94802
  • laci 700
    #1277
    Hát akkor az első bétába tegyenek több kocsit, kicsit több tuningolási lehetőséget, rendőrös üldözést, gumifüstöt, néhány bug javítását és kész is a game... :D
  • Szabi1991
    #1276
    nem az a lényege a bétáknak hogy élvezd a játékot, hanem hogy megmond hol a hiba és mit javítsanak :)
  • USAMEN POWER
    #1275
    Ami meg a trailerben volt, és én nagyon hiányolok ... csoportosan menekülni a rendőrök elől.
    Nagy feeling lenne haverokkal taktikázni, hogyan is rázzuk le a rendőröket, és qrwa érdekes hogy ezt kifelejtették... :/

    Egyrészt ezért is vártam a Worldot, másrészt meg imádtam a Carbont ... de ez egyre szarabb lesz, megbántam hogy bekerültem a betaba, mert kezdem elveszteni a flasht, mikor még azon filóztam hogy de qrwa jó lesz ez a game...
  • Vlado
    #1274
    neked már a hozzáálásod szarabb mint a world jelenlegi állapota,nekem tetszik a world de ha csinálnának vmit nem interfacen szarakodnának akkor előrébb lehetne jutni.
  • Szabi1991
    #1273
    akkor viszont lehet hogy mégis közös cset van, és más-más layeren voltatok, nem néztétek ki melyiken van ?
  • KMKM
    #1272
    A single MW 10x jobb mintez :D
  • KMKM
    #1271
    pff...
    ennyit tudok hozzáfűzni ehhez a bétához jobbra számítottam..
    Pénteken nagy laggok szombaton senkitsem láttam csak multizni tudtam és ott láttam az online playereket.Nem nagyon jött be az se hogy az én kocsim a leggyorsabb az ellenfeleim közül mégis az nyer aki egy szarral megy és 30versenyem alatt 28x szarabb kocsival nyertek ellenem.Egy ilyen játékhoz nem szabad bétázgatni inkább dolgozzanak azon hogy egyből kiadják normálisan nekem elment a játéktól a kedvem 1kocsi miatt játszanék vele aza porsche(L) amúgy meg aki nem jutott be az ne legyn szomorú semmiről sem maradt le és szerintem még 2hónapig nem is fog..
  • ZsirosKenyer
    #1270
    Én sem találkoztam senkivel. Írtunk egymásnak chat-en, hogy itt-meg ott találkozunk és nem láttuk egymást hiába álltunk uganott 10 percig.

    egyelőre ez annyit ér mint egy single most wanted..
  • Vlado
    #1269
    Ez még csak CB!Van 1 másik ingyenes játék az Allods online CB be még úgy tünt hogy ez nagyon jó játék lesz csak OB re elcseszték az egészet.lehet hogy itt fordítva lesz :)
  • Vlado
    #1268
    amúgy azt nem értem hogy minek kellet 10 részre osztani a szervert.cb3 ba még nem volt lagg cb4 be amikor nagyon kevesen voltunk már akkor se bírta.vmit nagyon elírtak a fejlesztők.
  • Vlado
    #1267
    én 1x se láttam playert world mapon csak akkor amikor még laggolt de nagyon.

    sztetek ez cheat vagy bug?XD
  • USAMEN POWER
    #1266
    Kezdem úgy érezni, hogy a World projekt megindult a föld alá.
  • Szabi1991
    #1265
    látni másokat is, de 10részre lett osztva a szerver.. és ahogy elnézem még a cset sincs összevonva.. :/
  • Vlado
    #1264
    Tudod ea sek elcseszték a klienst és nagyon nagy lagg lett erre megoldást kellet találni ne hogy több mint 60 ezer player megutálja a játékot ezér world mapon nem látsz senkit és így ideiglenesen megtudták szüntetni a laggot és így lehetséges a versenybe jutás.
  • janihunk
    #1263
    Nem rossz de miért van az hogy senkivel nem találkozok free rom ba? Verseny oké az jó. 5mb es a netem.
  • janihunk
    #1262
    A már jó másik címemen jelentkeztem be.
  • USAMEN POWER
    #1261
    "Please login at the top right."
  • janihunk
    #1260
    Sziasztok megkaptam a kódot a játékhoz viszont mikor rákattintok a letöltésre ezt írja:
    This page is only available for Closed Beta testers. If you are seeing this message and you are a CB Tester, your browser session has probably expired. Please login at the top right.

    Most mi van?
  • Szabi1991
    #1259
    tegnap reggel óta ezzel szpsz.. már rég lejött volna.. :DD
  • USAMEN POWER
    #1258
    Én még soha nem regisztráltam az nfs oldalára, a beta elött olyan két héttel regeltem egy nicket, + jelentkeztem a betara. Azt első óta bent vagyok, de lehet hogy csak mák.

    #1256: Nekem max 10 perc a letöltés.
  • RYO21
    #1257
    1 megás nettel 4 és fél óra alatt töltöttem le multkor.
  • MerlinW
    #1256
    Nekem 6Mb-es nettel 45 perc alatt letöltötte az egészet.
  • RYO21
    #1255
    Hát akkor hagyom a francba, amire letölteni addigra vége lenne a betának.
  • RYO21
    #1254
    *nem, sokáig tartana újra letölteni!
  • Szabi1991
    #1253
    akkor ne csodálkozz hogy nemmegy.. :/
  • RYO21
    #1252
    nem sokáig tartana. Kimásoltam a data foldert, uninstall-install és visszamásoltam.
  • Szabi1991
    #1251
    letörölted a játékot és minden fájlát, majd újra letöltötted az egészet, ugye ?

    #1250: én nem írtam meg a címemet senkinek.. sőt EA oldalán kívül szinte máshova nincs is használva.. viszont eredeti játékokat azzal a címemmel regiztem be.. első béta óta bent vagyok :)
  • KMKM
    #1250
    mophisto!
    a lényeget sose mondja el senki de én most elmondom!
    Én kb másfélhónapot vagy többet vártam hogy bekerüljek és semmi aztán eggyik srác szólt hogy erre a címre [email protected] ra küldjem el emailbe az adataim amivel regisztráltam nfs world honlapon és ő bejutatt nagy valószínüséggel a következő bétába engem bejutatott.Szóval [email protected] és ide írd az emailed amivel regisztráltál meg még a nicknamed de az nemhinnémhogy fontos na bb
  • RYO21
    #1249
    Nah 15perc ut'n elindult, erre kidob exe hib'val.
  • RYO21
    #1248
    Mi lehet a probléma? Verifikálja az egészet aztén elkezd velemit updatelni és 149 megánál mindig megáll.
  • mophisto
    #1247
    értem köszi
  • MerlinW
    #1246
    Még csak béta van, EA meghívásos alapon. Ha megjelenik ingyenes lesz.
  • mophisto
    #1245
    hellosztok.mg szeretném tudakolni hol illetve hogyan tudom letölteni a játékot?Vagy fizetős jelenleg?Mert a hivatalos weboldalon nem találtam semmi letöltési linket stb...mire kell menjek a weboldalon hogy valami elinduljon lefelé?:D köszi a választ
  • Szabi1991
    #1244
    ehh.. 30perces kergetőzésnek egy szerver leállítás vetett véget.. léptem volna vagy 3 szintet ha megkapom a pontokat érte..

    kár hogy 10részre van osztva a szerver.. bár érthető, de akkor legalább ping alapján rakna layerbe.. vagy a cset lenne közös.. még egy magyarral se találkoztam.. cseten se.. :/
  • gduck
    #1243
    Pontosan úgy, ahogy Rototti írta!

    Egyik multis verseny végénél, ahol kiírja az eredményeket! Mindig mást ajánl fel, nekem mázlim volt, mert egyik alkalommal egy bmw volt ;)
  • rototti
    #1242
    Ott nem lehet bérelni, de versenyek illetve üldözések utáni ablak jobb alsó sarkában mindig mást ajánl speedboost-okért. Van ott powerup, autó, minden és néha feltűnik ott a bmw is. ;)
  • Szabi1991
    #1241
    sokkal jobb mint eddig volt, most egy hibát találtam eddig összesen.. silvia hátsó szárnya még mindig fehér marad.. :/
  • RYO21
    #1240
    Bakker nem indul. Valamit szarik az updatenél. Pedig multkor még ment.
    Mind1 nem érdekel most annyira a játék.
  • Szabi1991
    #1239
    egy órája voltam fent utoljára, akkor még ment a netes verseny


    gduck: hogy tudsz te bmw-t bérelni ? o.0
  • samsung123
    #1238
    az miért van hogy egy online játékost se látok...? nem tudok igy multiversenyezni sem...valaki?