63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ozimak
    #19759
    Na megfogadtam generalGGabe tanácsát és belekezdtem egy teljesen fiktív nagyváros+autópálya+2 kisváros pálya elkészítésébe! A nagyváros úthálózata lassan el is készül :)

  • Brad33
    #19758
    OFF: Világos, nem is a használatával van a gond, és nem is azt szeretném, hogy nagyon feltűnő legyen, csak ez a szürke nehezen olvasható...de lehet, hogy a hiba az én készülékemben van. Csak egy felvetés volt
  • kuhnzsolt
    #19757
    max a fórum szöveg lehetne kék, és az off fekete. Csak ötlet volt.
  • Routeres
    #19756
    Bőven jó a szürke. Az OFF gombot csak olyan esetben használd, mikor a témához nem kapcsolódó kommentet írsz. Mint ahogy ez a fent, az OFF gomb alatt olvasható...
    Nem az a cél, hogy feltűnőbb legyen a nem témába vágó komment.
  • Brad33
    #19755
    OFF: Az OFF színét nem kéne átírni valami kicsit erősebb színre? Szerintem kicsit zavaró ez a halvány szürke...
  • Brad33
    #19754
    OFF: Szívesen!
  • TTÁDÉ
    #19753
    KÖSZÖNÖM
  • Brad33
    #19752
    Igen, mint írtam, van benne új járat és több hibát is sikerült orvosolni.
  • Brad33
    #19751
    Attól, hogy nem vállalsz menetrendet, még felszállhatnak. Az utasoknak az a lényeg, hogy a buszon legyen beállítva célállomás.
  • TTÁDÉ
    #19750
    Sziasztok!

    Van olyan,amikor az utasok csak menetrendnél szállnak fel?Mert mikor próbálom a pályámat menetrend nélkül az elején felszállnak rendesen utána nem.Pedig az IBIS rendesen működik. KÖSZÖNÖM
  • TTÁDÉ
    #19749


    Mint ígértem
  • kuhnzsolt
    #19748
    Hozzászólás írása közben alul található egy kép beszúrása gomb, arra kattintasz bemásolod a linket és mehet!
  • TTÁDÉ
    #19747
    KÖSZI. Idő után már én is rájöttem hogy hogyan kell.Még ma lesznek képek a végállomásról.
  • Routeres
    #19746
  • TTÁDÉ
    #19745
    http://tinypic.com/view.php?pic=1chad&s=6

    Sziasztok!

    Szeretem a beillesztést!!!A linken ATEV megállót láthatjátok DEBRECEN pályán. Mivel KÉPBESZÚRÁSA NEM MEGY és LINKET NEM tudok adni,ezért így szolgálom nézzétek meg.
  • kuhnzsolt
    #19743
    Üdv mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem, hogy adott ugye az a lehetőség,hogy nem szükséges kereszteződés csinálni külön, megoldható a Kostki sterujace ruchem AI objektum segítségével a forgalom irányítása. Ez vajon felhasználható villamos által átszelt kereszteződéshez is úgy, hogy a villamost is irányítsa? Ha igen segítsetek!
  • Robi546
    #19742
    OFF: Okés,nem soká felmegyek kb. 5-fél 6 körül MSN-re. :D
  • ekepista
    #19741
    sziasztok ez a új belin 2012 más mind ami nekem fent van mert má van egy fent
  • TheSosy
    #19740
    Úgylegyen.
    OFF:Már vagyok,szal jöhetnek a mapodhoz az objectmegrendelések :D
  • Robi546
    #19739
    Üdv!

    Máma fogok felrakni képeket a Slovakia mampról,annyit ígérhetek hogy fain lesz legalábbis szerintem az. :) ;) De csak este felé várható képek.
  • Brad33
    #19738
    Úgy terveztem, hogy legközelebb csak akkor rakom fel a Berlin Spandau újabb változatát, ha készen lesz több új járat is, de több hiba is orvoslásra várt, és nem akartam húzni az időt, mivel abból mostanában nekem sincs sok. Szóval egyelőre csak egy új járattal, és pár hiba javításával (nincs minden felsorolva a global.cfg-ben) itt van a Berlin Spandau 2012 V1.8
  • kuhnzsolt
    #19737
    Nálam nincs hiba!
  • rarma
    #19736
    Sziasztok!
    Készítettem egy Bkv-s repaintott hozzá, és magyar a rendszám is.
    csak másoljátok be a skin mappából, a három bmp fájlt a texture-ba.

    Repaint letöltése

  • matesz19
    #19735
    Ki próbáltam ezt a Mercedes buszt... Elég illúzió romboló hogy mostanság egyre több busznak, csak a MAN busz hangja van, meg hogy a fékjei nem fokozatosan fognak mint a többi busznak, ha nem vagy nagyon lassan fog, vagy satu fékezik... De AL járműnek jó lenne szerintem. :D
  • ekepista
    #19734
    nekem meg kise engedi csomagolni egyből crc hibára hivatkozik
  • kem001
    #19733
    Az egyik hangfájlnál jelzett hibát nálam
  • ekepista
    #19732
    sziasztok nekem avariónál crc hibát ír mikor ki akarom csomagolni és azt szeretném meg kérdezni hogy nállatok is jelentkezik ez ahiba
  • kem001
    #19731
    Amikor kiválasztod a pályát, ott van alul, hogy Options, és ott Grafika fülnél
  • matec1996
    #19730
    ÉS mondjuk hol tudom levenni a grafikát ?
  • Plett
    #19729
    *romboló...
  • Plett
    #19728
    Picit illúzió romobló ez a busz hang alatta... :)
  • kem001
    #19727
  • bocskor3
    #19724
    Jó reggelt! Új vezethető de ai-ként is használható jármű!
    >==LETÖLTÉS==<





  • kem001
    #19723
    Ezta térképet próbáld ki, ezen nagyon kevés objektum van. Ha ennél is akad, akkor vedd lejjebb a grafikát
  • matec1996
    #19722
    Hello sziasztok valaki nem tud egy olyan pályát amélyken több járat van és nem zabálja az fsp-t mert már unom hogy nem tudok rajta játszani hisz szinte amélyk pályák fent vannak urgál rajtuk a busz szerintetetek ha a grafikát kissebre veszem jobb lesz ???
  • rarma
    #19721
    Köszi már megoldódott a probléma, találtam egy ruszki oldlat, ahonnan letöltöltöttem, regi nélkül is.
  • atty707
    #19720
    Le kell tölteni a speedy drive programot, és akkor lehet free-ként is regisztrálni a speedyshare oldalra, bár elég gáz ez a megoldás...
  • atty707
    #19719
    másolódik újra a skydrive-ra, mert megint crc-hibásan érkezett meg. hamarosan elérhető lesz.
  • jutiput
    #19718
    Szia! Én szívesen eljuttatnám neked, de nem tudom a technikai részét! Ha segítesz megoldjuk valahogy!Üdv.
  • rarma
    #19717
    ERRŐL A MERCIRŐL VAN SZÓ