94802
  • tutika14
    #4583
    Az az igazság hogy én tudok egy TS3-as szerót de haveromék nincsenek fenn nekem meg nincs szeró adminom mert másik szerót indítottak.
    CÍM: speedy8383.dyndns.org
    port: 3000
  • tutika14
    #4582
    lol ezzel a böngészővel még most is 11 a másikkal meg már 12 :DD
    HALI!! Amúgy nem rendezünk egy nagy magyar Város járást vagy pár versenyt? :D esetleg tud valaki TS3 szerót ahol tudnánk beszélgetni? Nagy lenne tutira nem unnám :D
  • Szabi1991
    #4581
    nálam már reggel is 12esnek írt téged, nézd meg másik böngészővel, vagy töröld az előzményeket :D
  • tutika14
    #4580
    Tegnap lettem 12 es és még most is 11-esnek ír XDD Jó gyorsan frissül
  • tutika14
    #4579
    Ja de megvan :D csak nem figyeltem
  • tutika14
    #4578
    Hallod az mért van hogy nem látom a kocsig között az m3-as BMW-t pedig megnéztem mindet és nincs m3-as BMW.
  • RoboKutya78
    #4577
    skacok egy nem ide vágó kérdés de azért felteszem
    ha esetleg valaki ts 3 at használ és esetleg jártas a HUN TS szerveren és ne agy isten rendelkezik szobakészítési joggal privizen meg engem meg köszönném neki.
  • B0GE5z
    #4576
    dejó hogy az eventet egy 16os csávó nyerte nissan 350z-vel xddd
  • tutika14
    #4575
    Na 12 es lettem és megkapta a kocsim a pro tuning csomagot. Elég szörnyű ez a fejlődési rendszer :( hogy 20 as legyek kéne vagy 200 verseny még +ba ez milyen dolog már? XD
  • tutika14
    #4574
    na megyek oda perkelek ezeknek a low kockáknak :P XD
  • tutika14
    #4573
    én 110% hogy Subarut veszek :D
    startnál tutira jól jön a 4×4 meg a hangja is király szokott lenni :D
  • HUN BECSEHELY
    #4572
    Én Subarut vettem,de 25-nél adja meg az 1-szintű tuningot.Viszont a Lutust nem tudom.
  • Ryder62
    #4571
    20-as szinten 250 pénzből milyen szekeret érdemes venni? Az audi, subaru és a lotus között vaciálok.
  • modelcar
    #4570
    Ha leesne a 768 MB-os gigabyte vagy a qainward gtx460-as ára 5 ezerrel annak örülnék:D
  • USAMEN POWER
    #4569
    Tél van. :)
  • modelcar
    #4568
    Nekem 8600 GT van, és majd télen cserélem le.
  • USAMEN POWER
    #4567
    Háth az ilyenek agya is véget ért, mikor gondolkozni kell. Nekem már 4 éves a gépem, és háth a Worldhöz, meg jópár új játékhoz is kevés volt már. Annyit csináltam, hogy a 8600 Gt helyett vettem egy HD 5750 -et 37 rongyért, és fordult a kocka. Persze hozzáteszem, hogy inkább az új monitor miatt vettem, de a 8600 Gt még a 17" -os crt hez is kevés volt már (1024x768). A 22" (1680x1050) -nál már total kapufa volt. De még így is olcsóbban jöttem ki, mintha vettem volna egy új konzolt. Innentől kezdve már csak azért kell költeni a gépre, mert 4 évente mindent kicserélek, hogy újabb 4 évig megint minden jól fusson, persze az új VGA -val amúgy is 1 -évet kb kitolódott az általam meghúzott limit. Most nem akarok vitát kezdeményezni, de biztos lesz aki beleköt. Ha egy konzol elavul, milyen lehetőségek állnak fenn ? Szerintem csak egy: Vegyél újat ! Ha egy PC elavul, azért megvan a lehetőség arra hogy 1 - 2 alkatrészt kicserélj, valamit bővíts, stb. Meg a játékokat se kötelező max grafikán tolni. A vegyél konzolt, csak az elkényelmesedet világ ideológiája, és népbutítás. Amikor meg valaki ezért kiáll, és megmagyarázza hogy miért jó, az ugyanolyan buta ember mint aki (akarnám írni, aki kitalálta, de az valószínüleg nem kevés hasznot szerzett belőle).
  • High end PC #4566
    Attól, hogy valakinek konzolja(i) van(nak), még lehet PC párti.
    Én pl iskolapéldája vagyok ennek, van PS3-am és Xbox360-am is. De abszolút PC párti maradtam, sőt, így talán jobban az vagyok, mint valaha! Már csak azért is, mert látom, hogy egy-egy NFS milyen minőségben fut azokon, meg ezen a gépen.

    Általában csak azok szidják a PC-ét, akiknek gyenge a PC konfigjuk, és már azt nem bírják ha csak egy minimálisat gondolkodni kell egy játék konfigolásához, inkább vesznek sokkal olcsóbban egy konzolt és csak beteszik a lemezt és játszanak.

    Meg aztán, NFS World is PC exkluzív, míg a Wii konzolra készült NFS Nitro-t simán lehet emulálni PC-én is, megnézem egy konzolos mikor fogja emulálni az NFS World-öt...soha :D
  • RYO21
    #4565
    Nekem is kéne már egy új PC, mert a mostani már nemelég az új játékoknak. De persze jó lenne, ha egy Alienware laptop lenne, hogy bírjam LAN-partykra is vinni. Csak az a baj, hogy nagyon drágák az Alienware cuccok.

    Most mingyárt jönnek, hogy "vegyé konzolt!", de nemfogok, mert PC párti vagyok, és az is maradok!
  • High end PC #4564
    Alienware MX11 a legkisebb modellje a gyártónak. Ettől függetlenül elég furcsa, mivel 1GB-os nVidia videókari van bent és a képernyőfelbontása sem valami túl nagy annak a laptopnak. szóval érdekes.
    Én is Alienware-t akarok majd venni, kéne már egy normális a laptop.
  • RYO21
    #4563
    Az augusztusi nyereményjátékon egy Alienware m11x-et lehetett nyerni ugye? A haver most kapott egy ilyen gépet, és a world csak mediumon fut rajta!
  • tutika14
    #4562
    Kész bele is untam xD
  • tutika14
    #4561
    Hát én nem is gondoltam hogy ennyi kocka van :OOO
  • tutika14
    #4560

    Na most nem nyomtak one more lap-ot :D
  • modelcar
    #4559

    ezen az oldalon: http://nfs-s.com/
  • tutika14
    #4558
    Ám ez a hallowen-es marhaság ez hogy van? melyik pályán kell itt menni?
  • tutika14
    #4557

    Na erre kommentelj XDD Vajon ez rekord is lehet akár? hol lehet ezt megnézni?
  • Vlado
    #4556
    Csalás.Legjobb idö ami nem csalás és BMW m3 al ment sincs 2 perc alatt.
  • tutika14
    #4555

    :DD
  • bee007
    #4554
    nekem ez a haloweenes event akasztotta ki az agyam:D
    az első 1.55.624et ment egy 350zvel...1es tuninggal..nos a 10km es pályán az átlagsebessége így 300km/hra jött ki
    ha 2 percet futott volna,tehát nem 1.55.624 akkor 2min/60min=0.03333333 ennyi órában
    10km/0.03333333hours=300.0003km/hátlagsebessége
    a nissan 350z (z33) egyes tuningal nem megy300.0003km/h
    a végsebessége nem 300.0003km/h!!!
    a lancerem egyes kittel tud 246km/h!!
    ez csalás vagy nem?:D
  • tutika14
    #4553
    Még csalódott is vagyok mert reménykedtem hogyy az updateba lesz Drag meg Drift meg új tuning mert hogy majdnem 400mb-s volt ugye, de nem lett belőle ló fütyülő se :(
  • bency
    #4552
    Igy van..nekem sincs hitem semmi játszani...
  • tutika14
    #4551
    Úgy fejlődenék meg játszanék de egyszerűen nem értem miért de nagyon monoton unalmas az egész :(
  • RoboKutya78
    #4550
    lool azért vannak még hibák rendesen :)
    az 50 es számot akkor sajátítsuk ki:) Szabi fel is tüntetheti a fejlécen:)
  • Ryder62
    #4549
    A cruise event jó lenne mert vagy 4-szer neki mentem egy zsarunak.

    A másik a játék social része nagyon szar például volt olyan akit szürkén mutatott pedig ott állt mellettem. Vagy ellenkezőleg zölden virít de már vagy 20 perce kilépett. De ez még semmi ahhoz képest hogy egy héttel ezelött egy srác rámírt, mondom hú de ismerős a neve ő már egyszer felvett barátnak. Erre megnézem a friends listbe és nem volt ott. Felvenni meg nem tudtam mert kiírta hogy már fel van véve.
  • Ryder62
    #4548
    Támogatom hogy a channel szám meg legyen adva
  • Bullitt
    #4547
    Semmi gond nem lett volna, ha engedi a World az embereket Gropu Chatbe invite-olni és nem mutatja őket offline-nak. A group chat alap dolog volt, de erre nem számítottam, hogy baszakszik majd. A végére legalább megoldódott. Szerintem a Channel 50-t ki lehet sajátítani magunknak legközelebb.

    Mellesleg írtam a Worldös fejlesztőknek, hogy sürgősen tegyenek be egy cruise eventet, ahol nincsenek rendőrök, meg van nyitva az egész World és autókázhatunk privátban. :) Remélem tetszik nekik majd az ötlet és átgondolják.
  • RoboKutya78
    #4546
    Ryder62 felvettelek x firen :)
  • RoboKutya78
    #4545
    és ezt fel is kellene tüntetni a fórum fejlécbe
  • RoboKutya78
    #4544
    skacok ha legközelebb rendeznénk nek a tegnapi bulihoz hasonló őrültséget ne felejtsetek egy pár szabályt azért alkotni pl hasonló sebességű autótípusok illetve a chanel szerverszámot is meg kellene beszélni mellé mert hiába vagyunk ott a parrkolóban időbe ha a csapat más más szerveren dekkol és várja a többieket
    a másik szerintem állapodjuk meg abban is hogy mi mint sg forumozó magyar játékosok úgy csatlakozzunk a játékhoz hogy megbeszéljük melyik chanetl részesítjük előnyben, hogy tutira megtaláljuk egymást.