94802
  • angyal2232
    #2818
    islandslimit a nicknevem
  • belalli
    #2817
    Amúgy nem nagyon jelent hátrányt mert akik áttudják lépni a lvl 10et nem versenyeznek a 10es szint körüliekkel mert magasabb szinten több pénz meg rep tudjátok hogy van ez 10 versenyből max 3on látsz általában olyat akinek gyorsabb autója van. Persze ott a bérelhető verzió is ha van boostod...
  • belalli
    #2816
    Persze teljes jogú leszel mert megvetted Én is tervezem a vételt nickneved mi?
  • angyal2232
    #2815
    a na átálitottam kmh-ra ez már megoldódott! most akkor már csak annyi a kérdésem hogy ha kicsengetem a 20dolcsit akkor teljes jogú felhasználó leszek minden cuccal?:)))
  • angyal2232
    #2814
    hali! most töltöttem le a játékot, nem vettem még meg elöször kitolom lvl 10ig... és azt szeretném kérdezni hogy hol tudom át állítani hogy mph helyett kmh legyen a sebességmérőn! ja meg hogy van e manuális váltás!:) csak mert nekem optionsban a controls és az interface menücske is szürke és nem lehet rá kattintani!!!!
  • Szabi1991
    #2813
    naja, ez a lényege.. :)
  • SirAlo
    #2812
    lol hat akkor ez az ingyenes jatek csak olyan mint egy demo
  • Szabi1991
    #2811
    50 a max.. 5 és 12es szinttől vehetsz tuningot az alap kezdő autódra :S
  • SirAlo
    #2810
    Hanyas szintig van a jatek? Mennyi hatranyt jelent a level 10 ?
  • Szabi1991
    #2809
    optimalizáláson kívül semmi változás :S
    eddig közepesen 1280x720ba 25-30 fpsem volt, most 60 de néha mintha megakadna a kép o.0
  • SaphireDraco
    #2808
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy a betahoz képest mennyit változott a játék?
    Értem itt hogy mmég mindig csak kb 5 autó van amit alapból meg lehet venni vagy már bővítették? A tuning lehetőségek még mindig csak az a 3 db egyben feltehető felszerelés van? Festék stb.
    Jah és hogy javult a grafika vagy az optimalizálás?
    Mert amikor én betaztam ott az volt hogy más autók külsejét csak nagy nehezen töltötte be és elég csunyácska is volt annak ellenére hogy képes volt néha leesni az fps akár 20 ra is ( full grafik).
  • modelcar
    #2807
    "Ingyenesen letölthető a játék, fizetés nélkül 10-es szintig lehet fejlődni,
    utána csak ha megvesszük a starter packot."
  • Szabi1991
    #2806
    a garázsban :D

    nincs dobozos kiadás, és valószínűleg nem is lesz (értelme se lenne :)
  • Nolan83
    #2805
    Helo. A játékot dobozosan meglehet venni????
  • foldhatif
    #2804
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hol lehet az autókat fejleszeteni ?!?!
  • montoyasok
    #2803
    Legalább lenne a beállítás között amivel ezt a szarságot tiltani lehetne.
  • montoyasok
    #2802
    Ami kibaszottul zavar, hogy invtitálnak chatelni, és nagyon szar tud lenni, mivel ha verseny közben csinálják, felugrik a képernyő közepére az ablak, és simán bukhatod a versenyt.
  • montoyasok
    #2801
    Sajnálom, hogy a rep-et lefelezték, így alig haladok.
    Így egy hónap míg level 50-es leszek.
  • belalli
    #2800
    Engem nem zavarnak nálam már csak singlelben kapok magnetet multiba nagyon ritkán inkább én szívatom a népet
  • Szabi1991
    #2799
    viszont gyengébb lett a mágnes ereje
    "első" este gyakorlatilag belém repültek és esélytelen volt kikerülni, most viszont kényelmesen kilehet :O

    bár lehet csak nagy lag volt és azért, de így viszont szinte már élvezni lehet a játékot :D
  • zsomboor
    #2798
    Jah single-be annyi magnetet nyomnak versenyenként hogy egész versenyen kerülgetheted a feléd tartó autókat. Nyomnak egyet eltelik 5-10 másodperc és jön is a következő Aztán meg csak nézek hogy összesen min. 10 magnetet használnak a botok versenyenkéntXD
  • modelcar
    #2797
    Nekem volt olyan hogy egymás után folyamatosan kaptam a magnetet.
  • Szabi1991
    #2796
    hihetetlen, mentem egy versenyt botokkal és senki nem használt se mágnest se semmi boost fasságot :O
  • Vlado
    #2795
    1.Szintöl függö hogy mennyi repet ad
    2.idöre nem fog több repet adni 10 perc után.
    3. pl. én mondjuk 26 oson 4 perces üldözésre kapok 2 ezret.meg pl. 5 ös szinten 50 kocsi kiiktatásér 12 perces üldire kapok 500 at mer szintöl függ.
  • belalli
    #2794
    De ez nem is igazán napszakváltás hanem területtől függ... Legalább ha időre menne...
  • Szabi1991
    #2793
    omg.. 20perc fogócska

    ~250rep.. o.0


    egy sima 2perces verseny többet add.. grat.. >.<"
  • L4cKoO
    #2792
    hello
    a mai 60 megas frissités azt mit tartalmaz ?:O thxx
  • samsung123
    #2791
    LOL..ez nekik a napszakváltás..remélem ha megcsinálják normálisan, akkor felrakom, de addig valahogy...
  • belalli
    #2790
    Van benne "napszakváltás": Carbon pálya területén nappal, és olyan 8 óra körüli naplemente Most Wantednél ugyanez bár van felhős rész is Rockportban pedig vagy nappal vagy olyan reggeli időszak.
  • Vlado
    #2789
    Mondjuk lehet hogy azér mer minimum grafon nem veszem észre,bétába még mediumon toltam.
  • Vlado
    #2788
    Csak nappal meg a naplemente van benne,de mostanság naplementét nem láttam,még bétába működött XD
  • samsung123
    #2787
    benne van már a beigért napszakváltás?
  • Vlado
    #2786
    Csak 3 kocsit tarthatsz a garázsban +2-t még ha boost pontból veszel 500/db(én elfelejtettem venni és elköltöttem a boost pontjaimat XD).Ha nem TCMVLADO lenne a sofőrömnek a neve akkor max szinten eladnám neked,persze nem olcsón :)
  • DaniellT
    #2785
    aki elérte a max szintet az összes kocsival, attól jó sokért megvenném az account-ját
  • Vlado
    #2784
    mivel ez még béta :)
  • 0Fritz0
    #2783
    Eléggé béta érzete van az egésznek (lag tüskék hada, néha az emberek fele kiesik csatlakozásnál...), de ingyenes ökörködésnek megfelelő.




  • RETROB0Y
    #2782
    Hali olyan gondom van hogy ha belépek a SAFEHOUSE-ba akkor elkezd a hang recsegni

    Mi lehet a baj?

    Semmi kodek nincs fenn csak a VLC
  • Vlado
    #2781
    Régi kocsi ez még a headstart 2. napján csináltam de már eladtam a kis gyöngyszemet.
  • Kicsizoli
    #2780


    Köszi
  • belalli
    #2779
    Sorry de csak így mentem 350 és 70z-ből vettem az ihletet