94802
  • Vlado
    #1197
    1 pontiac kocsi sincs a játékba de a logót már annyiszor láttam.XD
  • Vlado
    #1196
    alapból kell 2-3 hónapot várni,másik ez a bugos kép csak nálam van vmiér vga behülyült.Szóval másnak nem fordult elő és nekem se fog valószínűleg többet,lehet hogy befog csúszni de ez már vga hiba.
  • KMKM
    #1195
    A bugos képekből ítélve én azt mondom a játék kiadásáig várhatunk még 2-3hónapot minimum
  • USAMEN POWER
    #1194
    Ja b+ ez felháborító !
  • Vlado
    #1193
    Várj kérem szépen türelemmel :)
  • #1192
    Nagyon Pontiac központú lett ez a játék
  • RYO21
    #1191
    csinálj az ea fórumán topikot és linkeld be oda is!
  • Vlado
    #1190
    + ba még nem hagyhatom ki a Pontiac fát.
  • Vlado
    #1189
    Egyszer fordult elő,és játék újraindítás után jólett.
  • RYO21
    #1188
    Fönt rákattintasz a socialra(o) és ott a +, vagy amikor előtte van a player akkor egérrel rákattintasz, jobb klikk és ott lesz.
  • modelcar
    #1187
    Barátokat lehet bejelölni? Nem találom hogy hol lehet valakit barátnak jelölni.
  • gduck
    #1186
    Sztem túlmelegszik a vga kártyád! Persze más is lehet, de ha egy idő után jön elő...
  • USAMEN POWER
    #1185
    #1181-82 - ezeket alap hogy el kell küldeni az EA -nak... A Pontiac hegy odabasz... :DDD
  • Vlado
    #1184
    már mások is mondták.sztem elküldöm XD
  • gagax
    #1183
    ezeket remélem küldöd az EA nek :D és megfog jelenni egy lmitált kiadás is Special Textur névvel xD
  • Vlado
    #1182
    Még itt van a kék fánk is.Kell még kép?XD
  • Vlado
    #1181
    Itt 1 kép Pontiac hegyről:
  • Vlado
    #1180
    Rendőröztem egy kicsit erre 5 percnél bebugoltak a textúrák.még világos volt akkor,rockportba átmentem sötét lettXDLáttátok már a Pontiac Hegyet?XD
  • RYO21
    #1179
    hogy csináltad?
  • gagax
    #1178
    hipertér ugrás :D LVL 16 on mész vmi másik mappra vagy nem tom xD
  • Szabi1991
    #1177
    lol o.0
  • Vlado
    #1176

    Tessék itt egy estés kép textúra buggal.
  • samsung123
    #1175
    a honlapján a fejlécben üldöznek a murcit a rendőrök és ott este van, a végelegsben lehet lesz este? jó lenne meg egy kis eső is...
  • USAMEN POWER
    #1174
    Engem a fizika nem izgat, ha szórakoztató a game... de ezt most nagyon elkúrták ! Remélem a végleges verzió már szórakoztató lesz, megszűnik a lag, és akkor nem lesz gond, de ez így még kevés.

    Apropó... szabi a fejlécre nem rakod vissza a menüt ? Kicsit fura, hogy mikor tovább szeretnék lépni, nincs a megszokott helyen.
  • laci 700
    #1173
    Az 1. beta sztem jó volt, de a fizika az tényleg pocsék. Nem lehet egy normálisat driftelni, hanem mintha oda lenne tapadva az autó.
  • Szabi1991
    #1172
    meg kell nekik írni hogy mi nem jó.. és következőbe nem lesz elbaszva.. ;)
  • #1171
    Sztem ugyan olyan szar mint volt. Én ezzel a fizikával soha a büdös életbe nem fogok megbarátkozni. Már csak a TDU 2ben bízhatok. JA és ez lesz az első NFS amibe bele se fogok nézni, úgy érzem:D
  • USAMEN POWER
    #1170
    Nem tudom, hogy miért kellett ezt így elbaszni...
  • laci 700
    #1169
    Nálam is szaggat, laggol, autó választásnál kifagy és jóval lassabban tölt a menüben. Jah meg nem jön be az a sárgás effekt amikor szemből süt a nap. Megyek a épületek között és villog. Ha lenne átmenet és nem csak villogna talán jó lenne. Vagy inkább gumifüstöt csináltak volna...
  • Szabi1991
    #1168
    nálam meg stabilabban megy a játék.. de matricázásnál mindig kifagy.. :/
  • USAMEN POWER
    #1167
    Én nem is tolom a betat... nálam ment a game az előző betakban akár 80 fps -el is, most meg olyan 30 körül van mindenhol, továbbá nem tudom a monitor frissítési gyakoriságát beállítani, ami szükségez lenne, mert 85 hz -re van állítva a monitorom... menjenek a faszomba.
  • gduck
    #1166
    Ez valóban így van. Tegnap óta 6 BUG-ot küldtem be.

    Ez az itemshop érdekes lesz, akinek nem számít a pénz, az gyorsan fog haladni és jobb lesz a statisztikája :(
  • laci 700
    #1165
    Nekem a 350z-től már a garázsban kifagy... Másnak működik?
  • Szabi1991
    #1164
  • Szabi1991
    #1163
    nálam a játék gyorsabb és szebb lett.. viszont silvián pl. bugos a festés (hátsó szárny fehér mindig) , matricázásnál meg kifagy a játék.. :(
  • USAMEN POWER
    #1162
    ÁÁÁ játszhatatlan a game, annyira szaggat... ráadásul nem értem, hogy a monitor frissítési gyakoriságát miért nem lehet a beállítani, főleg hogy idáig lehetett... Ez egyre szarabb !
  • USAMEN POWER
    #1161
    Elején az autóválasztásnál, (nfs.exe hibát észlelt ezért leállt blablabla) üzenettel kirakott a game. Jól kezdődik a beta...
  • Vlado
    #1160
    Ez a legszarabb béta eddig.sokkal több bug van mint eddig akkora lagg van és itemshoppal már lv1 esen megveheted a legjobb autót.ha így folytatják nagyon szar game lesz.
  • Rowlend
    #1159
    Nekem is ez van és tökre leszarom. Maximum majd a teljessel játszunk :)
  • KMKM
    #1157
    Ja de ha te lennél a helyembe akkor te se bírnád másfél hónap türelemmel gondolom te bejutottál akkor meg ne oktatgass hogy nincs felháborodásra annak oka aki már másfél hónapja várja a levelet