94802
  • Szabi1991
    #4670
    talán sikerült megoldani hogy az utolsónak vett autónkat írja ki :)
    meg beraktam hogy ki hányadik a világlistán :D
  • Qrush
    #4669
    Ireland-ot viszont a Google fordítója Magyarországnak fordítja :D
  • modelcar
    #4668
    SMS küldés boost pontért.

    Csak egy a bibi
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálunk nem elérhető egyenlőre -.-
  • HUN BECSEHELY
    #4667
    Adok kölcsön
  • RoboKutya78
    #4666
    csinálhatnának valamit ezzel a chanel problémával legalább a barátoknál tisztába lehetnénk hogy ki melyik chanelben van
    olyan nehéz a barát fülnél betenni egy sort ami megmutatja hogy melyik szobában játszik a barát
  • Szabi1991
    #4665
    még vagy 10ezer pénz kéne, de nincs türelmem hozzá :D
  • HUN BECSEHELY
    #4664
    Megvetted a Subaru-t?
  • domez128
    #4663
    köszi sikerült
  • Ryder62
    #4662
    A chat ablakba be kell írni hogy: /join <szám>

    Tehát ha pl a 20-as channelre akarsz átlépni akkor: /join 20
  • domez128
    #4661
    Azt én is tudtam de hogy tudok átlépni másik szeróra?
  • creed13
    #4660
    Hello!
    Ha a friend listában látjátok egymást és chatelni is tudtok, de a mapon nem találjátok egymást, akkor más szerveren vagytok.
  • tutika14
    #4659
    igaz kicsit alul kormányzott :S
  • tutika14
    #4658
    Hú hallod :D megvan a tuning :D 5 ös körözöttségi szinten a két szembe jövő terepjárót juggernauttal szinte sebesség vesztés nélkül el taroltam :OOO csak lestem és 250km/h-val hasítok lol
  • domez128
    #4657
    Sziasztok!Az a gond,hogy a barátommal akarunk játszani,de nem találjuk egymást sztem vmit a Channel-lel kell vmit átállítani de nem tudom hol.Kérlek segítsetek!A válaszokat előre köszönöm.
  • tutika14
    #4656
    az olyan mintha a silviammal végig megállás nélkül nitróval mennék :D vagy még jobb :D
  • Szabi1991
    #4655
    elég sokat :)
  • tutika14
    #4654
    Amúgy nézted hogy 15 ös szinten mekkorát dob rajta az 1 es tuning pack? :D
  • Ryder62
    #4653
    Epic :D
  • modelcar
    #4652
    :D
  • modelcar
    #4651
    ehhez hasonlóval én is rendelkezek :DDD
  • jetblack
    #4650
    De még ott a HIT AND RUN felirat is ami az üldözésből maradt hátra
  • Qrush
    #4649
    micsoda száguldáááás:D
  • jetblack
    #4648
    Tegnap gondoltam versenyzek 1-et erre ez történt

  • Qrush
    #4647
    Ahogy MRHAHN is mondja, ha gyorsan akarsz fejlődni érdemes a rendőröket szívatni :) Hát lehet tényleg unalmas kicsit a játék én is pl. ezen a szinten kb. 1 pályán tudok versenyezni, de ott minden egyes verseny egy kihívás...
  • HUN BECSEHELY
    #4646
    Igen
  • RoboKutya78
    #4645
    egy kérdés boost pontot csak pénzért lehet venni?

  • jetblack
    #4644
    Én megvettem az Dodge-t és most azzal tolom a rendőrök ellen adja nagyon ez a verda :D Tedd te is azt sima alap Dodge de nagyon jól lehet vele zűzni a SÜN-t
  • tutika14
    #4643
    lementem már vagy 150 versenyt és még most is ezzel a szar nissannal vagyok mer a dodge-ra nem tudok tuning pack-et venni -.-"
  • tutika14
    #4642
    Ahh ez szörnyen unalmas :( sose leszek 15 ös :( te hogy birsz ennyit játszani vele? rohadt unalmas
  • tutika14
    #4641
    azt tervezem :D még kicsit több mint 1 szint és lesz egy bivaly Dodge srt8-a és azzal már lehet zúzatni.
  • Qrush
    #4640
    Nagyon minimálisan növekszik szintenként, a rep és a pénz is... viszont az Explorer Skill-ek között van olyan, amivel növelni lehet... de az se olyan brutális növekedés :)
  • HUN BECSEHELY
    #4639
    Rendörözni kell.
  • skate00
    #4638
    ??? én lvl 5 vagyok, és van hogy versenyzek és semmit nem mozdul a csík, meg max 400 dollárt kapok egy versenyél, meg vagy 150 xp.
  • tutika14
    #4637
    Akkor sem lesz több az xp???? ne baz :S most is alig alig megy az a kib.... csík már az agyamra megy :(
  • HUN BECSEHELY
    #4636
    1000xp
  • jetblack
    #4635
    A nagyobb szintű játékosoktól kérdezem mindig csak ilyen 1000 dollár körüli összeget fogok kapni ha egy versenyt letolok ?
  • tutika14
    #4634
    Nekem annyi az össz trükköm hogy ki megyek az autópályára és próbálok minél gyorsabban hajtani akkor talán még a út zárók se fognak meg :D meg már 2-es az a ram skillem amivel +50% kal több a súlya a kocsimnak becsapódáskor ezáltal nagyobbat üt rajta :D ja a juggernaut is fasza :D na meg ha elérem a 15-öt akkor feltuningolom a Dodge SRT8-asom és ketté tépem vele a terepjárókat :D
  • skate00
    #4633
  • skate00
    #4632
  • Szabi1991
    #4631