94802
  • norbi2fraktal
    #1398
    egy kicsit bugos, 20-30 fps-el megy, 1440x900 maxon, csak az elpőbb 1280x720-ban ment, mer catalyst-al kellet erőltessem hogy 60hz-en menjen
  • RYO21
    #1397
    Nah milyen? Bugos szar?
  • gduck
    #1396
    Érdekes, mert a hivatalos oldal ezt írja:

    Servers are currently down
    Thanks for playing Need for Speed Beta.
    Servers are currently down.
    See you in the next Beta.

    Ezek szerint előbb indultak a szerverek
  • norbi2fraktal
    #1395
    akkor mér tudtam vele játszani? elsőre felismerte a Gamepad-em, nagyon jó a játék :D




  • Gyuszopapa
    #1394
    A direct2drive angol oldalán 15 font a starter pack.Magyarprszágról is megveheted azt írják.
  • RYO21
    #1393
    Én mingyárt elindítom a töltést. Estig biztos leszedi.
  • gduck
    #1392
    A szerver csak délután 6 órakor indul!
  • norbi2fraktal
    #1391
    nah elkezdtem tölteni, 20 perc és megvan, már nagyon vártam
  • gduck
    #1390
    Én itt szoktam vásárolni:EAStore A baj csak az, hogy az európai EAStore simán átírja a dollárt euróra , így drágább.

    UI: tölthető a progi, megint 1,5GB-ot tölt le.
  • Gyuszopapa
    #1389
    Azt hogy"remélem megéri kipróbálni"kérdezem.
  • High end PC #1388
    Próbáltam megvenni, de nem tudtam :(

    Mikor rámentem, hogy kosárba gomb, mindig egy empty kosárra ugrott, hiába voltam bejelentkezve és regisztrálva a webáruházban :(

    Hát igen, egyrészt a biztos béta miatt venném, másrészt meg hogy 1 héttel azelőtt meglenne, mint a 19.ei időpont...no meg a névfoglalás a játékban is szempont :)

    Valaki nem tud másik oldalt, ahol meg lehet venni és tuti béta bekerülős esélyem is lesz?
    köszi
  • MerlinW
    #1387
    Mondod vagy kérdezed?
  • Gyuszopapa
    #1386
    Sziasztok.Én már töltöm a béta klienst.Remélem megéri kipróbálni?
  • gduck
    #1385
    Ez valóban így van. Ha megveszed, játszhatsz a bétával is

    De ha csak a béta miatt akarod megvenni, akkor sztem várjál holnapig. Ugyanis a béta kezdete előtt szokták értesíteni azokat is, akik újjonan bekerülnek a bétába
  • High end PC #1384
    http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDetails.aspx?sku=D004052&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=spot6a&utm_campaign=052510vb2&affid=3002
    itt azt írják ha ezt megveszem, garantáltan bekerülök a bétába.
    vélemények?
  • High end PC #1383
    én küldtem a TCM-nek vagy 1,5-2 hete emailt, hogy szeretnék bekerülni a bétába, szerintetek van esélyem?
    köszi
  • Vlado
    #1382
    Bétázni jó mer akkor elérheted a bétában lévő max szintet teljesben nem teheted meg mer fizetni kell :S
  • KMKM
    #1381
    Ne akard ki probálni főleg ne a bétát amúgy ja a béta alatt meglehet a lvl 10 azt szevasz tavasz még a porschét se tudom megszerezni (L) :SSS
  • XenHai
    #1380
    Ja csak be kéne kerülni ...
    Ki akarom a próbálni.
  • gduck
    #1379
    És egy hétig tart
  • norbi2fraktal
    #1378
    ohhh az jó:D
  • Szabi1991
    #1377
    pl. hogy holnap indul a béta nem ma :DD
  • USAMEN POWER
    #1375
    TDU
  • Vlado
    #1374
    Aztán indulás után félórával már nem is játszunk a worldel mivel elértük a lv10 et és tovább nem lehet fejlődni.
  • Vlado
    #1373
    Split/second :D
  • gduck
    #1372
    Na akkor a teljes ütemterv:

    2010.06.02-06.13 béta
    2010.06.25-06.27 utolsó béta
    2010.07.13 indul a játék, azoknak akik megvették a starter-packot
    2010.07.20 INDUL A JÁTÉK!
  • MauroN
    #1371
    lfs
  • Szabi1991
    #1370
    rfactor
  • FSpofon
    #1369
    forza3
  • KMKM
    #1368
    Mostmár minden autós játéknál amit mostanába adtak ki azt érzem mintha 1 játékterembe ülnék és ott játszanék annyira semmi
  • KMKM
    #1367
    Hmm ez a split/second se egy csúcs de a blur sem valami jó 1szóval már nincs autós game ami leköt ti mivel nyomjátok most?
  • gduck
    #1366
    Ha valaki esetleg FILEPLANET előfizető és még nem volt benne a bétában, akkor az most benne lehet: LINK
  • USAMEN POWER
    #1365
    Offlineban nem tudom hogy mennyire fog tetszeni, úgy elég unalmas, sztem.
  • gduck
    #1364
    Bocsi, az utolsó mondat elejéből kimaradt a hónap: július!
  • gduck
    #1363
    TDU2 megjelenési dátum

    USA: szeptember 21.
    Európa: szeptember 24.
  • KMKM
    #1362
    am TDU2 mikor jön ki?vagymár kijött?
  • KMKM
    #1361
    Hmm itt mindenki nagy test drive fanatikus ennyire jó? ma leszedem azt leis tesztelem meglátjuk milyen de eddig csakjót hallok :D sorry az off-ért
  • gduck
    #1360
    Nem jól tudod!
    A következő béta ideje: június 2. 18:00 -> június 13. 20:00
    150.000 játékost mondanak, hááát kíváncsi leszek.

    13-tól meg már az egy hetes játék ketyeg a STARTER PACK-osoknak és 20-tól már indul a játék
  • samsung123
    #1359
    hogyan is hihettem hogy egy jó kis ingyenes játékot kapok az EA-től? amugy egyre ratyibbnak tűnik nekem...igy Blur meg split second után..nem csak grafikában(de ebben is nagyrészt) hanem játékmenetben...a város túl kicsi fizika is kula,tuning kezdetleges(nincs is jóformán) bugos is lesz bőven 1 hónap mulva is és hogy még fizetős is...lol.
    ui: multiba Blur hasonló élményt ad multiba...sajna nagyot cslódtam ebben ajátékban! TDU2 RULEZ!
  • KMKM
    #1358
    jobbnál jobb hírek