94802
  • ricsa008
    #1718
    nekem is disconect et ír amikor nevet meg képet akarok választani
  • gabesz012
    #1717
    Jaa, jó, köszi, akkor nem nálam van a hiba. Mivel az eddigi bétákat nem toltam, nem tudtam hogyan is működik ez. :)
  • Szabi1991
    #1716
    sokan nem tudunk belépni most.. :/
  • Héeder
    #1715
    Köszi a választ!
    Én is ezzel a problémával szenvedek.
  • DJ RX7
    #1714
    az miért van ha a felbontást szeretném beállítani kidob a játék kellemetlenségért elnézést kérő hibával?
  • Vlado
    #1713
    Mer a szerver alig bír el playereket.Szóval este vagy éjszaka próbáljátok játszani akkor még be is lehet lépni.
  • gabesz012
    #1712
    Gondoltam kipróbálom ezt a nyílt bétát, mivel kaptam mailt, hogy mehetek, de amint elindítom, mindig disconnected from server. Ez mi a francért van? Még profilt sem tudok létrehozni...
  • szabii98
    #1711
    Oké, már Lvl 6on vagyok:P
  • Szabi1991
    #1710
    egy jó tanács.. ne vegyetek új chargert hihetetlen gagyi.. :/
  • gduck
    #1709
    Level2 kell a multihoz, Level5 meg a tuninghoz
  • Vlado
    #1708
    nem olyan nagy kataszrófa hogy nem lehet lv1 esként multizni.Amúgy vki magyarok közül fog nevezni a Chiken Run eventre?
  • kigyi
    #1707
    Olvasd el a feliratokat. Nem lehet egyszerűen egy level 1-es playerként multizni...
  • Vlado
    #1706
    EA-sek nem gondolták volna hogy 10 embernél több ember kíváncsi lesz a worldre ezér azt gondolták hogy 10 főt elbíró szeró elég lesz a open bétához.amúgy meg nekem a játék bejön csak legyen jó szervergép :D
  • szabii98
    #1705
    Új autót hol vehetek?:$
  • grebber
    #1704
    Multizni hogy kell ezzel a nyílt bétával?
    Tegnap este leszedtem mondom belenézek milyen.Kapásból előttem volt egy pont ami körül tobzódtak vagy 10en.Én is odamentem csomó idő eltelt nem történt semmi.
    Single playerben meg elég szar kb 20000000 futamot kéne menni hogy el is érjek valamit :(
  • szabii98
    #1703
    Huhh te jó ég, imádom ezt a gémet(L)
    Már csak azt szeretném megtudni, hogy a szerelőhöz hogy juthatok el?(Lvl 3)
    Amúgy nem lenne kedvetek találkozni?:)
  • USAMEN POWER
    #1702
    Amúgy ez a jelenlegi állapot szerintetek meg fog szűnni a végleges verzióban ? Például mások autója elég furán kanyarodik egyrészt, másrészt a freeride modban lazán átmész másokon és ez zavaró.

    A rendőrüldözésen meg most alaposan felbasztam magam... egyszer átmentem egy keréklyukasztón véletlenül, egyszer meg egy álltalam leborított fánk állított meg mikor visszafordultam. A keréklyukasztós esetben meg olyan 10 percig kitartottam, próbáltam eljutni a legközelebbi leborítható tárgyig, de mindegyik qrwa messze volt, egyet azé találtam félúton (nem jelezte ki a térkép) az viszont nem segített, néhány cop csak azért se robbant le, és így a power upok se tudtak segíteni. Viszont nem azt sajnáltam hogy elkaptak, hanem mindkét esetben hatalmas kárt okoztam, és a rendőrüldözésekből remélek némi pénzt, mert a versenyzéssel qrwa keveset lehet kapni.
  • janihunk
    #1701
    Fú ez búgosabb mint a legutóbi.
  • szabii98
    #1700
    Oké, semmi:)
  • szabii98
    #1699
    Lejárt a 4 perc, gond van:

    Most mit csináljak?:S
  • szabii98
    #1698
    Na regisztráltam, Setup is letöltve, éjszakára berakom tölteni, már lehet játszani vagy csak holnap?
  • gduck
    #1697
    #1644
  • SirAlo
    #1696
    Es akkor teljesen ingyenes lessz vagy olyan lessz mint a guild wars hogy csak 1x kell megvenni ?
  • Doomista
    #1695
    Na ezt a nyílt bétát én is kipróbálom a hétvégén.
  • Fpocok
    #1694
    Állandóan crashel nekem.
  • Tatyla
    #1693
    én gamepad-el akartam de szerintem nem kell ehhez az se simán irányítható billentyűvel...
  • oregon1987
    #1692
    Eléggé optimalizálatlan a játék szerintem! Olyan szarul fut az egész pedig folyamatos 38fps-em van!
  • Szabi1991
    #1691
    még béta, teljes már támogatni fogja.. de valószínű nem lesz kormányra szükség ehhez :D
  • DIESEL DOG #1690
    Akkor ismerős lesz számomra a környezet... :-)
  • SirAlo
    #1689
    Nah ma en is kiprobaltam ezt, csak azt ne mondjatok hogy egy 2010es autos jatekot nem lehet kormannyal jatszani?:OO mert nekem nem sikerult :(
  • USAMEN POWER
    #1688
    Palmont City (Carbon) és Rockport (Mostwanted) a játékterület.
  • DIESEL DOG #1687
    Bár én még csak most vetődtem bele eme játékba, viszont meglepett hogy a város az NFS: Carbon-ból származik... :-)
  • DIESEL DOG #1686
    Nálam is ugyanezt a hibát produkálja... :-(
  • Szabi1991
    #1685
    rendőrös üldözés kezdésénél kifagy o.0
    lehet nem kellett volna 4 pontra értékeljem a 10ből :DD xD
  • Fpocok
    #1684
    Ekkora egy szart régen láttam. Most simán elindult elsőre, benn voltam a játékban. Aztán alt taboltam... nagy hiba. Visszamenni nem tudtam. Bezártam és próbáltam újraindítani. Nos azóta minden egyes indiításnál magától lerakja a tálcára, és bármit csinálok, nem jön fel. Szóval, nem tudok játszani... faxom kivan.
  • Szabi1991
    #1683
  • gduck
    #1682
    Elindultak a szerverek

    UI: a hétvégi béta profil megmaradt
  • Szabi1991
    #1681
    a kérdés inkább hogy miért ne ? :D
    az eleje nem változott, így ugyanott van a kedvencekbe..

    #1680: a játéknak az egyetlen különlegessége amitől más mint a többi nfs hogy MMORG..
  • USAMEN POWER
    #1680
    Ennyi elég lenne: Need for Speed World
  • RYO21
    #1679
    Szabi miért kell minden nap átneveznia topikot?