63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • TheSosy
    #17185
    OFF: Már jó
  • TheSosy
    #17184
    Nem jó a videjó nekem..:(
  • Apocalipto
    #17183
    Nem.
  • ZsBalu01
    #17182
    A videóban vezetett Ikarus az letölthető? Mert ami nekem van annak másabb a beltere.
  • Robi546
    #17181
    Valaki el tudná nekem magyarázni ezt a .hof fájl szerkesztést ? Mert nem nagyon értem. :S
  • Apocalipto
    #17180
    No, én valahogy így képzelem a váltást OMSI-ban:



    2-esből indultam, kormánnyal mentem. A piroson áthajtást nézzétek el :P
  • fiat126
    #17179
    A kerekek megvannak 3ds-ben és x-ben is.A .bus és a .cfg-bem is kordináta szerűen vannak a beállítások mint a nézetnek?
  • Zoliikp
    #17178
    Azt kellene tudni, hogy 3ds-ben, vagy x-ben meg van-e a kerék modell.

    A tengelytáv a .bus-fájlban, illetve a cfg-ben megadott értékkel szabályozható.
    De... Ezek az adatok a kerék pozíciótól függnek, különben "kóvályogni" fog a játékban...
  • Robi546
    #17177
    Sry véletlen nyomtam a válasz gombot. Nem arra ment. :D
  • Robi546
    #17176
    Ja és még lenne még egy pár kérdésem.

    1. A Felvidék mapommal lassan eljutok az útvonalak létrehozására tehát a .hof fájlhoz,ki íratni a Busban hogy mit írjon ki. Ebben valaki tudna segíteni ?

    2. Ha most meg csinálom a .hof fájlt de a pályámra még fogok lerakni,objektumokat,utakat akkor az nem baj hogy előre csináltam meg a .hof fájlt és nem kell újra csinálni ?

    Előre is köszi.
  • Apocalipto
    #17175
    Rémes hogy túlpörgetik a motort, de mindenki aki ilyen vidit csinál :D Mindenki autóként akarja kezelni a buszokat :)
  • fiat126
    #17174
    Sziasztok!Tudnátok segíteni?Hol tudom már egy meglévő busznak a tengelytávját átállítani.Mert egy másikhoz szeretném használni.Előre is köszi a segítséget.
  • Robi546
    #17173
    értem. :S Azért köszi. És amivel te dolgozol az nem letölthető ? :S
  • generalGGabe
    #17172
    húúú, nem tudom a nevét, de tudom, hogy van.
    oldalán fehér csíkkal, valami országút.
    sajna a nevét nem tudom, mert én saját utakkal dolgozom.
  • Robi546
    #17171
    hát nem olyan egyszerű, pontosabban én most a 0:str typ002.sli -t használom viszont előbb elfelejtettem mondani hogy Sidewalk nélkül kellene. Na szóval ilyen kellene: nem kockabeton hanem sima beton tehát az a "sötét" beton,side walk nélkül és ezeket az utakat amik most vannak mapomba akarnám lecserélni mivel nem akarok sidewalkot és azért. Előre is köszi! :)
  • generalGGabe
    #17170
    sok ilyen van.
    van sima beton, kockabeton, macskakő, különböző szélességben.

    konkrétabban mire gondolsz?

    ha útkerhez akarod igazítani, akkor legegyszerűbb, ha megnézed az útker nevét, és az sli-k között keresel ugyanolyan nevűeket.
  • Robi546
    #17169
    Jó reggelt! :) (Lassan már délt :D :D)
    Valaki tud nekem mondani egy olyan "Spline" -t ami záró vonalak nélkül van és rendes beton vagy aszfalt,az mindegy. Előre is köszi.
  • TheSosy
    #17168
    Igen,a ki adás-ra gondoltam.
  • dgufoplast
    #17167
    OFF: Bocs (ki adásra gondot szerintem)ki adásra gondolt szerintem
  • dgufoplast
    #17166
    Igen de voltak segédek is és van pár ember akinek a keze benne van készítőkre gondolok de ő a ki adásra gondot szerintem
  • halaszfi
    #17165
    Labbi készítette az eredetit.Én már csak tudom.
  • dgufoplast
    #17164
    Nem mert más csinálja a modellt
  • TheSosy
    #17163
    Ez is nemezás dolog lesz?
  • szikszaicsabi
    #17162
    WOW! Nagyon jó! Akkor ez volt az, amit egy olyan képen láttam, ahol éppen Bauernhofnál fordul! Nagyon jól halad! További sok sikert!
  • fuszhi
    #17161
    Lehet mégis csak elkezdek egy 260 ast elkészíteni ha lesz időm csak most belülről haladok kifelé. Azt vagy lesz valami vagy nem lesz belőle, de ezentúl a képeimmel nem traktálok senkit. Azt megkérek pár fórumtársat készítse már el amennyire tudja a többi már nem is érdekel. Amúgy is mindenki a saját elképzelése szerint szeretné a buszt ahány ember annyiféle elképzelés. Azt 8. a körül veszek egy ikarusz kormányt és felerősítem a dfgt re és bízom benne hogy élmény tekintetében sokkal valóságosabb lesz nagyobb kormány átmérővel 900 fokban. Amen :)
  • fuszhi
    #17160
    Azért szépen kihúzatta a vasat :)
  • TheSosy
    #17159
    OFF:Hát,jogsit nem adnák neki..xd
  • fiat126
    #17158
    Köszi.
  • omsidriver
    #17157
    A busz főkönyvtárában található .bus fájlban.
  • fiat126
    #17156
    Sziasztok!Tudnátok segíteni abban,hogy scriptben (vagy hol)kell átírni azt hogy a nézeteket hogyan jelenítse meg az omsi.Gondolok arra,hogy előrébb kéne és feljebb.Meg ilyesmi.mivel amit csinálok buszt azon kéne,hogy ez legyen az alap.Előre is köszi.
  • fuszhi
    #17155
  • Ikarusfan
    #17154
    Biztos csak az én budapesti szememnek tűnik furcsának, de ez még is milyen műszerfal elrendezés? Bármint az, hogy a jobb panelen minden kapcsoló a jobb alsó sarokban van.
  • Routeres
    #17153
    Ez nem a busz hibája, hanem a pályáé. Egy ismeretlen bug okozza. Teljesen random jön elő.
  • GMI
    #17152
    Neked ez a mániád?Ájjál le!
  • ccv520
    #17151
    Tegnap.
    OFF: FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUU
  • vertexx
    #17150
    Sziasztok! Ismét segítséget szeretnék kérni. A Kispest pályán (1.4) amikor betöltöm az Ikarus 260as kedvenc buszom,folyamatosan elkezd ugrálni és az istenért nem tudok vele játszani. De csak ezzel az egy busszal csinálja ezt a játék! Szerintetek mi lehet az oka?
  • LMG123
    #17149
    Uncsi már nagyon a türelmetlenkedésed, nőjjél már fel! Amúgy meg ez is VL67 modell, ezért Nemeza buszának kiadása után lesz kiadva...
  • TheSosy
    #17148
    Thx all..!
  • BkvFan
    #17147
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=u9h9ny0kkklbnqv2nwh7.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=l65mcs3e5grcy710dv9b.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=aoejgert1i8gk6wj58ni.jpg
  • BkvFan
    #17146
    Igen csinálják
    "Sziasztok!
    Korábban volt szó a 405-ösről , nos annak kiadás már "vészesen" közeleg...
    Azonban BPI-129 és BPO-193 kollega jóvoltából elindult egy újabb project is"

    Ikarus 412.10A