94802
  • pr3d4t0r
    #2538
    Hátra lehet nézni, ha jól emléxem az E-vel...
  • gduck
    #2537
    Boostot csak pénzért tudsz venni. Powerupokat szerezni meg verseny után a kártya "felfordításánál" tudsz.

    "Visszapillantó tükör nincs/lehet a véglegesbe majd berakják, nem tom.": én azzal is kiegyeznék, ha hátra lehetne nézni Amúgy ez már a végleges lenne (bár a béta matrica még kint van).

    "multiba tolják rám, és eddig a szerencse mentett meg." ahogy látom nagyon mázlista vagy (már 107/0) Engem pl. sokszor eltalál egy karambolos civil autó és utánna már esélyem sincs az első helyre
  • montoyasok
    #2536
    És egy kérdés:
    Szükségem lenne Boostra. Van-e azon kívül mód a megszerzésére, hogy megveszem megint eastor-ból?

    Arra gondolok, hogy a játékban amit összegyűjtöttem pénzt, azt be lehet-e váltani boostra,vagy bámi egyéb mód van-e rá???

    THX Előre is a válaszokat!
  • montoyasok
    #2535
    A játékról:
    3 dolog van ami nagyon zavar:

    1: Visszapillantó tükör nincs/lehet a véglegesbe majd berakják, nem tom.

    2:Hogy én nyomom tier 1 -es kocsival, erre jönnek ellenem tier2-3 kocsikkal, ez így nem fair. persze tudom, hogy kikölcsönözhetnék én is egy napra egy csomó boostért de én nem fogom elpocsékolni. majd talán inkább venni fogok egyet, de amíg össze fog gyűlni a pénzem az nagyon sok idő még.

    3: Traffic magnet. Ez teljesen unfair, ha többen összefognak kicsinálnak. meg amikor első vagyok, ha singlibe, multiba tolják rám, és eddig a szerencse mentett meg. Szóval próbálom ez után a singlire/Pursuit-ra fektetni a hangsúlyt.

    Amúgy jó párszor lefagyott a játék, disconnected hibát ír ki ilyenkor.
    Sok a lagg ,ami nagyon zavar tud lenni.
    Hirtelen ez a véleményem.



  • montoyasok
    #2534
    Én is az eastor-ból vettem és az égvilágon semmi gond sincs vele, meg gduck-nak is tökéletesen működik
  • montoyasok
    #2533
    Szia,

    Itt egy link : http://ams.akamai.cdn.ea.com/eamaster/u/f/eaonline/eadm/eadm-installer.exe

    Másold a böngésződbe és nyomj egy entert.
    Elvileg le kell töltenie, 21,07 Mb.
    Letöltöd,feltelepíted.
    Utána kérni fogja az email címedet, és a felhasználó nevedet.
    Ez útán várni kell míg letölti a játékot, kb 730 MB ha jól emlékszem.
    Majd írj, hogy mi a helyzet.

    Üdv!
  • zsomboor
    #2532
    Amire rá kellene kattintani a letöltéshez rá van írva hogy DOWNLOAD NOW!!!
  • Vlado
    #2531
    Nekem VIP nem volt de mikor megkaptam a kódot azután egyből aktiválta és tölthettem le.
  • RYO21
    #2530
    Client Minimum Specification
    Operating System: Windows XP Service Pack 3 / Windows Vista Service Pack 2 / Windows 7
    DirectX: DirectX 9.0c
    CPU (WinXP): Intel P4(HT)@2.4 GHz
    CPU (Vista/Win 7): Intel Core2Duo @ 1.8GHz
    RAM (WinXP): 1 GB
    RAM (Vista/Win 7): 2 GB
    Video Card (WinXP): GeForce 6800 or better, Radeon X1300 or better, Intel GMA950 or better
    Video Card (Vista/Win 7): GeForce 7600 or better, Radeon HD 2XXX or better, Intel GMA950 or better
    Sound Card: DirectX 8.1 compatible
    Hard Drive: 2 GB of space is required to install the game
    Internet: 128kbit/s Cable/DSL connection
    Video Resolution 1024x768 32 bit

    Client Recommended Specification
    Operating System: Windows XP Service Pack 3 / Windows Vista Service Pack 2 / Windows 7
    DirectX: DirectX 9.0c
    CPU: Intel Core2Duo 2.0 GHz
    RAM: 2 GB
    Video Card (WinXP): GeForce 8600 or better, Radeon X1800 or better
    Video Card (Vista/Win 7): GeForce 8600 or better, Radeon HD 2600 or better
    Sound Card: DirectX 8.1 compatible
    Hard Drive: 2 GB of space is required to install the game
    Internet: 128kbit/s Cable/DSL connection
    Video Resolution 1280x960 32 bit
  • gduck
    #2529
    Én is az EAnál vettem. Két lépcsős volt a dolog. Először csak a 8000 boost látszódott, majd kb. 10 perc után a V.I.P. státusz is beállt (ekkor már működik a letöltés).
  • gduck
    #2528
    Tuning 5-ös szinttől van!
  • Vlado
    #2527
    Amúgy az exkluzív autó annyit ér hogy 1x se használtam XD
  • Vlado
    #2526
    zsomboor te kaptál kulcsot?Amúgy én meg fullra elrontottam az arányomat, éjszaka szaggatott a game minél előrébb mentem annál hátrébb voltam(értsd kb. minden 5 secbe beszaggatott fél secre a kocsim nem ment előre a többiek igen) szval háthogyha most nem csinálja ezt XD
  • Reptor87
    #2525
    Mi az a zöld doboz?
  • zsomboor
    #2524
    Úgyhogy ők talán többet tudnak mondani mert ők is megvették ;)
  • Szabi1991
    #2523
    Így vagyok vele én is.. de gáz hogy 10es szinen semmit nem lehet kezdeni.. (még tuning sincs) viszont ha tényleg semmi nem változott akkor neméri meg fizetni érte.. max 2ezret még talán fizetnék csak arra hogy elvihessem lvl50ig.. nem kell se boost, se hacsi (majd veszek úgyis :p)..
  • zsomboor
    #2522
    A zöld doboz akkor már ott van neked is ha jól gondolom.
  • zsomboor
    #2521
    Akkor leírja hogy hogy kell letölteni internet explorerel meg firefox-al és megnyitja a letöltést
  • zsomboor
    #2520
    van elvileg montoyasok és gduck is ea store-nél vette
  • Reptor87
    #2519
    Ha te rámész a honlapon a letöltésre, mi jön be neked?
  • Reptor87
    #2518
    Vn ojan aki vette a játékot vagy csak azok játszanak akik nyerték vagy másik cégnél vették?
  • zsomboor
    #2517
    De akkor már nem tudom mi lehet a baja.
  • zsomboor
    #2516
    Pfff egy ideig nekem is ezt írta(tegnap) de reggel már ment rendesen. Gondolom mert a versenyzőknek még nem volt aktiválva.
  • Reptor87
    #2515
    be írtam oda az e-mail címem és ezt írja

    This page is only available for Closed Beta testers.
  • zsomboor
    #2514
    Én az ea-nál nem vettem hanem nyertem és linket kaptam. De igen ezt nem értem mit kell ennyit kavarni.
  • Reptor87
    #2513
    az ea stormosal lépek be és arra van regisztrálva is, és tuti hogy tudja hogy meg van nekem a sart pack mert ott írja fent hogy van 8000 pontom de mégis baszkodik és ahogy néztem sokan panaszkodnak a hivatalos oldalon, szerintem aki az ea nál vette azoknak döglöt
  • zsomboor
    #2512
    Sőt azt nézted már van ott az a reedem oda az e-mail-címed amivel regelve vagy és úgy?
  • zsomboor
    #2511
    Nem tom még, mentem 3 versenyt és kész most meg itt vagyok. Ennyi idő alatt pedig semmit se vettem észre hogy változott volna
  • zsomboor
    #2510
    De az eastore jelszavaddal és neveddel lépsz be vagy a world oldalra regisztrálttal? lehet úgy kell hogy előbb ea store adatokkal aztán log out és aztán login a world oldalassal
  • RYO21
    #2509
    Mondjátok már, változott valamit a beta óta?
  • Reptor87
    #2508
    Belépek és meg van a pont, ugyhogy nem tudom mért nem tudom letölteni és a játéknál mért ír hibát
  • zsomboor
    #2507
    Az ea store adataiddal lépj be a world oldalra!!! (én ezt vettem belőle kiXD)
  • zsomboor
    #2506

    To access your exclusive content, starter pack and head start you must first login using your EA Store username and password on the Need For SpeedTM World website!!! Érted vagy nem???
  • Reptor87
    #2505
    Én azt vetem ki belőle, hogy csak be kell jeletkeznem a hivatalos oldalon
  • Reptor87
    #2504
    Thank you for ordering on Electronic Arts Swiss S`arl. The product that you pre-ordered is now available to either pre-load or download.

    Order ID: xxx
    Product ID: xxx
    Product Name: Need For SpeedTM World Exclusive Starter Pack
    Release Date: 20 July 2010
    Digital Rights: No Unlock Code Needed

    Thank you for ordering Need For SpeedTM World Exclusive Starter Pack. Your Head Start has now begun and you can now download the game client from the Need For SpeedTM World website here

    http://world.needforspeed.com/

    To access your exclusive content, starter pack and head start you must first login using your EA Store username and password on the Need For SpeedTM World website. Your exclusive content will be directly entitled to your account and there are no codes to redeem or enter to play.

    Good luck - and we can't wait to see you on the road!

    Happy gaming!

    EA StoreTM Team

    I HAVE EA DOWNLOAD MANAGER - start pre-loading / downloading my purchases
    I DO NOT HAVE EA DOWNLOAD MANAGER - install it and pre-load / download my purchases.


    CLICK HERE TO VIEW PRE-LOADING FAQS

    You have been charged for this product, and your statements will reflect this.

    Please note: This e-mail message was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.


    Sincerely,
    EA Store Customer Service

  • zsomboor
    #2503
    E-mail-be kellett volna kapnod egy linket amivel aktiválhatod
  • Reptor87
    #2502
    aha
  • Reptor87
    #2501
    hogy lehet aktiválni?
  • zsomboor
    #2500
    E-mail-t kaptál?
  • Reptor87
    #2499
    A honlapon be tudok lépni, írja is hogy van 8000 speed busztom, de mikor le akarom tölteni be hoza hogy meg kell venni, most le szedtem de nem enged be a játékba és igy updatelni sem tudom.