94802
  • hpzolee
    #3138
    Vakon írok, és most kelltem fel :P
  • hpzolee
    #3137
    Pár embereke else tudja képzelni mennyire paketlossos a net-je.
  • hpzolee
    #3136
    Ez hol van bizonyitva, mert én 2k + gameböl 1xse kaptam 0reppet, uzgyanis a patch ota nem sirnak hogy minusz rep,lépj tovább sztem te is.Üres kártyát már kaptam,de azt betudtam lag miatt is, mert nem mindig a host oldal hibázik ~
  • Genesis033
    #3135
    HPZolee, te sosem olvasod vissza azt, amit írni akarsz?
    2 sorban megbuknál a magyar érettségin helyesírásból!
  • hpzolee
    #3134
    Nem midnn körülmény és nem csak azt állitotam hogy enkem van igazam, amit láthaszt a köv kommentből, szval nem fogtad fel hogy miket irtam.. a te szavaid, betüid 1xüen üresek, mert semmit nem bizonyitanak
  • RYO21
    #3133
    Leírom itt is mint a TCMen:
    "Az jutott eszembe, hogy lehet hogy azért szarják le így a NFS World-t, mert a BlackBox egy másik NFS-s csinál, és nem ér rá emezt. Lehet hogy egy új Undergroundot."

    Najó Copy-Paste volt!
  • Vlado
    #3132
    Nézzük, fogjunk ki exportáljuk mw meg a carbon mapját be exportáljuk egybe,elrendezzük és összekötjük alagúttal még kevesebb munka legyen, aztán csinálunk 1 interfacet, egyetlen munka a free roam online ba van ami még mindig messze áll a tökéletességtől, + még a speedboost shopot megcsinálni nem volt nehéz és még ottvannak a kocsik amiket nem akarnak kiexportálni mw vagy a carbonból csak párat pedig kiexportálhatnák az összeset is.meg még ott volt régen a porsches event és megis lett a győztese de a kocsi a játékba nem került bele, szép.(Pedig megigérték meg ahogy sok mást is.)
  • Genesis033
    #3131
    Nem hiszem, hogy 0 munka lenne benne. MMO-t mindig kihívás csinálni, még ha a MW-re meg Carbonra épít.

    Profit csinálással sem értek egyet, hiszen a játék eleje ingyen játszható, addig meg mindenki el tudja dönteni, hogy kell-e neki.
  • B0GE5z
    #3130
    most csináltam http://img251.imageshack.us/g/generalleescalemodel.jpg/
    hasonlit?
  • Vlado
    #3129
    mos néztem a tegnapi 4.4 es patch notest(amikor abbahagytam a gamet még 1.8 volt :S ) eléggé érdekes:
    Release Notes:
    - Matchmaking no longer fails when a client blocks UDP traffic
    - Using minimum video settings no longer speeds up the game
    - The amount of reputation needed to reach level 2 has been reduced(úhh milyen sok rep kellet a lv2 höz mosmár örülhet mindenki)
    - The game will no longer crash when a motto is entered in the driver profile that consists of only spaces
    - An adjustment to the drop rate of power-ups has been made
    - Single player events will now only yield blue reward cards
  • Vlado
    #3128
    Attól még hogy hiányos nem azér van mer kevés volt az idő hanem mer 0 munkából akarnak profitot ami sikerült is nekik. másfél év alatt eljutottak ahoz hogy kész lett 2 új terület meg lett benne +20 autó és lett benne privát race meg a kihagyhatatlan egyetlen bugmentes dolog a játékban a speedboost shop.
  • Genesis033
    #3127
    Valószínű sajnos megint az történt, hogy a kiadó kötötte az ebet a karóhoz, hogy a játékot ki kell adni akkor, amikorra az meg volt hirdetve. a Black Box pedig még nem teljesen készült el vele. Ennek ez lett az eredménye, a bugok, a kevés autó, csak kétfajta versenymód és a fél world map.

    No meg a sok idegeskedő ember.
  • foxxi
    #3126
    Ha már a TDU-t kilőted, valóban ez a legjobb MMO racing, mivel ebben a kategóriában nincs más

    A béta fázisokat meg hagyjuk már.. 4 MMO-t bétáztam végig, és az AOC és WAR-t kivéve mind hozta a kivánt szintet az elején ( de talán ez csak annak köszönhető hogy a SUPPORT - ami itt vér gyenge - napi szinten dobta a javításokat és 1 hónap alatt csak a mély, felszin alatti hibák maradtak, amik nagyon kicsit vagy semennyire sem befolyásolták a játékmenetet. ) Na ez az ami itt nincs ( még? )meg. Ahogy azt logikus ember kitalálja, nem a fejlesztő a hibás, hisz ők ha tehetnék ki sem adnák a játékot, még ŐK maguk meg nem győződnek arról hogy hatékonyan és jól müködik.. de nem ők döntenek hanem a kiadó. Aki az EA... (aszem sokat nem kell ecsetelni ez miért baj... )

    Szóval, akinek nem világos az amit írtamés amiből kiindultam:

    Mint mondtam MEGVETTEM a játékot. ( tehát tapasztalom azt amit írok, nem csak pofázok.
    A legfőbb bajom a support hiánya ( fentebb írtam )
    A másik problémám ( ami teljesen szubjektív - aki nem ismeri a szót, nézzen utánna ) hogy NEM kéne istencsászárnak kikiáltani egy béta állapotú játékot ugy hogy a történet vége még nagyon messze van ( ha csak szép csöndbe nem döglik meg - amit nem szeretnék hisz tényleg ez az egy van ).
    És a leguccsó, hogy utálom az olyan BÖLCSESSÉGET, hogy ha valami, valakinek nem tetszik ( és még meg is mondja miért ) azt nem kéne hülyének nevezni, hisz nem biztos hogy személyről beszélsz ( hanem tömegről).

    Na és egy gyöngyszem: ( ha unod az aszfaltot, repülj!):

    szálj velem!
  • Genesis033
    #3125
    Megjelent, csak beta formájában.
  • Vlado
    #3124
    Ebben igazad van, csak azt nem értem hogy mér írja az ea megjelent nek a játékot mer inkább open bétának kéne nevezni, más free mmo ba open bétába már lehet venni itemshop ból és a karaktered nem veszik el a megjelenéskor mer open bétába kezdenek el inkább fejleszteni zárt ba meg bugokat javítanak,itt meg aztörtént hogy teljesben kezdték el javítani zárt béta teszt nagy részében 1 ősrégi klienst próbálhattunk ki.
  • Genesis033
    #3123
    Egyébként a csalódott embereknek szeretnék mondani valamit:

    Az MMO játékok általában beta fázisban indulnak. Ez azért van, mert bár a fejlesztők sok mindent meg tudnak tenni a fejlesztés időszakában, azonban lehetetlen azt tesztelni, hogy fog a játék viselkedni, ha mondjuk 1000 játékos van egyszerre a szerveren. Vagy 10 000. A zárt béták erre nem igazán jók, mert akkor még nincsen akkora terhelés.
    Ez arra is jó, hogy a meglevő bugokat ki lehessen javítani, hiszen több ezer tesztelő van.

    Általában minden MMO tele van bugokkal az indulás idején, ezeket ki kell javítani, aztán jöhetnek a kiegészítések. Ebben én nem kételkedem.

    Persze, lehet WoW-ozni, ahol minden hónapban lehúznak - hmmm, most nem is tudom - talán 4000 forinttal havonta. Ezért viszont egyszer kell 5000 Ft - ot fizetni, és mindenhez hozzáférhetsz.

    Az a helyzet, hogy jelenleg ez a legjobb MMO Racing game. És ennél csak sokkal jobb lesz, mert ez még csak a játék bevezető szakasza, amit nem győzök hangsúlyozni, az MMO-k 90 %-ban így zajlik (mondom, havidíjasok nem számítanak). Ha jönnek hozzá majd a plusz tartalmak, és a lagot meg fogják szüntetni, a világ legjobb MMO Racing game-je lesz.

    (Megjegyzés: Sokan mondják ellenpéldaként a TDU-t, de szerintem a TDU 1-ből kiindulva az azért az egy más stílust képvisel.)
  • foxxi
    #3122
    Az SC2-vel hasonlítasz össze egy autós játékot? gratulálok! De tényleg!

    És igen! Azért nyavajgok mert még 5k-ért sem bétát! várok hivatalos MEGJELENÉS után! ( logikus? )
  • foxxi
    #3121
    A vérfan aki minden körülmények között állítja hogy valami jó.

    Nagyon örülök neki hogy te igy jól érzed magad. Csak van aki nem azért játszik hogy utánnak késztetést érezzen arra hogy szétverje a gépét, mert beragad, a 4ik helyen lévő ugy lesz első hogy sose előzi meg pölö a 2at, beragad egy pixelbe amitől 0ra lassul stb.. amit mutattam az csak 2 jelentéktelen valami volt. Írtam ( látom értelmezni luxus ) hogy van vagy 15 oldalnyi + hivatalos community ( ott se arról áradoznak hogy de jó a játék... ) De persze mint minden amit ember megitél az szubjektív. Ezért is kéne ugy kezelned hogy van véleményed amit le is írsz, de az nem szent írás, és elég alpári dolog lehülyézni azt akinek más véleménye van. De mint mindig rákell jönni hogy ez magyarország, ahol az egyéni érdekek minden feltt járnak.

    Nem kérek reakciót, mivel ez is szubjektív megitélés volt.

    Peace, Bye
  • Genesis033
    #3120
    Csak egy kis helyreigazítás:

    A negatív rep bug még nincs kijavítva, akkor jön elő, ha a verseny végén 0 rep-et kapsz, vagy a bónusz kártya nyeremény nem jön elő. Nekem volt már ilyen, de szerencsére nem ment le negatívba a rep.
    Úgy tűnik, nem mindenkire hat, és szerencsére ritka, de előfordulhat.

    Ha a fentieket tapasztalod, azt javasolják a fórumon, hogy ne kattints a nextre, hanem alt+F4 - el zárd be a programot.
  • hpzolee
    #3119
    Vlado-nak van igaza, hogy kevesen tolják a gamet még, bár mondjuk mi igencsak megrúgtuk a leveluppot:)
  • Szabi1991
    #3118
  • hpzolee
    #3117
    Inkább örülnél, hogy van 1 online NFS, amibe lehet játszogatni~ nem hogy még a létező kis vlm t is lehordani, példákat felhozni amiknek SEMMI értelme nincs ugyanis nem effektelik már a gameplayt..
  • hpzolee
    #3116
    Komolyan, kit érdekel hogy 1 random buszmegállóba bekszpészt nyomogatva a falnak ütközve lerak 1 ráadásul közeli helyre?, a rep bug már ki van javítva, nem a legutóbbi, hanem ez előtti patch be.. Csak az látja meg emeli ki a bugokat aki nem is akar igazából játszani vele, érdekes akkor én miért nem éreztem/érzem ezek a dolgokat? Game ahoz képest hogy beta és 5k ba kerül igencsak jol megy, mit vársz komoylan, ottvan SC2, 15kba került az volt az elsö hogy bugot találtam benne, pedig az triplájába került.
  • foxxi
    #3115
    Ha összekapják magukat a srácok, ebből a játékból még lehet faragni nagyon igényes, 5letes, és bugmentes; játékot. De addig még a jelenlegi hibákas sem! javítják, én nem adok neki esélyt. Majd figyelem a kritikákat, patch note-okat, és ha ugy tűnik hogy nem egy bughalom az egész, akkor újra belogolok.
  • Vlado
    #3114
    Jó játék lenne a World én csak azér nem játszok vele mer úgymond mások se(multiban pár perc alatt találok 1 playert...)ki szinten ott jó mer mindig találsz ellenfelet szval így azok jobban jártak akik nem vették meg.Mondjuk én nyertem így nem vesztettem semmit,majd ha jobb lesz a world(mielött kihalna) akkor talán újra előveszem :)
  • foxxi
    #3113
    Azért Nomeró 1 játékot ne kreálj már még ebből a "gyenge - sok sebből vérző" BÉTA! játékból. Aki fikázta, az a legtöbb esetben jogosan tette hiszen a játék még vér gyenge, rettentően bugos, a netkódja gyenge, lagol stb. Mielőtt erőlködnél hogy nem igy van ---> Hivatalos fórum. + segítek: ez tényleg gyönyörű ( + ha bevésed tubra hogy nfw bug kb 15 oldalt dob ki..):

    bug 1

    bug 2

    És még lehetne folytatni...

    Mielőtt jön az oltás, nekem is megvan a játék, tetszik is, de nem ebben a formájában... Majd ha összekaparják és valóban játszható lesz, na akkor lehet agyondicsérni.
  • janihunk
    #3112
    Közben már elindult. De nagyon laggol valami nem jó ezzel a gameval nem hiszem el hogy egy E7300 se tudná meghajtani egyébként maxon megy de nem az igazi.
  • Ztech
    #3111
    ez bizony egy hibaüzenet amit te kaptál
  • janihunk
    #3110
    Sziasztok ezt a hiba üzenetet kaptam: unable to create D3D davice 14365566x141365566
    mi ez?
  • Genesis033
    #3109
    Itt Ott hibádzik a lista, de tény, hogy egyelőre nincs sok autó.
    Aki türelmetlen, várja meg az őszi patchet.
  • SzocsA
    #3108
    akkor csak ennyi kocsi van?
    de én láttam másik leírást ahol 57 db kocsit mondtak!?
    a siroccot sem írják pedig bent van azis!

    Tier 1-es autók:
    Dodge Charger R/T
    Mazda Mazdaspeed 3
    Mitsubishi Eclipse GT

    Tier 2-es autók:
    Mazda RX-7
    Mazda Mazdaspeed 3 (erősebb változat)
    Lotus Elise
    Porsche Cayman S
    Nissan 350Z
    Volkswagen Golf R32
    Dodge Charger R/T (erősebb változat)
    Mitsubishi Eclipse GT (erősebb változat)

    Tier 3-as autók:
    Lamborghini Gallardo LP-560
    Nissan GT-R
    Lotus Elise (erősebb változat)
    Porsche Cayman S (erősebb változat)
    BMW M3 GTR


    se az EVO X se mustang? se R34 fasza!!! sz@r!4
  • modelcar
    #3107
    Nincs R34

    R35 van az asszem lvl 30tól(?)
  • hpzolee
    #3106
    Persze semmi, teljesen 1értelmü volt :)
  • SzocsA
    #3105
    hányas színtől van az R34?????
  • gduck
    #3104
    Ősszel jön egy patch, ami engedélyezi végre a "csoportos" rendőrösdit
  • Borzgy
    #3103
    Akkor bocsáss meg, elnéztem :). Remélem szent a béke
  • Genesis033
    #3102
    Neterror connect peer timeout javítása:
    http://www.youtube.com/watch?v=_xd8gQ0GaXE

    talán segít.
  • modelcar
    #3101
    Nekem 4 mbit
  • hpzolee
    #3100
    Commentem azoknak szotl akik lehordják, nem azokank akik élvezik olvasd el még1x a commentem és látni fogod hogy neked pl akik élvezik a gamet nem szolt még merő véletlenböl sem~
  • Genesis033
    #3099
    Bandeeka:

    Az lehet a baj, hogy használsz a háttérben valami olyan programot, ami használja a netet. Ez persze elméletben nem szabadna, hogy hiba legyen, azonban sajnos lehet bezavar a játéknak. Soha ne használd az internet securityt, akármit is használsz, valamint állíts le minden felesleges folyamatot. Ezt legegyszerűbben a GAMEBOOSTER nevű programmal tudod elérni.

    A hivatalos fórumon olyat is találtam, hogy le kell tiltani az összes olyan hálózatot, ami nem kapcsolódik a netre. Ez nem tudom, pontosan mit jelent:
    "It works on XP. Your connections and networks are set up to conflict with each other. You have to disable all connections that don't connect to the internet. It won't affect your connection, but will make it so that the server can allow you to play multi. EA is working on a way to have the computer connect itself properly, but until then this is the only fix.

    PS. there are like 4 or 5 threads on this problem, each having the same answer to fix it. I had the same problem on my two of my computers, and found the answers in the other threads. gotta do some research, fellas. "

    gamebooster linkje:
    http://szoftverbazis.hu/szoftver/game-booster1.html

    bárkinek ajánlom, akinek gyenge a vasa