94802
  • KMKM
    #1357
    EZ igaz a shift nek semmiköze a szimulátorhoz

    ??10lvl ig? akkor a béta alatt már kiisvégezhetjük na ez fasza..
  • MerlinW
    #1356
    A hivatalos oldalon a "Servers are currently down" elég egyértelmű:)
  • jetblack
    #1355
    Sziasztok ugye ha jól tudom ma lehet játszani mert ma mennek a Beta szerverek ?
  • Vlado
    #1354
    Na kiderült hogy hanyas szintig tolhatjuk a world öt ha nem szeretnénk megvenni a starter packet.Lv 10 ig!!!!!!És 50 es szint lesz a max :S
  • MerlinW
    #1353
    "szimulátorhoz ott a NFS shit a granturismo meg a forza akármi."
    Egyiknek sincs köze a szimulátorhoz, mind árkád játék. A szimulátor ott kezdődik, hogy GTR, Live for Speed, rFactor/Race On, stb.
    Egyébként egy szóval sem hasonlítottam szimulátorhoz. Pont azt írtam, hogy még árkádnak is gyenge.
  • Vlado
    #1352
    Sztem a Split/second nek jó az irányítása, nem szimulátoros a szimulátorhoz ott a NFS shit a granturismo meg a forza akármi.
  • janihunk
    #1351
    Meg van bocs az off ért.
  • janihunk
    #1350
    Légyszi pm ben küld már el hol lehet regizni a tdu2 bétra. Köszi.
  • laci 700
    #1349
    Hát ez nem biztos hogy így van. Pl nekem a Test Drive Unlimited bétája nagyon bejött és meg is vettem a gamet. Most regisztráltam a Test Drive Unlimited 2 bézájára! :D
  • KMKM
    #1348
    Amúgy azt azért meg kell jegyezni hogy egy autós játéknál nem szabad bétát csinálni nem?mert nekem elment a kedvem tuti kifogomprobálni mert január óta várom de ez a béta full elvette a kedvem szerintem mindenki ígyvan ezzel
  • Fehercsoki
    #1347
    Nahát nahát ha split/secondnál is szarabb a vezetés akkor szerintem még ingyen sem játszok vele:S
  • KMKM
    #1346
    :SSSS nem hittem el az elején ezta szinthez kötött dolgot hát mind1 :S
  • MerlinW
    #1345
    Már az elején sem hittem el, hogy EA bármit is ad ingyen:) Jól hittem:)
    Mondjuk nekem bőven elég volt annyi a játékból, amit a béta alatt láttam.
    Béna autómozgás (direkt nem fizikázom, mert az nem is kell bele, de legalább egy split/second szintű vezetési élményt nyújthatna), unalmas játékmenet, ami most hogy session-ökre lett bontva még unalmasabb lett. Nagyon ki lehet éhezve, - vagy nem tudom - aki ezért pénzt ad.

    Persze szubjektív voltam, de ennél még az említésre sem méltó Undercover is nagyságrendekkel jobb játék.
  • Szabi1991
    #1344
    kár érte.. R.I.P.
  • FSpofon
    #1343
    The free client will offer "access to all races, pursuits and career progression up to level 10," while the $20 'Starter Pack' grants "full access up to level 50, a bundle assortment of power-ups... and an exclusive limited edition vehicle" plus $20-worth of 'SpeedBoost' virtual currency, which will be used to purchase power-ups and rent cars.
  • KMKM
    #1342
    és őszintén szólva 2hónap alatt jutottam be és egy nagy szar volt az előző béta lehet oltogatni hogy csináljak jobbat nemtudnék de ez sem az igazi ha nincs igazam a bétáról akkor elnézést mindenkitől de én így érzem és mondom eleje óta játszom és ez egyre roszabb
  • KMKM
    #1341
    OFF:Hát ez se egy cod sorozat szerintem ami a legjoban tartja a sarat az a cod sorozat részről részre csak jobb és még cod2-őt is előveszem a mai napig..most már az nfs nek semmi alapja nincs és tudom nem lehet hasonlítani 1 FPS-t egy autós hoz csak példaként mondtam nfs a fonalat az undercorver óta elvesztette még az undercorver játszható volt de mostmár csak szarabb :SS kár hogy nem a játékosok érdekeit nézik hanem a pénzét :S
    én mióta van nfs azóta nyomom de az utolsó részek nemtudnak lekötni ezvan :S
  • USAMEN POWER
    #1340


    Habár a Carbon, Pro Street tetszett ... de tényleg az Underground 1, 2, az odabaszós volt, felújított grafikával, vissza kéne hozni...
  • #1339
    Nekem az a bajom az egésszel, hogy a régi undergroundos stilust nem bírták megtartani és átmentek egy ilyen játéktermi szarrá. Komolyan a Crazy taxihoz tudnám hasonlítani ezt a Worldöt is... Én nekem az álomjátékom egy TDU és Street Legal játék keveréke lenne. Igazából TDUból csak grafikát versenyeket, módokat és fizikát hoznám át a legalba ja meg az online részét és bazki egész nap tuningolnám a verdákat unalom untáig. Lenne egy csomó pótalkatrészem, ha összetörik a verda gyors csere és mehetsz versenyezni. Sztem nagyon adná. De hát az undergroundokból is kivették a tunningot, pedig jó néhány másodpercet el lehetett csalni azzal ha jól belőtted a sebváltót, meg a nyomaték lóerő görbéket.. De hát ez van, ma már hülye mindenki egy ilyenhez, le kellet egyszerűsíteni és ezzel számomra unalmassá és sablonossá tenni az egészet...
  • LeWyTy
    #1338
    Dettó
    Szerintem az EA többre menne ha nem egy sorozat 200. részénél járna.
    Kiadhatnának egy új stílusú autós game-t... és annak lehet hogy még sikere is lenne, mert nem NFS a neve.
  • #1337
    Hát én ezzel tuti nem fogok játszani, ha kel TDU-r kilőkök 16e-t is de ezért én egy fillért nem fogok adni. NFS- szintje NÁLAM már évek óta esik. Shiftől is sokat vártam, még is 3 plusz progi után lehetett vele normálisan játszani...
  • USAMEN POWER
    #1336
    Tök mindegy hogy milyen néven hívjuk azt amit meg kell venni, én átvitt értelemben felhoztam a Sims 2-t, mert nem akarok egy játék áránál többet fizetni.
  • Fehercsoki
    #1335
    Hát ha 10k forint(egy normális játék ára) fölötti pénzzel akarnak lehúzni,akkor nem fogok fizetni,hanem játszom az ingyenes részét...Nekem elég,főleg ha alapból lehet Evot venni.
  • KMKM
    #1334
    itt tuti nem lesz kieg.max ilyen prémi pack meg big pack little pack middle pack stb.stb. de tuti hogy a start pack után még lesz vmi nem olcsó dolog
  • USAMEN POWER
    #1333
    Ez olyan 4 494 Ft. Kíváncsi lennék a végső értékekre is, pl. egy fullos packra.
    Csak olyasmi játék ne legyen mint a Sims 2 esetében ... van hozzá kismillió kiegészítő, aminek darabja 8-9 ezer Ft, legalábbis annyiért árulták őket régebben. 20-30 ezret nem akarok költeni egy játékra.
  • gduck
    #1332
    "Vicces" hogy csak az amerikai EAStore oldalon működik. Max proxy szerveren keresztül vehető meg.
  • KMKM
    #1331
    Na... ide a 20dolcsival
    http://world.needforspeed.com/preorder
  • C0mputers
    #1330
    http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=need+for+speed+guide&x=0&y=0

    Kár, hogy nem adtak ki minden NFS részhez Guide-t, gyűjteni lehetne :)
  • C0mputers
    #1329
    Van egy tippem:
    Redline című 2007-es film, ami az illegális versenyzésről szól, leginkább a Halálos Iramban filmekhez hasonlít: http://www.imdb.com/title/tt0780595/
    Szerintem sokkal jobb film, mint a Halálos Iramban epizódok (amikből az NFS Underground epizódok merítettek először témát), nagyobb költségvetéssel készült, és nem Volkswagen Golfot tuningolnak benne, hanem pl Lamborghini Diablo GT-ét (nitrósították a filmben, nagyon állat :D), Ferrari Enzo-val, meg Lamborghini Murciélago Roadsterrel, meg Koenigseggel CCR-el tolják, meg Porsche Carrera GT-vel, meg hasonló szupersportautókkal versenyeznek a filmben.
  • Fehercsoki
    #1328
    Közben rákerestem,azért köszi!Már csak arra kéne rájönni mire utal a cím:)
  • C0mputers
    #1327
    Erősen valószínű:
    http://nfshungary.hu/hirek/need_for_speed_red_line
  • Fehercsoki
    #1326
    NFS Red Line?Ez a hivatalos neve?
  • RYO21
    #1325
    High End PC vagy-e?
  • C0mputers
    #1324
    Nem kérdés, a Criterion féle NFS Red Line-t is kitoljuk. :D

    De ezt már kb azóta várom, amióta megszűnt a Motor City Online (aminek béta állapotban még NFS Motor City volt a neve)
  • Fehercsoki
    #1323
    Hát én inkább megvárom az év végi NFSt.
  • C0mputers
    #1322
    Ha bizonyos sportkocsikat csak egy bizonyos fizetős lvl szint után lehet elérni, én akkor is fizetni fogom, NFS fan vagyok, a legelső TNFS résztől a legutolsó NFS Nitro részig minddel játszom elszórtan a mai napig, nem kérdés, hogy ezt is kitolom majd.
  • KMKM
    #1321
    ez igaz ezt a 20 dollárt meg kell gondolni de számolni kell a hackerekkel és egy ilyen játékba tuti lesznek speedhackerek midn1 majd meglátjuk :)
  • Fehercsoki
    #1320
    Úgy értettem,ha csak ennyi kell ahhoz hogy teljes jogú játékos legyek,akkor kifizetem,de ha esetleg még behoznak mást is amiért fizetni kell mert különben aki fizet jobb nálam akkor még ezt a 20 dollárt sem fizetem ki.
  • KMKM
    #1319
    am 20dollár reálís ár mert ugye 1 eredeti game maga 8k fölöttvan de ott megmár adott minden és nincsen ilyen olyan cash stb. senkise dolgozik ingyen de szerintem item shopból is tudnak keresni eleget minek még eza starter pack
  • KMKM
    #1318
    úgy érted hogyha nem költesz 20dollárt és ez nem befolyásol akkor megér ennyi a játék vagy úgy ér meg ennyit hogy fizetsz 20dollárt