94802
  • belalli
    #2738
    JÁtákban a nevem Ballinho majdnem lvl 9
  • belalli
    #2737
    MRTOMA téged felvettelek
  • belalli
    #2736
    Játékban mik a nevetek? Felveszlek titeket listre :D
  • Fehercsoki
    #2735
    Jövök én is ha még ott lesztek,ezen a néven vagyok fennt.De még csak lvl1es vagyok egy szilvivel:D
  • MrToma
    #2734
    Jössz gurulni? driver name: MRTOMA
  • belalli
    #2733
    Nekem rendesen megy a játék csak egy bug van ami a bétában is volt. Amikor festeni akarom az autót akkor kidob.
  • DannyL
    #2732
    Tényleg kellemes kis after zene. Széjjel lazulós, hangulatos.
  • USAMEN POWER
    #2731
    Azért minden rosszban van valami jó.
    Ha az EA csinálta, ha nem, ezt a zenét kibaszottúl eltalálta aki összehozta !!
    Régebben beszúrtam Samanth406 videóját, viszont ma a srác elküldte nekem a játékban tétlenség alatt hallható zenét !!

    Akinek kell: Download
  • DannyL
    #2730
    Az utóbbit választom. :)
  • Snexi
    #2729
    egy kicsit szeretnék kérdezősködni a játékról
    ahhoz hogy fejlődjek muszáj multizni a versenyekben vagy ez inkább csak amolyan plusz dolog?mert hallom hogy sok gond van vele
    ingyenesen is lehet tuningolni az autókat meg minden,csak korlátozott a levelszám?
  • Vlado
    #2728
    Figy, EA berakta a magnetet a játékba,speedboost shopnak köszönhetöen játékosok nem magnetelnek nagyobb szinten, lv10 környékén mindig is fognak magnetelni és ezt kénytelen vagy elfogadni, hanem fogadod el veszel starter packet lépsz nagyobb szintet és egyre kevesebb magnetet látsz(single ben ez nem szűnik meg) vagy elbúcsúzól a játéktól,ennyit leeht tenni mást nem:D
  • montoyasok
    #2727
    Hú nagyon aprítom a népet.
  • montoyasok
    #2726
    Ház azért még van mit javítaniuk, engem azért már párszor kidobott.
  • HunLuke
    #2725
    hali,sikerült belépnem,de van egy problémám.
    egyszer,béta korszakban már volt ilyen,megyek 5-10 métert és megszakad a kapcsolat,dissconected,please wait.aztán semmi...
    ez miért van?
  • DannyL
    #2724
    Ja!
  • DannyL
    #2723
    Hát ezek a magnet faszságok elbasszák az egészet.
    Micsoda balfaszság már.
  • SpeedXHUN
    #2722
    ugyanez...
  • modelcar
    #2721
    lvl5 eddig, majd holnap folytatom
  • MrToma
    #2720
    Én free vagyok simán leszedtem (15 perc) simán felengedett minden ok szépen indul ám a játékon belül laggol és nem jól reagál a kocsi én ma már hagyom talán holnapra csinálnak vmit, mert ez így élvezhetetlen!!
  • Fehercsoki
    #2719
    Van subaru,csak ahhoz már meg kell venni a starter packot:S
  • HunLuke
    #2718
    ha de akkor miért nem enged be,és dob ki hibaüzenetet?kiakarom próbálni ezt a vackot:)
  • Szabi1991
    #2717
    #2698 de kiírom fejlécbe is, úgy látom nem olvastok vissza :p
  • Szabi1991
    #2716
    mivel a carbon és most wanted térképe van egyberakva.. :D
  • HunLuke
    #2715
    sziasztok,nem úgy volt h ma este 9kor már leeht játszani a free-t.akinek nincs starter packja?mert engem nemenged be,még updatelni se.
  • DannyL
    #2714
    Csak nekem van a pálya láttán Most Wanted feeling-em?
  • Pixit
    #2713
    Na toltam 20 pecet s most 4-es szitű vagyok és kifagy.A lagg hatalmas, és a magnet is felhúzta az agyam.Nem csoda hogy még benne vannak a beta cuccok mert ez még mindig csak egy beta szintű játék.Én mára befejezem mielőtt kitépném az összes hajam.Holnap még megpróbálom.
  • Szabi1991
    #2712
    ami még nagy csalódás nekem hogy nemtaláltam subarut..
    előző bétába volt, ebbe a bétába már miért nincs ?
  • razz
    #2711
    kiprobáltam...hát az valami borzalmasan fostos :D bugos az egész, haverral sehogy sem akart minket összedobni 1 verseny kivételével, freeriden meg hiába probáltunk egymáshoz portolni,oda portált de nem láttuk egymást :D nem vagyok grafika buzi se de hamár ekkora trágya az egész legalább nézett volna ki jól, de a grafika kb 5-6évvel ezelötti szintet idéz...aztán tuningolni szinte nem lehet,25 kocsit számoltam összesen, gondolom majd jön a mikropayment kocsikér...hát csak gratulálni tudok az EA-nak ismét nagyot alkotott...(nem)
  • Szabi1991
    #2710
    ennyi én feladom...

    ha kiveszik a mágnesfasságot talán újra felrakom majd a játékot.. örülök hogy nem fizettem érte..
  • USAMEN POWER
    #2709
    Az irányítást még mindig nem lehet beállítani egyénileg, lag még mindig hatalmas méreteket ölt ... nameg miért lehet átmenni a másik autóján ? Egyelőre más problémám nincs, de ha jól láttam javították mások autójának a mozgását. (Már nem azt a kanyarban oldalazós, írreális mozgást produkáljál.) 1 év TDU után van mihez viszonyítanom hála az égnek, ez az nfs a béka segge alatt van.
  • Fehercsoki
    #2708
    Na hát beléptem,semmi hud és semmilyen billentyűre nem reagált a játék:D:DMiért lehetett ez?
  • Laci82
    #2707
    Ez a végleges verzió?
    Akad,megyek és folyamatosan nőnek ki az autók előttem a semmiből,multizni nem lehet,jesszus és ezért 20 eurot kiadni?
    Ha jó lett volna azt mondom ok,de így 20 forintot se nem még eurót....
  • RYO21
    #2706
    csak nálam nem tölti rendesen a 140 megát?
  • Szabi1991
    #2705
    játék így még nem basztt fel...
    2x egymásután eljátszotta azt a gép hogy célegyenesbe beküldte a mágnest és 3autó egyszerre belém repült!!

    remélem nagyon hamar kiveszik a játékból...
  • belalli
    #2704
    Nah asszem akkor nem töltö be ha már 8an vagyunk xD. Legalább lehet venni Nissan 350Z-t pont 10es szint kell hozzá.
  • montoyasok
    #2703
    És detto Win 7, NVIDIA
  • montoyasok
    #2702
    Sajnos nekem is csinálta ugyanezt, szóval nem a gépünk a ludas...
  • Fehercsoki
    #2701
    Már vége a bétának szóval már nem törlik majd a dolgokat?
  • belalli
    #2700
    Nekem megy csak multit nem akarja betölteni...
  • gduck
    #2699
    Én kb. most szarom le a pursuitot 2x lépett ki a program, mindkétszer ~300.000 CS, 15-20 perc között. És persze ilyenkor semmit se kapok. Másnak nem csinál ilyet? Config az aláírásban, Windows7+legfrisebb NVIDIA driver.