94802
  • B0GE5z
    #3218
    énis, Racingheart
  • angel308
    #3217
    Én is mennék a 100fős Cruise-ra :D
  • Szabi1991
    #3216
    listába beírhatsz akár, Szabi, Eclipse
  • MrToma
    #3215
    Hát szerintem próbáljuk ki mennyi az a húsz! Majd lesz vakami legföljebb kiderül hogy valóban annyi.
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/1747007.page#7301489
    Ha valami észrevétel van az angol szöveggel kapcsolatban szivesen veszem, (még csak tanulom)
  • Szabi1991
    #3214
    de 20nál több autót elméletileg nem is látsz :D
  • modelcar
    #3213
    Esetleg magyar NFS oldalakon ha meg lenne hirdetve, úgy talán lennénk a későbbiekben 50-60 felett, vagy akár többen is.
  • High end PC #3212
    Én is megyek.
  • USAMEN POWER
    #3211
    Innen a topikból szerintem 10 - 15 embert ! talán ! ha összetudsz szedni, a többi 85 -el mi van ? Mint írtad nemzetközi lenne, ezt valami külföldi fórumon is meghírdetted ? És ha szeretnél egy ilyen kaliberü találkozót, nem egy - két héttel ezelött kellett volna meghírdesd ? Amúgy nem jelzi semmi, de mint a TDU -ban itt is vannak layerek. A bétán számolgatta itt valaki, hogy egy layerben 16 -an férnek el, az a max amit láthatsz. Ez lehet hogy változott, nem tudom jelenleg mi a helyzet, de nem hiszem hogy 20 -nál több player lehet egy layerben. Továbbá #3209.
  • modelcar
    #3210
    Én is jönnék:D
  • Ztech
    #3209
    szerintem nem kivitelezhető, még amikor 4-5en voltunk is elhagytuk egymást elkeveredtünk rendőrnek ütköztünk ekkora tömeget már nem lehetne kezelni de ettől függetlenül ha mégis megpróbálod én megyek:D
  • Szabi1991
    #3208
    100 autó látszik egyáltalán ? :)
  • MrToma
    #3207
    Hy!
    Újabban azt fontolgatom hogy szervezek egy 100 fős "nemzetközi" egyenautós cruiset. Mielőtt belevágnék gondoltam megkérdezem mi a véleményetek egy ilyen nagyszabású cruise-ról? Továbbá lenne-e olyan aki egy ilyen alkalmon vállalja a videózást? (Ugyanis az én gépem gyenge ehez.) Várom a válaszokat!!!
    (U.i.: előreláthatólag pénteken lenne de ez változhat)
  • Szabi1991
    #3206
    de, versenyezhetsz gépi ellenfelek ellen is
  • palinho96
    #3205
    sziasztok! Ennek a World ne csak ilyen verziója van hogy csak multi???
    Nincs Single???
  • USAMEN POWER
    #3204
    Nem azt írtam hogy magyarázd meg a #3201 -es hozzászólásodat, erre szeretnék végre választ kapni körülírás nélkül: "te szerinted egy játéknak csak a vége kell jó legyen, vagy csak a közepe, vagy csak az eleje, nálad hol kezdődik egy jó játék ?" #3200.
  • hpzolee
    #3203
    Értem, én próbálok minél pontosabb lenni, mert néha, ugye torz képeket kapunk arról amivel szeretnénk foglalkozni/gamelni. Ha hely/idő határozókkal fogalmazom meg a mondanivalómat, az emberibbé teszi a megértést/fogalmazást szvsz
  • USAMEN POWER
    #3202
    Nem nem, én egy ideje figyelem a hozzászólásaidat, és általánosságban kérdeztem.
  • hpzolee
    #3201
    Csak azért reagáltam rá, hogy aki lelkesedik a game ért, azt egy ilyen félig tapasztalatlan cikk írója ne tántorítson vissza. 1x írtam előző kommentembe, szval előbb olvasd el, értelmezd és akkor nem fognak hülyeségeket írni a kérdéseidre az emberkék =)
  • USAMEN POWER
    #3200
    Sűrün írod hogy valaki csak eddig, csak addig játszott a játékkal, stb.
    Namost te szerinted egy játéknak csak a vége kell jó legyen, vagy csak a közepe, vagy csak az eleje, nálad hol kezdődik egy jó játék ? Mesélj már kicsit, nem értem mi a te állásfoglalásod a témában.
  • hpzolee
    #3199
    Elolvastam, igaza van elég sok mindenben, de lehet érezni , hogy nem rendelkezik sok tapasztalattal NFSW területén,foglalkozott vele valamennyit, de nem annyit hogy ennyire szélesen írjon a gameröl, pl itt 1 fontos momentum: "mert a program nem figyeli, hogy hasonló kocsi, vagy tapasztalati szinten álló brigádot hozzon össze," ez ugyahogyvan nem igaz, igen is figyeli ki milyen verdával indul milyen tuningvan rajta, aszintet is tráadásul és azt is megmerném kozkáztatni hogy a játszott overall gamet is nézi bár az utobbi ba nem vagyok biztos. Szval aki ezt acikket irta az csak max lvl15ig játszott gameval és igy leáltalánosította a nagyrészét. Amugy összességébe véve nem rosz a cikk, kritikus szemmel nézve se.
  • Doomista
    #3198
    Nemtudom vótmá e...
    GK Teszt
  • Suffering
    #3197
    miért van az hogy a játék teljesen jol müködik majd minden verseny közepénél durván szaggat és nem tom emiatt végig csinálni a versenyt. de előtte semmi szaggatás... legkisebb beállitásokkal nyomom
  • SzocsA
    #3196
    nem szóltam!
  • SzocsA
    #3195
    hogy tudok kocsit venni nem csak 3 napra!???? hányas szint kell hozzá?
  • RoboKutya78
    #3194
    Ati vagy NVidia
    Mert ha jól látom Horesz-nek is Ati-ja van és nekem is
    Neked meg NVidiás a kártyád ha a leírásod stimmel
    mert akkor ez itt a probléma.:)

  • gduck
    #3193
    Nekem a Samu A656 tevén FULLHD felbontásban semmi gond!

    UI: persze nem ATI kártyám van :D
  • High end PC #3192
    Nálam 2560x1440-ben sincs ilyen gond, engedi a monitor maximális felbontását.
  • Vlado
    #3191
    Főoldal akkor még bejön de akármire megyek rá(cikk,fórum stb.) azmár nem jön be.
  • RoboKutya78
    #3190
    attól még 1600 ban is jól néz ki a játék
  • Szabi1991
    #3189
    valamikor az sg is kell aludjon :D
  • Vlado
    #3188
    Valaki nem tudja hogy mér nem jön be SG fóruma éjszaka 2 töl?mindennap nézem 1:59 kor bejön még utána már nem,mire felkelek addigra megin jó.
  • HoReSz1975
    #3187
    Ezt már én is kérdeztem, csak nekem SAM P2450H van és 1920x1080p -n érdekesen jelenití meg a képet, főleg azért, mert 60Hz helyett, mintha 29Hz -re dobná vissza és remeg a kép, érdekes, hogy senkinek nincs ilyen hibálya, ezért sem játszok ezzel a gammel.
  • RoboKutya78
    #3186
    srácok egy kérdés
    Samsung 2333hd-m van a játék beállítása alatt látom hogy támogatja a 1980*1080 as felbontást és mégis, ha ezt választom a monitorom közli, hogy nem támogatott jel, pedig más játéknál simán engedi.
    Másnál is van ehhez hasonló probléma? 1600 as felbontásban simán fut.
    köszi az ötleteket.

  • modelcar
    #3185
    49:00 kéne nekem, most 50:00, street tuningos silviával:O
  • hpzolee
    #3184
    39.45
  • modelcar
    #3183
    Mennyi a rekordotok a Main Street-en?

    Csak úgy kíváncsiságból:D
  • hpzolee
    #3182
    Lotus 100%
  • Reptor87
    #3181
    És mik a vélemények, meik a legjobb vagy meik jó T2-es auto..
  • hpzolee
    #3180
    Van neki pro
  • Reptor87
    #3179
    Hali nem tudja valaki, hogy a lvl 20 vásárolható T2 autok mint például a lotus, azoknak van-e pro tuningja vagy csak street van nekik?