94802
  • GhostR1der
    #1438
    Elkezdek egy rendőrösdit, és server disconnected :( egyedihiba?
  • RAZOR27
    #1437
    Úgylátszik kaptam énis bétahozzáférést (tcmesek nélkül is xP) na szóval login ablaknál ez fogadott, mi a gebasz szerintetek?
  • USAMEN POWER
    #1436
    Csinálsz sok képet, videót, és majd azokat megnézed. :)
  • High end PC #1435
    Én csak azt sajnálom, hogy nincs egy kis single rész...
    Csak mert miután pár év múlva lelövik a szervereket, ez a játék meg fog szűnni létezni...
    10-20 év múlva hogy fogok nosztalgiázni rajta? :(
  • laci 700
    #1434
    igen a nevet is
  • High end PC #1433
    persze, tiszta sor

    de gondoltam csak megtartják az accountokat...
    szóval akkor a nevem is újból kell majd regisztrálni a játékban? :)
    vagy az maradhat?
  • gduck
    #1432
    A béta nem a level szintről szól A béta azért van, hogy az észrevett hibákat jelezzük a fejlesztőknek

    Az "éles" játék csak július 13-án kezdődik!
  • High end PC #1431
    ez tuti?
    mert akkor most nem is szenvedek akkor a level szintekkel...
  • gduck
    #1430
    Július 13.-án legyél résen
  • Szabi1991
    #1429
    törlik a profilokat béta után
  • High end PC #1428
    amit a bétában elérek level szintet az a véglegesben is maradni fog, és nem kell újból kezdeni majd?

    aki pedig újként regisztrál: légyszi nézze meg nekem, hogy a LAMBORGHINI nevet tudja e regisztrálni, mert ha nem, akkor frankón sikerült lefoglalni :D
  • gduck
    #1427
    Ez érdekes, mert nekem mindig addig tart az üldözés, amíg meg nem unom Utánna könnyen lerázom a zsarukat
  • Reyes
    #1426
    Ez érdekes...

    Be volt dugva a kormány, mondom kipróbálom, hátha azzal működik... Végül is működik, csak a fék helyén van a jobbra, a gáz helyén a kézifék, a bal oldali váltófül helyén a gáz, és a jobb oldal váltófül helyén a balra, a bal felső gomb pedig a hátra.

    Kihúztam a kormányt, de csak a jobbra nyíl, illetve a d billentyű javult meg, a balrát még mindig nem érzékeli...
  • USAMEN POWER
    #1425
    Olvas a játék a gondolataidban. Am ismerős.
  • Vlado
    #1424
    Régen amikor még toltam a bétát (mosmár starter pack miatt még bétázni se fogok) az volt amikor azt akartam hogy maradjanak rajtam a rendőrök akkor mindig sikerült lerázni. amikor gondoltam hogy elég xp-m lesz így és lerázom akkor meg persze hogy nem sikerült...
  • Reyes
    #1423
    Sziasztok!

    Valakinek volt olyan problémája, hogy nem tudott kanyarodni? Billentyűzettel próbálom, de se a jobbra-balra nyilakkal, se az a/d billentyűvel nem tudok kanyarodni. Hivatalos fórumon sem találtam semmit.

    Valaki esetleg tud segíteni?
  • USAMEN POWER
    #1422
    Háth nem tom, én spontán elbújni nem szoktam mert annak az a vége hogy megtalálnak, az időgyorsító karikákba viszont érdemes bemenni. Ha meg elbújsz, akkor ajánlatos a mappot fürkészni, és kitaktikázni őket mielött megtalálnának. Habár én órákig eltudok lenni a pursuit -al, sokszor nem is célom hogy lerázzam őket, csak hogy a lehető legtovább tartson a móka ! :)
  • XenHai
    #1421
    Na jó ... Aki ezt a gamet meg veszi az nem normális!
    Ez 1 szar de akkora hogy az valami hihetetlen!
  • KMKM
    #1420
    Amúgy akik bejutottak a bétába azokat megajándékozhatnák valamivel mert pl BFHEROES ba kaptak a bétások jóféle dolgokat de ezek után nem reményekedek semmiben
  • HUN BECSEHELY
    #1419
    Bejutottam
  • XenHai
    #1418
    viszont jó pont hogy 100% ki használja az 4870 x2 emet!
  • High end PC #1417
    úgy hogy élvezhetetlen számomra, úgy értem

    ezt a több tucatnyi rendőri üldözést kihagyhatták volna, fél órán keresztül nyírom ki őket, mindig elbújok a legeldugottabb helyen, egy épület parkolójába, vagy akárhová, evade előtt mindig rámtalálnak, mert így van megírva a program...az utolsó pillanatban felbukkan egy és rádtalál és kezdődik elölről.
    ez kb ugyan úgy van direkt beleírva a játékba, mint ahogy az, hogy tök mindegy milyen teljesítmményű a kocsid, a zsaruk mindig a seggedben loholnak, menj akármennyivel is (MW, Carbon örökség, az NFS 3-ban legalább ez meg volt csinálva normálisan, jah hogy az 12 éve volt, visszafele fejlődünk...), mert így van megírva a program...

    kéne visszajelezni a fejlesztőknek, hogy ez nem tetszik, bár gondolom a többségnek meg ezek kellenek...
  • gduck
    #1416
    #1408
  • gduck
    #1415
    Ezt hogy érted?

    Amúgy számomra nagyon feelinges a játék Jó ahogyan beveszek egy kanyart és a kanyar után ismerős útszakasz/táj fogad. Jó lesz majd együtt gurulni csapatban is
  • XenHai
    #1414
    Tény az irányítás 1 szar! Ezek a beton autok is ..Meg hogy az ellen és a traffik is a semmiből tűnik elő...
  • High end PC #1413
    ez egy Undercover 2 (irányításra meg sok mindenre) MMORPG-sítve...

    én többet vártam, majdnem 1.5 éve bejelentették kb, és egyszerűen többet vártam.
    de még korai teljesen véleményt mondani, csak az első benyomásom akkor is...
  • High end PC #1412
    de szar, bétában nem tudom állítani a billentyűkombinációt? -.-
  • XenHai
    #1411
    Nekem tetszik :D
  • XenHai
    #1410
    Valaki világosítson föl hogyan tok versenyezni???..
  • High end PC #1409
    pfff, tudtam hogy evvel a kibaszott rendőrösdivel meghint elbasszák, annyira idegesítő ez a több tucat rendőr....
  • gduck
    #1408
    M betű a térkép, ott megtalálod a versenyeket
  • Clava
    #1407
    versenyezni hogy lehet?
  • XenHai
    #1406
    Tényleg megy a game!
  • High end PC #1405
    Hehe, Lamborghini nevet lefoglaltam, megy a játék, na húzok, tolok egy kicsit, azt jelentkezem :)))))))
  • norbi2fraktal
    #1404
    mihez képest?: első béta tesztem
  • XenHai
    #1403
    Zsír én is be kerültem!Most szedem a betat!Remélem a MW színvonalát hozz a a game!!!
  • Szabi1991
    #1402
    van vmi újdonság ? :D
  • High end PC #1401
    Nah, 2 perc kellett, és megjött a visszaigazoló email a beta kliens letöltési helyével, már be is loggoltam, és szedem is a bétát, akkor már ma este indul a móka? :)
    Olyan izgatott vagyok :)
  • High end PC #1400
    2 hete írtam a TCM-nek, hogy szeretnék bekerülni a bétába, mert ők katalizálják állítólag a folyamatot, hát kb ennyire vagyok bent, ennyit a TCM-ről... -.-

    Felmentem az EA Store-ra, és előrendeltem, most várom email-ben a béta access információkat, állítólag így az EA oldala szerint kapok hozzáférést a bétához.
  • RYO21
    #1399
    Pedig mindig igy van.