63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Yoda001
    #16864
    korrekt ez az Ikarus, de miért nem a 415-ös motorhangja van alatta? eléggé furcsa így :)
  • vikimaki1
    #16863
    Az Omsi főkönyvtárába. És azon belül attól függ milyen módot akarsz berakni.
  • rarma
    #16862
    vikimaki1 írtam neked privátott!
  • Bly24
    #16861
    A módokat hová kell rakni?
  • vikimaki1
    #16860
    OFF:A 2.0-ás verzió van meg.
  • vikimaki1
    #16859
    Sziasztok! Nekem a Bad Kinzau pályán miért nincsenek megálló táblák? Mit kéne hozzá felrakni?
  • rarma
    #16858
    oké majd kiprobálom , köszi a segítséget.
  • Erlau Trans #16857
    Akkor próbáld meg a ky door 7-et... Nem minden busznál egyforma, van amelyiknél ajtószárnyanként logikusan van beállítva, van ahol hektikus semmi logika.
  • Erlau Trans #16856
    A 13-as is ilyen, egy perces megálló közök. Persze ha szépen hajtok, óvatosa fékezem és a megállóban alaposan meggyőzödöm mindenről a tükörben, akkor tarthatatlan. Gondolom nem valós a menetrend, vagy ha igen a valóságban nagyon kevés az utas egyes megállókban.
  • rarma
    #16855
    Hát nálam nem dobot fel semmi hibát.
  • rarma
    #16854
    Igen,nekem a KY door5 van beállítva, csak valami folytán nem nyitja.
    És ugyan ezt tapasztaltam az egyik Ikarus260-nál is, de viszont a Solaris-nál meg ott meg nyitja az ajtót.
  • ekepista
    #16853
    szia köszi de ez nem tudja el rontani ajátékot
  • rarma
    #16852
    Szia ekepista !

    Innen le tudod tölteni .
    MAN LION'S BUSZ
  • Erlau Trans #16851
    Pedig be lehet állítani. Most nem vagyok otthon, nem tudom meglesni, de ky_door5 vagy 7 esetleg 8... Keresgesd ki... Én is végig próbáltam mire rájöttem melyik.
  • atty707
    #16850
    mivel nem legális, így a google a barátod...
  • ekepista
    #16849
    sziasztok aman lion city buszt honét lehet letölteni előre is köszi
  • Zoliikp
    #16848
    Az lehetetlen: akkor minden objektum az origóban, vagy a megadott koordinátára állna. Az minden lenne, csak nem busz...
  • TheSosy
    #16847
    Csak én azt szeretném,hogy minden object-nek ugyan az a koordinátája legyen.
  • Zoliikp
    #16846
    Ez így van: a csoportba fogott elemeknek az a koordinátája.
    Így együtt lehet mozgatni mindet, ha a tengelyük mindegyiknek egyirányban van.
    Ha mozgatod, majd utána egy objektet megnézel, annak abba az irányba az elmozdítás értékével nő/csökken a koordinátája...
  • rarma
    #16845
    Lenne egy kérdésem a MAN Lion's buszal kapcsolatban, hogy a hármas ajtótt mért csak egér segítségével lehet nyitni/zárni?.Pedig be van állítva nekem a hármas ajtónak is egy gomb.
    Válaszokat előre is köszi.
  • rarma
    #16844
    Igen van jónéhány mappa amivel egyszerűen nem tudok játszani,mert vagy akadozik s lefagy kisebb időre és utána fut tovább, de van olyan mappa is ahol nincs semmi probléma, még előfordul olyan is hogy csak eredeti buszal tudok menni, mert a többi nem megy vele.
  • TheSosy
    #16843
    A groupra dupla kattolok,és 0,0,0-t ír.Közben a benn lévő elemeknek nem az az értékük.
  • atty707
    #16842
    Próbáld meg töredezettség mentesíteni a meghajtódat amin az omsi van. Ha sok objektumot kell betöltenie a programnak, akkor akad meg egy-egy pillanatra. Ha ezek az objektumok a winchestered más-más területén vannak, akkor még több időbe telik. Hasznos lehet még a vírusírtó lekapcsolása a játék idejére, tapasztalatom szerint ez is gyorsítja a betöltést.
  • rarma
    #16841
    Ez a sorrend ahova be kell tenni.
    Felülírod ! ! !
    OMSI\Vehicles\MAN_Lions_City\Model
  • Zoliikp
    #16840
    Azzal csak kijelölöd az összes elemet.
    Tehát folytatni kell a műveletet: az objectlistán jobb egérkatt, a felugrómenüben Create Group.
    Egy mappába teszi az elemeket, amit kijelölve már meg tudod adni az értéket.
    Figyelem! Ez csak a csoportra érvényes, ha benne lévőre kattintassz, akkor a saját pozícióját mutatja, melynek értéke más lehet...
  • kem001
    #16839
    Más pályán is előfordul az, hogy megakad? Szerintem a pályán lévő objektumok számától függ, hogy mennyire fut simán, na meg a busz részletességétől
  • rarma
    #16838
    Köszi a választ crodgok3!
    Gondoltam azért kiprobálom a MAN Lion's city buszt,a már beszerkesztett kilóméterórával,és láss csodát, érdekes módon azzal nem ugrál a busz,végig is vittem probából a 112-es járatott,annyi hiba azért van, hogy néha néha egy egy pillanatra megáll,vagyis megfagy a játék.
    Akkor most minn függ egy mappa?, buszon? egyes helyeken az autók stb?..
    Érdekes egy dolog. Így néz ki a kilóméter óra mikor lefagy egy kis időre a játék.

  • kem001
    #16837
    3-as és 5-ös járatot még én sem néztem, de ahogy láttam elég sűrűn vannak a megállók azon a vonalon. 112-es meg a legjobb benne szerintem, én imádom a 106-ossal együtt
  • atty707
    #16836
    Nem tudom, már nincs meg a modell, ugyanilyen nevű állományt kell felülírni sztem. a modell mappában.
  • TheSosy
    #16835
    DE-ben megnyomom a CTRL + A-t,és utána hogyan lehet megadni egyszerre az ÖSSZES objektum X,Z,Y értékét?
  • crodgok3
    #16834
    Én úgy oldottam meg, hogy az editorban levettem a nagyobb épület modelleket, és így már jobb lett.
  • rarma
    #16833
    Nekem még a Omninsk 106-os járat még valahogy elmegy lehet játszani vele,
    de már a 112,5,amit még hírtelen probáltam a játékban,abban már elégé ugrál a busz s más egyéb, pedig már minden olyant levettem, az FPS-t,tükrözéseket,parkoló autókat,és már még a közlekedő autókat is, de még így is ugrál.
  • szaszy0830
    #16832
    Sziasztok!
    Érdeklődnék az Ikarus E95-el?Készülőben van?Bocsi, de rég hallottam már róla.Se kép, se semmi...
  • Solt
    #16831
    Izgalmában nem oldotta fel a 3. tengely rögzítését, a végén a fordulónál le is radírozta szépen a gumit! :)
  • ikarus 280 BPI
    #16830
    Üdv! A Man Lions city sebbességmérő óra javítását hová kell betenni melyik mappába?
  • Bustom
    #16829
    Csakúgy:
  • SnyperD
    #16828
    GMI kollégát megkérném ha erre jár keressen fel :)
  • halaszfi
    #16827
    igen de néha előtűnik.
  • Zoliikp
    #16826
    Tehát a játékban tűnik el?
  • halaszfi
    #16825
    Omsi-ban.