94802
  • ml85ml
    #3058
    Magyarországról meg lehet venni/meg lehet majd venni a starter pack-ot? próbálkozott már vki?
    A hivatalosan honlapon még CSAK a bétát látom/tudom letölteni holott a wiki azt írja juli 27.én megjelent a hivatalos rls?
  • Szabi1991
    #3057
    kár hogy Walter Csaba gépen nem lehet rajta ilyen szép csíkban a magyar zászló.. de legalább ő ott lehet az autóban :)
  • modelcar
    #3056
    update:



  • modelcar
    #3055
    1 óra kb

    és még nincs kész:PP
  • Bullitt
    #3054
    Állat, mennyit dolgoztál vele? :D
  • Szabi1991
    #3053
  • norbi2fraktal
    #3052
    érdekes, mer nekem is ez a problémám, a béta 2x jobban ment mint ez most... remélem azért ezt javítsák
  • janihunk
    #3051
    Milyen gépel tolod?
  • USAMEN POWER
    #3050
    Na faszán befrissítettem ma a gamet, erre már a (full graf) 30 - 35 fps -emnek is nyoma veszett !!! 20 ! Most ennyivel kéne toljam a gamet, de ez így már játszhatatlan. Nem tudom hogy a fejlesztők azon dolgoznak hogy ez a játék egyre szarabb legyen, vagy hogy valamit javítsanak is ?!
  • belalli
    #3049
    LUV IT!
  • modelcar
    #3048
    Kocsi átfestve:



  • Ztech
    #3047
    nem patchel állandóan csak ellenőrzi van e új
  • modelcar
    #3046
    Nálam az fps kevesebb lett:(
  • Laci82
    #3045
    Sziasztok.
    Úgy őszintén,de szerintetek ezek a patchek javítanak valamit is?
    Nekem még mindig ugyanolyan bugos mint kiadáskor,pedig állandóan patchel a játék mielőtt elindítom.
  • modelcar
    #3044
    Én Xfire-el készítettem több mint 60 videót. Be lehet állítanihogy milyen "minőségben" vegye fel (fele méret teljes méret) az fps-ek számát stb. Szerintem nagyon jó.
  • MrToma
    #3043
    Nekem tetszik a Hungarian Community, továbbá lehet játszani a rövidítéssel: Hungarian Community=HC=Hard Core (a végét lehet hogy nem helyesen írtam) xd
  • USAMEN POWER
    #3042
    Itt van pár TDU videóm. Egy videó elkészítéséhez kell egy tört Fraps, Sony Vegas, meg egy viszonylag jó net hogy ne fél nap legyen a youtubera a feltöltés. Lejjebb ajánlották az Xfiret, de szerintem az felejtős, én úgy tudom hogy szar minőségben vesz fel.
  • belalli
    #3041
    Hát nem éppen :D
  • Ztech
    #3040
    nemhiszem hogy sebességváltásra gondolt:D
  • Szabi1991
    #3039
    váltó :D
  • belalli
    #3038
    ??
  • Szabi1991
    #3037
    shift +
    ctrl -
  • belalli
    #3036
    Nekem van de nem lehet váltani ugyebár :P
  • csoli31
    #3035
    Akkor vegyél nekem egy jó kormányt (mert az nincsen nekem)!
  • Szabi1991
    #3034
    gémpaddal se jobb autós játékot játszani :D
  • csoli31
    #3033
    Akkor inkább már "Pink Gays". Amúgy nem lehet valahogy rábírni a játékot, hogy tudjak gamepaddal játszani? Mert a control beállítás szürke (magyarán nem léphetek be oda). Lehet hogy láma kérdést tettem fel (talán azért, mert lehet, hogy az is vagyok), de egyszerűen utálok a billentyűzettel játszani autós játékot.
  • belalli
    #3032
    LOL xD Ez túl egszerű... még a community jó
  • modelcar
    #3031
    Hungarian guys :D
  • belalli
    #3030
    Olyan autó kell ami nagyon tolja a seggét mint pl a 350Z
  • belalli
    #3029
    lehet driftelni csak akarni kell :P
  • belalli
    #3028
    Akkor is megkéne csinálni a klánt...
  • Ztech
    #3027
    én a starter pack on gondolkozok hogy megéri e vagy sem...ez végülis egyszerű mert ha maradok igen ha nem nem de kitudja maradok e...
  • Ztech
    #3026
    hát szeptember vége ha jóltudom de fixme ha tévedek az már nincs annyira messze
  • Szabi1991
    #3025
    tdu2 még nagyon odébb van.. :/
  • modelcar
    #3024
    vagy HPre:)
  • Ztech
    #3023
    kérdés marad e ez miután elmúlik az újdonság varázsa vagy átpártolunk tdu2 re:D
  • Szabi1991
    #3022
    hungarian community ? :D
    nem túl kreatív, de friends azért még nem igaz, driftelni szinte nem lehet, racers meg elcsépelt sztem, plusz én pl. "tank" leszek nem versenyező.. inkább fedezem őket majd amikor már lehet ;)

    meg így lehet community eventünk is :p
  • modelcar
    #3021
    Hungarian racers:D
  • belalli
    #3020
    Jó ötlet, de mi legyen a név? Hungarian Drift Crew xD
  • MrToma
    #3019
    Jó volt a ma délelőtti crzise, kéne vmi csapat név mondjuk Hungarian Friends és nyithatnánk egy topicot itt: http://forum.ea.com/eaforum/forums/show/3838.page;jsessionid=4F220032A802AC5197BCD366A9B70975 csakhogy lássák hogy mi is vagyunk