94802
  • USAMEN POWER
    #3339
    És miért nem csinálsz valami üveghatású fekete hátteret ? Vagy miért nem kéred meg a pixxelt hogy csináljon ide valami topik dizájnt ?
    Az hogy az alapbeállításokban belövünk mindent feketére, szerintem elég tré hatást produkál.
  • USAMEN POWER
    #3338
    Hagyjukmár, az utolsó xp telepítésem után majdnem egy évig sp 2 volt a gépemen, 3 hete talán hogy frissítettem sp 3 -ra. Aki idióta, extra nem ért a géphez ígyis úgyis megtelik mindennel ami káros szvsz. Akkor aztán mindenből lehet a legfrissebb, vírusírtóból a legjobb, esélytelen.
  • SzocsA
    #3337
    #3336
    úgysincs sok autó!

    #3335
    azért nem telepítem újra! várok frissítést! ha úgy se jó akkor...
  • Szabi1991
    #3336
    igen, 10.szinten is ugyanúgy lehet mindent csinálni, csak kevesebb pálya és autó érhető el :S
  • DAK3
    #3335
    windoz reinstall?:D
  • DAK3
    #3334
    10 es sziont az sok ?? vagy hogyvan mivan?? jó ha megvan az a starter pack? avgy el lehetl enni ugyanugy 10 ig?:D és utána is?:D tehát nem veszem meg... csak 10 esen versenyezgetek azt lehet ugye?
  • SzocsA
    #3333
    TéK
  • SzocsA
    #3332
    semmit!
    vagyis feltettem a sniper gohst warrior játékot! ott volt DC ++ 2005 frissítés! és DX frissítés de nem pipáltam ki!
    de letöröltem és utána újraraktam de úgy se jó akkor nem az a gond!
  • Szabi1991
    #3331
    de utána mit változtattál ?
  • SzocsA
    #3330
    szóval azért nem indul el mert tört az XPm? de akkor hogy tudtam vele játszani és lvl 19 szintig eljutni?
  • Genesis033
    #3329
    Miért nem frissíted SP 3-ra?
  • foxxi
    #3328
    Miért Bátor? Csak nem a net mummusa fogja hazavágni? na LOL
  • Kicsizoli
    #3327
    Úgy tűnik...évek óta ezt használom, de nekem nem tört SP2-m van..
  • Genesis033
    #3326
    Sp2? Bátor vagy, ha azzal ki mersz menni netre
  • Kicsizoli
    #3325
    Hadd kérdezzem már valaki játszik itt XP Sp2 alatt evvel játékkal?
  • Genesis033
    #3324
    Tegyél fel új tört verziójú Win 7 64 bit - et, az a biztos
  • hpzolee
    #3323
    Magát a gamet, nem oda intallálja, hanem a D&S user be valahol,asszem application on belül, azt a mappát töröld le és ugy installád fel ujra
  • SzocsA
    #3322
    na
  • SzocsA
    #3321
    ugye két könyvtár van a másikban talapítés után nincs semmi oda tölti le a játékot! amibe feltelepítettem ezek a fájlok vannak amik a képen!
    nézze meg valaki hogy nem hiányzik-e valami

  • Szabi1991
    #3320
    tetődísz.. :D XD
  • SzocsA
    #3319
    nem jó még mindig! ezt nem hiszem el!
    kinek volt még ilyen problémája?
  • Szabi1991
    #3318
    sajnos még nem támogatott, de sztem nem is lenne sok értelme ehhez a játékhoz :)
  • miki10
    #3317
    sziasztok!

    letöltötem a játékot és van nekem egy kormányom a géphez...és azzal szeretnék játszani...de a játékba a beállitásokba nem tudok rá menni h controls és interface.

    mér nem engedi h beállitsam?
  • Szabi1991
    #3316
    jah, sokat javult már, főleg az utolsó pár frissítéssel, rendőrök végre nem kapnak el csak úgy.. viszont a multys versenyek nagy része lagparty, de magyarokkal meg közeli playerekkel lehet jókat versenyezni :)
  • BoneDragon
    #3315
    Huh ez a játék ugyan olyan gagyi mint eddig...az a sok patch ér egyáltalán valamit?
  • RYO21
    #3314
    Nemfogja UGYE???
  • Szabi1991
    #3313
    power upgrades, mé akkor mit jelent szted ? :D
    energia izé tényleg fasság, javítom :D
  • Vlado
    #3312
    Akkor a Powerups ot se kellet volna lefordítani(teljesítmény javítók???? mivan?) aztán végén már energia csomag lett belőle de tök mind1,sztem javítsd át és semmit se fordíts le magyarra csak hogy mit csinál az a bizonyos powerup meg skill.
  • Szabi1991
    #3311
    jó kérdés :/
  • SzocsA
    #3310
    nekem még mindig nem indul el!
    újraraktam a régebbi verzióval azzal is ugyanazt írja ki!
    felraktam egy játékot az nem kavarhatott be?
  • Szabi1991
    #3309
    lehet, ha usamen nem b*ssza fel megint az agyam hogy sötét a topik.. :D
  • RYO21
    #3308
    Valami ilyen desinget lehet tenni az topikba is?
  • Szabi1991
    #3307
    bocsi csak most volt időm megcsinálni, de most ott vannak a fejléc alatt a mini Játék útmutatóban :)

    (powerupsok meg a skillek neveit nem fordítottam le, csak fölösleges bonyolítás lenne, ha vmivel nem értetek egyet vagy hibát találnátok írjátok bátran, mindig nehezen veszem észre a saját hibáim :p)
  • SzocsA
    #3306
    úgy is próbáltam de nem jó akkor de a régi nincs meg!

    amúgy két könyvtárat csinál mindegyiket a cre rakja de én nem oda akarom mert azon csak az oprendszer van! és semmi más!
    de eddig jó volt, hogy máshová telepítettem, akkor most mitől nem lenne jó!
  • Genesis033
    #3305
    Azt próbáltad már, hogy újra letöltöd az oldalról a telepítő file-t, és azzal próbálod? Nekem is egyszer meghalt frissítésnél.
    Letöröltem, majd újra leszedtem a telepítő file-t a hivatalos honlapról, telepítettem, és jó lett.
  • SzocsA
    #3304
    besz... a játék! ezzel a hibaüzivel dob ki!

    There has been an error strarting the application. please contact customer support if the problem persists.!
    miez? az indításnál gubanc van vegyem fel a kapcsolatot valakivel!űde mitől???
    letöröltem újratettem nem jó!!!
  • Vlado
    #3303
    Sztem a Shield hez írd oda hogy csak akkor védi ki a magnetet ha a shield rajta volt mikor benyomták a magnetet(ha magnet rajtad van és akkor nyomod be a shieldet akkor hatástalan.
  • SzocsA
    #3302
    a drving skillek kellenének!
  • Szabi1991
    #3301
    amúgy van értelme a gameguidot lefordítanom, kell még másnak is ? :D
  • Szabi1991
    #3300
    Game Guide-ból a powerups-ok magyarul bekerültek a fejléckép alá, drving skillek folyamatban :)
    (ha találtok benne vmi hibát, vagy hogy mi kerüljön még bele, akkor írjátok bátran ;)