94802
  • modelcar
    #1638
    R8:)
  • Belton
    #1637
    Jajam azert várom a Pre orderes startot ez az MMo rendszer ill a versenyek marhanagyok lettek.
  • USAMEN POWER
    #1636
    Nálam minden maxon, és semmi problémám nincs a grafikával, sztem nem rossz. Persze elhiszem hogy a Crysis szebb DX 11 + extra hd -ban, minden maxon. A Worldnek egy felső közép kategóriás grafja van, nem a valóságban érzed magad, de attól még élvezhető.
  • modelcar
    #1635
    Nekem is full HDs monitorom van, de ez a kép 1280x1024esen készült, és a páya részletessége is médium, szóval ennél azért szebb nagyobb felbontáson.
  • Belton
    #1634
    4év lineage 2 1.5 év WOW 7 honap Aion csak egy párat had soroljak fel :PP
    Tudom nagyon jol miert optimalizaljak a grafot online jatekoknal hisz nem teheti meg mindenki hogy friss konfigal tolja.
    Csak meg lepődtem a grafikan ennyi...
    De kb 30 percet kellet gondolkodnom hogy meg vegyem e vagy sem mivel NFS funn vagyok x)))

    Amit az 1630 as HSZ ben irtam akkor hogy is lesz most ? Majd kapok levelet EA tol hogy pl Juli 13. án aktivalhatom az accomat vagy le kell krealni most vagy mikor ? :D
  • Doomista
    #1633
    Hát figyeld, te el vagy tévedve. :)
    Ez egy MMORPG, azaz Massively Multiplayer Online Role-Playing Game.
    Nem singleplayer/multiplayer, mint a többi nfs széria, vagy a crysis, hogy atom jó grafikának kell lenni.
    Az MMORPG-k nem a grafikájukról híresek, hanem a saját MMORPG rendszerről, amit ahány online játék tervező cég, annyi féle módon valósítják meg. Itt nem a grafika az elsődleges célpont, hanem a játékmenet, az, hogy lekössön, küzdjél valamiért, érd el azt a bizonyos szintet, legyenek meg a legjobb cuccaid, éssatöbbi.
  • Szabi1991
    #1632
    azért akkoriban a grafika elég jó volt mindkettőnél :DD
  • Belton
    #1631
    De szerettem es sokat toltam :)
    Csak amiota fel fejlesztettem a konfigomat szeretek mindent maxon jatszani :P
  • Belton
    #1630
    5780 Ft ot nem sajnalok aztan majd el jatszogatok vele :)
    Amit most vettem pre orderbe Full + bonus cucost azt majd 13. án tudom aktivalni vagy ez mar a ful laccount vagy WTF ?
  • Bullitt
    #1629
    Ezt nem mondod komolyan... Akkor te sosem szeretted a Pac Mant vagy a Super Mariot igaz?
  • Pókmalac
    #1628
    akkor buzi vagy
  • Szabi1991
    #1627
    én meg 800x600ban tolom fullhd monitoron.. alacsony grafikán.. :-/
  • Belton
    #1626
    CSak a grafika ne lenne enyire 0 :S
    Ez az egy ami vissza tart hogy meg vegyem pedig maga a jatek tetszik csak sajnos nalam grafika az elso :/
  • modelcar
    #1625
    de azt tudok, csak a szöget beállítani nem.
  • Szabi1991
    #1624
    5 :)
  • Vlado
    #1623
    Stadium ba photo módba tudsz ilyen képeket csinálni (lv2 től)
  • hunbalee
    #1622
    performance tuning mien leveltől érhető el ?
  • gduck
    #1621
    A játék július 13-tól indul a starter packosoknak (a többieknek július 20-tól). A július 13 után létrehozott profilok az "élesek", egyik béta profil se fog megmaradni!
  • modelcar
    #1620
    Hogy tudtok ilyen szögben képet csinálni? Én nem tudok ilyen szögből, mert "visszaugrik elölnézetbe"
  • modelcar
    #1619
    én is téged:D
  • RYO21
    #1618
    jah




  • USAMEN POWER
    #1617
    Amúgy mindenki kapott egy olyan üzenetet a játék legelején, hogy a Starter Packot aktiválták ?
  • RYO21
    #1616
    téged ma láttalak valahol a downtownban
  • High end PC #1615
    A mostani béta profilokat is törölni fogják majd, vagy ezek megmaradnak? Csak mert ha maradnak, akkor elkezdek komolyabban is játszani vele.
  • Szabi1991
    #1614
    enyém (a piros) :)

  • modelcar
    #1613
    első kocsi:
  • USAMEN POWER
    #1612
    Én letöröltem az előző klienst, majd feltelepítettem az újat, azt vagy 20x próbáltam updatelni, de mindig hibaüzenet volt a vége. Letöröltem az újat is, újraindítottam a gépet és felraktam ismét, továbbiakban lefutott mind a 3 update szakasz, DE a 3 -ik végén egy aranyos kékhalál lepett meg.
    Gépet megint újraindítottam, azt szerencsére a kliens a 3 -ik update szakasztól folytatta, gyorsan megvolt, és eddig kellemesen csalódtam. (Miután az updatevel meggyűlt a bajom rendesen.)

    Két problémám lenne egyelőre:

    - Trafic Magnet, ez egy akkora orbitális baromság, hogy nagyobbat nem találhattak volna ki !
    - Továbbá a multi player versenyeken fellépő lag, egyik rajtnál mintha hírtelen roncsderbin lettem volna, azt kibaszódtam a végére valahova, jól le is maradtam. (Trafic, és egy - két játékos megtámadott.)

    A játék hangulata viszont nagyon ott van, (#1605) kb. hasonlít az Undercoveréhez (ugyanis az hangulatilag nem volt azé szar), de itt a hangsúly mégis Palmont City -n és Rockport -on van. Az hogy a fejlesztők egy egy darabot kicsípnek a sorozat más részeiből, szerintem mindenképp jó.

    Az Undercover jellegzetessége volt pl. hogy nyugis játék esetén, beindul egy jó kis elmélázós zene.

    Néhány remek mű:






    Talán még se lesz ez annyira rossz !
  • gduck
    #1611
    Sok változás van az előző verzióhoz képest ;) Nem is csoda, hiszen két hét múlva indul a játék Eddig egy kis lagon kívül, semmi más problémával nem találkoztam.
  • HUN BECSEHELY
    #1610
    kicsit azt elrontották szerintem.én sem tudtam lerázni öket.
  • RETROB0Y
    #1609
    Ez elég jó kis gém lett sztem jó lesz ez....

    Eddig tetszik csak a kopók kicsit tényleg idegesítőek
  • Szabi1991
    #1608
    wháá ezek a rendőrök de feltudnak bszni..
    negyed órája kergetnek, közelebb jön 2 mustangos, erre 150es tempónál csak úgy elkapnak.. hozzám se értek..
  • modelcar
    #1607
    level 5 és félen vagyok:)
  • HUN BECSEHELY
    #1606
    Jó lett.THX
  • High end PC #1605
    Egyébként a betöltő képernyőn láttátok a feliratot? EA Black Box... Ez nekem újdonság, eddig azt hittem az EA Singapore fejleszti a játékot, nem tudtam, hogy az EA Black Box studió is besegédkezik. :S

    Szóval az NFS Shift-et a Slightly Mad Studios csinálta, az NFS Nitro-ót az EA Montreal, az NFS World-öt az EA Singapore és EA Black Box, az NFS Hot Pursuit-ot a Criterion Games... Hát mit ne mondjak, jól fragmentálták az NFS sorozatot az NFS Undercover 2008-as hatalmas bukása óta... Bezzeg egy valakinek nem adták oda a fejlesztést, egy valakinek, akinek oda kéne...az EA Canada-nak, aki az első 5 NFS részt csinálta, mekkora dobás lenne nekik adni a fejlesztést több évre is akár, egy High Stakes 2-re, és/vagy egy Ferrari Unleashed-re...
  • HUN BECSEHELY
    #1604
    Köszi.+próbálom.
  • High end PC #1603
    Akinek nem megy, szedje le az előző klienst, és tegye fel az újat, akkor menni fog, mert nem fog tudni bejelentkezni a régi klienssel (ergó, az update se fog elindulni!!!)
  • RYO21
    #1602
    Jaja, én is nagyot néztem amikor megláttam. Most épp egy kölcsönzött shiroccoval nyomom, eddig overall 10 wins, 0 looses.
  • HUN BECSEHELY
    #1601
    Hát,ha neked tetszik,akkor rossz nem lehet.Csak engen nem enged be,hogy rohadna meg
  • HUN BECSEHELY
    #1600
    Mi a szar van.Error!!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #1599
    jah ezekszerint ez is zárt...vagyis limit van.