94802
  • Vlado
    #2578
    Téves riasztás XD
  • Vlado
    #2577
    Montoyasok , elment az eszed??? mér törölted le az összes sofőrödet????
  • zsomboor
    #2576
    Tuning az ugyan úgy mint eddig volt.
  • zsomboor
    #2575
    Nincs más játékmód pedig jó lenne valami drift vagy speedtrap mint a mw-be. Azt meg nem tom hogy nyitva van e az egész város még nem néztem szét
  • RYO21
    #2574
    Nyitva van az egész map? Van rendes tuning? Van egyéb játékmód?
  • DaniellT
    #2573
    ha vki elérte a max szintet az összes kocsival, eladhatná az accountját, rendesen megfizetném
  • zsomboor
    #2572
    Engem még egyszer sem dobott ki a játék.
  • zsomboor
    #2571
    Ja ez elég idegesítő hogy néha nincs senki előttem vagy mögöttem legalább is nem látom, aztán meg ott van a célban fél másodperccel előttem vagy mögöttem.
  • gduck
    #2570
    2x dobott ki pursuit közben, de amúgy már elég stabilnak látom ezt a verziót.

    Jah, meg tegnap mentem egy versenyt, jó nagy előnnyel megnyerve. Igencsak meglepődtem mikor a listában mögöttem 0.59-re volt egy + játékos. Senki nem látta őt, de ő látott mindenkit.

    UI: montoyasok így vesztett egy multis versenyt
  • f4ember
    #2569
    Énis ebben reménykedem. A régebbi részeket nagyon szerettem, az utána lévő NFS részekből pont ezt hiányoltam. najó a Shift az egy nagy piros pont volt nekik.
  • zsomboor
    #2568
    De most már nincs mit tenni kénytelenek leszünk ezzel együtt tolni a game-t, akinek meg nem bírja az idegrendszere az ne játsszon veleXD
  • zsomboor
    #2567
    Engem egyedül a magnet zavar, meg hogy a nitró powerup. szerintem a nitrót úgy kellett volna csinálni mint a többi nfs-be(kivéve ps mert abba is ritka szar szerintem hogy nem akkor nyomom olyan eloszlással a nitrót ahogy akarom) hogy úgy osztom el a nitróm ahogy akarom meg hogy nem powerup hanem tuning.
  • USAMEN POWER
    #2566
    "kellet bele tenni új dolgot" ---> Ha ezt a hülyeséget lehet újításnak nevezni, akkor a fejlesztőcsapat agyilag kemény lemaradásban van. De kíváncsi leszek milyen újítást hoz majd a Hot Pursuit, mert hogy jobb lesz ennél, az is biztos.
  • Vlado
    #2565
    Nekem Powerupok bejönnek,kivéve az hogy nitró powerup (tuningelemnek kéne lennie) meg hogy Magnet létezik...
  • Panzeradler #2564
    Talán a legjobb alternatíva az lenne, hogy multiplayer opcióba belehetne állítani(amit szavazással eldöntenek), hogy legyen-e powerup vagy ne:D
    Így mind2 oldal igénye kilenne elégítve.
  • USAMEN POWER
    #2563
    "feldobja a játékot" ---> Nekem meg a vérnyomásomat dobja fel.
    Továbbá qrwa rég óta filózok azon hogy de jó lenne egy NFS ami csak az onlineról szól, pár napja írtam is ezzel kapcsolatban, ha olvastad akk tudod miről van szó, viszont jogos a felháborodás. Szerintem !
  • Panzeradler #2562
    Nem úgy értettem, hogy ha kihagyják ezeket akkor máris szimulátor lesz, hanem nem kellene elvárni egy NFStöl, hogy reális dolgokat rakjanak bele.
    Nekem tetszik, hogy be van rakva ennyi féle powerup, feldobja a játékot. Ha vezetni akarok mindenféle powerupok nélkül akkor nem ezt a játékot választom.

    #2561
    Tudom, hogy játszol vele, azért írtam :)
    Igen, itt került bele először, de mivel a carbon és a MW területén játszódik kellet bele tenni új dolgot.
  • USAMEN POWER
    #2561
    Szoktam TDU -zni a mai napig, az 1 topikjának meg én vagyok a hg -ja. :)
    Viszont NFS lenne a neve akkor is ha kihagyták volna ezeket a fa.zságokat belőle, ugyanis ezek a powerupok itt a World -ben tűntek fel Lőször.
    Inkább legyen egy Mostwanted / Carbonból (a két játék minden tulajdonságát összeöntve) összegyúrt online játék egyébb újdonságok nélkül, de legalább a játékélmény meglenne.
  • Szabi1991
    #2560
    ha nem lenne benne powerup, úgy se lenne szimulátor.. max élvezhető játék ;-)

    inkább adnák valós pénzért a neont a kocsi alá, (vizuális) tuning elemeket, esetleg pár autót...
    sokmindent lehetne még tanulni a "gagyi ázsiai" autós mmo játékoktól..
  • Panzeradler #2559
    Ha kihagyták volna ezeket akkor már nem NFS lenne a neve, mivel ez mindig is arcade volt, ha kicsit szimulátorosabb játékot akarsz akkor menj TDUzni.
  • USAMEN POWER
    #2558
    Az összeset kihagyhatták volna, és reálisabb dolgokat kellett volna kitalálni, ami a vezetési tudásodat használja ki.
    (Kivéve a nitró, csak az a helyzet hogy az egy tuning, szal nem értem hogy az miért powerupnak van feltűntetve.)
  • zsomboor
    #2557
    Ja ezt a traffic magnet-et kihagyhatták volna a játékból
  • USAMEN POWER
    #2556
    Tök mind1 hogy lendületből, vagy nem lendületből, nehogymár egy idióta powerup döntse már el a versenyt. Az nyerjen, aki jobban tud vezetni !
  • zsomboor
    #2555
    Ja amúgy nem mindegy hogy lendületből ütöd el mert akkor elrepül vagy nem lendületből mert akkor tolod magad előtt és egyszer csak megállsz és tolathatsz vissza.
  • Reptor87
    #2554
    Tegnap vettem az ea stormon
  • gduck
    #2553
    Nem nekimegyek, hanem rám esik a kocsi, utánna meg elém. Hátra kell tolatni, kikerülni! Minimum 5-10 másodperc mire kikászálódsz alóla
  • pr3d4t0r
    #2552
    Reptor87: te mikor vetted meg és melyiken?
  • pr3d4t0r
    #2551
    Miért nem játszotok csak simán ahelyett, hogy a statisztikával foglalkoztok? :)

    BTW, még mindig semmi, végre itthon vagyok, holnap nincs meló, de ahogy nézem játék se lesz.. :(
  • Reptor87
    #2550
    Hol lehet feljelenteni ezt a büdös bandát ki fizetem a pénz meg veszem a játékot, megcsinálok mindent és az ő hibájuk miat nem tudok játszan.
  • rototti
    #2549
    Természetesen egy olyan játékban, ahol tiszán a vezetési tudás számít ott nem kételkednék, de egy ilyen power up-okkal telezsúfolt, változatos gémben fura, hogy egy hiba sem csúszik bele.
    Na mind1, csak érdeklődtem. Grat hozzá. :)
  • Vlado
    #2548
    nekem amikor 2 kocsinek is nekimentem lazán 1. lettem.
  • gduck
    #2547
    "single be ... ott képtelenség veszíteni"
    Hát sajna ott is nekemlöktek már párszor autót és utánna esélyem se volt nyerni Szal ott is véreztem már el versenyen.

    Viszont 2 alatt van a statisztikám, ezzel tökéletesen elégedett vagyok
  • montoyasok
    #2546
    Szia,
    Magnettel teljesen egyetértek.
    Ami a statisztikát illeti:
    Minden relatív, valakinek mint pl neked lehetetlennek tűnik, másnak nem.
    Nyomtam PS3-on egy ideig a Carbont, ott voltak olyan emberkék akik 500-600 győzelmük volt, 0 vereséggel, szóval én ezzel az eredménnyel nem tartom magam különösnek.

    A másik meg az, ahogy korábban írtam, bizony kicsit búgos a játék, mivel párszor játék közben kidobott, és azt írta, hogy disconected. Erről én nem tehetek, szóval amit elértem, szerény teljesítményt, nem hinném, hogy csaltam volna stb.
    Persze mindenkinek van egy saját véleméyne, és én ezt tiszteletben tartom.

    Üdv!
  • pr3d4t0r
    #2545
    Még mindig nem jött meg a starter pakkom, pedig már 1 napja rendeltem... :(
  • Vlado
    #2544
    0% a did not finish statisztikája vagyis nem lépett ki.single be se lépett ki sztem mer ott képtelenség veszíteniXD
  • rototti
    #2543
    "Szóval próbálom ez után a singlire/Pursuit-ra fektetni a hangsúlyt." - Hát ez az... ezzel a magnettel azt sikerült elérniük, hogy az embernek nincs kedve felmenni multizni, holott a játéknak erre kéne épülnie...

    A 107/0 statisztika az nem úgy jön össze, hogy ha nem nyersz, akkor kilépsz és így nem adja hozzá a vereséghez. Nem irigykedem, nem is játszom a gémmel (a bétákkal nyomtam), csak ez a stat kicsit lehetetlennek tűnik.
  • XenHai
    #2542
    Hol jelzi ha nyertem starter packot??..
  • montoyasok
    #2541
    Na nyomtam pár rendőr üldözést. Nehéz, de szerencsém volt.
  • zsomboor
    #2540
    Igen E-vel lehet hátranézni
  • gduck
    #2539
    Köszi! Nem próbáltam végig a billentyűket, a kontroller beállítás meg még mindig tiltva van. Ez is elég érdekes...