94802
  • Bandeeka
    #3098
    5mbit-es netem van és most probáltam
  • Genesis033
    #3097
    Bandeeka:

    Néha még gyengélkedik a szerver, néha én is kapok ilyen üzenetet. De csak ritkán. Milyen neted van? Lehet, hogy gyenge, 5 Mbit is alig elég neki, ahogy tapasztalom.
    Mikor tapasztaltad ezt a hibaüzenetet?
  • Borzgy
    #3096
    Nézd Zolee. Én speciel 10lvl-ig vittem és nem veszem meg a starter packot. És jé, így is elvagyok. Innen a fórumról még sokan nem vették meg és többnyire azonos kocsikkal gurultunk annó. Nagyon élveztük, és ezt leírtuk fórumra, mert jó a társaság. Attól, hogy ez neked nem tetszik, mert már szuper járgánnyal gurulsz, még nem kéne a többieket emiatt lefikáznod. Elhiszem nagyon élvezetes lehet a játék: BMW M3-assal száguldani a sztrádán. Irigyellek. De én inkább a Hot Pursuitra költöm majd a spórolt pénzemet, meg a TDU2-re.
    Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy azért nem kell lefikázni a többieket, mert kis teljesítményű kocsikkal is jól érezték magukat.
  • Bandeeka
    #3095
    a network error occured: neterror_connect_peer_timeout

    ezt a hiba üzenetet kapom állandóan
  • Bandeeka
    #3094
    az se segít
  • Ztech
    #3093
    nekem is mindig ez volt tűzfalat ki kell kapcsolni játék idejére nekem megoldotta
  • Bandeeka
    #3092
    Sziasztok!
    Lenne 1 olyan gondom ha multiplayer versenyt szeretnék menni akkor állandóan kidob idő túl lépés miatt.A single verseny megy simán de a multi része nem. Tudna nekem vki vmi megoldást nyújtani? Mert ha nem tudom megoldani akkor nem veszem meg a starter packot ha csak singlezni tudok.

    Üdv
  • hpzolee
    #3091
    Olyat rúg az elején, nem hinnétek el, lvl40 vagyok és a game nagyon jó, élvezhető, az hogy lvl10en kiveritek a szart a forumon és közötök nincs milyen a game ez nem jelent semmit, aki megakarja venni annak biztosítom nem fog csalódást okozni a game, tényleg üt..
  • hpzolee
    #3090
    Isten a game sztem, még, ha a mecsméking system gyerek cibőbe jár akkor is nagyon üt, tegnap előtt megvettem a rendeset:

  • Genesis033
    #3089
    Szerintem annyira azért nem rossz a játék, én elvagyok vele.
    Ha a lag-ot meg tudnák szüntetni, akkor lenne az igazi. A rendőrös része viszont jó. Egyszer meg majd csak jönnek a kiegészítések patch formájában a játékhoz.

    TÜRELEM
  • laci 700
    #3088
    Nekem az első Béta még tetszett, csak volt néhány bug. A többi csak egyre rosszabb lett...
  • KaszaN
    #3087
    Na már jó. De semmisem változott sajnos, a játék ugyanolyan rakás szar mint volt.
  • KaszaN
    #3086
    Hi

    Gondoltam kipróbálom a véglegest hátha jobb, de letölteni nemtudom mégegyszer mert regisztrálnék de azt írja foglalt az email vagyis még fentvan a bétás profilom, de belépni nemtudok vele.
  • gduck
    #3085
    Van, sőt olyan is aki megnyerte
  • SzocsA
    #3084
    van itt olyan aki megvette a starter packot?
  • DaniellT
    #3083
    van itt olyan aki kitolt már max levelre a játékot?
  • ricska
    #3082
    Az igen, grat a fejlesztőknek, 2 nyamvadt menüt nem képesek megcsinálni
  • Vlado
    #3081
    Arra a 2 menüre még nem volt idejük hogy megcsinálják mondjuk másra sem csak a starter pack meg a speedboost shopon dolgoztak eddig.
  • ricska
    #3080
    Sziasztok!
    Azt meg tudnátok nekem mondani, hogy a játékban miért nem tudok rákattintani a Controls és Interface menükre? Az ingyenes játék van meg, remélem nem azért. Csak mert van kormányom, és szívesen játszanék vele, mert így billentyűzettel elég rossz.
  • RYO21
    #3079
    egy kicsit több munkával szebben is meglehetne csinálni! Én multkor ráraktam egy DC logót mind2 oldalra.
  • MrToma
    #3078
    A mai cruise végleges időpontja legyen 17:00
  • Szabi1991
    #3077
    van 2féle charger is :D
  • Pusztító_78
    #3076
    skacok tud valaki segíteni hogyan lehetne kiviteleni
    remélem felismeritek mi akar lenni belőle:)csak a csillagokat nem tudom normálisan megoldani.

  • BoneDragon
    #3075
    Én úgy vettem észre, mintha kicsit szebb lenne a játék... De lehet csak azért van, mert kb 1 hete nem léptem fel.
  • janihunk
    #3074
    Én most újítok: Cor2 duo E7300, egyenlőre 1.75gb ram ddr2 és ati 2600xt 256mb. Remélem ezzel nem lesz gond. Viszont az tény hogy 1 hónappal ezelőtt a mostani celeron [email protected] en 30+ (médiumban) volt most meg szinte játszhatatlan.
  • Ztech
    #3073
    nekem mindegy mind a két időpont megfelel döntsön valaki akinek nem
  • modelcar
    #3072
    hasonló
  • modelcar
    #3071
    Nekem is hasonó a konfigom.
  • MrToma
    #3070
    OK nekem jó lenne mondjuk 13 óra kora délután vagy 17 óra később. melyik?
  • Ztech
    #3069
    inkább preferálnék vmi délutáni időpontot
  • USAMEN POWER
    #3068
    Intel Dual Core 2.0 Ghz, Geforce 8600GT 512 mb, 2 Gb Ram ddr2 ---> De lényegtelen, mert 1 hete még ment faszán. Tegnap frissítettem a játékot, és mostmár szar az egész. Több mint 3 éves ez a konfig, de a rengeteg halogatás ellenére hó végén úgy néz ki hogy nem keveset tudok majd szánni a pc fejlesztésre. Szép volt, jó volt, de már nem tudja kielégíteni az igényeket sajnos... :/

    #3052: Első - második zárt bétán nekem 80 - 90 fps -em volt.
  • Genesis033
    #3067
    SzocsA:

    Amit én eddig tapasztaltam, hogy nincsen sok csaló a játékban, személyesen én még egyel sem találkoztam, azonban a speed hack létezik sokak szerint, tehát nem kizárt, hogy a jövőben lesznek csalók. Azonban aki kifizet 20eurót a játékért, nem hiszem hogy kockáztatni meri a karakterét a speedhack miatt, ezért úgy gondolom, hogy azzal csak 10-es szint alatt lehet találkozni.

    Amúgy meg van private match is, sokszor azt is játszunk, ahol a csalás kizárva :). Megjegyzés: sajna ez a funkció még elég bugos.

    Ősszel talán már jobb lesz a game.
  • belalli
    #3066
    Benne vok szerintem is jó az auótpálya nekem kicsit már unalmas Rockport ugratói és hasonlók viszont jók!
  • MrToma
    #3065
    Délután?
  • Szabi1991
    #3064
    9től Hungaroringen leszek :D
  • MrToma
    #3063
    A pénteki cruise mivel elég jól sikerült arra gondoltam csinálhatnánk mégegyet mondjuk holnap fél tizenegykor. (Ha az időnem jó felőlem kitűzhetünk másik időpontot is.) Ugyanúgy a stadion előtti parkolóban gyülekeznénk aztán elindulnánk, mondjuk bejárhatnánk a dél-keleti ipartelepek ugratóit, aztán egy kis száguldás az autópályán és megpróbálhatnánk a buszmegálló első emeletén csinálni egy csoportképet. Ami az autót illeti mindenki jöjjön amivel a legjobban szeret menni aztán majd a gyorsabbak legfeljebb nem full gázzal mennek...
    Várom a visszajelzéseket!
  • MrToma
    #3062
    Mi is "festegettünk" allin-nel szerintem egész jó lett:
  • SzocsA
    #3061
    megéri játszani ezzel a játékkal? igazából arra vagyok kíváncsi hogy mikro megvettem az MWt neten toltam elkezdődött a futam elindultunk és már sehol sem voltak az ellenfeleim!
    szóval sok a csaló?
  • Genesis033
    #3060
    Persze a játék még beta fázisban, szóval egyelőre azzal tudsz játszani, ha megveszed.
  • Genesis033
    #3059
    Persze, meg lehet venni, hivatalos honlapon is. regisztrálsz, utána pedig egy olyan bankkártya kell, amivel lehet online fizetni.