94802
  • Doomista
    #3379

  • gduck
    #3378
    Úgy ahogy mondod, a lvl50 elég húzós, sok játék kell hozzá ;)
  • Ryder62
    #3377
    "úgy tűnik már tényleg van működő csalás"

    Hajaj... tele a net vele. Már van mindenféle csalás: speed, money, boost, összes autó stb
  • Doomista
    #3376
    Max. szintet (50 lvl?) milyen nehéz elérni ? Azért pár hét napi 5-6 óra játék van benne, nem ?
  • Szabi1991
    #3375
    itt rámküldtek egy mágnest azért lett 1mpel rosszabb idő :D

    de az 1:11 lehetetlen, tuti hogy nem lag volt.. úgy tűnik már tényleg van működő csalás
  • Ryder62
    #3374
    Remélhetőleg még karácsony elött kiadják
  • Szabi1991
    #3373
    aha persze.. rohadt csaló! :O

    rajt után első lettem, végig első voltam, erre amikor a célhoz érek beteleportál.. az 1:20am elég jó idő (Construction Route), 1:11-t lehetetlen az 1es tunigos silviaval menni, főleg poweruppok nélkül, nem volt se lökdösődés, se magnet
  • DAK3
    #3372
    nem megy!! urjainstaláltam ugyse:S
  • gduck
    #3371
    Ezt már mondogatják egy ideje. Ez ok, tök szupi lesz, de dátumot most se mondanak.
  • Szabi1991
    #3370
    elletett vele a srác egy darabig :D
  • Szabi1991
    #3369
  • RYO21
    #3368
    Újítások
  • Genesis033
    #3367
    Már jelezték mások is a hibát:
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/1705488.page

    Azért próbáld meg újratelepíteni, esetleg nézd meg, hogy a tűzfalad ki legyen kapcsolva!
  • Genesis033
    #3366
    Próbáld meg újra telepíteni, úgy hogy a klienst megint letöltöd újra.
    Ha nem megy, akkor Windows reinstall.
    Vagy hivatalos fórumon jelzed a bug reportban.
  • DAK3
    #3365
    help pls....XDDD lécci vmi tipp??(olvasatok vissza 10-15 öt)
  • janihunk
    #3364
    Hát ez attól függ hányas szintű vagy:D mer ha 5-ös a szinted akkor max 3-mas a körözés abban meg jól lehet lavírozni még.
  • Bullitt
    #3363
    Nincs megszabva, de nyilván azért egy hosszú üldözés során sikerül elég magasra feltornásznia az embernek magát. :)
  • janihunk
    #3362
    Az mind1 enél: World of Hot Pursuits Verseny hogy hányas szintű a rendőr körözés?
  • Bullitt
    #3361
    A Worldös cikkben írtam, hogy elindítottak egy ilyen "SpeedAPI"-t, amivel a közösségi oldalak saját leaderboardot alakíthatnak ki. Egyenlőre ismerkedünk vele, majd lesz belőle valami, remélhetőleg. Hamarosan egyébként a "sima" Leaderboardok is elindulnak a World hivatalos oldalán elvileg.
  • Szabi1991
    #3360
    szívesen, egy kód lesz..
    (nem komolyan venni:)

    milyen Leaderboard ? beküldéses alapon ? vagy sikerült megoldani hogy EA-től áthozzátok a statokat ? :)
  • Bullitt
    #3359
    Köszi. Nem tudom még, mikor lesz a következő, egyenlőre kettőt adunk, aztán majd lesz más is. Hamarosan ha minden igaz saját Leaderboardunk is lesz.
  • Szabi1991
    #3358
    beraktam fejléc alá is
  • DAK3
    #3357
    seghogysemegy probáltam már ugyis,isten nem akarja hogy ezzel játszakXD
  • Bullitt
    #3356
    Elkezdjük adogatni a Starter Pack kódokat. Nem csak kettő van, szóval ha valaki itt nem nyer, még nem kell csüggedni :)
  • Szabi1991
    #3355
    sztem kezdj egy új játékosnévvel egy új játékot, és nézd meg hogy ott is ezt csinálja-e
  • DAK3
    #3354
    windowz sp3 :D a játék rendszerigénye fölötvan a gépem jóval:D
  • Genesis033
    #3353
    Az baj. Pedig akkor el kellene indulni a versenynek. Én ilyennel még nem találkoztam.
  • DAK3
    #3352
    emgnyomom amapon hogy join single player és nemtörténik semmi... elmegy az blak és?? semmit nem ri ki..
  • Genesis033
    #3351
    Ha jól értem, az a bajod, hogy amikor multi playert akarsz játszani, nem léptet tovább, csak az jelenik meg, hogy "waiting for other players".
    Ez azért lehet, mer olyan kevesen játszanak a játékkal - sajna - , hogy azon a pályán épp senki más nem ara versenyezni, csak te.

    Ha nem ez, akkor meg próbáld meg érthetőbben megfogalmazni, mert ez így egy kicsit össze-visszaság
  • DAK3
    #3350
    ááááááá egyszerüen single palyer oké eltünik az az ablak és?? öcsém 3 oráűja ezen bszakszom...
  • DAK3
    #3349
    fél ora alat nem hiv be?:)
  • DAK3
    #3348
    valahogy nem mükcik lolmá-.. semmi számlálo semmi...
  • USAMEN POWER
    #3347
    Ezeket hívják úgy hogy csírák, no comment. Pont tegnap toltam egy verseny, el se hittem, minden 10 -ik másodpercben rámnyomták a trafic magnetet, ez már az a mennyiség, amit nem igazán lehet kivédeni, nem kellett sok hozzá hogy beszopjak egy trafikot. Ennyi. Már nem is nagyon fogok a multi részével játszani, max az offline versenyzés részével, de ott meg olyan minimális rep + lét lehet kapni, hogy nincs értelme. Ez arról szól hogy kinek van több powerupja, lehet hogy az elkorcsult világnak ez az érdeke, én annak a híve vagyok hogy egy autóversenyzős játék, ami a napjainkban érvényes keretek között játszódik, ott az számít hogy ki tud jobban vezetni, pont. Ha ez nem NFS lenne, és az ez az egész történet mondjuk 3 - 400 évvel késöbb játszódna, repülő autók, kutyafasza, még aztmondanám hogy ok, de egy tuningolós, autóversenyzős játékban ?? Biztos én látom rosszul.
  • Szabi1991
    #3346
    omg o.0
  • USAMEN POWER
    #3345
    Háth mehetsz egy kört is a városban akár... Multiplayer, majd a jobbfelső sarokban bejön a számláló, az egy ideig számol, majd mikor jön egy pittyegő hangal hogy Join, te klikkelsz a Joinra. A Join feliratig te oda mész ahova akarsz, azután a Lobby menüben fogsz várni,
    és benyomod a ready -t. Ennyi. :)
  • DAK3
    #3344
    álok egyhelybe és várok?
  • Szabi1991
    #3343
    egyjátékos versenyhez annyi és vársz, majd versenyzel :D
  • USAMEN POWER
    #3342
    Egy sima háttértől nem lesz nagy gépigénye a topiknak, a tdu2 topikban azért jópár összetevő van ami lassít. Habár nekem az is úgy töltődik be mint akármelyik más topik, 1 sec max a várakozási idő.
  • DAK3
    #3341
    hogítok mecshez csatlakozni? emgnyomom az M et join és single és?
  • Szabi1991
    #3340
    tdu2topikba nem járok mert nagyobb a gépigénye a topiknak mint a tdunak..
    nálam amúgy 2006óta alapból sötétszürke a háttér minden topikba :D