94802
  • KMKM
    #1317
    mivel most nincsen béta teszt idő ezért nem tudsz belépni se
  • jetblack
    #1316
    Tudna valaki segíteni hogy ez WTF ?
  • Fehercsoki
    #1315
    Gyakorlatilag akkor ami ingyen van az trial itt is.De ha jó játék és ezen kívül ha nem veszek mást akkor nem leszek szarabb mint a többiek akkor nekem ennyit megér.
  • KMKM
    #1314
    hát ha ilyen 60lvl után kell és 60lvl után már nincsen kocsi követelmény akkor tök8 de ha ilyen 20lvl után akkor else kezdem és szerintem nem csak én vagyok így :D (starter pack)20$ lesz 4000HUF ez b*szottul nem éri meg azért hogy egy játékban nagyobb szintet érjek el és a kis pöcs német gyerekek egyből megis fogják venni pontosabban az apuci fogja megvenni nekik
  • USAMEN POWER
    #1313
    Attól függ hogy mennyit kell fizetni. Ha reális áron ellehet jutni a maxig, akkor nincs gond.
  • KMKM
    #1312
    Ha egy adott lvl után már fizetni kell a fejlődésért akkor elkezdeni sincs értelme :S
  • gduck
    #1311
    Khmm. Még tele volt buggal :D
  • Fehercsoki
    #1310
    Optikai.
  • Fehercsoki
    #1309
    Lesz egyedi tuning a TDU 2-ben.
  • #1308
    Szvsz ez az egész egy kalap szar lett... Olyan mint valami játéktermi idióta játék, kb a crazy taxinak több értelme van mint ennek. Hogy lehet egy nfsbe berakni ilyet, hogy trafik magnet, meg no tunning csak ilyen hülyeségek, ja meg a tuning autó rosszabb, mint amit meg lehet venni. Nevetséges, biztos hogy nem fogom megvenni. Nem mintha a TDU2-őt nem simsesre csinálták volna. Ahelyett, hogy a szar kecót fel lehet húzni, inkább a kocsikkal lehetne valami extrát csinálni, mondjuk egyedi tunning vagy beállítások... Na mind1, biztos én vagyok elbaszva ha a mai fiatalságnak, meg népnek ez kell...
  • Szabi1991
    #1307
    autókat berakni nem nagy kaland.. nem azt kell tesztelni.. :D
  • USAMEN POWER
    #1306
    Dolgokat kiemelni nem akarok, összességében a játék fejlődéséről ez a véleményem. Az első - második beta -s verzióhoz kellett volna még plusz autó, értelmes opciók, nem mindenféle hülyeséggel teleszórva ... azt részemről jó is lett volna. Persze tőlem semmi se függ, ez csak a saját véleményem.
  • modelcar
    #1305
    Nem is lesznek "nagyobb szintű" autók? PL CCX,Zonda....
  • Szabi1991
    #1304
    pl. mi ?
  • USAMEN POWER
    #1303
    Szerintem szarabb lett. :D
  • RYO21
    #1302
    Hát szerintem nemsokat.
  • Vlado
    #1301
    Na minden ingyenes gamet elkell cseszni vhogy az itemshoppal, World se ússza meg sajnos.Berakják a Starter nevű packot ha nem veszed meg akkor 1 bizonyos szint után nem bírsz szintezni.Szal ha max szintet elakarod érni akkor pénzt kell fizetni.
  • Szabi1991
    #1300
    még sok-sok mindent kell fejlesztgessenek, de rengeteget javult eddig első béta óta
  • KMKM
    #1299
    kijöhetne már a full én 1 buggal sem találkoztam ami megzavarta volna a játékom kivéve hogy 1 online playert se láttam de versenyezni tudtam multiba szóval tök8
  • Szabi1991
    #1298
    nem tudni, talán 2 hét múlva
  • KMKM
    #1297
    Következő béta mikorra várható?
  • Szabi1991
    #1296
    utolsó bétába már benne volt a "store" rendszer is, rányomtál hogy veszek 500pontot, azt adta az 500pontot.. később ezekért kérnek majd pénzt :)

    a pontokért lehet venni nitrót, meg a töbi hülyeséget, lehet autót bérelni, ritkább autókat venni stb.
  • gagax
    #1295
    Megjelenés után is rá érsz végülis:D elvileg full free lessz az egész..kivéve a szokásos MMO store tuti lessz =)
  • C0mputers
    #1294
    Kössz, most már mindent értek.
    Akkor már csak reménykedem, hátha megjelenés előtt egyszer legalább én is tesztelhetem.
  • gduck
    #1293
    A BETA STATUS:PENDING nyomógomb fog átváltani DOWNLOAD nyomógombra, ha beraknak a bétába. Levelet az EA-tól fogsz kapni. Ezeket általában közvetlenül a béták indulása előtt küldik. Ha bekerültél, letöltesz egy pici programot, ami majd letölti a játékot (kb. 1.5GB) A tcm-es fiúk "katalizátor szerepet" játszanak a folyamatban
  • C0mputers
    #1292
    Én csak egy valamit nem értek.
    Küldtem emailt a TCM-nek ahogy javasolták. Gondolom ők küldenek majd nekem egy emailt a béta előtt, hogy hamarosan játszható a béta.
    De a programot honnan fogom majd tudni lehúzni? A TCM küldi a linket? Vagy majd az NFS Word oldaláról? Ez nem világos...
  • gduck
    #1291
    Általában 2 hetente, hétvégén vannak béták. Jövő hétvége esélyes ;)
  • jetblack
    #1290
    Valaki tud valami információt hogy mikor lehet játszani ? Mert nekem folyamatosan az offline szerverhibával fogad az egész :S
  • USAMEN POWER
    #1289
    Kemény.
  • Szabi1991
    #1288
    az előző béta rendőrös üldözés időrekordja 254perc :O
  • C0mputers
    #1287
    jah és nagyjából mikor lesz a kövi béta? :DDDD
  • C0mputers
    #1286
    szóval a játékot csak akkor tudom letölteni, ha lehet bétázni legközelebb, értem
  • Szabi1991
    #1285
    3. Várod a következő bétát
  • C0mputers
    #1284
    végigcsináltam a lépéseket.

    klienst nem kell letölteni, vagy hasonló?
  • skate00
    #1283
    kösz a gyors segítséget.
  • gduck
    #1282
    Nagyjából 2 hetente vannak béták.

    1. Itt beregelsz: http://needforspeed.com/web/world
    2. Ide elküldöd azt az e-mail címet, amivel beregeltél: [email protected]. Megírod hogy szeretnél bekerülni a bétába.
    3. Várod a következő bétát ;)
  • skate00
    #1281
    HELLO
    nem akarok Lowoskodni,
    De nem akarom végigolvasni az egész fórumot,
    meg FAQ sincsen, szall Hogy tok vele gamelni, mármint ha kell regg meg ilyenek, meg honnan tom leszedni (ha lekell egyáltalán vmit)
    szal
    alapvető Help kéne ,jolenne, ha nem hagynátok szemen kívül.
    Elöre is kösz.
  • gduck
    #1280
    Nem mennek a szerverek!
  • jetblack
    #1279

    Nálam ez a gond van valaki tudna segíteni nekem ?
  • Vlado
    #1278
    Tegnap csináltam egy videót World ből, ha van kedvetek megnézhetitek.