94802
  • gduck
    #1840
    Szia! Leírtam már párszor, de akkor még1x

    A játék INGYENES lesz! De Level10-ig lehet csak eljutni!

    Így igazából mégsem ingyenes ;) A StarterPack kb. 5000Ft, aminek ellenében már a teljes játék működni fog, +1 héttel előbb kedzheted, +némi boost kreditet is kapsz!

    UI: úgy látom, ma jótékony alvás lesz tesztelés helyett, mivel megint lehetetlenség bejutni a szerverre
  • tgary
    #1839
    Sziasztok!Ez most havi díjas lesz?
  • szabii98
    #1838
    Lehet az aztékok máshogy használták mint mi
  • RYO21
    #1837
    a please miért csunya szó?
  • Vlado
    #1836
    nyugi a pls -t is cenzúrázza, legcsúnyább szavak közé tartozik...
  • zsomboor
    #1835
    NA bazmeg én is jókor töltöttem le XD (kb 20 perce) de ahogy látom ma már fogok vele játszani
  • gyupee
    #1834
    kilépni? hogy kell? :D
    Nekem is csak az a bajom hogy kidob, meg nem indul a verseny multinál, vagy csak nagyon nehezen.
  • Terminator259
    #1833
    Én is remélem hogy a szervergondokat helyrehozzák addig.Az már nagy haladat lenne ha nem dobna ki minden 10 percben.És ha már az nfs nevet viseli akk megérdemelné a játék hogy jó legyen.Nem kell hogy teljesen bugmentes legyen csak egyszerűen játszani lehessen vele.Egyébként ebben a bétában én még egyszer se léptem ki saját akaratomból
  • gyupee
    #1832
    ha multinál lejár az idő és nem mindenki ready akkor meg kell várni mig mindenki az lesz vagy ez is csak szervergond hogy várni kell perceket mert 2 nem ready aztán alt f4 mert mást nem lehet.
    Bugokat meg fagyást igazán javíthatnák. akár hibánként is, de semmi változás. minek akkor az auto update?de azt hogy sucks azt bezzeg cenzúrázza, a barm meg nem érti mit akarok azzal hogy server *****
  • kigyi
    #1831
    Nekem semmi gondom a world-el. Eddig csak tegnap reggel amikor felraktam voltak gondjaim, mert kidobált. Viszont utána is ment szépen és ma is játszottam 10 futamot minden gond nélkül. Azonnal bejelentkezett és lag is csak 1x volt, de sztem ott sem szerver miatt.
  • Vlado
    #1830
    Meg még azt se tartom kizártnak hogy Ddos támadta meg a world szervergépet,vagyis tuti biztos vagyok benne hogy a honlap szerógépét megtámadták.
  • Vlado
    #1829
    Még nem adták ki a teljest 2 hét alatt minden változhat jó és rossz irányba is,nem számoltak azzal hogy nagyon szar a szervergépük, na és?vehetnek másikat is... 2 hét alatt bármi megtörténhet még.Mer amikor nem volt nyílt (hétfőre gondolok) akkor semmi probléma se volt akkor kevesebben voltak béta teszterek és pre orderesek voltak csak.Szval azt jelenti hogy Headstartot majd bírni fogja,szval lehet hogy addigra nem de megjelenéskor remélhetőleg beüzemelnek 1 jobb szerverparkot.
  • Terminator259
    #1828
    Képzeld játszottam a bc2 bétájával.Bizony az igaz, ott is voltak bugok, dobált ki a játék stb viszont ott sokat fejlődött a béta.A végére engem már egyszer se dobott ki és a laggot is sikerült nagyjából megoldják.Mind1 ez nem idevaló dolog, ám a lényeg hogy ott a game nem visszafele fejlődött.És talán nem is kell hasonlítgatni a kettőt mivel ez a béta teljesen nyílt és mindenki számára elérhető és a fejlesztők nem számoltak a nagy tömeggel.Ez elég nagy hiba hogy pár héttel a megjelenés előtt derül ki hogy a szerverek nem bírják.És akárhányszor csak belépek a játékba egyre nyilvánvalóbb hogy túl korai ilyen hamar kidobni a játékot mint full verzió.
  • kigyi
    #1827
    Játszottál a BF BC2 beta-val? Na ott is szidta őket mindenki! Meg a játékot is, hogy mennyire gyenge. Na és igen a beta nem arról szól, hogy neked akkora nagy játékélményt nyújtson. Ott is lagg hegyek voltak és a login is vacak volt. Aztán nem sokkal később a megjelenés után már mindenki vígan tolta.
  • Terminator259
    #1826
    #1821 Hiába jössz azzal hogy ez csak béta.Mindjárt itt a megjelenés és ez nagyon rosszul sikerült.Én se vagyok pro de játszottam minden előbbi nfs-el szal nekem a fejlődés könnyen megy, ai-kel sincs bajom.Egyszerűen az hogy 5/10 percenként ledobál 10féle hibával.A bugokat meg sem merem említeni, kivéve talán azt amikor 10ből kb egyszer tok mp versenyt nyomni.Azt se bánnám ha rányomnának a javításokra +1 évet, csak csinálnák meg jól.Más bajom nincs vele, jó szórakozás(lenne).
  • donoki
    #1825
    nekem is azt csinálja..
  • USAMEN POWER
    #1824
    Mindent megszerezhetsz majd boost nélkül is, versenyezni kell majd ennyi.
    Persze számolni kell azzal hogy akinek sok pénze van, akárhogy erőlködsz 100 lépéssel elötted fog járni.
  • gabrizs86
    #1823
    Igen tudom rámentem a Boost-ra a jobb felső sarokba azt már megtaláltam. De nekem ezzel kapcsolatban az lett volna a kérdésem és lehet rosszul tettem fel, hogy ez később pénzes lesz? Mert elég tré ha azé kell külön fizetnem a későbbiekben hogy nitrot használhassak. Mert ha jól értelmezem akkor csak pénzé kapok cuccot a későbbiekben.
  • USAMEN POWER
    #1822
    Na ja erről van szó, az tény hogy sok dolog nem adott a gameben, pl. a fejlődés, de háth ilyenkor kell használni azt az eszközt ami "mindenkinek" a fejében ott van. Meg egy kis Angol tudás sem árt.

    #1809: Nincs véletlenül a jobb felső sarokban egy feltűnő sárga biszbaszra írva hogy Boost ? Célozd már meg az egérrel legalább egyszer.
  • hnt
    #1821
    Nem tudom miről beszélsz, 5 éve nem játszottam autós játékkal, szóval a "pro" kifejezés elhanyagolható szerintem. Szerdán kezdtem el játszani úgy, hogy eddig nem is hallottam a gameről, érdekes, rögtön tudtam mit hogy kell csinálni, csak el kellett olvasni a dolgokat.. némi angol tudás nem árt.. de ennyit már általános 3.ban magadra szedsz. Csak a sírás megy, hogy nem lehet fejlődni, mindenki gyorsabb szar a játék..
    Meg hogy bugos.. persze hogy bugos, WoW bétával játszottatok anno 2004ben? vagy egyébb online bétával? persze hogy bugos, mivel béta. na have fun.
  • KaszaN
    #1820
    Minden need for speed részt 100%osan kivittem, csak nem vagyok béna. :D
  • USAMEN POWER
    #1819
    Nekem az utsó zárt béta óta tetszik a game. Tegnap és ma is játszottam valamennyit, nekem bejön, fel is engedett, egyetlen problémám az az volt hogy haverral mentünk volna egy kört, fel is vettük egymást a barát listába, de annak ellenére hogy egymásra teleportálgattunk, nem tudtuk összehozni a találkát. Nameg a kopókon basztam még fel magam, de az mellékes.

    Az EA -nak meg szerintem van megfelelő szerverkapacitása, valószínüleg a beta ideje alatt nem fog maxon menni.
  • Terminator259
    #1818
    hnt hiába vagy szar vagy pro, a játék szar és ez tény.Ha nem javítanak rajta a megjelenésik akk letölteni se éri meg.
  • hnt
    #1817
    Nem tudod tuningolni a kocsit? Mindenki gyorsabb mint te? Nem lehet, hogy te vagy a béna? Attól hogy te nemtudsz játszani, még nem biztos hogy a játék a szar.. nade no offense. :)
  • gyupee
    #1815
    tetszetős :)
  • USAMEN POWER
    #1814
  • gyupee
    #1813
    Ez egy sit!!! tegnap este felraktam, nem igazán tudta lecsekkelni a nevem se. próbálgattam 4ig de semmi. most rápróbálok elsőre felmegy veszak autót megyek 1 km-t, nézegetem a mapot meg a saját profilt megnyomom erre kifagy. már 20adszor próbálok visszamenni de a please waitig jutok utána disconnect. Nem hiszem el hogynincs elég szerverük... direkt opatnak minket. a másik meg hogy instabil. Értem én hogy béta de amit javítanak azt felrakhatnák hamár csekk for updéttel indul
  • offkorzreg
    #1812
    a mostani jobb
  • tenthrodil
    #1811
    Preorderben van egy ilyen:
    - €20 worth of SpeedBoost

    Ez mit takar? Item-shop valutának tűnik, remélem nem így van.
  • gabrizs86
    #1809
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy vki feltudna világosítani erről a boost rendszerről? Mert nem igazán értem. Jelenleg már a 3. autót bérlem és versenyzek vele. Azt sem tudom hol méri azt hogy mennyi van eddig vagy mennyit költhetek. Vagy ez az egész boost rendszer korlátlan a béta ideje alatt aztán pénzbe fog kerülni? Aki tud vmi kézzel foghatót az egészről beavatna? plz :) Előre is köszi.
  • Vlado
    #1808
    Már megin mit csináltak az EA-sek?fél 2 kor raktak + 10 channelt és kissebb lagg lett meg kb. 5 másodperc alatt bejutottál,jóvolt mutli nagy szinten is mindig találtam ellenfelet,erre pár órával később már megin nemjó?gz EA csak így tovább...
  • Prince23
    #1807
    Meddig tart a béta? július 18?
  • KaszaN
    #1806
    Nemtudom mitlehet rosszul csinálni ezen. Ha meg ennyire nemlehet rájönni, hogyan kell akkor már ennyivel szar.
  • DJ RX7
    #1805
    már sztornó
  • ricsa008
    #1804
    sztem meg qva jó és én már 5szinten tudtam egy alap tuningot rakni a mazdára uhhogy te csinálsz valamit rosszul
  • DJ RX7
    #1803
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=1714]#1714[/URL]
    valaki?
  • norbi2fraktal
    #1802
    Kedvencem


  • KaszaN
    #1801
    mindenki*...nemaludtam az éjjel, meglátszik kicsit.
  • Kongy
    #1800
    Szerintem a játék egy nagy kaksi.
    Először is, tulajdonképpen ez egy Most Wanted csak most online, szabad városban más emberekkel. A grafika sztem a MW-ot is alulmúlja, és én már erre ráuntam 2005-ben. a MW-nél ez nekem nem tud többet nyújtani, abból meg már nem kérek. akinek tetszik, az játssza.
  • KaszaN
    #1799
    Hát nekem mostmár megvan a véleményem a bétáról. Röviden: egy rakás szar...részletezve: bugos, csal mint az álat, pofátlan ellenfelek, még lvl7en sem lehet tuningolni ellenben mincsnki más már kurvagyors, a rendőrök elől a menekülés csak akkor lehetséges ha negyed órán keresztül menekülsz és talán szerencséd van, és sok egyéb baromság. Én abbahagytam ezek után az tuti.