94802
  • zsomboor
    #2001
    csaaaaak??? bazz te mivel mész?? tier2 és 3-on???
  • Vlado
    #2000
    tier 3 csak 1:57.44 (majd este javítok)
    tier 2 : 1:14.73 (tudomásom szerint 1:14.50 a legjobb idő)
  • Vlado
    #1999
    Nissan silvia,street tuning ,lv10 en.de azóta már 1:28.86 a rekordom XD
  • zsomboor
    #1998
    Nekem tier3: 2.06.00
    tier2: 1.25.75
  • gduck
    #1997
    Az szép Melyik verdával?

    UI: Én csak késő este tudok majd játszani, kíváncsi vagyok meddig jutok ;)
  • zsomboor
    #1996
    Tier 3-on/2-n kinek milyen ideje van???
  • Vlado
    #1995
    Abba több mint 3-4 másodperc van,lehet még 7-8 is.nekem 1:29.99 a rekordom a tier 1 esen. :)
  • zsomboor
    #1994
    Most már a tier 3-as 2.06
  • zsomboor
    #1993
    Tényleg, a single számít???
  • zsomboor
    #1992
    Nekem Tier 3-as pályán 2.09
  • gduck
    #1991
    Ez biztos, mert voltam olyan multis versenyben, ahol 1:34 volt az 1. ideje . Egyébként a single player eredmény is számít?
  • modelcar
    #1990
    a Tier 1 es pályán
  • modelcar
    #1989
    1:37 de még lvl 7en vagyok és még van ebben 3-4- mp:)
  • gduck
    #1988
    Pedig de! Ennyire ne legyél már értetlen Nézzél utánna mit takar a "Stress test" elnevezés!

    a, stesszelnek a játékosok ki ér el jobb időt;
    b, multis szerver terhelése a lehető legnagyobb mértékben

    "aki most bétázik a community event miatt van 1 napra minek bétázzon"
    Épp ezért mondtam hogy a "community sprint race" a katalizátor
  • Vlado
    #1987
    Nem legfőgképp az hogy mennyit bírnak a szerverek, mivel arra ott volt az előző open és azóta szervergépet cseréltek,majdnem 2x több playert bír el mint eddig, és nagyrészük aki most bétázik a community event miatt van 1 napra minek bétázzon?
  • Vlado
    #1986
    Először azt hittem hogy csak azoknak aktiválódik akik előrendelték de mivel senkinek se aktiválódott így következtettem erre.Szted ha egyenlő esély legyen a community eventbe akkor kell 1 szintkorlátozás is.Amúgy kinek mennyi a legjob ideje?
  • gduck
    #1985
    Nem marad meg a mostani profil!
  • montoyasok
    #1984
    Engem csak az érdekelt, hogy ezen a teszten nem lehet 10 szintél magasabbra menni, és a Starter Pack nem aktiválható.

    Vajon amit itt elértem, azt tovább tudom vinni a végeleges verzióba?
    Gondolok itt a user nevemre, szintre, versenyeimre...?
  • gduck
    #1983
    "Megint tévedsz," -> ez azért durva. Mikor is tévedtem? A mondat meg így kezdődött: "lehet".
    "Vki nem tudja hogy lesz e aktiválva a starter pack erre a bétára?" -> főleg a tegnap esti commented után. Ha valami új infód van, szivesen vesszük

    Én inkább abban látok logikát, hogy így kevesebb a pálya és jobban tele vannak a versenyek. Hiszen a stress teszt a cél, azért rendezték a versenyt is és nem fordítva. Szal ennek a bétának NEM a community race a lényege, az csak a katalizátor

    Szal picit ütött a hozzászólásod
  • Vlado
    #1982
    Megint tévedsz, Community event miatt nem aktiválták a starter packot mer aki sokat játszik annmak jobb skilljei lehet amitöl sokkal gyorsabb lesz így nem lesz az aki sokat játszik az nyeri meg a versenyt.
  • montoyasok
    #1981
    Köszi, ne tudd meg, hogy mennyi idegeskedéstől mentettél meg!
  • gduck
    #1980
    No para. Egyszerűen ebben a bétában nem engedélyezték Lehet azt is tesztelik, hogy jól működik-e vagy kijátszható a korlát.
  • montoyasok
    #1979
    Akkor nincs semmi értelme, hogy most kiírja, hogy vegyél starter packot, és ez még nem a végleges.
    Akkor szerintem ezt a lehetőséget nem is ajánlaná fel.
  • USAMEN POWER
    #1978
    Mivel megvetted valószínüleg "Vagy a végleges verzióra jó csak a starter pack?".
  • montoyasok
    #1977
    Légyszi segítsetek mert rögtön felrobbanok.
    Szóval én megvettem már a Starter packot, ezzel az email címmel mentem fel a stress teszt-re.
    Eljutottam a 10-es szintre, és mégis kiírja, hogy vegyem meg a starter packet, ha nagyobb szintre szeretnék menni....

    Tud valaki segíteni, hogy ez miért van?
    Vagy mit kell ilyenkor csinálni pontosan?
    Vagy a végleges verzióra jó csak a starter pack?

    Válaszotokat előre is köszönöm!!!
  • USAMEN POWER
    #1976
    Kár hogy az hogy "jól vezetni" háttérbe szorul. Inkább a powerupok dominálnak ebben a gameben, hiába vezetsz jól ha a mögötted lévő benyomja a trafic magnetet, és amíg te a trafical szarakodsz addig ő már le is hagyott (ez csak egy a sok közül). Alig van néhány powerup aminek értelme is van, és hozzátesz a versenyek színvonalához. Továbbá mi az, hogy már a bétán akad olyan player aki tud cheatelni ? Mivel, hogy lehet cheatelni egy bétában, mi lesz majd a teljes gameben ? Tiszta gáz lesz a végleges én nagyon úgy érzem, eltolom majd level 10 -ig és delete lesz a vége. Elleszek én majd a TDU 2 -vel, és a Hot Pursuittal.
  • janihunk
    #1975
    Értem. Am tényleg megáll az élet level 10 nél.
  • gduck
    #1974
    Aki csak frissített és nem lépett be IDE, annak nincs Boost. 1x be kell lépni hogy legyen Boost
  • Vlado
    #1973
    mos nem kell semmi kép beküldösdi,menj minél jobb időt és akik mrá véggimentek a pályán már beis vannak nevezve érted?
  • janihunk
    #1972
    Leírod azt hogyan kell csinálni?. Köszi.
  • Vlado
    #1971
    Vki nem tudja hogy lesz e aktiválva a starter pack erre a bétára?elértem a lv10 et és kiírta hoyg vegyek starter pakkotXD
  • Vlado
    #1970
    Eddigi community eventnél képet kellet küldeni,gondolom most is kell!
  • janihunk
    #1969
    Tier 1: Spade Street Itt hányszor kell elsőnek lenni? Vagy a legjobb idő számít?Honnan tudom hanyadik vagyok mármint hogy az első 5 be benne vagyok-e?
  • gduck
    #1968
    Az első 5 kap jutalmat:

    Tier 1: Spade Street
    Tier 2: Lincoln Boulevard
    Tier 3: HWY 99 & State - NFSKirk: 2:36.55
  • janihunk
    #1967
    Ez am gáz nekem se boost om nincs megint meg a mentés is elveszett megint előlről?
  • Vlado
    #1966
    Pro2star csalással tolja, elvileg az ő idejéhez átlagsebesség 308 km/h kéne XD.amúgy kormánnyal szar tolni 1 arcade os gamet.
  • zsomboor
    #1965
    Már fasza:) melyik pályán kell?
  • zsomboor
    #1964
    MEgy a szeró elvileg de engem ledob rögtön launch után
  • montoyasok
    #1963
    Erezd el a hajam! megy a szerver!
  • montoyasok
    #1962
    pro2start milyen kocsival nyomta ezt a nagyon jó időt? /Chicken Run/
    Nekem nincs kormányom, ez nagy hátrány?
    Gondolom a best időket kormánnyal nyomják...