94802
  • KMKM
    #1237
    ja és mostmár nem is olyan nehéz bejutni
  • Szabi1991
    #1236
    multy versenyeken elég jól add pénzt és xp-t.. :)
  • modelcar
    #1235
    Hol tartotok? Nagyon lassan lehet csak szinteket lépni. Én 2es szinten vagyok XD
  • Szabi1991
    #1234
    :)
  • KMKM
    #1233
    ott hagysz az elején? örülj neki nekem 2x gyorsabb autóm van mint a 3-4ellenfelemnek mégis 3.szoktam lenni és nem vagyok zöldfül mert az nfs sorozat első részétől már játszom az nfs ekkel nem értem miért hagynak ott..
  • Szabi1991
    #1232
    néha találni azért olyanokat akikkel lehet tényleg versenyezni.. de a többség faltól-falig megy, lökdös.. és küldi az örökös +1kör, meg mágnes sz*rjait.. xD
  • gduck
    #1231
    Most semmi gond a szerverekkel. Viszont a bmw-t vissza fogom cserélni valami lassabbra, mert így nem jó a verseny, hogy mindenkit otthagyok az elején
  • gduck
    #1230
    "most semmi pontom nincs :)"

    Már írtam!!! #1220
    Este 6 után mindenki kapott még1 emailt, amelyben volt egy kód! Ennek a kódnak az aktiválása után lehet csak használni a speedboost funkciót. Ha rákattintasz bejön egy oldal ami aktiválja és megjelenik a download gomb is, amit természetesen nem kell használni ha már fennt van a kliens. Innentől kezdve a játékbe belépve működik a speedbost
  • RYO21
    #1229
    Újra kell szedni a klienst? Mert nekem elkezdsett updatelni 1,4 gigát és 120mb-nál mindig megáll.
  • USAMEN POWER
    #1228
    Az emailben kapott kóddal mit lehet kezdeni ? Rákattintottam egyszer, újra leszedette velem a klienst, másra nem volt jó.
  • Szabi1991
    #1227
    ha van pontod akkor bérelhetsz, megkapod és nem festheted :D

    én múltkor béreltem egy gallardot, most semmi pontom nincs :)
  • KMKM
    #1226
    a bérlést az alatt érted hogy vettél vagy lehet bérelni is :P?
  • Szabi1991
    #1225
    engem meg elsőre o.0

    eddig egy bugot találtam, a silvia hátsószárnyát nem lehet festegetni.. :/
  • KMKM
    #1224
    eddig bő 1óra alatt 1versenyt tudtam le... egyszerűen nem rak be -.-""akkora a terhelés
  • gduck
    #1223
    Úgy néz ki túlterheltek a szerverek :( Pedig már kibéreltem egy bmw-t is :D
  • Vlado
    #1222
    Összes többi bug al nincs bajom csak azzal hogy laggos.nekimeek rendőrnek 1 perc múlva veszenk észre.meg versenyezni is ha csodatörténik akkor tudok.
  • modelcar
    #1221
    Tiszta bug:(
  • gduck
    #1220
    Ne felejtsétek el megnézni az emialt!!! A sbeedboost kód miatt!
  • Szabi1991
    #1219
    huh, most kezdett el egy 1,5gigás frissítést tölteni.. >.<
  • gduck
    #1218
    Elindultak a szerverek!
  • Vlado
    #1217
    nekem is :)
  • gduck
    #1216
    Nekem jól jelenik meg
  • Szabi1991
    #1215
    login ablak de gagyi lett..
  • samsung123
    #1214
    elvileg szebb és gyorsabb is lesz...majd meglátjuk. de kiváncsi vagyok az új kocsikra:)
  • gduck
    #1213
    Ha összehasonlítod a béta3 és a béta4 klienst, egyből megvan a válasz Nem a bugok száma miatt hívják ÚJ kliensnek
  • gduck
    #1212
    Bocs elnéztem, hétfő reggel 6-ig lesz a béta ;)
  • Vlado
    #1211
    Ez új kliens???attól mégy hogy a launcherben javítottak 1-2 dolgot még semmi új sincs,mivel a játékon belül 1 bugot se javítottak és 1 új dolgot se raktak be.kb. ugyanaz a cb4 és a cb5 release notese vagy a known bugs jóval több van írva a cb5 ösnél...
  • USAMEN POWER
    #1210
    És megint van egy új kliens, habár úgy tűnik most nem kellett un+re instalálni a gamet.

    #1209: Mire edzel ?
  • KMKM
    #1209
    csak lassanaddig is go carbon :D meg edzés
  • KMKM
    #1208
    ezazz!!! nekem már tölti le
  • gduck
    #1207
    Ma este 6-tól vasárnap este 9-ig lesz a béta
  • KMKM
    #1206
    Ma már lesz béta? vagy csak szomb. vasnap.?
  • USAMEN POWER
    #1205
  • Szabi1991
    #1204
    remélem az új bugokat is kijavították amit előző bétába raktak
  • Vlado
    #1203
    Újra béta ezen a hétvégén!Mosmár mindenki jöhet aki eddig volt mos több mint 20 ezren leszünk!
  • KMKM
    #1202
    király.. na mind1 akkor azért nem enged be (gondolom)
  • Szabi1991
    #1201
    hétvégén volt a béta..
  • KMKM
    #1200
    most tök f*sznak érzem magam xDD beléptem 1perce a felhasználómnak és DOWNLOAD NOW!! kicsit megcsapott xDD én meg azthittem nemkerülök be pedig 1 emailt sem kaptam béta most meddig tart??:
  • Vlado
    #1199
    Mondjuk az igazXD
  • Szabi1991
    #1198
    van GTO rendőr..