94802
  • MerlinW
    #1478
    Mert semmi sincs ingyen:D

    Ránéztem az aktuális bétára, és elérte, hogy soha többet:) További jó(?) játékot:)
  • norbi2fraktal
    #1477
    azért hogy vedd meg....
  • goso
    #1476
    sztem nem a legrosszabb játék amúgy ha csak 10 es szintig ingyenes akkor miért raktak bele olyan spec képességet ami 11 lvl től van ???
  • GhostR1der
    #1475
    Motor City onlinet vissza! felújított graffal, fejlesztett fizikával!
  • Terminator259
    #1474
    Én már nem merek reménykedni...Túl sokszor csalódtam már és igy hogy bétáról bétára csak szarabb lessz.Hát hiába ingyenes, nemhiszem hogy ki fogom próbálni a fullt.
  • High end PC #1473
    Egyébként szerintem ennél az NFS World-nél még a régi NFS Motory City-nek az MMORGP-je is jobb volt...
    Nosztalgia 9 év távlatból: NFS Motory City
    de remélem a teljes World-ben másképp lesz sok minden, mint itt a bétában...
  • USAMEN POWER
    #1472
    Ja, pl. a High Stakes -el játszanék a mai napig is ha felújítanák a grafikát. Underground sorozat tetszett, a 2 -vel olyan 2-3 évig játszottam. Mostwanted kimaradt. Utána a Carbon, Pro Street nagyon bejött. Undercover, Shift szerintem egy szar lett. De mivel az Undercover az, ami senkinek se tetszett, a legnagyobb baklövés szerintem az lett, azt nem kellett volna kiadni.

    A World meg az élen táncol ... vagy jó lesz, vagy szar, középút nincs.

    #1471: Én is játszottam PS 1 -en egy V-Rally 2 nevezetű játékkal, de az biztos hogy NFS feliratot sehol se láttam a borítón, nem tudom hogy ugyanarról a játékról van -e szó amit a "High PC" említ, de szerintem nem mert amivel én játszottam az qrwa jó volt.
  • Szabi1991
    #1471
    vrally2-t mennyit toltam psen.. :O
  • High end PC #1470
    Régen, a 90-es évek végén meg ezek voltak a gagyi Need For Speed részek:


    Csak PlayStation-re jöttek ki NFS névvel, lehetett PC-re is kapni, de ott csak sima V-Rally névvel forgalmazták. Én ezeket is beszereztem az USA-ból rendelve annó, és emulátorral futtattam, de akkoriban ezek voltak a tucatszemét kategória, a borítón, CD lemezeken meg a játék menüben ott volt az NFS embléma, de kb egy ratyi kaki az egész :S
  • High end PC #1469
    Pfff...
    A számozott sorozatban az első 5 NFS rész megvolt e? (The Need For Speed SE, Need For Speed II SE, Need For Speed III Hot Pursuit, Need For Speed High Stakes, Need For Speed Porsche Unleashed)
    Na, nekem azok voltak a kedvenceim.
    Az ilyen Need For Speed Carbon meg Need For Speed Pro Street nagyon messze áll tőlük. Szerintem az utóbbi években a Shift volt az, ami hozta a régi szintet, mármint minőségre.
  • USAMEN POWER
    #1468
    Carbon rövid volt de nekem nagyon tetszett, Pro Street meg az egyik kedvencem az NFS -ek közül. (Utóbbi még mindig fel van telepítve.)
  • High end PC #1467
    Most már csak arra vagyok kíváncsi, vajon hány évig üzemelnek majd a szerverek...amíg le nem lövik őket...

    Biztos sokan emlékeznek a 9 évvel ezelőtti Motor City Online-ra (pre-béta állapotban NFS Motor City volt a neve) az 2 évig húzta, mielőtt lelőtték a szervereket örökre, de már a béta alatt kritizálták azt is a gagyi irányítása miatt itt az SG-én, vissza lehet olvasni a hsz.-eket...
  • High end PC #1466
    " pro streetet gyakorlatilag a gumifüsttel reklámozták "

    Az Undercover-t meg a vízfelverődéssel. De az sincs benne, megszokhattuk, hogy az utóbbi évek NFS részei általában visszalépések az elődökhöz képest...
    Kivétel a Shift, az legalább normálisabb rész lett tavaly, de ez megint ugyanolyan tucatszemét, mint a Carbon, Pro Street és az Undercover volt...
  • csoli31
    #1465
    Epic FAIL!
  • Szabi1991
    #1464
    fail.. >.<
  • csoli31
    #1463
    Csak egy bizonyos szintig lesz ingyenes. Van ahol azt írják, hogy az első 10 szint ingyenes utána fizetni kell, hogy tovább léphess. Van ahol meg valamilyen start pakk-ról beszélnek, hogy azt megvéve lehet lesz tovább fejlődni.
    Amúgy én is gondolkodtam a bétán, de amiket itt olvastam, inkább letettem róla.
    Szerk.
    Megelőztek!
  • KMKM
    #1462
    És most kockulni sem érdemes vele mert = a sz*ral és lenullázódik az accod :D
  • KMKM
    #1461
    Full verziót én tuti kiprobálom de már mondtam pl bfheroes is nagyrészt EA game és én bétáztam vele csak mikor kiadták a rendest kb ugyanilyen időbe mint a worldöt fogják kicsit előbb akkor semmi új nem várt mert magyarán most is 1 bétát futtatunk annyi hogy pénzért lehet venni felszeleréseket gratula..EA játékoknál még nem hallotam tört szerót de én örülnék most 1 nek szerintem többen nyomnák azt mint az origit :S :D na várjuk ezt a fullt és fejlödjünk 10esre aztán idegesgedjünk
  • Szabi1991
    #1460
    elméletileg 10szintig lesz ingyenes.. szóval egy demó..

    (ckuck )
  • Rowlend
    #1459
    Nyugi gyerekek, Ez még csak béta. Nem garantálom hogy a full tökéletes lesz de ennél mindenképpen jobbnak kéne lennie. Amúgy lenne ebbe potenciál csak még dolgoznak rajta. De tudtommal ingyenes lesz (Bár lehet azóta változott a dolog).
  • USAMEN POWER
    #1458
    Én az elégedetlenségem ellenére a full verziót még ki fogom próbálni, hátha csak szopatnak most minket, de ha az is ilyen lesz akk...
  • Szabi1991
    #1457
    én attól vagyok pl. a legjobban kiakadva hogy gumifüst sincs.. pro streetet gyakorlatilag a gumifüsttel reklámozták.. erre itt még az sincs.. xD

    lehet hogy van egy tökéletes játékuk amit 1 hónap múlva megmutatnak nekünk is, de elég kevés esély van rá.. :/
  • USAMEN POWER
    #1456
    Miután kipróbáltad nem fogsz ennyire örülni ... de ne legyen igazam !
  • goso
    #1455
    yeeeeeee végre először én is bétázhatok aki még nem tudná (sztem mindenki tudja) de lehet megint bétázni már lehet tölteni az exe t minden király :D
  • KMKM
    #1454
    Ajj de még mindig nem tudom felfogni,hogy ez tényleg ennyire bénán sikerült.Január óta erre várok és szerintem 1%esély sincsen hogy egy cool játékot kihozzanak belőle.Olyan mint 1 rossz álom.
  • Szabi1991
    #1453
    eddig még játszható volt, de mostmár tényleg egyre több komoly játékhiba van benne.. nem tudom elhinni hogy ezért tényleg bárki is fizetne..
  • KMKM
    #1452
    Najólvan. xD látom eddig senkinek sem tetszik pedig bejutottam bétába de akkor le sem töltöm..
    USAMEN POWER
    -Hát énis NFS-en nöttem fel ezért ekkora csalódás akimeg nem érzi hogy mekkora sz*r az valószínüleg nem játszott az nfs egész sorozatával
  • Terminator259
    #1451
    Egy nagy rakás szar...még csak a 6-os szinten járok de nagyon megutáltam már
  • adamfesto
    #1450
    Hát ez még szarabb mint az első tesztnél...
    Jöhetne már a TDU2..................
  • Rowlend
    #1449
    Na sikerült bekerülnöm ennyi idő után a bétába
  • gduck
    #1448
    "Ráadásul a betak után a kis kérdőívekben is említettem ezt,"

    Én is pont ezt említettem

    UI: Amúgy elég sok bug javításra került az online versenyeknél! Viszont tegnap óriási LAG volt
  • Szabi1991
    #1447
    naja, rendörösdi lett volna a lényege az egésznek :/
  • USAMEN POWER
    #1446
    "meg elég fos hogy a rendőrök miatt eltűnnek a többiek" ---> Ezen én ki vagyok akadva !! Pedig az első trailerben 4 autó menekül a rendőrök elöl !! Teljesen beleéltem magam hogy másokkal közösen taktikázhatjuk ki a zsarukat, de nem, átbasztak !! Ráadásul a betak után a kis kérdőívekben is említettem ezt, de háth egy ember mit sem ér ha más nem hozta fel az álláspontját ezzel kapcsolatban. NFS -en nőttem fel, de a sorozat már egyre inkább bullshit.
  • High end PC #1445
    Nekem is vegyes érzelmeim vannak. Undercover feelingem van (Blacx Box R.I.P. után reméltem, hogy többé nem lesz) MMORPG-sítve, hatalmas bug áradattal... (utóbbit persze tudjuk be a béta állapotnak, de vajon a teljesben mennyit fog mindez javulni?)
  • GhostR1der
    #1444
    akkor most csaka festés a tuning? meg elég fos hogy a rendőrök miatt eltűnnek a többiek... ááá többet vártam ettől. nem is lesz ingyenes? - bukásra van ítélve
  • Ash04
    #1443
    Én már bent vagyok a 2. béta óta, de tényleg nem sok lényegi változás történt. A legnagyobb hiba számomra az, hogy semmi értelme a nagy map-nek, szabad kóborlásban max rendőrösdit játszhatsz, másra nem jó. Legalább beleraktak volna ilyen spontán versenyzést, mint az Underground 2-ben, mikor az előttünk versenyzőt kihívhattuk egy utcai párbajra. Vagy valami felfedezni való lenne, vagy bármi. Ez így rendkívül unalmas és kevés sajnos. Ez a csendben vezetés különösen kínos, lehetne egy rádió v vmi, mint a Burnoutban pl. .
  • RAZOR27
    #1442
    there I fix'd it, thx btw
  • RYO21
    #1441
    Lássuk mit csináltak több fél év alatt:

    - egy nagyonpicit változott a HUD
    - kb 10-el több kocsi
    - festés, vinylizés
    - rendőrök, de nem olyan amilyennek igérték, szal egyedül mész
    - új garázs háttér
    - SPÍDBÚSZT!! Ami a legfontosabb, főleg hogy elbasszák majd vele a játékot.
    - starter pack, ami elveszi a kedvet a játékosoktól
    - nem betöltődő hivatalos weboldal
    - több bug

    Szal dekurvasokmindent csináltak vele! Már kezd annyira unalmas lenni, hogy azon gondolkozom, hogy a teljessel játszak-e egyáltalán
  • Laci82
    #1440
    Ááá ez még nem is béta hanem inkább céta:D

    enefesswörld céta:D
  • Szabi1991
    #1439
    ez így gagyi.. eddigi legrosszabb béta.. ugrándozás, laggolás, kifagy 5percenként.. és ezért még pénzt akarnak kérni.. :(