94802
  • Vlado
    #3178
    Ki írta azt hogy 2 nap alatt volt lv40??emlékszem amikor toltam vele és több mint 2 nap volt.ien naponta lépett 1 max 2 szintet szal te vmit nagyon elnéztél.
  • Belton
    #3177
    Az elején lehetett ki porgetni Pursuitba jóforman vegtelen reput is akar csak unalmas volt 20 perc uldozes utan :)
    Nerf elott 12perc Pursuit 70 összetört Cop meg 80 utkozesel kaptam kb 8.000 Reput
    Most ugyan ezért kapok 2.500 :) GG
  • BoneDragon
    #3176
    Ott a pont, de ezt finomabban is le lehetett volna írni.
  • USAMEN POWER
    #3175
    Két lehetőség van, vagy kamuzik, vagy egy atomkocka. Habár ez csak neked volt válasz, én totál leszarom ki hanyas szintű, felőlem lehet mindenki 50 -es is akár, én nem dobok hátast az ilyentől. Ha valaki arra veri a faxxát hogy ő a nagy 40 -es, és büszke arra hogy egy kibaszott kocka, akkor legyen, attól még a való életben egy ugyanolyan senki marad.
  • zsomboor
    #3174
    kb. 2 és fel nap alatt lvl 40???
  • Vlado
    #3173
    külön számít a tier 1-2-3 as kocsik de ígyis starter packeseknek lesz előny főleg a legnagyobb szintűeknek.pl. lv29 esen nissan silviam veri a lv10-15 környéki tier 3 as kocsikat.
  • RYO21
    #3172
    Kurvajó. Megint csak starter packosok vehetnek részt...
  • janihunk
    #3171
    Ebbe mi az új? Mit kel csinálni?
  • foxxi
    #3170
    Na! Valami végre aminek értelme is van...

    Waiting more interaction...
  • gduck
    #3169
    ÚJ VERSENY! Need for Speed Hot Lap Returns

    Mivel itt videót kell beküldeni, a csalóknak végre leáldozik a csillaga
  • Szabi1991
    #3168
    nálam ott a jobboldalon is a keréknyom :D
    de amúgy 1időbe 1helyen készült a kép.. nem túl meglepő hogy hasonlít :DD
  • foxxi
    #3167
    Erre gondoltam ( persze van egy UI nélküli verzsön is, na az hasonlít xD )

  • foxxi
    #3166
    Pics, az enyém eléggé hasonlít erre aszem akkor egy szöget, kamerát, pillanatot használtunk És csak az én verdám lóg ki a sorból ( kék )
  • Szabi1991
    #3165
    ami a fejlécbe van azt én :D
  • foxxi
    #3164
    Á, most látom a bannert Ott a verdám is. Amugy jó a kép ( nem is tom ki lőte )

    Amugyan témá is vágóan: akinek a játékélmény nem nyújt 100%-ot az legyen türelmesebb az első "nagy" patch-ig. Ugysem kell havidíjat fizetni, és ha már a kezdést elbaltázták, reméljük a sok negatív visszajelzés alapják, már nem csak a t*küket vakargatják tovább
  • Belton
    #3163
    Csak most ezze laz járt jol aki Nerf elott tolta esznelkul :O
    Igy is alig jatszhato a jatek a pursuit meg single mecsen kivul semmi mas lehetoseg nincs.
    Multi ba csak free playerek toljak lv10 alatt ....
    Szal akkor ez a jatek is kuka.
  • Vlado
    #3162
    4. zárt bétába lehetett több millió repet is szerezni.amúgy meg minden rep lelett feleződve a versenyé is sajnos.
  • Belton
    #3161
    Pursuit Rew. Jol le lett butitva :O
    Ami regeben 4-5-6 K repu volt Most 2.5 3k Repu awwwwsome...
  • Genesis033
    #3160
    Szerintem ezt úgy kell érteni, hogy akinek minimumon volt a grafika, gyorsabb volt a versenyeken.
    Persze lehet, hogy tévedek.
    Annak mindenesetre nem sok értelme lenne, ha direkt fps-t csökkentenének.
  • belalli
    #3159
    A nettől is függhet hogy akad-e vagy laggol...
  • Ztech
    #3158
    én nemlátok változást graf terén 1280x800 high volt eddig is meg mostis és eddig se akadt meg most se :D
  • Ztech
    #3157
    én azért nem lepődnék meg egy pro/advanced pack on újabb 20$ ért
  • Szabi1991
    #3156
    "Using minimum video settings no longer speeds up the game"
    minimum grafikán nem lesz gyorsabb a játék.. és tényleg.. eddig volt 50fpsem most 20 és akad a játék.. grat ea.. >.<"
  • Szabi1991
    #3155
    semmi hasznos :D
  • Genesis033
    #3154
    - Matchmaking no longer fails when a client blocks UDP traffic
    - Using minimum video settings no longer speeds up the game
    - The amount of reputation needed to reach level 2 has been reduced
    - The game will no longer crash when a motto is entered in the driver profile that consists of only spaces
    - An adjustment to the drop rate of power-ups has been made
    - Single player events will now only yield blue reward cards

    Hát ezt, a fordítással inkább most nem vesződnék, mert eléggé gyenge a tudásom, ha valaki megtenné, megköszönném
  • Genesis033
    #3153
    Biztos, hogy nem lesz fizetős, patch formájában mindenkinek telepítenie kell majd, különben el sem fog indulni a játék.
  • Szabi1991
    #3152
    a 69megás frissítés mit tartalmazhat ? :D
  • Ztech
    #3151
    reméljük ez az új tartalom nemlessz fizetős
  • Genesis033
    #3150
    Hol láttad az infót, hogy késik?

    Egyébként tegnap jött ki egy bíztató videóbeszélgetés:
    " Manual Transmission Soon? It's a matter of priority. They're going to show new features for the game shorty, and as of now they're really busy to get that out first. Adding manual transmission to all the cars takes alot of work; alot of tuning of RPM ranges with manual transmission on all cars. They'd love to work on it and add it, but not before the new content is ready to be put out. "

    Tehát hamarosan új tartalommal bővül a játék.
  • Szabi1991
    #3149
    na, TDU2 idén már nem jelenik meg.. remélem ez csak jót tesz a World-nek és tényleg kapunk hamarosan vmi újdonságot a World-be.. a végén még megveszem én is.. eddig a tud2re "gyűjtögettem".. így viszont gondolkodok a World vételén már én is.. :D
  • RoboKutya78
    #3148
    elsztam a kiemelést:)
  • RoboKutya78
    #3147
    Skacok[\b]
    Valaki dobjon meg [b]privátban
    mit és hogyan tegyek, ha meg akarom rendelni a játékot
    Érdemes e már most rákölteni vagy várjak még?
    Köszi a válaszokat
  • Vlado
    #3146
    Nem létezik már, csak akik megkapták a negatív rep bugot még patch elött annak nem állították helyre ennyi az egész.
  • belalli
    #3145
    És ez nem azoknak szól akik azért vitáznak mert jónak gondolják a játékot hanem azoknak akik állandóan fikázzák.
  • belalli
    #3144
    Istenem a sok nyomi megint vitázik ilyen a magyar nép máshol már rég megegyeztek volna itt meg... :D Nem értem mi értelme van annak, hogy itt vitáztok attól még hogy leírtok minden bajt és minden 2. postban fikázza vki a gémet attól még nem fognak megjavulni. Ha ennyire zavar ne foglalkozz a játékkal inkább töröld le vagy ne ide írj hanem az ea-nak és akkor hátha nem lesz annyi bug. Ha csak ezt csináljátok hamarabb fogtok agyfaszt kapni minthogy bug mentes legyen a játék.Ha nem tetszik ne játssz vele biztos van olyan játék ami neked is megfelel. Nincsen világmegváltó játék valaki mindig utálni fogja de le kell szarni hadd idegeskedjen. Én is unom a játékot de nem érdekelnek a lagok és a bug ez van így kell szeretni végülis tényleg ebből is csak 1 van.

    ui. Jó a charger! ;)
  • Genesis033
    #3143
    Csak onnan gondolom, hogy a negative bug még létezik, hogy még mindig panaszkodnak rá a hivatalos fórumon, a patchelés után is.

    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/240/1292373.page
  • modelcar
    #3142
    Klassz!

    Szerintem egy árnyalattal lehetne sötétebb a narancssárga ;-)
  • hpzolee
    #3141
    Az nem ecceverza , hanem viceverza :D Véleménye daz őpersze lehet , de ne probáld olyan torz képbe hjozni a gamet amiknek semmi értelme nincs.. és csak védtem, ha olyan dolgokrol írtál volna , amit TÉNYLEG számít akkor hidd el igazat tudok add akármilyen "vérfan" vagyok aminek te betudtál mert ugye az emberszámba vevés már sehol nincs ebben a világban !
  • foxxi
    #3140
    Bizonyítanak? Semmit sem akartam bizonyítani hiszen itt beszélgetni lehet, és bizonygatni kell. Eceverza te sem álsz jól.

    De egy mondtaommal megadtam minden választ ( keresd meg ha nem érted ), szal én várok, és nem ezzel a féig süllyedő sz*rral játszom ( persze szubjektív - és ha ebbe belekötsz az erősen jellemez ).

    Jó játékot!
  • hpzolee
    #3139
    Nézd meg előző kommentem, ha abba találsz hibát akkor összeteszem a 2 kezem, ez a baj hogy szart se láttok előre, csak 1cm re azt is ritkán.