94802
  • MerlinW
    #1518
    Visa, Mastercard, Paypal, ahogy jólesik.
  • zsomboor
    #1517
    Bár inkább az érdekelne h. hogy fogom kifizetni
  • zsomboor
    #1516
    jah ok(kicsit részletesebben)mert erre már én is rájöttem de kösz hogy válaszoltál
  • FSpofon
    #1515
    eastore.ea.com
  • zsomboor
    #1514
    Na most 1 hülye kérdés következik: hogy lehet megvenni/használni a játékot?
  • Szabi1991
    #1513
    annyira azért nem új.. :p
  • Prince23
    #1512
    Új videó a NfS Worldról
  • KMKM
    #1511
    -be az nfsworld
  • gduck
    #1510
    A hiba nem az ön készülékében van
    Péntek este 23:00 óráig tökéletesen ment a multi verseny. Akkor kidobott a szerver és kb. fél óráig nem lehetett belépni. Kiderült, hogy verziót frissítettek. Az új verzióval (elég nagy blama) alig lehetett multis verseny játszani (kb 30 próbálkozásból 1x indult el).

    Tegnap este még nem ment, ma meg nem voltam itthon és még nem néztem hogy javitoták-e már a hibát.
  • Gyuszopapa
    #1509
    Én se.De bármelyik másik multi játék futott símán.
  • KMKM
    #1508
    Omg ezen bexarok tegnap 1multis versenyre sem jutottam be ezt nem vágom a netemmel semmi baj...
  • KMKM
    #1507
    Nálam is ez volt pár hónapja underground2-nél a játékmód az fasza nincs vele baj de valahogy énsem szoktam hozzá ahhoz a grafhoz mivel mindig csak fullos grafikán nyomok mindent :S na mind1 remélhetőleg akkora hülyék nem lesznek hogy csak 10szintig engedik remélem megváltoztatják egy mmo nak a lényege hogy egyenlően indul mindenki és max aki kocka az jobb a többinél és ugye a shopokba (mmokba) max csicsás cuccokat szoktak rakni amiktől nem leszünk erősebbek
  • USAMEN POWER
    #1506
    Underground 2 ... kitoltam azt még vagy 2 évet játszottam vele pluszban. Valamelyik nap feltelepítettem, hátha (?) csak sajnos a grafika már nem az én világom. Kicsit elszoktam a pixelektől.
  • RYO21
    #1505
    Az égbolt kibaszott szép.
  • USAMEN POWER
    #1504
    Pro Street ami a Carbon után jött. Ez a kettő nekem nagyon tetszett, én még nem nevezném őket csúszásnak. Carbon sajnos rövid volt, a Pro Street meg a többségnek azért nem jött be, mert a megszokott sínautó fizika után, kiadtak egy olyan játékot, ahol már valamennyire kapaszkodni kellett a kormányba, ha meg minden segítség off akkor meg végképp. (Nem szimulátor, de egy kis lépés volt a realitás felé.) Na meg a zártpályás versenyzés elsőre fura is volt, az NFS közönség nem ehhez volt / van hozzászokva.

    Utána meg sínautó fizikával + extrarugós felfüggesztésü autókkal kiadták az Undercovert. Minek ?
    Írtam lentebb, hogy a Pro Street (kis lépés a realitás felé) után a Shiftet kellett volna kiadni, az meg a nagy lépés volt a szimulátor irányába.

    Shift sikeréről meg annyit, hogy a sok NFS fan szerintem csorgó nyállal fürkészte, hogy a szimulátorosok játszanak a kedvenc kis játékukkal, az az a Need for Speed -el. Irányításilag fel volt dobva nekik a mérce, így szerintem több szimulátoros vette meg, mint NFS rajongó.

    De hogy az egyik évben szimulátorozunk, meg pályaversenyzünk, a másik évben meg sínautózunk szerintem nagyon nem működik. Ebből az összevisszaságböl egyértelműen leesik hogy már qrwára nincs kedve az EA -nak még éltetni az NFS -t, viszont minnél több pénzt akar.

    Az én spontán véleményem ha a World és a Criterion féle NFS bebukik, végleg búcsut mondhatunk ennek a sorozatnak.
  • adamfesto
    #1503
    Shift természetesen azért lett jobb mert a GRID második részét vették meg és nevezték át...
    Ha megvennék most a TDU második részét, azzal nagyot szakíthatnának (NFS Ibiza pursuit néven), szoftvert írni úgysem tudnak.
    Underground 2-nek csak a zenéje jött be de az nagyon!
    Most Wanted bejött de mindenki meg akarta változtatni, mert szokatlan volt.
    Carbon meg már csúszott le a lejtőn.
    Következőnek még a címére sem emlékszem, pedig megvan.
  • adamfesto
    #1502
    :) tömören összefoglaltad :)
  • USAMEN POWER
    #1501
    Én a Test Drive létezéséről még csak nem is tudtam... 2008 ősz - tél környékén toltam ki 70 % -ig az Undercovert, csak újraraktam a gépem, és már nem nagyon volt kedvem elölről kezdeni. Pro Street meg annyira már nem kötött le, a Grid meg kb. annyi volt hogy feltelepítettem és töröltem, nem sokat játszottam vele ... és elkezdtem kutakodni a neten hogy mivel lehetne játszani. Azt a google valahol kidobta az Unlimitedet. Egyből youtube, azt ennek a videónak a láttán, nagyon megtetszett. Azt leszedtem, párszol elölről kezdtem offlineba, de igazán akkor jött be mikor már online toltam. Rá is szoktatott az online játékokra, az offline játékok már annyira nem jönnek be, ezért lenne jó ha nem basznák el a Worldot...
  • gduck
    #1500
    A Test Drive 1. részével Commodore64-en játszottam
  • High end PC #1499
    Habár nekem mindegyik Need For Speed megvan, és a legelső résztől végigkövettem a szériát, sajnos csak pár kivétellel mind eredeti (ráadásul sajnos néhány eredetinek pl doboza sincs, de én is tervezek hasonlót, amit te, egyszer talán KORABELI dobozos kiadásban beszerzem mind, az amazon.com és ebay.com-ról be lehet őket szerezni, csak sok idő, meg sok pénz, mert hát az NFS szülőországából, az USA-ból jön), és mindegyik NFS-el tudok játszani jelenleg is, sokat szoptam, mire mindet belőttem egy mai PC-én, főleg a régi 90-es évek beliekkel volt szopás.

    Test Dive, hát, sajnos annál a szériánál az Unlimited-nél csatlakoztam csak be, de azóta kipróbáltam az első 3 részét is (a 3 rész együtt kicsomagolva 2.5 MB-ot foglal, hiába, 80-as évek beli DOS játékok :D)
    de szerintem a TD sorozatot már nem fogom sose begyűjteni, nem nagyon fűznek hozzá gyerekkori emlékek, mint az NFS-hez, most meg már nagyon nem kötnének le. De a TD további részeit (TDU2) szívesen megveszem majd, mert jó ez a sorozat is.
  • USAMEN POWER
    #1498
    Én állt. letöltöttem őket, de lehet hogy azt fogom csinálni, hogy amit tudok, azt mind megrendelem. A régieket, nem tudom honnan tudnám megszerezni díszdobozban... :D
  • High end PC #1497
    Mondjuk, ahogy nézem, Test Drive sorozatban is 19. rész lesz a TDU2, pont egálban lesznek
    http://en.wikipedia.org/wiki/Test_Drive_%28series%29
  • High end PC #1496
    Egyébként, a Criterion féle lesz a 19. NFS rész a gyűjteményemben, ha végre kiadják... Jézus úr isten, és nem hogy egyre kevesebb rész jönne ki, hanem egyre több, már évente 2 rész is jön... Lassan már olyan lesz az NFS, mint egy brazil szappanopera sorozat
  • Diktator74
    #1495
    Gameplay
  • Diktator74
    #1494
    Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=XG9JvLRvWUY
  • USAMEN POWER
    #1493
    Undercover nem kellett volna a Carbon után. Pro Street - Shift lett volna a helyes sorrend ... ha meg a World bebukik akkor az full ko lesz. A Nitro meg full vicc.

    Ebből a stílusból bőven elég lenne a Mostwanted, és a Carbon.
    A Criterion féle NFS -re még kíváncsi leszek, a TDU 2 ellenfelének szánják elvileg. Nem sok hír van róla, talán majd az E3 után.
  • KMKM
    #1492
    és így marad a mw stílus ami eddig a legjobb volt
  • KMKM
    #1491
    Most Wanted stílus sem olyan jó de egyszerűen béna a team és nemtudnak kieszelni semmit mert hülyék és a pénzen jár az eszük és úgy nehéz gondolkozni...
  • High end PC #1490
    Még kis se jött a teljes World, én már az idei másik részt várom, amit a Criterion fejleszt (Red Line lesz a címe?), állítólag abban a részben visszatérnek a gyökerekhez, nekem már nagyon elegem van ebből a Most Wanted stílusból...
  • KMKM
    #1489
    Kb GTA4 et megszégyenitő tájak :I
  • KMKM
    #1488
    XD megnéztem most ezeket a képeket napszakos helyszín képeket és az jött le hogy a hátteri elemek pl fák épületek díszek stb. sokan jobban ki van dolgozva mint minden más xDD ez naon durva de végre 1 dolog ami igazán tetszik benne
  • USAMEN POWER
    #1487
    Ez az irányítás van a Mostwantedtől, a Pro Street és a Shift kivételével az összes NFS -ben, nem hiszem hogy hanyagolni fogják, nameg itt egyelöre a játék moralitásával van a legnagyobb probléma.
  • High end PC #1486
    Akkor csak épp, hogy a szemem nem szúrta ki.

    Nah, megírtam nekik, hogy ha több eladott példányt akarnak, hanyagolják már végre ezt az Undercover féle gyufásdoboz autófizikát, és legyen kissé realisztikusabb az irányítás...
  • gduck
    #1485
    A hivatalos oldalon belépés után van két sárga nyomógomb (bug és észrevételek): LINK

    A játék elején bejelentkezés után, azon a képernyőn ahol a játék UPDATE-t csinálja, szintén ott a két nyomógomb
  • High end PC #1484
    Feedback-eket ti pontosan hol külditek vissza? Van pár javaslatom a játékkal kapcsolatban, és én is hallatnám a hangom az EA felé. Kössz.
  • gduck
    #1483
    Ha 10-szer megkérdezed, akkor is csak ez a válasz:
    A játék július 13-án kezdődik annak aki megveszi a starter packot! A BÉTA PROFILOKAT TÖRLIK!

    UI: viszont jó hír, hogy lesz napszakváltás
  • High end PC #1482
    Akkor is törlik majd a beta accountom, ha én már előrendeltem az EA Store-ról, és csak azért vagyok bent a beta-ban, mert ez exkluzív beta meghívást jelentett? Jó lenne, ha így megmaradna az acc-om. :S
  • USAMEN POWER
    #1481
    A grafika viszont !
  • gduck
    #1480
    Na egy picit összefoglalva a dolgokat:

    - online verseny esetén megszűnt egy csomó bug (persze nem mindegyik)
    - az összevissza kanyargó civil autó eltűntek
    - rendőrök inteligensebbek, agresszívebbek
    - trafic magnet esetén nem csak simán bevág eléd a forgalom, ha mellette vagy felveszi a tempódat és úgy vág be
    - elég sok autó elérhető level10 alatt is, DE ebből csak pár darab vásárolható, a többi BÉRELHETŐ!!! Per pillanat úgy néz ki, hogy ingyenes játék esetén, level10 alatt csak a játék elején megvett autót (esetleg még 1-2 másikat) lehet használni Tehát az elérhető autók 90%-a bérelhető, a többire meg ha van is pénz, nem lehet megvenni level10 alatt
  • RYO21
    #1479
    Érdemes megnézni