94802
  • RYO21
    #2898
    Emlékszetek erre?

    Sztem hülyeség volt kiszedni az AutoDrivet! Most nem állna minden sarkon 2 játékos AFKban.

    És erre?



    Ez szinte egy teljesen másik játék. Még ezek a kocsik sincsennek benne a Worldben.
  • belalli
    #2897
    lol 6/10 Azért szerintem ennél jobb a játék...
  • Csokis
    #2896
    Eurogamer Review 6/10!
  • belalli
    #2895
    Money cheat nincs? Újra leszedem a Cheatengine 5.6-t
  • hpzolee
    #2894
    Ezzel nem azt mondom hogy nincsenek csalok, de ez a video nem bizonyít semmit =)
  • hpzolee
    #2893
    Ezel közel se csalás, csak felvan gyorsitva, meg levan lassitva a video amit felvett, nézdmeg a town carokon hogy azok is lelassulnak illetve felgyorsulnak, ott lehet érezni amikor a hidon megy át 5-6 mp/h val nö a sebessége amig a hidon átmegy, az normálon kb annyi.
  • USAMEN POWER
    #2892
    És milyen programot használ a csávó ? Amúgy fasza ! Még csak most indult a játék.
  • Genesis033
    #2891
    Nem tudom, hogy mit tartalmaz, de találtam egy érdekes videót:

    http://www.youtube.com/watch?v=OdAZGV1DjH0

    Na, így lehet csalni
  • USAMEN POWER
    #2890
    Amúgy mit tartalmaz a 60 mega frissítés ? Csak mert mintha nőtt volna az fps. (Nálam legalábbis.)
  • Genesis033
    #2889
    Remélhetőleg csak megszüntetik a lag-ot a jövőben.
  • BoneDragon
    #2888
    Hát tényleg vicces ez a lag szerüség. Főleg az a vicces az egészben, hogy engem simán kilöknek, de ha én megpróbálok kilökni valakit, vagy én sodródok ki, vagy már nincs is ott a lag miatt. :)
  • USAMEN POWER
    #2887
    Na ja, meg háth itt a lag a legnagyobb probléma, és hogy alapvetően kiszámíthatatlan az ellenfél verdájának a mozgása. Nem tudom, de a TDU -ban egy online versenynél ha köcsög vagyok, azt is kitudom centizni hogy toljam ki a másik seggét, hogy megpördüljön. Itt meg ha hozzáérek a másik verdájához, fizikaellenes dolgok történnek. :D
  • Genesis033
    #2886
    Szerintem amúgy jobban jársz egy tuningolt Nissannal vagy Volkswagennel. Aztán veszel 20-as szinten egy Audit vagy Subarut, vagy még tovább böjtölsz, hogy megvehesd a BMW-t, vagy Porse-t, vagy Lexust.

    Volkswagen amúgy nem rossz, de talán Nissan kicsit jobb. De én gyűlölöm, úgyhogy maradtam a Volkswagennél, nem rossz. És 60000+20000-ból megvolt, kb.
  • Genesis033
    #2885
    Azt vedd meg, amelyik jobban tetszik.

    Amúgy is tök mindegy, annyira kiszámíthatatlan, hogy ki nyer, sok a véletlen, úgyhogy én a Mazdát venném
  • belalli
    #2884
    És tuninggal melyik a jobb?
  • B0GE5z
    #2883
    tuning nélkül kacat mind1i a nissan silviam jobban megy mint a subarum tuning nékül
  • belalli
    #2882
    Szerintetek melyik a jobb? Mazda RX-7 vagy Mitsubishi Lancer Evo IX? A lancernek kicsit jobbak a statjai...
  • belalli
    #2881
  • angyal2232
    #2880
    nfsw starter pack accountot vennék attól aki úgy gondolja hogy felesleges pénzkidobás volt,mégsem érte meg venni neki a játékot vagy csak nem tetszik neki! irj pm-et és megbeszéljük az árat!
  • Genesis033
    #2879
    Vlado, igazad van, nem DLC-k lesznek, hanem patchek
  • Vlado
    #2878
    1 Szóval mondta vki hogy ezeket DLC-knek hívják?nem!Ezek Content patcheknek hívják és enélkül else indul majd a játék.
  • Genesis033
    #2877
    Murder, ne tégy olyan kijelentést, ami még egyáltalán nem biztos. Olyan cikket olvastam, ahol az EA azt ígérte, hogy a DLC-k ingyenesek lesznek. (Persze lehet, hogy csak a starter pack-eseknek, ezt nem tudom.)

    Itt olvastam:

    http://tcm.mconline.hu/index.php?drawfc=51308
  • Szabi1991
    #2876
    Eclipsel is alázok... :D
  • Murder3
    #2875
    majd lesz kiegek formájába amiért mindenképp perkálni kell...
    Ugye ez az EA. ..
  • Genesis033
    #2874
    Csak egy kis megnyugatás gyanánt, a hivatalos fórumon valaki szépen összegyűjtötte, hogy a nép mit szeretne:

    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/934705.page

    Nézzétek meg elég hosszú a lista, remélem az EA meghallgatja a kérelmeket.
    Nem is értem egyébként én sem, hogy miért nincsenek mondjuk drag versenyek és társaik, amik eddig voltak az NFS-ekben. Amúgy biztos hogy jön még ki patch, ami játékmenetet fog változtatni, meg még teljes térkép sincsen felnyitva, szóval tényleg türelem, ez még csak BETA!!!!!!!

    Ősszel már többet lehet tudni, milyen lesz a játék.

    Engem csak egy valami zavar: A NISSAN szponzorolja a játékot? Csak azzal lehet normálisan versenyezni. Szegény Volkswagenem a nyomukba sem ér
  • RYO21
    #2873
    Nekem egyszer volt, hogy utolsó helyről sikerült 2.iknak beérni.
  • USAMEN POWER
    #2872
    Én az EA -t nem szarozom, azé szokott jó játékokat piacra dobni, pl. Dead Space 2 qrwa jól lesz !! Hot Pursuit is !! Nameg a Mass Effect 2 is üt !
    Meg remélem a Fifa 11 -el se lőnek mellé, elvileg qrwa jó lesz az is.
  • belalli
    #2871
    Ez kajak bug? Ekkoráról még nem hallottamTuti nem hack?
  • Vlado
    #2870
    Erre is van magyarázat.Van 1 kis bugocska hogy nem mutatja magát a playert a mapon,de ő lát mindenkit és átis tud menni rajtuk míg ti szenvedtek ütköztök egymással lögdösödtök meg magnet meg stb. addig ő szép nyugisan beér a célba hamarabb.
  • belalli
    #2869
    Nekem nem laggol és nincsenek teleport hackerek. Nem lehet hogy a lag miatt "teleportál"?
  • foxxi
    #2868
    Az EA féle játékoknál mindig igy indul, türelem. Aki meg idegbeteg láma, az mi a f@sznak veszi meg az első pillanatban, minthogy kivárná a tapasztalatokat? magatokra vessetek.

    A nemlámák meg csendesebben, türelmesen várják a javításokat. + az inteligencia mellé párosul az angol tudás is és szépen "kommentelik" a hivatalos fórumokon a hibákat stb... + hétvége van
    De aszem unalmas már az EA szar téma is... hiszen mostanság 1! játék nem jelent meg KIBANAGY bugok, hacklehetőségek stb. nélkül...

    Még egyszer, türelem...
  • angyal2232
    #2867
    ja meg még annyi hogy lvl 10 vagyok nincs meg a starter pack de ezek után nem is lesz, mondom amíg nem lesz pénzem hogy megvegyem addig megveszem a 350z-t feltuningolom a leg kisebb szintű tuningal és jóság lesz, aha megveszem a 350z-t 60k ért és tuningolni csak lvl 15ön lehet!:) JAJAJA free to play autoversenyzős játék 1napig kb :D szánalom az EA mindig is csak ilyen pénzhajhász cég volt..
  • angyal2232
    #2866
    na egyre szarabb a játék lol, egyre több lagg egyre több káosz és ami a legszarabb MÉG TÖBB TELEPORT HACKER!!!!
  • Szabi1991
    #2865
    én megvárom amíg csak a szintekért kell fizetni.. nem kell nekem boost meg gagyi mazda..
  • belalli
    #2864
    Na kész a PayPal számla hamarosan megy EA bácsinak a pénz
  • B0GE5z
    #2863
    kezdem úgy érezni hogy csak felesleges pénzkidobás volt ez a game -.-"
  • B0GE5z
    #2862
    ezt hogy csinálják?
  • Szabi1991
    #2861
    sok teleportos csiter ********** :S
    5%ig se jön el rajtnál

    majd 90%nál hopp.. hirtelen beér a célba... úgy meglepődtem hogy el is buktam még a 2. helyet is >.<


  • Szabi1991
    #2860
    és mit írjak bele ?
    hogy egy versenyzős játékba versenyezni kell hogy fejlődj ? :D
  • Vlado
    #2859
    Asszem lv2 töl van.Szabi megint képet váltott inkább csinálna faq-t meg ilyenek mint más normális topikban...