94802
  • RYO21
    #2858
    Csináltam egy profilt csak purshuitra, de nincsennek sehol sem rendőrök! Kell menni egy versenyt hogy legyenek?
  • foxxi
    #2857
    Sziasztok.

    Nézegettem xfire-t és látván hogy nincs magyar Club, kreáltam 1et. Talán ezzel is megkönnyítve az ingame csatározások szervezését.

    remélem valamennyire hasznos lesz

    Link: nfsw hun

    Hajrá.
  • B0GE5z
    #2856
    fain ez a laptop meg kéne nyerni
  • RYO21
    #2855
    Amúgy van valami update.
  • RYO21
    #2854
    A kurva életbe! Szerbia nincs közte. Pedig nekem kell az az Alienware!!!!!!!!!!!!!!!
  • RYO21
    #2853
    De nincs köze a napszakhoz. Pl nálam most úgy süt a nap mintha 12 óra lenne.
  • USAMEN POWER
    #2852
    Úgy vettem észre hogy van egy kis óra a jobb alsó sarokban, ami valós középidőt mér. Kemény lenne 8 - 9 óra éjjszaka.
  • belalli
    #2851
    Nekem már az is elég lenne ha normálisan lehetne tuningolni... Esetleg úgy törnének az autók mint a Pro Streetben: Ha nagyon gyorsan mész neki a falnak totárkár és perkálni kell a motorért ha meg sérülsz drága lesz a javítása
  • RYO21
    #2850
    Én azt álmodtam, hogy 100nap múlva jön a napszakváltásra a patch!
  • belalli
    #2849
    Hát nekem 800x600tól 1900 akármeddig van felbontás
  • foxxi
    #2848
    támogatandó
  • Genesis033
    #2847
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nem lehetne itt a fórumon valahogy feltüntetni a starter pack-es magyarok Nick-jeit? Valahogy közösséget kellene csinálni.
  • Ryder62
    #2846
    Hali

    Miért van az hogy csak két felbontás közül tudok választani? Van 800X600 meg 1024X768. Nehezen döntöttem el hogy melyik legyen
  • Genesis033
    #2845
    Én olvastam valahol egy olyan cikket, hogy majd az év harmadik felében jön egy nagyobb patch, ahol sokkal több tuning lehetőség lesz. Remélhetőleg jön vele sok új autó, control settings (az mondjuk jöhetne előbb is), és nagyobb térkép.
  • Ryder159
    #2844
    Hali
    Ebben nem lehet kézire tenni a sebváltót?
  • belalli
    #2843
    De maradjunk az NFS Worldnél majd ezt a megfelelő fórumon megvitatják
  • belalli
    #2842
    "Hehe, miutan a szerveren tarolt adat ( = a karakter/acc/etc) az o tulajdonuk, igy szerintem az ebay siman ad ki nekik bizonylatot a tranzakciorol. Amugy meg az emberunk hirdette eladasra a cuccot az ebayen, innentol orszag-vilag lathatta, hogy o bizony kereskedni akar..."

    "Csak annyit mondanék hozzá, hogy sztem addig nem bűntetnek a blizzes policájok, amíg meg nem történt az adás-vétel. Mert ugye feltételezés alapján nem lehet bannolni az acc-ot, csak ha tényleges bizonyíték van a kezükben. Ez a része a dolognak viszont nekünk kedvez. Szal, ameddig csak beszélnek róla, max figyelhetnek. Ha már megtörtént, akkor nyomozhatnak. "

    ÉS mivel hirdette van bizonyíték
  • USAMEN POWER
    #2841
    "A Blizzard tiltja az accountokkal, a játékban megszerzett javakkal történő kereskedést, ennek ellenére naponta cserélnek gazdát kisebb-nagyobb summákért." ---> De a csávó talán dobott még valamennyit a Blizzardnak is, azt feloldották a bant.
  • belalli
    #2840
    A WOW-ost. Aki 1,7milkáért vette a karit.
  • RYO21
    #2839
    Miért?
  • belalli
    #2838
    Szép és még bannolták is érte
  • belalli
    #2837
    Találtam más Falkenest is
    http://noob.hu/2010/07/30/nfsw018.jpg
    http://noob.hu/2010/07/30/nfsw020.jpg
    http://noob.hu/2010/07/30/nfsw022.jpg
  • angyal2232
    #2836
    á istenem mennyi lehetőség lehetne ebben a játékban, annyi mindent kihagytak a fejlesztők... sokmindent késöbb akarnak bele tenni vagy tényleg szarnak rá? kevés autó van, kevés moddolási lehetőség stb stb..
  • USAMEN POWER
    #2835
    Amúgy még keveset mondtam, egy csávó 1.7 millióért vett WOW accountot, szal ebben van pénz, még egy fullosabb kínai Ray City accountrara is akadnak vevők hidd el, pedig az aztán egy nevetséges játék.
  • belalli
    #2834
    Mondjuk apám 20k-t adott egy böngészős játék (battleknight) karira
  • belalli
    #2833
    Azért az mégiscsak WOW nem egy bugos NFS World
  • USAMEN POWER
    #2832
    Én hallottam olyat is, hogy erősebb WOW accountokat árultak 50k felett, ez alapján gondolkoztam.
  • belalli
    #2831
    Valamiért mindenki kereskedni akar ezzel a játékkalNagy sikere van úgylátom...
  • belalli
    #2830
    Hát nem tudom ki az a hülye aki 50k ftért venne meg egy játékot
  • USAMEN POWER
    #2829
    Háth figyelj, azt írja rendesen megfizeti, én ilyen esetben nem 4 - 5 ezer forintokra gondolok.
    Ha azt ajánlja fel hogy 100k, de legyen csak 50k, hatalmas vigyorral adnád oda neki hidd el. (Én is.)
    Csak én mire 50 -es leszek, de még ott a kérdőjel hogy megveszem -e. Jövő év Május környékén meglesz az 50. xx
  • foxxi
    #2828
  • angyal2232
    #2827
    cod mw2 steam accountot adnék nfs world starter packért, vagy nfs world starter packos accountért!:D
  • L4cKoO
    #2826

  • HoReSz1975
    #2825
    Hi @ all

    Az lenne a kérdésem, hogy ATI kártyánál, ha 1920x1080 -ra rakom a felbontást, akkor összébb húzza a képet és remeg, mintha a frekvenciát 60Hz -ről pld.: 23MHz -re rakná vissza 1680x1050 meg jó Valakinek van hasonló gondja ATI kártyánál
  • belalli
    #2824
    Megcsináltam a Falken Nissan 350Z-t :)
    http://noob.hu/2010/07/30/nfsw015.jpg
    http://noob.hu/2010/07/30/nfsw016.jpg
  • RYO21
    #2823
    Új képek:



  • belalli
    #2822
    Szerintem senki sem fogja odaadniMOndjuk én magamból indulok ki...
  • foxxi
    #2821
    Van értelme, kb az egész játék élvezetét bukod el... de te tudod...
  • DaniellT
    #2820
    lvl 50-es accountot vennék, rendesen megfizetném, privátba írjatok
  • angyal2232
    #2819
    ááááááá most veszem észre hogy mennyire gáz a moddolás, kevésbé részletes:( szeirntetek fognak még bele lehetőségeket tenni mint például többféle body kit, ültetés, gumik vastagsága, felnik stb stb spoilerek..