94802
  • modelcar
    #2978
    Jövök:)
  • belalli
    #2977
    Na már fenn vagy :)
  • belalli
    #2976
    Senki sincs fenn xD Főleg nem MRTOMA xD
  • foxxi
    #2975
    Engedelmekkel e szerveződéseket, kiarkom az xfire club profilra is, hogy még többen legyünk
  • Ztech
    #2974
    Talán énis ha felkelek addig nick: zerox92p
  • modelcar
    #2973
    Én talán.
  • belalli
    #2972
    Ja és aki jön az mondjon egy nevet mert nem mindig látjuk egymást ugyebár... És így teleportálni tudunk egymáshoz.
  • belalli
    #2971
    Én megyek már ismerjük egymást :P Nissan 350Z nem jó?
  • MrToma
    #2970
    Még ami kimaradt, hogy tier 1-es kocsikkal gyertek!
    Mindenkit várok!
  • MrToma
    #2969
    Hi mindenki!
    Holnap délelőtt 10 órára szervezek egy cruist (több autó együtt nyomul a sztrádán) akinek van kedve az csatlakozhatna! A stadion előtti parkolóban gyülekeznénk és 10-kor indulás!! A driver nevem MRTOMA (fehér nissan) Remélem sokan leszünk!
  • belalli
    #2968
    Hát én elértem a 10es szintet és most fontolom, hogy megvegyem-e. Ha valamit megakarsz venni mindig próbáld ki előbb... Ha egy játékot megakarok venni letöltöm a demóját, hogy tetszik-e. xD
  • Szabi1991
    #2967
    teljesen egyetértek
  • Genesis033
    #2966
    Gunnernek:

    10-es szintig ingyenes volt, minek vetted meg előre? Ha meg már előre starter Packes voltál, hogy beta-zhass, ezzel számolnod kellett. Senki nem mondta hogy vegyed meg, és még demo is volt. Sokan rinyálnak emiatt a hivatalos fórumon is, de akkor minek veszik meg. 10-es szintig ez kiderül.

    Különben is, ez még Beta, nem a végleges, nem igaz, milyen türelmetlenek az emberek. Ha majd leállnak a patcheléssel, és nem jönnek ki új autók, új játékmenet, új térképrész, na akkor rinyáljatok, mert akkor tényleg nem állták a szavukat.
  • Vlado
    #2965
    Ha rajtad van a shield és akkor nyomnak magnetet akkor blokkolja a magnetet és akkor lejön a pajzs is vele eggyüt szval nem kapsz meg 1 magnetet.
  • B0GE5z
    #2964
    ha rájöttél hogy kell ird meg nekem is
  • RYO21
    #2963
    A shieldnek amúgy mi a lényege? Mert kb semmitől sem véd meg.
  • Szabi1991
    #2962
    nem az a gond hogy MMO.. sztem ez az egyetlen jó tulajdonsága eddig...
    inkább az gond hogy nem gondolták még eléggé át a játékot , rendőrös fogócska idegesítő mert gyakran menet közbe elkapnak csak úgy.., a mágnes elrontja a versenyzés hangulatát... -> tehát marad hogy csak úgy kocsikázni.. azt pedig elég hamar meglehet unni mert a még a barátokkal se tudsz együtt menni..
    5-10éve még jópofa volt a lego részerben ez a sok hülyeség amit felszedtél és kilőtted az ellenfelet, pajzsot vettél fel stb.. de egy autóversenyes játékban elég gagyi így ebben a formában..
  • Gunner
    #2961
    Én most vagyok úgy, hogy megpróbálom visszaszerezni a pénzemet, mert ez egy rakás sz*r.

    Próbáltam versenyen menni, van egy ajándék autóm lvl2-es tuningal, de kb mint egy trabant. Egy Nissan 350Z rosszabb tulajdonságokkal 20km/h-val gyorsabban ment. Tele van csalókkal a játék, jönnek a Porsche-val és 2x jobb tulajdonságokkal. Próbáltam rendőrös üldözéssel lenyugtatni magamat, de ott meg próbáltam egy farolással lehagyni a zsarukat, de mivel kva lassan indult el az autó elkaptak és kaptam 15 XP-t ^^^^^^^^^^^^

    Most be vagyok pöccenve, hogy ezért a sz*rért dobtam ki az ablakon 6000 Ft-ot, örülök, hogy nem kétszer annyit, de most keresem a módját hogy visszakapjam, ennek a játéknak nem szabadott volna MMO-hoz köze lennie.
  • modelcar
    #2960
    előbbi XD
  • Gunner
    #2959
    Az is egy képesség lesz, amire pontot kell rakni, és akkor megjelennek majd, de élősszőr csak 100m-en belül
  • Szabi1991
    #2958
    mármint rádküldik, vagy kártyát ? :D
  • modelcar
    #2957
    Most nálam annyi a különbség, hogy singlében 2x annyi magnetot kapok XD
  • Genesis033
    #2956
    Valaki tapasztalt hasonlót:


    A kistérképemen nem jelennek meg a rendőrök.
  • Szabi1991
    #2955
    ha Kanadába veszel pizzát, nyerhetsz starter packot :D
  • MrToma
    #2954
    Hi!
    Vki elmondaná nekem mi ez a pizzás dolog?
    http://world.needforspeed.com/news#3
    (Nekem simán leszedi a patch-et)
  • hpzolee
    #2953
    Most,hogy mentem pár kört, nem sajna nem javították ki teljes egészébe, még mindig beakadtam =(
  • hpzolee
    #2952
    "- Javítva az ütközés, ami akkor történt, mikor rövid idő alatt sok törhető objektumot törtél össze"

    Ezt inkább úgy magyarosítanám, mint pl. a H&C n az első kanyarba a falon kell elfordulni, szval ha sok dolgot érintesz rövid idő alatt, szval ha eddig "belevágodtál" a falba akkor most már nem fog visszadobni.
  • RYO21
    #2951
    Jah. Buzi EA! Ilyen hülyeséget, hogy csak meghatározott időben lehet patchelni a játékot!
  • RYO21
    #2950
    Szal most akkor erről lemaradtam?
  • Genesis033
    #2949
    Csak megjött a frissítés.
    Íme a lista:

    - Javítva az ütközés, ami akkor történt, mikor rövid idő alatt sok törhető objektumot törtél össze (???)
    - Az erősítők most már megfelelő időtartamot jelzik a tooltip-ben
    - Javítva a privát meccs során tapasztalt hiba, amikor nem mindenkit lehetett meghívni (végre!!!)
    - Az alacsony nettel rendelkezőknél is jobb lesz az ütközés
    - a Traffic Magnet megfelelően működik alacsony sebességű internetsebességnél is
    - Javítva az a hiba, amikor szintlépésnél játékosok befagytak a post-race képernyőnél (gondolom ez jelenik meg a verseny után)
    - Privát meccs meghívás nem fagyasztja le többé az irányítást
    - Javítva az a fagyás is, ami akkor fordult elő, hogyha alacsony grafikai beállítás mellett beléptél a vinyl shop-ba
    - Lecsökkentve a minimális sebesség ahhoz, hogy a busted meter - t feltöltsd a rendőrüldözés alatt
    - További ritka bugok javítása
    - Kisebb kiegyenlítés történt a single player díjazásában



    (Megjegyzés: Úgy tűnik minden héten csütörtök hajnalban lesz a patch
  • Genesis033
    #2948
    Azt egyelőre nem, viszont ezen az oldalon nyomon lesz követhető:

    http://forum.ea.com/eaforum/forums/show/3832.page

    Szerintem maximum kisebb bugok javítása. Ennyi idő alatt másra nem futja. De örülnék egy kis meglepetésnek.
  • belalli
    #2947
    És nem tudni mit tartalmaz az a patch?
  • Genesis033
    #2946
    Ha minden igaz, ma lesz egy kisebb nagyobb patch a játékhoz, bugjavítással. Gondolom Európában inkább estefelé. Legalább a PodCast-ban ezt mondták. Valamint megerősítették, hogy lesznek nagyobb patchek is a játékban, a következő új autókat és részletesebb customisation-t fog tartalmazni.

    Csak győzzük kivárni
  • hpzolee
    #2945
    Megy a stat a hivatalos oldalon
  • Genesis033
    #2944
    Szerintem épp az a baj, hogy nem lehet ingyenesen játszani vele, vagyis csak féligmeddig. Jó, mert legalább ki lehet próbálni, de ez így csak demo. Azonban ha fejlődhetnének starter pack nélkül (egyéb megszorítások persze lehetnének, mondjuk fele annyi rep), legalább talán sok játékos lenne.

    Na majd meglátjuk mit hoz a jövő.
  • RYO21
    #2943
    MRS!
  • B0GE5z
    #2942
    jah az elég nagy hülyeség volt az ea részéről... mióta játszik az a sok ingyenélő xar az egész
  • Vlado
    #2941
    Legutolsó patch ahol felezték a rep rátát kb. starter packesek nagy része elistünt a játékból szval nem tudok multizni én akkor megyek vissza a League of Legends hez :)
  • Genesis033
    #2940
    Következő patchig Starcraft II. Ennek így semmi értelme. Sajnos ez van.
  • Genesis033
    #2939
    Jó ez a rendőrüldözés, csak kár, hogy 10 percenként kifagy.