63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • LMG123
    #18669
    Tehát a 263-as csengőjének javítása, mert eddig csak akkor maradt bekapcsolva, ha az első ajtó is nyitva volt, mostmár működik bármelyik ajtóval:

    a cockpit.osc -ben kell átírni a sorokat ilyenre:

    {trigger:bell_off}

    (L.L.door_0) 0.3 <
    (L.L.door_1) 0.3 <
    (L.L.door_2) 0.3 <
    (L.L.door_5) 0.3 < &&

    {if}
    (T.L.ev_bell_aus)
    0 (S.L.cockpit_bell_button)
    {else}
    (T.L.ev_bell_aus)
    1 (S.L.cockpit_bell_button)
    {endif}

    {end}
  • Tirdi
    #18668
  • TheSosy
    #18667
    Köszi.Majd kipróbálom.
  • Zoliikp
    #18666
    Bocsánat, nem tudom, hogy látszik-e, ez a bejegyzés a .bus fájl elején található...
  • Zoliikp
    #18665
    Kimondottan nullázni nem lehet.
    Kicsit kozmetikázni már igen:

    A kijelölt rész értelmezése: (szerintem)
    km jelölés
    -gyártási év
    -futási kilométer/év.
  • kem001
    #18664
    Ezt nem tudom sajnos, kérdezték már jó páran más busznál, hogy lehet e nullázni, de semmi válasz nem jött rá
  • TheSosy
    #18663
    Amúgy ezt le lehet "nullázni" valahol?
  • cSuwwi
    #18662
    elsőre nekem is 10km volt, mikor másodjára néztem már 50 körül, pedig egy métert nem mentem vele (nem tudtam a kuplungolást)
    nem a busz számától függ mennyi van benne?
  • kem001
    #18661
    Ha megnézed a kilométerórát, akkor láthatod, hogy még "új" a busz. Talán ha 10 km ha van benne
  • gabesz012
    #18660
    Nagyon jó lett ez a 263-as. Én is féltem először a váltótól, de már erősen gondolkodom rajta, hogy feltegyem e. Váltogatva sokkal feelingesebb a busz. Max majd ha lesz "új" 263-as csendes rábával, ahhoz illeni fog az automata. Azért egy negatívumot is mondjak: szerintem túl csili-vili a modell, oké, biztos most jött ki a gyárból, de... :)
  • krizu
    #18659
    Próbáltam új buszt ad viszont az automatásban a fordulatszámmérő úgy viselkedik mint az olaj nyomás mérő talán ez az egyetlen szépség hibája meg persze a csengő de azt könnyen meg lehet oldani.
  • Geri556
    #18658
    Azért nagy a mérete, mert az egész busz benne van :)
  • ikarus 280 BPI
    #18657
    Valaki próbálta már az új gombsort ,"csak" a váltó gombokat tartalmazza vagy esetleg mást is tartalmaz a javítás?,mert méretre elég nagy.
  • LMG123
    #18656
    Nincs megcsinálva a festhetősége, a szín is csak egy picike négyzet. :)
  • Zoliikp
    #18655
    Nem lehet, vagy nem szabad?
    Mert a kettő nem ugyanaz...
  • rarma
    #18654
    Oké,bocs
  • LMG123
    #18653
    Lentebb leírtuk, hogy nem lehet festeni...
  • rarma
    #18652
    A Ik 263-as festésére már rájöttem,de hogyha egy logót szeretnék elhelyezni,az passz... nem találok sehol a texture-ban olyat,ahova kéne tenni.És arra sem találok megfelelő helyet, hogy esetleg hátul egy kocka rendszámot elhelyezni.
  • LMG123
    #18651
    Azt hiszem le volt írva, hogy 0.7-es béta változat a busz... :) biztos, hogy javítva lesz...
  • cSuwwi
    #18650
    akkor honnan tudom hogy le akar-e szállni valaki? :D
    az éjszakai vonalakon a new berlinben hajnali 4 körül sokszor végig lehet döngetni 1-2 megállással. tükörből figyelni meg macera. remélem lesz valami fix
  • Brad33
    #18649
    Értem, köszi!
  • kuhnzsolt
    #18648
    Te gyenge elméjű erre kell kattintanod a bejelentkezés után: >>Off/Spam/Warez Topik(KLIKK)<<
  • LMG123
    #18647
    Nem világít.
  • interstart
    #18646
    Úgy látom te sem olvastad el a hozzászólás megírásakor a pirosbetűs részt! No WaReZ!
  • cSuwwi
    #18645
    Melyik a leszállásjelző a 263-ason? Mert nem találom.
    Gondolom világít vmelyik gomb, de hol?
  • sirenato
    #18644
    Hello! Valaki megtudna adni egy nomális Customer email és egy Serial number kódot? Mert a neten találtam csak azt nem fogadta el. Előre is Köszönöm.
  • Rayden02
    #18643
    N kimaradt!
    Na várjál mutatok egy képet!
  • Plett
    #18642
    Megtennéd nekem hogy felrakod valahova máshova? pl mediafire.com

    Nekem pár napja megvan halva a data, nem enged tölteni... :(
  • Rayden02
    #18641
    Pont azt,gombsort(1,2,3,D,R) ad a műszerfalhoz!;)
  • interstart
    #18640
    párszor már el lett mondva, hogy a Neutral által készített modell a Mafia játékba készült, ezért kisebb. A VL67 féle modell az eredeti méretarány szerint készült el, értelemszerűen ezért tűnik "nagynak" a többi modell mellett.
  • kem001
    #18639
    Csengő bezzeg nincs benne.. Na mindegy, az már csak fél perces meló
  • Brad33
    #18638
    Ez pontosan mit csinál a gombsorral? :D
  • adam993
    #18637
    Amúgy észleltétek a 260 és a 263 között konvertálási méreteltérést?
  • Brad33
    #18636
    Köszönöm!
  • alexander1993
    #18635
    Mihez kell gombot rendeljek a 263-asban, hogy külön tudjam nyitni és zárni az ajtókat, egyszerre nyithassam az összeset és zárhassam valamint a csengőhöz?
    Előre is köszi a segítségeket.
  • adam993
    #18634
    Gondolom Script bibi:D Mondom megnézem, hogy hogyan jelez a busz, ha le akarnak szállni, mert eddig nem láttam. Megnyomom miközben szállnak fel, erre elkezd csöngetni. Mondom fa**a...:D
  • Rayden02
    #18633
    lol!
    Az mitől lehet?
  • LMG123
    #18632
    Igen, kicsit epic fail... :D
  • kem001
    #18631
    Ez gyors volt.
  • adam993
    #18630
    Azt észrevettétek, ha a 263-ason megnyomod a leszállásjelzőt, akkor elkezd csöngetni?:D