94802
  • zsomboor
    #2137
    Ja hát én nem gratulálok magamnak :( bár örülök neki de azért jobban örültem volna ha nem emiatt nyerek :)
  • Vlado
    #2136
    Sztem megint kb. 1 körül kiírják a végleges eredményt,akik mos a hibás eredménylista miatt nyertesek megkapják a packot és azok is akik igazi nyertesek, Kirk hibájából te nagyon szerencsés embernek mondhatod magad, neked gratulálok a többi 14 külföldinek nem :P
  • Vlado
    #2135
    Nekem mindig is bejött,chrome meg firefoxal.IE vel nem tudom mi a helyzet.amúgy Gratulálok zsomboor.Jó időtöltést 20.tól :D
  • Szabi1991
    #2134
    fejetlenség.. :S
  • zsomboor
    #2133
    Szal ha valaki tud valamit az pls. ossza meg velem mert nem tom megnézni csak abból tájékozódok amit ideírtok
  • zsomboor
    #2132
    Ja és ez is elég szar
  • zsomboor
    #2131
    Hanem 2.06.00 és azt is multiba mentem ha az lenne a baj hogy nem multi.
  • zsomboor
    #2130
    Ráadásul a saját legjobb időm se 2.18.52
  • zsomboor
    #2129
    Meg se tom nézni hogy mi van mert nem tölti be a needforspeed.com-ot
    de akkor most mi van???
  • Vlado
    #2128
    + elvileg az előző eredménybe szerepelt emberkék is kapnak kódot ha jól fordítottam le, akkor zsombor örülhet XD
  • Vlado
    #2127
    Na kiderült hogy Kirk hibázott, kihitte volna?Na mind1 hamarosan igazi eredményeket is megtudjuk vmikor...
  • Vlado
    #2126
    Ja mostmár értem, arról nem értesített hogy csak multiba lehet(privátba single be nem) ott van pl. a multiplayeres 1:31.48 as tier 1 es időmet csak úgy elkerülte a figyelmét...
  • Vlado
    #2125
    Zsombor örülhet.. ő az egyetlen magyar e FAIL eredményhírdetés szerint amit senkise ért meg aki nyert starter packot.
  • Vlado
    #2124
    USER TIME
    XSTRA 1:52.85
    BRUDJA 1:58.83
    BEKNO 2:01.13
    NAANOO 2:05.27
    YAKUZA 2:07.24


    TIER 2: Lincoln Boulevard

    USER TIME
    V1RUS 1:35.15
    KAMMILLOBYK 1:38.93
    NINO2063 1:39.30
    LARION 1:39.64
    ARS 1:45.56


    TIER 3: Hwy 99 & State

    USER TIME
    SHMOO 2:17.36
    ZSOMBOORHUN 2:18.52
    THYDUS 2:19.61
    ULTIMATEGTR 2:22.21
    DIMEBAG 2:22.92

    ezek az eredmények amúgy.
  • Vlado
    #2123
    Megjöttek az eredmények,Nem tudom mit nézett el Kirk ez lehetetlen.Legjobb tier 1 es idő 1:52???ZSOOMBOOR meg nyert ezek szerint,de ilyen gyenge időt még ütközve se bírok menni.Vmit elnézhetett kirk.
  • Vlado
    #2122
    Én is bízok magamban :)
  • montoyasok
    #2121
    Eléggé csúnya lenne, ha nem lesz a játékban visszapillantó Tükör!!!
    Nagyon sokat rontana a játszhatóságon!!!

    Szóval elvileg hamarosan kiderül, hogy nyertél-e!:)
    Én bízok benne, hogy igen, Go Magyarország!!!
  • Vlado
    #2120
    Azt énse tudom a tükröst,de elvileg ma éjfélkor lesz eredmény hirdetés a stressz teszt community eventről.
  • montoyasok
    #2119
    Toltam egy kicsit a MW-t,szerencsére megtaláltam. Régen játszottam vele. Ami meglepett, hogy mennyire jobban bejön a World...
    Ez is csak megerősít abban, hogy minnél hamarabb játszhassak már vele.
    A francba, hogy nem ma este jelenik meg!

    A visszapillantó tükör kérdésemre tud valaki válaszolni.
    Hát ha van infója valakinek, hogy benne lesz-e a véglegesbe.
  • Vlado
    #2118
    2 hét múlva ilyenkor már rég lv10 es leszel és már elisdöntötted hogy megveszed e vagy sem.
  • belalli
    #2117
    Majd próbálkozunk először legyen játék.
  • Vlado
    #2116
    paypal az van.
  • belalli
    #2115
    Az lesz... Csak azt nem tudom, hogy vegyen meg? Paypal, clickandbuy és barátaik nincsenek. Csak kártyával lehet venni? Vagy aki vett az hogy vette meg?
  • USAMEN POWER
    #2114
    Szerintem told el majd level 10 -ig, és utána gondolkozz a vásárláson.
  • belalli
    #2113
    Akkor ingyé csak tier 1es autókat kaphatunk? Kénytelen leszek kikönyörögni a vásárlást...
  • USAMEN POWER
    #2112
    Mellényúltál.
  • belalli
    #2111
    Jah jólvan én a beta szerint gondolkodtam :P
  • Vlado
    #2110
    Silvia a legjobb tier 1 ben.Tier 2 ben a lotus a legjobb de az lv25 től van a cayman asszem 20 tól.
  • Szabi1991
    #2109
    Eclipse is nagyon jó masina, de nem veheted meg kezdésnél :S
  • belalli
    #2108
    Akkor gondolom 27.én felrakják a hivatalos oldalra... Jáccani akarok már vele Am tier 1-en melyik a legjobb autó? Nissan Silvia-val voltam eddig de nemtom hogy a Mitsubishi milyen hozzá képest... Tier 2-t meg még meglehet szerezni free-n is gondolom ott Porsche vagy Lotus?
  • gduck
    #2107
    Sztem a loader lefrissíti magát és a program változásokat is letölti. Legalábbis pár hét óta már így működött, nem kellett újratelepítést csinálni
  • Vlado
    #2106
    Ja télleg erre nem is gondoltam,akkor hülyeség volt amit mondtam,új kliens lesz akkor XD
  • USAMEN POWER
    #2105
    Biztos hogy új lesz, a teljeshez nem hiszem hogy béta kliens lesz bug küldési opcókkal.
  • Szabi1991
    #2104
    remélhetőleg teljesen új lesz.. és csak egy kezdetleges izét próbálgattunk eddig.. :)
  • Vlado
    #2103
    gondolom lekell szedni újból de nem biztos hogy lekell,ha újkliens lesz akkor lekell szedni de ha csak frissített akkor nem kell.
  • belalli
    #2102
    ÉS most hogy lesz a program? Amit már letöltöttünk az a rendes progi vagy ez is béta vagy mi?Vagy egyszerűen csak egy update és utána mehet minden?
  • gduck
    #2101
    Én renitens vagyok, már régóta megvan a starter pack

    "de nekem a legjobban a tier 1-es kocsi a Nissan Silvia feküdt"
    Én a Mazdával nyomtam, de rájöttem hogy a Nissan sokkal jobban gyorsul, szal a rendes verzióban én is azzal kezdek
  • Vlado
    #2100
    én tier 2 meg tier 3 as kocsikkal évszázadnyira lehagyom a többieket nem tudom mér XDpersze ők is azokkal vannak.
  • Szabi1991
    #2099
    én meg lesz*rom a statom, csak a játékot akarom élvezni.. :D
  • montoyasok
    #2098
    Fura, de nekem a legjobban a tier 1-es kocsi a Nissan Silvia feküdt. legszívesebben mindig ezzel mennék.
    Próbálgattam más kocsikat, de azzal nem ment úgy ahogy szerettem volna.