plett
    #17016
    Jajj, ne haragudj! :) Nem neked akartam, véletlen a te válasz gombodra nyomtam.
  • atty707
    #17015
    Mi a bajod az omsihu-s Ikarus 415 hang frissítéssel? Teljesen normálisan működik, amennyire hallottam módosultak is a hangok...
  • Routeres
    #17014
    Én a játék nem rendeltetésszerű használatából eredő hibának nevezném.
  • Robi546
    #17013
    ez olyankor történik amikor "brutálisan" ütközöl,múltkor raktam is be képet,olyan erősen neki mész valaminek hogy az árnyék is elmegy a helyéről. XD :DDDD Egyébként a viccen kívül nem tudom hogy miez. :D
  • nrgasdasd
    #17012
    Két kép csak úgy :)

    http://noob.hu/2012/04/18/cent.jpg

    http://noob.hu/2012/04/18/cent2.jpg

  • TheSosy
    #17011
    Hátezt nem értem..
    Nem akarok játékot venni!
  • Robi546
    #17010
    lol,nekem is ugyanez volt. :D
  • vikimaki1
    #17009
    Ez miez?

  • Plett
    #17008
  • sirenato
    #17007
    oké köszi
  • TheSosy
    #17006
    Valamiben elírtál valamit.(script vagy akármi)Ha nemtudod mi az,vagy nincs bisztonsági mentés,telepítsd újra.
  • sirenato
    #17005
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi a tehendő?
  • Brad33
    #17004
    Na sikerült is, kb. 10 perc alatt. Elég egyszerű program... pedig arra számítottam, hogy nagyobb gondom lesz vele! Így teljesen kész vagyok, azt hiszem:) Már csak egy tesztkör maradt hátra.
  • TheSosy
    #17003
    Üdv!Tudna valaki tolni egy linket az Ikarus 415 hang frissítéséről?Az omsi.hu-s nem jó.
  • Solt
    #17002
    Hol rendeltétek meg?
  • Brad33
    #17001
    Heló!
    A Hof Creator-hoz még most fogok hozzászagolni!:) Köszi a segítséget azért!:)
  • Brad33
    #17000
    Igen, elfogadott mindent, de igazából talán összesen csak 8 új megállót tettem be, a többi alapból bent volt. Ha gondolod, szívesen elküldöm azt az angol nyelvű útmutatót, ha még aktuális.
  • kem001
    #16999
    Kockalámpás Liaz-nak néztétek a különböző verzióit? Van egy pár érdekes matrica rajtuk
  • kem001
    #16998
    OFF: Most nézem, 20.-ára írták át a megjelenést
  • Ikarusfan
    #16997
    OFF: Szerintem se...
  • kem001
    #16996
    OFF: Van egy érzésem, hogy ma sem jön meg a játék
  • rarma
    #16995
    Üdv mindenkinek!
    Nem tudom kinek új és kinek nem,most talátam a Spitterberg V 2.0 mappot.
    letölthető innen : Spitterberg V 2.0

  • vikimaki1
    #16994
    Szia! A Hof Creator-ban az utolsó fülnél(routes)kitöltötted? Mert ott lehet csinálni egy egész járatot a megállókkal, hogy lehessen léptetni.
  • Zoliikp
    #16993
    Minden megállónevet elfogadott?
    Mikor próbapályaként a Grungorfot szerkesztgettem, az egyik megálló nevét sehogy sem akarta.
    Valamiért a Lomb utca nem tetszett neki...
    Ezért nem volt menetrendem...
    Nem is készült el...
  • Brad33
    #16992
    Maga a menetrend, amit az Editorban kell elkészíteni, már kész van. Ki is próbáltam, és működik, illetve járnak az AI járatok is, csak IBIS-be a járatszám után nem lehet beírni a járatot (route), csak a célállomást (hogy felszálljanak az utasok), és így nem lehet léptetni a megállókat. Nem nagy probléma, mert használható a járat, csak úgy lenne/lesz majd teljes.
  • Zoliikp
    #16991
    Őszintén megmondom, én nem értek a menetrend-készítéshez /sem/.
    Viszont amennyit nézegettem, abból annyi jött le, hogy az Editorban kell elkészíteni "az indulási-, és követési időket, oda-vissza.
    A Hof Creatorban pedig lehet adni a megállókhoz Ibis-kódot, meghatározni az útvonal megállóit, a kijelző/kö/n megjelenő feliratokat...
  • Brad33
    #16990
    Azt hiszem, inkább elmagyarázni nem tudom. Alapvetően nem vagyok hozzáértő, de egy angol leírás segítségével sikerült egy járatot készíteni, viszont ami hiányzik, hogy az IBIS-be betápláljam az adatokat. Ezt nem tudom, editorban mennyire lehet megoldani. Amint lesz időm, kipróbálom a hof creatort.
  • Zoliikp
    #16989
    Hátha valaki hozzáértőt felzaklatok vele:
    -az az érzésem, hogy tudod mit kellene csinálni, de azt nem, hogy azt hogy mond el, nekünk;
    -vagy nem ismered a játékot.
    Az IBIS csak megjeleníti azokat az adatokat, amelyeket a menetrendben, illetve a kötött elemeket a scriptben szerepel.
    De nem az készíti.
    Vagy az editorban, vagy -nem tudom mennyire képes arra-, a hof creatorral kell szerkeszteni...
  • Brad33
    #16988
    Rendben, köszi a segítséget. Ha lesz egy kis szabadidőm, akkor megcsinálom!:)
  • TheSosy
    #16987
    És utána be kell írnod az összes megállót,majd az útvonalat,és a megállókat ahol megáll.És persze a végállomásokat is be kell írni,de nem nagyon értek hozzá.
  • TheSosy
    #16986
    Le kell töltened a hof creator programot.