94802
  • zsomboor
    #2498
    Bónuszkocsit azt kapsz, én is kaptam. Csak meg kell venni(amúgy ingyen) ha rámész a toyota-ra a vásárlásnál akkor a színek változtatása közt megtalálod azt is(nekem így volt)
  • gduck
    #2497
    Basszuskulcs, 97/0. Mi ez ha nem durva
  • gduck
    #2496
    ITT már beléptél? A telepítővel nem érsz semmit, mert nem tudsz belépni. Ha esetleg bétáztál, akkor elég frissíteni. (De az se enged belépni, ha nincs aktiválva a StarterPack)
  • USAMEN POWER
    #2495
  • Reptor87
    #2494
    Én meg vettem az ea-nál a start packot de nem adja be a letöltést, nem tudja valaki akinek megy azt az 5mb-ot feltölteni valahova. Előre is köszi.
  • montoyasok
    #2493
    Azért nem olyan durva. és nem tudom, hogy ki van már 10-szinten.
    És sajnos engem is bombáznak a traffic magnet-el.
  • hpzolee
    #2492
    zolee a nikkem
  • USAMEN POWER
    #2491
    "Nekem ha vezetek jön a traffic magnet." ---> Majd TDU 2 -ben nem lesz ilyen nyugi. :)
  • gduck
    #2490
    Ez durva, már 55/0 az arányod Nekem ha vezetek jön a traffic magnet
  • USAMEN POWER
    #2489
    Ha semmi változás sincs, esetleg ez a végleges, akkor eltolom 10 -es szintig csak hogy elmondhassam hogy kitoltam azt delete. :D
    Amúgy se látok sok esélyt rá hogy megveszem.
  • Vlado
    #2488
    mi a nevetek játékon belül
  • gduck
    #2487
    A powerup consolban tudod játékmódonként kiválogatni, melyik négyet szeretnéd használni! Ha ráviszed az egeret, angolul kiírja mit csinál.

    Milyen néven keresselek?
  • montoyasok
    #2486
    Légyszi valaki segítsen!
    Verseny közbe vannak azok a boost-ok.
    És amit tudok, 1-es gombot nyomom akkor a nitró aktiválódik, ha a 2-est akkor a traffic magnet. Ezeket tudom, hogy mit jelentenek, és ezeket tudom használni.
    Látom, hogy vannak még, azok mit jelentenek, és hanyas billentyűvel mit lehet aktiválni?

    Köszönöm előre a segítségeteket!
  • montoyasok
    #2485
    De én az égvilágon semmilyen változást nem látok. Gondolom ez még nem a végleges verzió, mivel nem lehet konfigurálni a billentyűzetet, és visszapillantó tükör sincs, ami nagyon ZAVAR!
  • montoyasok
    #2484
    Na basszus, most azt kell mondanom, hogy szerencsém volt. Multiba nyomtam és lefagyott a gépem, és nem voltam az első. Ma már vagy 3 szor fagyott le, kétszer meg disconnect hiba miatt lépett ki.
  • Vlado
    #2483
    Az eddig is volt(utolsó bétákban).mármint tuning volt meg új kocsik.
  • Neox1992
    #2482
    -Am van benne most már tuning legalább
    -Néha ugrálnak a playerek ide-oda de nem annyira meg nem annyiszor mint bétában
    -Meg mintha láttam volna új kocsit is, de nem biztos, már nem tudom hogy mik voltak
    _________________
    Nick: Meck
    Car: Toyota Corolla GT-S AE86
    LvL: 5
  • Vlado
    #2481
    Okés,videót nem bizti hogy csinálok mer lassú a feltöltésem és sok idő lenne feltölteni, amúgy sztem nem kapok bónuszkocsit mondjuk csak lv5 ig használtam volna de majd meglátjuk hogy kapok e.
  • USAMEN POWER
    #2480
    Na megyek letolok pár meccset a pes -ben addig dobj fel pár infót. THX
  • Vlado
    #2479
    Az igaz,de legalább én személyesen kaptam a kódot nem hivatalosan XD
  • USAMEN POWER
    #2478
    Ha tudsz játszani akkor szard le.
  • Vlado
    #2477
    Basszus , vip státuszt nem kaptam, :(
  • USAMEN POWER
    #2476
    Na akkor (#2460) -ról toljál fel videót pls.
  • Vlado
    #2475
    Hey Vlado,

    Congratulations on being one of the winners for this. Here’s your code:

    LINK

    utána még vmi aláírás :P
  • gduck
    #2474
    Ha belépsz az oldalra? Nézzed meg, lehet már aktiválták

    Ki milyen nick névvel van? (enyém az aláírásomban)
  • Vlado
    #2473
    Én még nem tudok,nyertem de még nem kaptam mailt.
  • USAMEN POWER
    #2472
    Á én mindent más billentyűzet kiosztással, lövöldözősnél nekem is w, a, s, d, újabban bedig foci (PES 2010) az meg nyilak + w, a, s, d.

    Amúgy hírek jöhetnek, ne csak kockuljatok hanem vegyétek is fel.
  • Szabi1991
    #2471
    na és van valami változás is ?
    új autó, új versenymód vagy más ?
  • Neox1992
    #2470
    Már jó : )
  • Neox1992
    #2469
    Én már 2-es vagyok, majdnem 3-as :D xD Csak ugyebár most áll a szerver v mi a tök. =/
    Amúgy majd vegyetek fel friend listbe; Meck
  • Vlado
    #2468
    Még nem jött mail de Kirk írta hogy ma még megkapjuk,meg akik mostanság rendelnek EAStore ról azok se kapták még megXD
  • montoyasok
    #2467
    Azért game közben amikor játszok kidob a játékból, kiírja, hogy game disconnected.
    Ez azért verseny közben szar lehet, lehet, hogy majd vereségem lesz.
    Remélem nyomja a csapat rendesen a game-et:)
  • gduck
    #2466
    Jeeee! Gratula Vlado!!!!

    Engedélyezték már a StarterPackodat?

    UI: a szerver most éppen leállt
  • Vlado
    #2465
    régen nekem is nyilak voltak autósjátékoknál de mivel már mindenhol WASD vel tolom ezér már szokatlan a nyilak.
  • USAMEN POWER
    #2464
    Akkor nem figyeltem...
    Nálam autós játékoknál nyilak, mert a bal shift + ctrl a váltó, az alt pedig a nitró, továbbá a billentyűzet bal felére osztok ki még opciókat ha van.
  • Vlado
    #2463
    már első zárt bétába is 1-4 ig voltak. WASD vel meg előrehátrajobbrabalra lehet menni.Nyilak nekem nem fekszenek :P
  • Panzeradler #2462
    Power upokat open betaban lehetett már 1-4es számokkal nyomni.
  • zsomboor
    #2461
    Na jó éjszakát mindenkinek aki még idetévedne, én nem várok tovább majd reggel örülök(vagy nem)és akkor intézem el ha lesz mit(és persze kinyomom a kocsik szemét :)
  • USAMEN POWER
    #2460
    Akik mától játszanak, csanáljanak már néhány videót a játékról, kíváncsi vagyok néhány dologra (gondolom mások is) hogy mi változott a béta óta. Elsősorban viszont arra vagyok kíváncsi hogy mekkora a lag, továbbá mások autója hogy mozog menet közben, mert eléggé ratyi volt a bétában.
    Továbbá hogy az irányítást milyen mértékben lehet beállítani, mert a powerupokat egérrel nyomkodni qrwa szar. w, a, s, d, jobban fekszik.
  • zsomboor
    #2459
    Hát azt láttam. Hagy sírjanak attól még nem fognak nyerniXD