94802
  • Vlado
    #2658
    Ajjaj montoyasok,csalódtam az angol tudásodban, magyarán azt jelenti hogy pursuit skillekre minimum 4 et kell tenned ahoz hogy rárakhass erre még1et.pl. 2 untouchable meg 2 ram az 4 és akkor rakhatod a 3. untouchable-t.
  • Szabi1991
    #2657
    na már új starter pack van.. már mazda 3at kapsz.. :DD
  • RYO21
    #2656
    Töltöm az 1.8.1.49-es klienst. Ezt kell?
  • montoyasok
    #2655
    Sziasztok, hátha tudna nekem valaki segíteni!:
    Szeretném megszerezni 3-as szintű UNTOUCHABLE Skills-t, de nem tudom.
    A level szintem megvan hozzá, és pontosan ezt írja ki: Requires 4 points invested in pursuit!
    Valaki tudja, hogy mit jelent, és mit kell csinálnom, hogy elérhető legyen????

    Köszi előre is nektek!
  • MrToma
    #2654
    Azért kösz! Mindez az időeltolódás miatt van minden kiszámíthatatlan a worldnél!
  • USAMEN POWER
    #2653
    Ma délután próbálkozz, de nemsokára benéznek ide akik jobban tudják. :)
  • Pixit
    #2652
    Nekem is azt az error-t dobta szembe.Na de akkor várnunk kell.
  • MrToma
    #2651
    Nem tudod mikor lesz elérhető? Én már nagyon várom!
  • USAMEN POWER
    #2650
    Nem, csak a freeseknek még nem elérhető a szerver. (Csak a kliens.)
  • MrToma
    #2649
    Nálam most nem megy ez a hibaüzenet: We are currently experiencing high server load. Please try logging in at a later time.
    Túlterhelt a server vagy mi???
  • USAMEN POWER
    #2648
    Lehet tölteni a game -et.
  • gduck
    #2647
    Engem 20 percnél szoktak elkapni és bukom a dolgot. Picit előbb kellene elbújni.
    Nem a legerősebb a kocsi és az általad említett rendőrautó tetején landolva, a hegyen "gyorsítva" (picit megvariálom és ráfázok) vagy a 7-8 rendőr által közrefogva vérzek el.
  • montoyasok
    #2646
    A BMW M3 GTR-es nagyon feküdt a vezetési stílusomnak. Remélem egyszer eljutok odáig, hogy meg tudjam venni, de szerintem irreálisan sok a 2 milla érte.
  • montoyasok
    #2645
    Jah én is észrevettem sajnos.....
    Kezdek belejönni a rendőr üldözésbe. Moat eddig kb 20 percig tudtam megcsinálni. Elhatároztam, hogy 30 percnél előbb már nem kihívás. 29 percnél tudtam volna megnyerni, de telhetetlen voltam vagy 5 másodpercel 30 perc előtt elkaptak:)
    Ez a szerverkarbantartás azért érintett szarul, mert volt egy kölcsönzött BMW M3 GTR-esem, és szerintem 1-2 óra alatt simán meglett volna a 30 perc, nah mind1, ami késik nem múlik.

    Én örülök, hogy holnaptól töltheti mindenki, legalább sokkal többen lesznek, és nem kell várni 15 perceket a multira, egyes pályáknál.

    Ami nagyon bosszantó az üldözésbe, ha felrepülök a kocsi tetejére, és végem van. Franc a száját aki beletette.
  • gduck
    #2644
    Hajnal 3-ig szerver karbantartás!
  • USAMEN POWER
    #2643
    Én holnap csak lefoglalom a nevem, remélem még elérhető, azt majd beosztom a játékot.
  • Vlado
    #2642
    Sztem nem lesz elég,legalábbis nekem nem lenne azXD
  • Vlado
    #2641
    nem attól függ mien a neted,szervergép számít,és sztem mos elfogja bírni tán.
  • KMKM
    #2640
    Én a holnapi játékot el is felejtem..azok fognak bejutni hamar akiknek nagyon erős netel bírnak de hát nem béta szóval mindenkinek bekéne tudnia jutnia laggmentesen.. namind1 ha bejutok akkor végig is viszem 10lvl megvan hamar..
  • Pixit
    #2639
    Nah akkor holnap lehet tölteni.Kíváncsi leszek rá.Starter pack-ot meg nem fogom megvenni.10-es szintig is elég lessz.
  • modelcar
    #2638
    "Akik megvették a Starter Packot azoknak 1 héttel korábban.
    Ingyenesen letölthető lesz a játék, fizetés nélkül 10-es szintig lehet fejlődni, utána csak ha megvesszük a starter packot."
  • belalli
    #2637
    De holnaptól akkor ugye ingyen lehet letölteni? Nincs kedvem megvenni valamit ha nem próbáltam ki
  • USAMEN POWER
    #2636
    Korábban már kitárgyaltam szerintem alaposan hogy mi a problémám a játékkal. :) Majd ha kijön az első frissítés, talán akkor.
  • belalli
    #2635
    De ha fizetsz megéri :)
  • USAMEN POWER
    #2634
    Jah, max 1 - 2 órát amíg eléred a 10 -es szintet. Utána nincs miért játszani.
  • Laci82
    #2633
    Köszönöm mindenkinek,akkor holnap spuri haza és nídforszpíd ecsém
  • Vlado
    #2632
    20 astól van,amúgy amit írtál autolista(csak módosítottad a hszed) abba a jelenlegi autólista fele se volt benneXD
  • Szabi1991
    #2631
    majd holnaptól... :D
  • Vlado
    #2630
    Majd holnap tudod.
  • Laci82
    #2629
    Plusz nem is lehet ingyenesen letölteni,ha rámegyek a download-ra akkor egyből kéri ,hogy fizessek.
  • gduck
    #2628
    Nem kell többet fizetni!
  • gduck
    #2627
    A progi úgy van megcsinálva, hogy bármikor rányomhatnak egy frissítést. A 3. negyedévre igérnek nagy PATCH verziót (pl. csoportos rendőrösdi)

    Lehet holnap is kapunk egy kis frissítést, de ne nagyon bízz benne
  • Laci82
    #2626
    Sziasztok.
    Ha most én megveszem a starter packot akkor ugye 50-es szintig fejlődhetek.
    Akkor az a max vagy utána még lehet fejlődni ,vagyis megint csengetnem kell a lóvét?
  • janihunk
    #2625
    A frissítésben lesz amit írtam.
  • Szabi1991
    #2624
    egyszer biztos lesznek, de holnap valószínű a múltkori béta lesz megint, max 1-2 hibát javítottak (de az autólista nem hinném hogy bővült volna ahhoz képest)

    remélem 10es szinttől lesz már impreza :D
  • belalli
    #2623
    A teljesben lesznek új autók meg jobb tuning opciók? Valahol olvastam hogy lesz vmi újítás...
  • Vlado
    #2622
    nem úgy értve a teljest.
  • Vlado
    #2621
    Tévedsz,ez nem a teljes, ez béta csak itt nem törlődik a karakter,Headstart ra azér volt szükség EA számára nemazér hogy előrendelők hamarabb kipróbálhassák a teljest hanem hogy hamarabb jöjjön be a pénz.a Teljes holnap fog jönni ez még béta.
  • janihunk
    #2620
    Én úgy hallottam hogy jövőre az első hónapokban jön egy nagyobb frissítés. De javítsatok ki ha tévedek.
  • belalli
    #2619
    És akkor holnap gondolom 7 körül felrakják végre a download opciót?Akik head startosok hogy jáccanak?