94802
  • MauroN
    #1881
    Helló mindenkinek.

    Az lenne a kérdésem hogy ez a játék most ingyenes lesz vagy havidíjas?
  • manler
    #1880
    Igen! Addig megvan... De ezt írja ki:
    There has been an error downloading the game. Please make sure that your connection is working and retry.

    Na szóval ezt, és nem enged be. Pedig tegnap be engedett és játszottam is.
  • janihunk
    #1879
    Rákatt hogy update amikor végez ugyan ott van hogy LUNCH és benn is vagy.
  • manler
    #1878
    Sziasztok! Lehet h hülye kérdés de nem tuom h keel belépni a worldbe.
    Ugye rákattintok a world launcher-re belép és utána van az h a server status jó + minden, alul ugye h update.... De hogy kell belépni h jácchassak?

    Köszi mindenkinek a választ!
  • KaszaN
    #1877
    És hívidíjas lesz? Ugye nem?o.O
  • gduck
    #1876
    Több fajta skill van, mindegyiknek megvan a hatása!

    A bétának azért van vége, mert minden véges. A mostani és egyben utolsó béta - jelen állás szerint - csütörtök reggelig tart

    Aki megveszi a játékot, az már jövő hét keddtől tolhatja (akkor jelenik meg), a többiek (akik nem veszik meg, Level10-ig juthatnak el) +1 hét múlva kezdhetik!
  • KaszaN
    #1875
    Gyorsulni? Milyen skillek? Én csak ilyen izéket kapok, hogy 10%al jobb a nitró meg asszem a többit nem értem. De nem észlelek gyorsulást.
    Amúgy, hogy értve, hogy meghosszabbítva? Mér, vége lett volna szerdán? És ha csütörtökön vége lesz akkr már nem is lehet vele tolni? Mert ismerősöm ma szedte le de csak jövőhét hétfőn jön vissza, hogy kipróbálhassa.
  • gduck
    #1874
    Béta alatt nem lehet szerezni :( Csak annak van aki kapott (én kaptam :P)
    De szintugrással "tudsz gyorsulni" (skill megtanulásával)

    UI: béta 1 nappal meghosszabítva! (csütörtök reggelig)
  • KaszaN
    #1873
    Ja de az boostba kerül. Én is bérelnék, de nekem nincs boost. Ezért kéne szerezni de sehonnan sem lehet. -.-
  • DIESEL DOG #1872
    Nálam is hasonló a szituáció, bár én egy napra "béreltem" egy 370Z-t... :-)
  • KaszaN
    #1871
    lvl8 vagyok. Nemlehet venni autót mert kevés a pénz és nem is érné meg. Nemlehet egy napos kocsit venni mert SEHONNAN sem lehet boostot szerezni. Tuningolni nemlehet, mert az egyetlen dolog amit lvl6óta lehetett vele csinálni az egy szaros új karoszszéria ami lószart sem ért. Tud valaki segíteni pár tippel mit csináljak, mert mindenki elhúz melettem így, pedig nemvagyok rosz csak lassú a verda.
  • zsomboor
    #1870
    Én meg mindig egy üvegházban álltam meg a MW-be (1 db van belőle csak)ott van valahol a az első városból(a nevét nem tom a városnak) rockportba átvezető útnál.
  • DIESEL DOG #1869
    Ööö... nálatok van olyan hogy beléptek a paint shop-ba a safehouse-on belül és lefagy a játék? Nálam ezt a hibát produkálja...

    Egyébként most hogy jobban belemerültem ebbe a játékba nem is olyan rossz, számomra tetszetős, főleg úgy hogy szinte kivűlről tudom hogy Palmont és Rockport city-ben mi merre van...

    Ha esetleg láttok valahol a játékban egy fekete szinű Nissan 240SX-et vagy egy fehér fekete Nissan 370Z-t akkor az én vagyok, nickem az aláirásomban... :-)
  • kisbesi
    #1868
    Hát ez az
  • KaszaN
    #1867
    Nekem is ezt dobta ki folyton. De aztán fel léptem este 10kor és jóvolt érdekes.
  • Szabi1991
    #1866
    az durva hogy még a program se tudja hogy mi a hiba.. o.0
  • kisbesi
    #1865
    Sziasztok
    2 accountot csináltam de mind2-nél hibát ír ki.
    Nem tudom mi lehet a baja.
    hiba:

    Aki tudja az légyszi válaszoljon.
    Előre is köszönöm
  • Szabi1991
    #1864
    jól néz ki :))
  • KaszaN
    #1863
    Így festettem ki a kocsim csak is a játék logóját használva fel. :D
    kép
    kép
  • Szabi1991
    #1862
    drukkolok
  • gduck
    #1861
    Akkor estére beszerzek egy kis nitrót a lambómba és megpróbálok lefaragni még pár másodpercet
  • gyupee
    #1860
    Update :)
  • Szabi1991
    #1859
    mit szervezkedsz már megint ?
    kért rá valaki ?
  • Qrush
    #1858
    am egy kérdés... ami a sebesség mérő alatt található ikon, közeppében egy számmal, az mit jelent meg h lehet feljebb tornázni?:D 1szerüen nem jöttem még rá és idegesít:D
  • Vlado
    #1857
    pro2star lv7 es gyerek Nissan Silvia ja van.
  • gduck
    #1856
    Holnap reggel lesz vége, jelenleg valami szerver patch-ot telepítenek a fiúk

    A ChickenRun verseny állása: pro2star 1:22.40. Nekem egy lambóval, nitro nélkül volt 1:42 Még gyúrni kell, de a csávó biztos magas Level szinten van már és sok skill-t tanult meg.

  • Qrush
    #1855
    vége :(
  • Vlado
    #1854
    kedden is lesz béta.
  • USAMEN POWER
    #1852
    Látom meguntad a bannert, de a szavazást a banner alá kellett volna kiírni. Továbbá írtam a pixxelnek fórum dizájnal kapcsolatban, viszont ez a banner szar lesz hozzá.

    Csinálj légyszíves egy 24 órás szavazást, tudom hogy neked az a problémád hogy én csináltam, de ez nem fair.
  • KaszaN
    #1851
    Engem is akármikor be enged. De még mindíg nemtudom hogyan kell boostot szerezni, mert minden verda abba kerül. Tuningolni meg nemtudom, hogy mért csak karosszériát lehet tuningolni és nincs se spoiler se motorháztető vagy tető változtatás. Vagy csak nálam nincs? Vagy még nemérhető el, azt majd 10es szint körül megjelenik egy új menü vagy ilyesmi.
  • donoki
    #1850
    az szánalmas :S EA
  • janihunk
    #1849
    Én eddig az MW világban az autópályáról belehet hajtani a rendőrségre nah az mellet balra van egy utca mellette egy felüljáró ott szoktam megállni 10-ből 9x bejön 5 ös körözésen néha feljönnek oda is:D
  • Vlado
    #1848
    Ez az EA készvicc már,mosmár mégjobban csalódtam,nem a szerver most, Chicken Run ról van szó!mentem 1 remek időt 1:23.12 -t Chevrolet Corvettevel , aztán kiderült legjobbnak 1:22.40 ideje van.Aztán megnéztem játékban a profilját is kiderült hogy Nissan Silvia val ment, nemértem mi a jó nekik abban hogy csalókat engednek benevezni???Silvia val egyszerűen képtelenség ahhoz hogy elérj ilyen időt kb. átlagban 280 km/h val kell menned az egész pályán vagy mégtöbbel hogy elérj egy ilyen időt.Silvia nak meg kb. 220km/h a maxja.
  • donoki
    #1847
    ma már egész jó volt a szerver.. beengedett akármikor :) jó kis gém :)
  • Terminator259
    #1846
    janihunk, megszökni úgy a legkönnyebb hogy elmész a stadionhoz, lezárod mindkét bejáratot és csücsülsz szépen a közepében.Nekem ez eddig mindig bevált.
  • KaszaN
    #1845
    Ezzel a régebbi NfS-eket akarják vele kicsit visszahozni. De szerintem a most wanted tényleg nagyon jó volt, csak borzalmasan sokat csalt az is.
  • janihunk
    #1844
    Nálam a legjobb a Most Wanted ez ami a videón van azért nem fogja lekörözni mer nem lesz szabad kóborlás. A world az valamennyire jó hiszen megvan a MW világ csak a zsaruk olyan könnyen elkapnak hogy ihaj.
  • KMKM
    #1843
    Tudjátok miért nem idegeskedek emiatt a szar miatt mert itt van ez
    http://www.youtube.com/watch?v=D6ouHWP0KrY és hiszek benne hogy ez jó lesz és eléri azt a szintet amilyen pl a most wanted é volt..
  • Terminator259
    #1842
    Öcsém életemben először lépem ki én a játékból.Valami csak alakult mer 2 órát játszottam és nem dobott ki.Na csak így tovább
  • hematit1976
    #1841
    sziasztok
    23ó után már beenged a szerverre, de multiba még így se lehet csatlakozni, illetve csatlakozni enged, de mikor inditaná a versenyt akkor csak loadingol aztán kidob időtúllépés miatt.