94802
  • janihunk
    #1961
    Ezt mind értem de a fizetés az hogy van paypay on vagy mi az vagy hogy? És ha jóltom akkor 5K a game igaz? Am majd csak gép újítás után akarom megvenni ennyit simán megér.
  • gduck
    #1960
    Jajj. Párszor már leírtam

    1. A játék ingyenes lesz, de lesz benne egy Level10-es korlát (addig lehet csak eljutni.)
    2. Van egy StarterPack, amit ha megveszel megszűnik a Level10-es korlát és egy héttel előbb kezdheted a játékot. (Ez az utolsó infó szerint július 20.-a)
    3. Többet már nem kell fizetni a játékért, kivéve ha SpeedBoostot akarsz venni (ez meggyorsítja az előbbrejutást).
  • janihunk
    #1959
    Egyébként hogyan lehet majd megvenni a játékot? Fizetés? Meg hasonlók hogyan lesznek?
  • Vlado
    #1958
    Ha jól vezetsz és sokat gyakorolsz és jókor használod el a powerupokat akkor bennelehetsz a legjobbak közt :D
  • montoyasok
    #1957
    Köszi az infót, 5 percenként néztem, hogy mikor működik már a szerver.
  • janihunk
    #1956
    Nem lenne rossz nyerni még ha az uccsók között lenék is akik nyernek csak nyerjek. Nah ezt jólmegaszontam xd
  • gduck
    #1955
    Ez is Open béta lesz, hiszen a "community sprint race" versenyben legjobb időt elérők jutalma egy-egy StarterPack

    montoyasok: a kliens frissítés már működik, a szerverek meg 8-9 óra körül szoktak indulni
  • janihunk
    #1954
    Ez a+ nyitás ugye nem csak azoknak van akik megvették játékot? Úgy értem a sima mezei béta tesztelők is bent lehetnek?
  • montoyasok
    #1953

    Francba, még most sem indult el a szerverük.
  • gduck
    #1952
    Még nincs bővebb infó
  • montoyasok
    #1951
    És melyik pályán kellene elérni a legjobb 5 idő valamelyikét, és milyen kocsit ajánlotok?
  • gduck
    #1950
    Én máshogy fogalmaznék. Ez a teszt arra kell, hogy le legyenek terhelve a szerverek és be tudják lőni a szükséges szerverkapacitást. Az csak hab a tortán, hogy feloldanak pár dolgot, kapsz 8000 boostot és rendeznek egy kis versenyt
  • montoyasok
    #1949
    Köszi a gyors választ!
  • Vlado
    #1948
    ez a testnek annyi lesz a lényege hogy kapsz 8 ezer speedboostot meg lv1 től bérelthetsz tier 3 as kocsit is akár de csak ezen az 1 teszten.Csak azér lesz szeró elindítva mer community event lesz és első 5 legjobb idő starter packet kap.
  • Vlado
    #1947
    én azt hallottam hogy a 1:22 es idejét zárták csak ki (mer akkor még silvia val tolta és 1:22 -t lehetetlen azzal) de mivel már lv10 fölött amikor 1:15 ös időt mente szval lehet hogy nem csalás (de én akkorse hiszem el hogy csalás nélkül olyan időt ment).
  • montoyasok
    #1946
    Meg gondolom akkor megint le kell tölteni a béta játékot és azzal lehet nyomni ezt a stress teszt-et, mivel a végleges még nem elérhető.
    Kíváncsi vagyok, hogy ma mikor indul, remélem minél hamarabb!:)
  • montoyasok
    #1945
    Ez a "stress teszt" mit takar?
    Pont én is most néztem, hogy ma indul...
    Itt már használhatom a Starter Pack-et, vagy, hogy működik most ez?
  • gduck
    #1944
    Azok után hogy csalt (#1922), hogy lehetett első? Nem ki kellett volna zárni? Mi a szar ez?

    UI: az viszont jó hír, hogy mától 2 napos béta (stress teszt).
  • modelcar
    #1943
    Nyerni kéne 1 starter packot:)
  • Vlado
    #1942
    ááá pro2start ment 1:15 öt OMG!6. lettem a Chicken Runon :(.Mindegy majd a mai community eventen többet beleadok XD
  • Vlado
    #1941
    én az amerikainál olvastam a 72 órát(vagyis direct2drive előrendelős oldal amerikai változatánál)(és ot jún9. től 12 ig tart van írva szval az kamu alapbólXD
  • montoyasok
    #1940
    Sziasztok,
    Én megvettem a Starter Pack-ot, és a levélben nekem egy hetet írtak. Hogy ez mennyire igaz hamarosan ki fog derülni.
  • gduck
    #1939
    Az USA oldalon -1 hét, az európai oldalon -72 óra. Rákérdeztem fórumon, nem volt rá hivatalos válasz. Reménykedjünk, hogy csak tévesen van kiírva az európai oldalon.
  • palinho96
    #1938
    akkor most nincs BÉTA???
  • Vlado
    #1937
    1 hét, mivel legújabb hírbe az van írva hogy 20 tól jön headstart.de azt se zárnám ki hogy 1 hét alatt csak 72 órát játszhatsz összvissz utána meg kidob a játékXD.De ez hülyeség amit mondtam XD
  • pr3d4t0r
    #1936
    3 napos vagy 1 hetes headstart lesz vajon? EA oldalán a rendelésnél 72 órát írnak, ami 3 napnak felel meg, máshol pedig 1 hetet hallottam..

    Most akkor melyik? :)
  • USAMEN POWER
    #1935
    Az egyik qrwa nagy hiba, hogy nem rakták bele azt a játékmódot, ami viszont az első trailerben benne van. Méghozzá a csoportos rendőrüldözés, az az másokkal együtt menekülni a zsaruk elől. Nem tudom más hogy van vele, én nagyon hiányolom. A végleges verziót biztos kipróbálom, végülis miért ne, de ha nem fog többet nyújtani a bétánál, akkor számomra ez a game felejtős. Level 10 -ig biztos kiderül majd hogy érdemes -e folytatni.
  • fubenalvox
    #1934
    pff... sajnálom a csúszást, de az tény, hogy ráfér a játékra hogy még hegesszék kicsit, mert a szavatossága nagyon nagyon kicsi volt a béta alapján leszűrt élményeim alapján. Durván 3 nap játék után már nem volt meg a késztetés, hogy be akarjak lépni, mert nem tudott újjat mutatni. Ez pedig egy MMO játéknál... nos nem a legjobb.

    Eleve az egy nagyon nagy kihagyott ziccer, hogy a kopók bőrébe nem ülhet player, reméljük ezt egy kieg majd orvosolja. De ha a 20án elstartoló játékban továbbra is csak Sprint és Körverseny lesz, akkor a játék rövid távon ki fog halni.
    Valami hiányzik belőle, ami a TDU-ban megvolt...

    Megvárom, hogy milyen vélemények jönnek Headstart után, aztán ha mindenki el lesz ájulva, akkor megveszem. Viszont a beta alapján nem ér 4000HUF-ot a játék. :/
  • Gunner
    #1933
    Rendelte már valaki előre a játékot? Én most a héten fogom, úgy néz ki csak PayPal-on keresztül fog menni a dolog, akinek van tapasztalata az írjon kérem :)
    GBP-ben fogok fizetni, mert úgy spórolok 6-700.-ot
  • MerlinW
    #1932
    Online versenyek.
  • KaszaN
    #1931
    Meg kb 30szor ennyi tuningot. Csakmert a legelső tuningolós need for speedben is SOKKAL több tuning volt mint ebbe, holott pont ebbe kéne több mert mmo.
  • MauroN
    #1930
    matchmaking rendszer? Az mi?
  • Vlado
    #1929
    Remélem addigra megcsinálják rendesen a matchmaking rendszert.
  • gduck
    #1928
    pff.. egy hét csúszás
  • Vlado
    #1927
    Amúgy Headstart júl. 20. án lesz és 27. én jelenik meg a játék.
  • Vlado
    #1926
    Az nem rossz 1 lamboval,pedig nagyon gyenge kocsi.
  • gduck
    #1925
    Jó az, nekem 1:38 volt a bérelt lambóval (nitró nélkül).
  • MauroN
    #1924
    vége a bétának...
  • hematit1976
    #1923
    azután, h csatlakozom egy multiplayer futamhozm loadingol vagy fél percet a játék aztán ezt írja ki: NETERROR_CONNECT_PEER_TIMEOUT
    bosszantó, h online game és nem tudok mások ellen gurulni, vagy ez a béta miatt van?
  • Vlado
    #1922
    Nem egy nyertes idő: 1:23.18 :(.Pro2star ról kiderült hogy csalt, vagyis photoshoppolt, ha pl. szerdán már vége lett volna a bétának akkor pro2star ról kiderül hogy csaló és én nyertem volna,de erre jött 1 jó idő amit esélyem sincs hogy megdöntsek :(.