94802
  • gduck
    #1921
    Chicken Runon milyen időd van?
  • Vlado
    #1920
    ha Béreled a Corvettet akkor Street tuning van rajta, BMW-n meg nincs szval sokkal gyengébb a gyorsulása a bmw-nek és a corvette otthagyja az elején a BMW-t utána meg nem könnyű utolérni.
  • Vlado
    #1919
    Boostom nagy részét mindennapi bérelt kocsira és Chicken runon használtam el,multi versenyen meg alig.
  • KaszaN
    #1918
    Akkor én már 11 skillt tanultam...inkáb csak fejlesztettem. De ezekszerint akkor a legroszabbakra tettem amit csak lehetett, mert abszolút semmi gyorsulást nem észleltem.
  • gduck
    #1917
    "Nemtudom hovannak ezek a skillek"

    Amikor szintet váltasz, akkor tudod kiválasztani mit szeretnél megtanulni. Mindegyik skill több szintű. Bizonyos skillek csak akkor tanulhatóak, ha elérted a megtanulásához szükséget szintet.

    Tehát akit említettél (Level17-es srác), már 17 skillt tanult meg vagy növelte egy már megtanult skill szintjét.
  • KaszaN
    #1916
    Nemtudom hovannak ezek a skillek, szerintem nem is fogok rájönni. Asszem abbakell bagynom, már a plafont rugdossák az idegeim. Isten bizony nemjátszottam ekkora szarral a Gothic 3 Forsaken Gonds óta.
  • gduck
    #1915
    Erre sajnos csak egy orvosság van. Maximálisan megtanulod a "Traffic Cop" skillt, pajzsot használsz (ha van) és megpróbálod "becsapni" a forgalmat
  • KaszaN
    #1914
    Ezeknek én a felétsem láttam eddíg. De most kurvára felhúzott már. Az egész játékban, AZ EGÉSZBEN a leges leg idegesítőbb és idegtébőbb az összes abró szivatásán és csalásán kívül az a rohadt mágneses skill amivel az utcai autók nekünk jönnek! És ha én első vagyok akkor minden 10másodpercben rámtolják, nemtudom honnan van ilyen sok mindenkinek. És akárhányszor végre felverekedem magamat egy halom autó ront nekem ezerrel. És a nagy pofátlanság benne, hogy néha még akkoris nekem jönnek szándékosan ha nemnyomják rám. Ha ilyen lesz a végleges is akkor nemcsak, hogy nemjátszok vele de messziről el is kerülöm.
  • gduck
    #1913
    A versenyre hatással lévő Skillek:

    Extended Nitrous:
    Növeli a nitró időtartamát.

    Perfect Start:
    Növeli az autó teljesítményét a verseny elején, ha megfelelő fordulaton tudod tartani a motort (zöld sáv).

    Catch Up:
    Növeli az autó teljesítményét ha második helynél hátrébb álsz a versenyben.

    Dragster:
    Növeli az autó gyorsulását.

    Need for Speed:
    Növeli az autó végsebességét.

    Nerves of Steel:
    Növeli az autó kezelhetőségét.

    Rapid Fire:
    Csökkenti a nitró időtartamát.

    Strong Finisher:
    Amikor a One More Lap aktiválva van, az autód teljesítményét megnöveli.

    Super Shot:
    Növeli a nitrő teljesítményét.

    Traffic Cop:
    Csökkenti a Traffic magnet időtartamát.

    Jumpstart:
    A verseny elején előbb engedélyeződik a Power-up.

    Rolling Fortess:
    Növeli a Pajzs időtartamát.
  • KaszaN
    #1912
    De komolyan nemértem ezeket a skilleket. Hogyan vannak? Mert fejlődéskor amik megjelennek csak ilyen notrók meg ilyen izéket kapok amivel jóbban működnek. Ha van alkalom a nitróra teszek de még mindíg hasztalan.
  • gduck
    #1911
    17 level=17 skill, ami miatt simán tud gyorsabb lenni
  • KaszaN
    #1910
    Hát de most komolyan, korrekt, hogy betesz egy lamborgini mellé? Meg megnéztem egy lvl17es srác volt a második tegnap és a kocsija teljesítménye az enyimének dúrván a fele volt, de láttam, gyorsabb volt mint én sokkal.
  • MauroN
    #1909
    (jelenleg a corvette a legerősebb tier 3 as). Igen? Szerintem meg a BMW. (Nem véletlenül 2.000.000 az ára
  • gduck
    #1908
    "Amúgy Multi nemnehéz,semmi kihívás nincs abban hogy 1. legyél"
    50000 boostot elhasználva nem is csodállom. Majd az éles játékban, ahol nem hullik az égből (ahogy linkelted)

    UI: amúgy meg paradoxon, mert ha akkor mindenki első lenne Inkább a vezetési tudásod is számít, nem?
  • Vlado
    #1907
    Van egy kis balance a játékba ami még nem működik rendesen, Régen szintet nézte amikor 1 szobába rakta a playereket mosmár a kocsi teljesítménye alapján rak.szóval tier 3 as kocsi mellé nem rak tier 1 es ellenfeleket(bugból szokott de hát ezvan.)Nagyobb szinten még nehezn talál playert pedig kapásból látok melletem 3 tier 3 as kocsit aki multira mentek és mégse dob minket egymáshoz.Eléggé idegesítő dolog de remélem javítják.Amúgy Multi nemnehéz,semmi kihívás nincs abban hogy 1. legyél, Mondjuk azér párszor becsúszik pl. ahol sok egyenes és kevésszer kell lassítani ott ha elcseszed a rajtot utána már nem sok esélyed van a győzelemre, szoktam veszíteni is de nagyrészt csak privátba.Van amikor tier 2 es kocsikkal megyek mer vmikor bedob tier 3 as mellé de csak Lambokat tudom legyőzni tier 2 es kocsival mivel az a leggyengébb tier 3 as(jelenleg a corvette a legerősebb tier 3 as).Attól még nem szar a játék hogy nem vagy jó benne.
  • MauroN
    #1906
    nektek is laggol néha a játék, vagy csak nekem?
  • Terminator259
    #1905
    KaszaN hogyhogy 5. lettél.Én is béreltem durvább autókat és olyanok mellé is tett de nem nehéz őket legyőzni.
  • pr3d4t0r
    #1904
    Tényleg működik, köszi!!

    Más: nektek nem szokott fagyni zsaruzásnál? Nekem mindig és csak annál, általában mikor valamilyen akadállyal akarom lerázni őket (amik a térképen vannak jelölve). Hibát észlel és leáll, de már sokadjára, és kezd elég idegesítő lenni, mert más esetben nem szokott fagyni..
  • KaszaN
    #1903
    Hát mekkora fos ez a game. Végre vettem egy autót boosból ami dúrván 3szor olyan gyors mint az előző, erre mivan? Versenyhez olyanok mellé dob ki akiknek szintén ugyan ilyen bérelt autóik vannak és vért izzadva 5.ként betudtam érni a célba, holott eddíg 2. voltam vagy 3. Hát komolyan ez mekkora baromság.
  • Vlado
    #1902
    a world oldalán lévő Redeem Codes hoz kell beírni.egyszerű.
  • pr3d4t0r
    #1901
    Ha elég a starter packet megvenni és nem lesz havidíjas vagy nem kell további fizetésekkel számolni, akkor lehet megveszem, 5 jó ár érte.
  • pr3d4t0r
    #1900
    Csatlakozom, hogyan tovább ha megvan a kulcs?
    Én most egyébként újra regisztráltam és újrakezdtem, jobban vigyázok a boost pontjaimra.
  • KaszaN
    #1899
    Igen, és ha megvan a kulcs mit csináljak vele? :D
  • Vlado
    #1898
    Amúgy Direct2Drive on az amerikai oldalán az van írva hogy 72 óra headstart (júl 9. től 12. ig) de mivel akkor még béta lesz akkor nem értem az hogy lesz, anglia meg eu-s oldalra meg 1 hét headstart van írva 13. tól 20. ig.
  • Vlado
    #1897
    http://www.omgponies.info/massivelyCodes/index.cfm?fuseaction=home.getCode&codeInfoKey=50 itt rámész claim your key re.ipként csak 2 kulcsot lehet,de mivel nekem mindennap új ip-t kapok így naponta 2 keyt szerzek, és 1 key 3500 boost pontot kap így naponta 7000 et kapok :)
  • KaszaN
    #1896
    Hogyan lehet szerezni?
  • gduck
    #1895
    Akkor te VIP személy vagy és gondolom már a Level50-es szint is megvan
  • Vlado
    #1894
    De lehet boost pontot szerezni :D én már kb. 50 ezer boost pontot elhasználtam :D
  • gduck
    #1893
    Jó hír, megint meghosszabbították a bétát Azt mondják a "végleges dátum" péntek, azaz nálunk szombat reggel
  • modelcar
    #1892
  • gduck
    #1891
    Basszus Az elmúlt 2 oldalon kb 5x kellett leírni

    Összefoglalva:
    1. Ez jelenleg open béta, még a pápának is engedélyezve van hogy eljusson Level50-ig! Nem lehet a bétában boost pontot szerezni (csak amit szétosztottak az van)! A béta holnap reggel véget ér!
    2. A játék ingyenes, de csak Level10-ig lehet eljutni vele!
    3. A játék július 20-án jelenik meg!
    +
    1. Lehet venni StarterPackot. Ha megveszed megszűnik a Level10-es korlát és már július 13-án (mondjuk ez kérdéses, mert az európai eastore csak -72 órát ír, az pedig július 17.) elkezdheted a játékot! + kapsz valamennyi Boost pontot.
    2. Lehet venni majd Boost pontokat is.
    3. NEM KELL HAVONTA FIZETNI. SŐT SOHA SEMMIT SE KELL FIZETNI, DE AKKOR MARAD A LEVEL10-ES KORLÁT!

  • pr3d4t0r
    #1890
    Sehogy nem lehet boost pontokat szerezni?? Csak 860-am maradt, mert véletlenül 1-el több kocsit béreltem a kelleténél még az elején mikor nem tudtam mire való, és most nem maradt tier3-as kocsira, pénzből összeszedni a 600000-et meg most a béta alatt esélytelen...

    Szóval lehet vhogy?
  • palinho96
    #1889
    de nem took felregelni, mert kéri a Serial-t!
  • kisbesi
    #1888
    De konkrétan mi az a starter pack?
    Egy kód ,egy kiegészítő?
  • Rayne89
    #1887
    nemtudom miről beszéltek hogy lvl 10 meg ilyenek én már 17es szintű vagyok...
  • USAMEN POWER
    #1886
    Open béta van.
  • palinho96
    #1885
    valaki, ha tud nekem Beta keyt megköszönném!
  • Vlado
    #1884
    csak neten lehet megvenni de több honlapról is lehet venni pl. Direct2Drive.
  • kisbesi
    #1883
    Ez a starter pack csak a honlapon érhető el, vagy beszerezhető egyéb módon is?
  • Vlado
    #1882
    Ingyen játszhatsz lv10 es korláttal,megkell venned a starter pack et ahoz hogy a 50 es szintet elérhesd.