63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Plett
    #17145
    Sőt ha jól emlékszem itt voltak is róla képek - már ha ugyanaz a személy csinálja. :)
  • kem001
    #17144
    Úgy tudom, hogy másik fórumon valaki belekezdett
  • kem001
    #17143
    Ma töltötte fel a készítője a videót, ne legyél már ennyire türelmetlen.. Majd kiadja..
  • matec1996
    #17142
    http://www.youtube.com/watch?v=ZMJMdELxL1s&feature=player_embedded
    Valaki nem tudja ez a busz mikor jelenik meg ???
  • TheSosy
    #17141
    Ikarus 412-t csinálgat valaki?
  • kem001
    #17140
    OFF: Kegyetlen vagy!
  • Routeres
    #17139
    Azt láttam én is. Most disznó leszek, de bízom benne, hogy hétfő délutánig vár vele.
  • kem001
    #17138
    Kíváncsi leszek, hogy tényleg holnap kiadja e. Azt írta pontosan, hogy mér van pár apró hibája a térképnek, de ha minden jól megy, holnapra végez vele
  • Routeres
    #17137
    OFF: Fene! Pont holnap kell osztálykirándulni...
    Na sebaj, ami késik nem múlik.
  • kem001
    #17136
    Na emberek, most írt Usedom építője, hogy holnap adja ki a pályát!
  • dgufoplast
    #17135
    OFF: Így már tudom mi a neve de ami nem teszik nekem általában nem jegyzem meg a nevét de szerintem is nem szép darab
  • Routeres
    #17134
    Voljanin a becses neve, és a valóságban is baromi randa. :)
  • bocskor3
    #17133
    Köszi a választ! :)
  • dgufoplast
    #17132
    Szerintem meg lehet csinálni 3 tengelyesre a busz a hogy le írtad talán van olyan készülő busz is az omsi-hoz zöld fehér színű de a nevét nem tudom :D
  • bocskor3
    #17131
    Szép napot! Azt szeretném kérdezni hogy omsiban egy busznál meg lehet csinálni úgy hogy két hátsó tengelye legyen viszont egyin hátsó se kövesse a kormánymozgást. Tehát legyen egy hátsó tengely rajta két kerékkel és az mögött lenne mégegy tengely 2 kerékkel ami a sima hátsó tengely scriptjét használná. Lehetséges ez???
  • nrgasdasd
    #17130
    OFF: Gondolom már láttátok de ha nem nézzétek meg http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2Yqt1tWTURM
  • fiat126
    #17129
    Ha úgy mentem el ahogyan beállítom akkor az omsiba is olyan jó lesz.Köszi a segítséget.
  • Robi546
    #17128
    Ok,majd kipróbálom köszi, csak tudod a Grundorfhoz vagyok megszokva,mármint az útvonalak. :D
  • Zoliikp
    #17127
    Nem tudom , ki kell próbálni...
  • matesz19
    #17126
    Ha ennyire tetszik a Groundorf pálya, akkor lesd meg a Wüsselrath 1.0 mapot :P A Groundorf-ra épült és egészen csinos pálya, csak az a bajom vele hogy nincsenek ki írva hogy melyik járatnak hol van a megállója ha beteszem a sárga nyilakat.
  • fiat126
    #17125
    Ha beállítom és mentek az az omsiba is ilyen lesz?
  • fiat126
    #17124
    Köszi!
  • Zoliikp
    #17123
    A "szögletesség" csak a megjelenésben zavaró, és ezt lehet orvosolni.
    A Display legördülőben a Smoothing-ra, majd kiválasztod a neked tetsző fokot...

  • fiat126
    #17122
    Sziasztok!
    Zoliikp:A DE-ben hogyan kell beállítani,hogy kisimítsa a poligomokat és ne sögletesen mentse el?
  • Plett
    #17121
    Egy kis érdekesség az FB-ről. :)

    OMSI Der Omnibussimulator
    From where likes come:

    63 Hong Kong
    47 Njemaèka
    45 Hungary
    32 United Kingdom
    20 Bosnia & Herzegovina
    18 Srbija
    16 Czech Republic
    15 Singapore
    15 Portugal
    14 Hrvatska
    12 Èile
    12 Argentina
    12 United States of America
    11 Turkey
    11 Indonezija
    10 Brazil
    8 Lithuania
    7 ©panjolska
    6 Denmark
    6 Italy
  • Zoliikp
    #17120
    Leellenőriztem:
    Lengyel Ik260 automat = KY_bus_doorfront3;
    MAN LionCity = KY_bus_doorfront7.

    Ezekhez kell gombot rendelni, de azt viszont illene tudni, hogy ajtófékes a beállításuk a scriptben...
    Tehát csak akkor működik, ha bekapcsolod az ajtóféket....
    A LionCity-nél még a soför ajtót is nyithatod, ha gombot rendelsz a doorfront0-hoz...
  • atty707
    #17119
    Legegyszerűbb megoldás: mindegyikhez rendelsz egy billentyűt, és végignyomogatod. :)
  • rarma
    #17118
    Megnéztem az a linket mit mellékeltél irásodban,és ahogy ott le van írva meg is néztem,de nekem a játék telepítés, billentyűzetében nincs olyan hogy KY bus doorfront23 .
    csak ezek vannak összesen:
    KY bus doorfront0 external
    KY bus doorfront3
    KY bus doorfront5
    KY bus doorfront7
  • Robi546
    #17117
    Előbb megint döftem pár kilométert a buszba :P :D








  • TheSosy
    #17116
    OFF: ment
  • feca3339
    #17115
    Üdv!
    Azt szeretném kérdezni hogy amit leszedtem tegnap manuális váltó módot ahhoz volt valamilyen (végül is nem pont ahhoz hanem az OMSI-hez) egy kuplung javítás azt merre találom?
    (elnézést az állandó kérdezgetésért, de tényleg nem találom sehol. régen meg volt de a gép újratelepítése miatt sajnos elveszett)
  • Robi546
    #17114
    Nem,csak tudod szellőztetettem picit a buszt, bent volt 25 fok azt hittem hogy hideget fúj közbe meg meleget fújt,kikapcsoltam fűtést már jó is lett :D :D
  • dgufoplast
    #17113
    Küld egy el érhetőséget és el küldöm neked a modellt csak jó kérdés melyik az mert azóta változtattam rajta már
  • TheSosy
    #17112
    Vbus-os más értékű.Persze,hogy nem baj,csak kis apróságok.Díszek,rendszám(a nevemmel),és zászlók,szóval ilyesmi.
  • dgufoplast
    #17111
    Az csak nekem van meg mert azt a maffiából vettem ki nem v buszos modell de lehet másnak is meg van és mit akarsz alakítani rajta ha nem gond hogy meg kérdezem ezt tőled ? de lehet a v buszos is jó csak el térnek számilag egy mástól poly meg vertex terén
  • olimano2222
    #17110
    Örülünk neki ki tartás , Tudom könnyű mondani de tényleg sok sikert várjuk!
  • Zoliikp
    #17109
    Erőt véve magamon, újra elővettem az 556-osomat...
    "Vért" izzadva elkészítettem az első szélvédőt, rájöttem, hogy a DE-vel miként kell kiigazítani, beilleszteni...
    És most segítséget kérek:
    jelenleg 3 o3d-ből áll;
    - a teljes ablak, amelyből a lapát helye ki van vágva:
    - a két kivágott szelet, mert két kapcsolósra szeretném készíteni.
    Meg vannak rajtuk a textúrák, a játékban meg is jelenítődnek, viszont a lapátok semmilyen "ráhatásra" sem hajlandók letörölni...
    Ha valakinek lenne ötlete, elmagyarázná esetleg, azt nagyon szépen megköszönném....
  • fuszhi
    #17108
    fú apám te aztán bele ugrottál keményen. Bár ennyi időm lenne.
  • gabesz012
    #17107
    Teljesen jó, épületek nélkül is abszolult felismerhető. Egyébként a 41-es elég nagy fejsze, nem egy rövid vonal (meg a terepet is nehéz lesz összehozni a budafoki részen). Lehet könnyebb lenne inkább egy 153-assal Gazdagrét felé kiegészíteni a pályát. (Igaz akkor meg a Móricz-ot is meg kell csinálni, ami úgyszint nem egy szimpla kereszteződés.)
  • Frenklin737
    #17106
    Sziasztok!Lenne Problémám Nem Tudok Pályát Be Tenni A Játékba Nagyon Meg Köszönném A Segítséget.