94802
  • SuperCharger
    #1798
    Nekem ezt akkor adja, ha elgépelem a jelszót. Próbáld meg átállítani a jelszavadat valami egyszerübbre, vagy csak "átállítani" ugyanarra, hátha ugyanúgy gépelted el a két mezõben regisztráláskor.
  • KaszaN
    #1797
    Én lvl6 vagyok benne és még mindíg nemlehet tuningolni és kocsit vennise lehet a pénzhiány miatt. Szerintem kicsit elbaxott a game eddíg.
  • Lunatic540
    #1796
    Nekem ezt írja mikor be akarok lépni:
    There has been an undefined error,please try again later.
    If the problem persists please contact customer support.
  • gduck
    #1795
    Én biztos küldök egy képet Ki lesz a nyertes? Sorsolnak vagy a legjobb időt elérő?

    UI: most egész stabil volt, csak a "safehouse bug" dobott ki
  • Pongyi
    #1794
    Hali. "connect peer timeout" Ezt írja ki multiversenynél. Ezt miért csinálja? A single ply. versenyt betölti. Pls help.
  • Szabi1991
    #1793
    a legszebb hogy már ezért is pénzt kérnek (ha előre megvetted a játékot mehettél zártbétára).. de amikor indul a "rendes" játék tuti nem fizetek ha ilyen lutri marad a játékba való belépés is..
  • Terminator259
    #1792
    Na most sikerült fellépni, nyomtam is két versenyt és teljesen megfagyott.Ez a játék eddig kuka.
  • SuperCharger
    #1791
    Valaki talált megoldást a NETERROR_CONNECT_PEER_TIMEOUT hibára, amivel a Multi-s verseny indulásakor visszadob a világba?
  • ricsa008
    #1790
    6. szintig jutottam eddig
    nagyon jóóó
  • nagypite
    #1789
    Szerintem nekik csak jó, hogy ilyen sokan vannak tuzdnak tesztelni rendesen, a béta nem azért van, hogy te jókat játszál.
  • Terminator259
    #1788
    Na ezt nagyon elsz*rták.Be se lehet jelentkezni.Azé ezzel előbb számolniuk kellett volna hogy ebben a nyílt bétában totál sokan lesznek.Na most meggyűlt a bajuk.És a közeledő megjelenés is túl korai.
  • USAMEN POWER
    #1787
    Na a qrwa anyját megint felbasztam magam a rendőrökön... Már High 5 -be üldöztek, azt sikerült szokásosan átmennem egy gumilyukasztón. Viszont arról hogy ne menekülhess meg a játék gondoskodik. Tapasztalatom, ha az üldözőkre borítasz valamit esetleg 1 - 2 cop még rajtad marad akkor kevesebb a sorfal, ha senki se marad rajtad akkor már vár a sorfal kb 200 m -re, természetesen észrevesznek és megint rajtad a fél rendőrség. Főleg mikor mind a 4 kerék lyukas, lehetetlen ezeket lerázni, pedig NFS -ben pursuit terén otthon vagyok.
  • Szabi1991
    #1786
    akik régóta bétáztak kaptak.. :p
    de sokra nemmész vele ha nem jutsz be a szerverre :DD
  • KaszaN
    #1785
    Lehet ilyen nagyon tuti 24órás verdákat venni ami "boostba" kerül. Honnan szerezhetek ilyen "boostot"???
  • Prince23
    #1784
    Sajnos kidob asztalra:/
  • Vlado
    #1783
    mondhatnánk hogy tegnap reggelig tartott mer onannstól kezdve ha mázlid volt bejutottál.
  • Prince23
    #1782
    Meddig tart a béta? :S
  • bigapó
    #1781
    GT4 vagy GTA4, mert utóbbiban a beépitett "részeg-szimulátor" a legnagyobb FUN a játéktörténelem fejlesztései között :D
  • Vlado
    #1780
    Engem is mos felengedett mire előjött az interface eltelt 3 perc.bíztató jelXD
  • donoki
    #1779
    hát a loginolás sokáig tartott, de végre be tudtam lépni, 2single meccset megnyertem utána meg kivágott :D amikor átakarom állítani a felbontást, akkor meg bezárod hibaüzenettel a játék... nem tudom mi lesz ebből 10nap múlva..
  • Vlado
    #1778
    sztem már nem az a gond hogy sokan akarják tolni,sztem időközbe kicserélték méggyengébb szervergépreXD
  • KaszaN
    #1777
    én komolyan nemértem ebben hogyan kell tuningolni
  • donoki
    #1776
    omg.. most még jobban le van terhelve a szerver vagy mi? Most már beloginolni sem tudok x_x
  • gduck
    #1775
    Pontosan ez a gond! "Premier" előtt 10 mappal hirdetnek egy nyílt bétát és becsődölnek vele.
  • hnt
    #1774
    Egyszerűen túl vannak terhelve a szerverek, ezen nem sok mindent lehet javítani. Vagy adnak alá kakaót, vagy nem.. :)
  • gduck
    #1773
    10 nap múlva indul a játék, remélem ezt a hibát kijavítják addig. Mármint hogy nem lehet belépni a játékba
  • szabii98
    #1772
    Mesélj plz :DDDDDDDDD
  • Doomista
    #1771
    Alap :D Buli után bfbc2, ha láttam egy ellenfelet, körül lőttem, csak éppen nem találtam el :D
  • KaszaN
    #1770
    Nemigaz végre kipróbálhattam toltam is fél órát nagyon frankó de a hülye windows 7 a szokásos "a program működése leált" üzenettel lefagyott, ami csupán napi átlag 30szor történik. -.- Mostmeg persze nemenged fel...frankó.
  • RYO21
    #1769
    Próbálj meg egyszer bebaszva játszani!
    Én egyszer GT4-eztem egy buli után.
  • Doomista
    #1768
    Mára feladtam ezt a játékot :D
    3x game shudown hibaüzenet, vagy 6x dobott ki network errorral, mint a többi játékost is.
  • hnt
    #1767
    Naja, aztán 8kor mentem strandra barátnőmmel, mostmeg megint játszom... bár így nulla alvással nemtudom meddig fogom bírni :D
  • Szabi1991
    #1766
    hallom reggel elvoltatok Levy-vel :D
    (mesélte hogy vagy 6ig toltátok :DD)
  • Terminator259
    #1765
    Váá beléptem és nyomtam két versenyt oszt kidobott.Megint haladtam egy kicsit
  • ricsa008
    #1764
    ha beenged majd oda megyek bár nem evóval
  • hnt
    #1763
    Üdv!

    Azért ez kicsit gáz, számíthattak volna rá, hogy "népszerű" lesz ez az open beta, és csinálhattak volna valamit, hogy elkerüljék az ilyen problémákat.. bár nemtudom, ha tényleg csak ennyit bírnak a szerverek, akkor az megint gáz. Türelem srácok, aki teheti, az játsszon éjszaka, akkor sokkal hangulatosabb, nincsen tele noobbal a szerver (sőt, egész skilled playerek is akadnak). Persze tudom, hogy kevesen engedhetik meg maguknak hogy éjjel játszanak, nekem is csak kivételes alkalom.

    Más:
    Olyanokat meg ne írjatok már, hogy "+1 nap" stb.. ez full ingyenes, nem fizetsz érte, ergo nem is várhatod el, hogy a BÉTA állapotban lévő játék hibái miatt meghosszabbítsák a tesztet. Bár én erősen azt érzem, hogy kapunk 1, esetleg 2 napot pluszban.

    Na, várok mindenkit éjfél körül Rosewood Parknál(vagymiaz), Lancer Evo előnyben. :D

    Üdv, HNT
  • Doomista
    #1762
    Ezért a hibáért +1 napot kell adniuk minimum :-)
  • donoki
    #1761
    én is odáig jutok el h a nevemet beírom és nézi, hogy elérhető-e..
  • KaszaN
    #1760
    Mért van az, hogy mindíg amikor megakarom nézni, hogy megy-e, elindításkor mindíg updatet kell keresnie? Rohadt idegesítő, főleg, hogy töb mint 5 perc mire rájön, hogy már letöltöttem a játékot és updateltem is. -.-
  • Terminator259
    #1759
    Én eddig csak annyira jutottam el hogy a nevemet beírom.De mostmár haladok