94802
  • USAMEN POWER
    #3258
    Előfordulhat hogy hülyeséget írok, végülis benne van a pakliban, sőt írjam én a legnagyobb hülyeségeket, de akkor az átlag iq szintje valahol a béka, és a segge között van, de ez már más téma.

    Meg kell hogy mondjam, ezzel a hozzászólásoddal rávilágítottál arra hogy csak kötözködés címszóval kezdtél velem párbeszédet, azt közbe szart se tudsz. Na mi van, nincs meg a fúróhegy ? Ha már párbeszédet kezdtél, ne gyerekesen védekezzél, hanem folytassuk ! Nagy hibám hogy mindenkivel szóba állok színvonaltól függetlenül, te se érezheted magad kivételnek, de ha csak ennyi van a séródban ... ami nem megy azt ne erőltessük.
  • USAMEN POWER
    #3257
    Fizessél be vipre főkoponya, azt lesz rá lehetőséged.
  • Genesis033
    #3256
    Nyomjad a hülyeséged, legalább tudok röhögni
  • Genesis033
    #3255
    Na talán most sikerül:
  • Genesis033
    #3254
    Miért nem lehet szerkeszteni, vagy törölni a rossz hozzászólást!?
  • Genesis033
    #3253
    A hét képe:
  • USAMEN POWER
    #3252
    Üdvözletem professzor ! Látom érvelni nem tudtál, de a helyesírási hibáimat megtaláltad. Rögtön belekötöttél, az értelmes válaszhoz viszont közöd sincs azt te próbálod osztani az észt nekem ? A helyesírás ellenörző szolgáltatásod meg előfordulhat hogy a jövőben is igénybe venném, csak havi díj ne legyen, attól herótom van ! Apropó ki az az Einstin ? Ha már tőle idézgetsz fölöslegesen, nem ártana helyesen leírni a nevét, ennyi tiszteletet szerintem érdemel az öreg ! Ettől függetlenül árad a hszedből a bölcsesség, te is az leszel ha legközelebb inkább nem vésel ide semmit. Továbbá tudok a jövőben érkező patchekről, attól függetlenül néhány séró nagyon el van menve, de biztos én látom rosszul !
  • Genesis033
    #3251
    Egyébként meg mindenki úgy reklamál, mintha muszáj lenne vele játszani.
    Ráadásul ingyen kipróbálható.
    Imádom az embereket.

    Hogy is mondta Einstin?
    "Két végtelen létezik, az emberi hülyeség, és a világegyetem. Az utóbbiban azonban nem vagyok biztos."
  • Genesis033
    #3250
    Szerintem épp elég újítás, hogy ez egy MMO, sajna még Beta fázisban.
    Ősszel jön remélhetőleg a sok újítást tartalmazó patch.

    Az értelmi színvonalról pedig:
    traffic magnet, 2 f-el
    "vagy" előtt vessző hiányzik
    qrwa - na ez a kedvencem

    Tök bírom, amikor emberek jönnek offolni a fórumra, hogy itt éljék ki magukat.
  • USAMEN POWER
    #3249
    #3244: Te vagy az első itt a topikban aki a qrwa nagy lagot megpróbálja definiálni, majd még meg is magyarázza, márpedig így a tökéletes. Továbbá mi az, hogy a trafic magnet, és a sok powerup a nagy újítás, és kéne nekik örülni ? Mi az hogy kell -e bele újítás vagy sem ? Tudod az újítás nem azt jelenti hogy faszságokkal tömünk tele valamit, te aztán nagyon el vagy tévedve. Tudod létezik egy értelmi színvonal nevezetű fogalom, ez qrwa nagy különbséget tesz az emberek közt. De ugye a szar se büdös, csak mi akarjuk annak érezni. Grat haver, ezzel a 4 hozzászólásoddal szerintem poharat is töltöttél mára.
  • Szabi1991
    #3248
    hmm, 1hét kihagyás után újra beléptem a játékba, leszedett egy 70megás frissítést.. végre nem bugos a rendőrös fogócska.. :O

    végre nem kapnak el csak úgy ha körbeállnak
  • B0GE5z
    #3247
    ha ezeket mind beteszik faxa kis game lesz
  • hpzolee
    #3246
    De ezt bírom arról regélsz, hogy amit beletettek régi dolgokat, hogy az mennyire unalmas meg 100szor lerágott csont nincs benne semmi újdonság, ugyanakkor meg itt van a trafik magnet, ami 1 új dolog, új feature és azt is lehordod hogy mekkora szar, nah akkor msot döntsd már el hogy kell bele újítás vagy ne..
  • hpzolee
    #3245
    A trafikrol meg kb annyit hogy skillel kilehet kerülni, esetek 40%ba még jol is jön, mert kikerülöd őket és mögötted már keresztbe állnak a towncar ok, szval ezt az elönyödre tudod kovácsolni drájvingskillel
  • hpzolee
    #3244
    Ilyenkor "külön szerveren vagytok", ami azt jelenti hogy ha te beér és neki még nincs ideje, akkor te vagy az első, de amikor ő is beér és jobb időt ment a mappon generálba, akkor ő lesz az elsö.( nah igy sr,)
  • hpzolee
    #3243
    Ilyenkor "külön szerveren vagytok", ami azt jelenti hogy ha ö beér és neked még nincs időd, akkor ö az első, de amikor beér és jobb időt ment a mappon generálba, akkor ő lesz az elsö.()
  • Szabi1991
    #3242
    ez valószínű lagbug, mert nem lépet le, csak annyira fos nete van hogy már nem látta a szeró, pedig ő is versenyzett és kimaradta lökdösődésből :/
  • SzocsA
    #3241
    T1es verseny 5en vagyunk 2 en 5 másodperccel előbb indulnak! 1 gyerek máris kilép! pálya végére sikerül beérnem őket és megelőznöm! és máris kaptam a trafikot, a lényeg hogy cél előtt jött három autó én 2. voltam a gyerek előttem és a civil kocsik pont ráhúztak felkenték a falra és én értem be elsőnek pedig rajtam volt a traffik.
    de a lényeg az eredményjelző az a gyerek nyert aki az elején kilépett!
  • modelcar
    #3240
    Én általában az üzenőfalra írom hogy ne használjanak magnetot, sokszor bejön:)
  • Ryder62
    #3239
    A játék tele van 10 évesekkel, ne is várd hogy majd ésszel versenyeznek. Ehelyett kilöknek a francba és nyomkodják a traffikot rád.

    Egy kis értékelés a 10. szintet eléve: semmi kihívás, semmi új. A szabad kóborlásnak nincs értelme mert a városban minden kanyart ismerünk. A felfedezés öröme elmaradt. Ezáltal a verseny pályák is gyorsan kiismerhetőek mert minden rövidítés meg szétzúzható dolog ugyan ott van ahol a most wantedben meg a carbonban. Nem is értem hogy gondolhatták a készítők ezt komolyan. Két előző unalomig ismert várost összegyúrnak... Ha egy új várost kaptunk volna akkor még mindig ott tartanék hogy ismerkednék a játéktérrel. A verseny módok nagyon változatosak lettek. Circuit és sprint. hmmm. Legalább egy kieséses versenyt igazán betehettek volna. Zene: van benne egyáltalán? Egyszerűen a pénzéhes EA annyira pofátlan már hogy kapunk egy olyan játékot amiben semmi új nincs. Esetleg akkor maga a multi lenne jó, de az se. A kedvencem mikor egy versenyen elsőnek értem be és a megjelenő eredmény listában egyedül én szerepeltem ugye elsőként. És amint beérkezett a mögöttem lévő engem ledobott a második helyezettre. LOL Szerintem ez a játék egy vicc állandóan a dejavu érzés keringett bennem miközben játszottam vele.

    <szigorúan magánvélemény> :)
  • USAMEN POWER
    #3238
    Toltam most egy versenyt, és keményen felbasztam magam. Két körös verseny volt, a majmokra meg vagy 6 másodperces előnyt rábasztam, egyszerűen okosan használtam ki a kanyarok töréseit, és nem kellett sokat fékeznem. Mindegy, ez mellékes, második kör végén a majom már a negyedik trafik köcsögséget nyomja rám, és az betalált, de úgy beállt elém a civil, hogy mozdulni nem tudtam. Tiszta szégyen, hogy egy majom nem a vezetési tudása miatt győz, hanem azért mert a 4 -ik trafic magnet bejött neki.

    Nem nagyon használom a powerupokat, időnként nitrózok, de az ilyen dolgok elveszik a kedvem az egésztől. Miért kell nekem a majmok színtjére süllyednem, és a powerupokat nyomkodnom mint egy idióta, miért nem tudok a spontán tudásom miatt győzni ?
  • USAMEN POWER
    #3237
    A tegnapi negatív hozzászólásom után, úgy érzem hogy a jövőben van esély rá hogy megveszem, végre észbekaptak a fejlesztők. Viszont a dolgok fő részét, a qrwa nagy laggot ideje lenne már megszűntetni.
  • Szabi1991
    #3236
    na igen, ez a játékmód hiányzik nagyon a játékból, ha végre ez is kijön ideje tényleg megvennem a fejlődési lehetőséget, de boostpontokat meg egyenautót nem kérek hozzá.. :D

    ja és örülök hogy laptopbarát a játék, ez is hatalmas pluszpont
  • modelcar
    #3235
    Kezd tetszeni nagyon!
  • Bullitt
    #3234
    Kölnben kint voltak a Worldösök is és lesz rengeteg újdonság, de nem minden egyszerre, érthető módon. Egyébként az eddigi patchokkal több, mint 500 bugot javítottak.
  • High end PC #3233
    Majd jövő nyárra talán lesz belőle valami.
  • USAMEN POWER
    #3232
    Elöbb a játékkal kell kezdeni valamit, azt követően a fórum is élénkebb lenne "élénkítés" nélkül.
    Rég játszottam vele, kijött új patch is, gondoltam felnézek és tolok pár versenyt. Elég volt 10 perc hogy leszűrjem mi van, vicc ez az egész - ezt a szart ki se kellett volna adni. A bétát szídtuk, oké ez még csak béta a teljes biztos jó lesz. Erre a nagy szart, a béta felirat csak azért van még a kliensben és a weboldalon, hogy legyen mi mögé bújni, ugyanis a fejlesztők is tudják hogy mellényúltak, de a végtelenségig nem lehet otthagyni a beta emblémát. (Gondolom a black box professzorai most 1000L túlóráznak. )

    Itt egy teszt is, teljesen egyet értek a csávóval. Ez a szar inkább készült majmoknak, mint nekünk.
  • High end PC #3231
    Majd képeket csinálj sokat :D
  • laci 700
    #3230
    Lehet hogy én is mennék krúzolni. A béta alatt toltam, de egyre rosszabb lett. Kíváncsi vok a végeredményre, csak eddig lusta voltam leszedni. :D Nick nevet még nem tudok mondani, előbb le kell töltenem.
  • Szabi1991
    #3229
    én ma Hungaroringen leszek este 10ig, Le Mans Series.. :)
  • modelcar
    #3228
    Tagok: MrToma, csizihungary

  • MrToma
    #3227
    Hát nemtudom így elég kevés a visszajelzés... Én szivesen mennék csak hát alig vagyunk... _Kicsit valahogy élénkíteni kéne ezt a fórumot!

    Mindenestre elméletileg én ma 17:00-felé fönn leszek szivesen cruisolnék ha jn vki!
  • High end PC #3226
    Na hát úgy nézem ebből sem lesz semmi.
  • Ztech
    #3225
    há toljukneki csak ne délelőtt:D
  • foxxi
    #3224
    max bohóckodás szinten... ugy is majd fel banda lemarad, zsaruzik, ütközik, eltéved stb.

    De legyünk optimisták

    Az első megmozdulást is a "varázsa" vitte el, és jó volt :)
  • High end PC #3223
    100-ról elég gyorsan leredukálódott 15-re :DDD
    Jó, ha 10-en elmennek innen az SG-ről :DDD
    Most akkor mikor lesz? Én lenézek, de nem fűzök hozzá nagy reményeket.
  • MrToma
    #3222
    Nem megy inkább link: http://imgserv.info/showimage.php?img=20100820_78419693.jpg
  • MrToma
    #3221
    A kép kimaradt a két bekezdés közé való:
  • MrToma
    #3220
    Hy!
    Nos a 100 fős cruise kudarcba fulladt a külföldiek spam-ként kezelték a felhívásomat + mindenki elmagyarázta nekem hogy 100-an nem látjuk egymást, megpróbáltam mindent de az emailem lassan megtelik a szeméttel amit kapok tőlük na mindegy. :s
    Ám arra gondoltam akkor mi magyarok menyjünk el cruise-olni! A dátumot egyeztessük később először legyünk meg mondjuk 15 aztán hajrá!

    Innen gondoltam az indulást. Arra gondoltam mindenki aki akar hozzáadhat a cruise-hoz egy helyet ahova elmegyünk, tehát letölti a térképem rárak egy pötyöt és odaírja hozzá 1. a következő már az ő térképét tölti le. Azért hogy együtt maradjunk mindig egyvalaki után kéne menni és nem túl gyorsan mondjuk 100-150 km/h így elkerülhető a rendőr plusz az hogy leszakadnak. Mindig az menne elől akinek a "helyéről indulunk" (térképen amit bejelölt).
    Ezzel kapcsolatban még változtathatunk ha va vmi ötlet...
    Elindítok viszont egy listát aki jönne az feliratkozhatna:

    Tagok: MrToma,



    ((pl.: következő hozzászólás: Tagok: MrToma, Drivername, ))
  • montoyasok
    #3219
    Olyan jó érzés volt legyőzni egy olyan emberkét, akinek 240 győzelme volt, és össz 1 veresége:)
    De legalább a futam végén gratulált, ritka:)