94802
  • Szabi1991
    #2698
    Aki nem enged fel a szerver, az lépjen ki az oldalon és lépjen be megint!
  • USAMEN POWER
    #2697
    Én már letoltam 2 versenyt, egy pursuitot.
  • belalli
    #2696
    Yay update megy a server mükszeni fog a játék :D
  • Szabi1991
    #2695
    de a legjobb hogy azt is írta :DDD
    "lv5 cop 200k-300k CS el 5-8k xp :D " = 200-300.000 Cost to State, 5-8.000Rep
    ami simán lehetséges, mert 150.000 CoS-el kaptam 4ezer reputationt (ha a dupla repet boostra nem számoljuk bele) múltkori bétába :)
  • gduck
    #2694
    Egyértelmű hogy "cost to state"-ra gondolt. Csak azt nem értem hogy ti miért nem goldoltatok rá. Hiszen egyértelmű nem?
  • ricsa008
    #2693
    kár hogy nem ingyenes lesz
  • SpeedXHUN
    #2692
    kár h nem fájlcserélő alapon megy
  • SpeedXHUN
    #2691
    nekem is:)
  • Pixit
    #2690
    Na....nekem most már engedi hogy leszedjem.
  • SpeedXHUN
    #2689
    ja 9 kor enged fel SORRY:D
  • B0GE5z
    #2688
    elég uncsi igy hogy feleannyi xp-t kapok mindenér.. mondjuk a többi mmo-ba is lassu de akkor is >.>
  • SpeedXHUN
    #2687
    na most leszedtem a játékot(7 mega)gondolom játék közbe tölt majd le midnent.
    Azt irja h várjak,mert a server túlterhelt,próbálkozzak később,most ez komoly??
  • Vlado
    #2686
    Na akkor lehetett tudni hogy Béta kliens akkor minek írják oda?Most meg headstart van és azér írják oda a béta feliratot mer béta kliens még csak nem fog törlödni a sofőrök.Nem tudom hogy ma megkapjuk e a nem bétát,van 3 nagy bug amit ha nem javítnak ki addig nem fogom hívni ezt a játékot nem bétának.
  • bat777
    #2685
    hali...

    10 én letöltöttem és feltettem az akkori letölthető verziót. tán ...44 es a vége a verziószámnak.... ma leszedtem ami most letölthető annak újabb a verziószáma meg a mérete is nagyobb de azon még ott a béta felirat. a 10 én letöltötten nincs.... gondolom a mai frisebb bétás verziót rakjam fel? elvileg a legfrissebb verzió működik majd jól... nem tom...
    ti hogy tudjátok?
  • Vlado
    #2684
    Inkább csaló,mivel 10 percnél több ideig rendörözöl nem kapsz több repet.
  • montoyasok
    #2683
    Nem tudhatod, lehet, hogy órákig nyomta, és nem kapták el, lehet pont ő a csúcstartó.
  • Vlado
    #2682
    Amúgy meg minek 3-4 nap alatt felfejlődni max szintre?nincs teli a szrver lv50 esekkel aztán 1 hónapig nem tudok multizni rendesen...
  • Vlado
    #2681
    200-300 ezer rep????ezt mikor álmodtad meg?
  • Belton
    #2680
    Ha gyorsan akartok szintezni akkor észnélkul Pursuit nagyon lehet fejlodni vele rank 16 oson lv5 cop 200k-300k CS el 5-8k xp :D
  • Belton
    #2679
    Nekem Le szedett valami 130 megás Patchet :O meg 11-kor
  • gduck
    #2678
    Kattints a bannerben lévő képre

    UI: Szabi! Szövegesen is rakjad ki, hogy honnan tölthető, mert így nem mindenki veszi észre
  • gduck
    #2677
    Ottani IDŐ szerint délben indul
  • szapor
    #2676
    Lelehet már tölteni?Ha igen akkor honnan?
  • belalli
    #2675
    Hülye időeltolódás Akkor most még hajnal lehet ott? Valaki csak van benn az ea-nál xD
  • zsomboor
    #2674
    Ott hogy asszem nekik akkor van dél.
  • belalli
    #2673
    óóó és ez hol van leírva?
  • gduck
    #2672
    A hivatalos indulás este 9 óra
  • gduck
    #2671
    Nem akarom mondani..., de mégis: én megmondtam
  • Pixit
    #2670
    Én eddig csak a klienst tudtam leszedni.Be akarok jelentkezni és We are currently experiencing high server load. Please try logging in at a later time.
    Még a játékot se tudom leszedni nemhogy felmenni a szerverre.
  • MrToma
    #2669
    Szerintem este vagy éjfélkor de ez csak tipp!
  • belalli
    #2668
    Szerintetek körülbelül hány órakor engednek fel?
  • montoyasok
    #2667
    De amit tegnap éjszaka írtam, sikerült teljesítenem.
    A rendőri üldözésemet feltornáztam 31 percre!

    Most már 40 perc a cél.
  • montoyasok
    #2666
    KÖSZÖNÖM!!!!
  • Vlado
    #2665
    Éjszaka jött 1 patch 3 órás leállás volt amibe kb. semmi lényegeset nem javítottak ha azt kijavítanák tökjó lenne de nem... úgyhagyják... .+ még kivették a dupla repet is:(
  • belalli
    #2664
    Na én már letöltöttem a gémet és nekem is azt írja szal várnom kell délutánig. De legalább megvan =D
  • Vlado
    #2663
    Na begyosrult a kicsike már csak 3 mega van hátraXD
  • Vlado
    #2662
    Basszus már 20 perce patchelek.pedig csak 130 mega XD
  • Szabi1991
    #2661
    engem be se enged patchelni :D
  • Vlado
    #2660
    Ja láttam, megint 1 jó üzlet, megint a legszarabb t1 es kocsit kaphatjuk meg,nissan silviát kéne kapniuk legalább.(erre mondom azt hogy Direct2drive ba vegyél mer ott nissan silviát kapsz)
  • Vlado
    #2659
    És megkérnék minden Free-st hogy ne most patcheljen!Felakarom még ma patchelni a játékot XD