94802
  • USAMEN POWER
    #4543
    Én kiszoktam hagyni heteket is akár, a profil megvár. :) Amíg 50 a max szint, addig én nyugodt vagyok, lassan és biztosan elérem. Habár egyelőre most más célból fogok játszani "küldetésem van". :)
  • USAMEN POWER
    #4542
    Jó híreket osztogatsz. :)
  • High end PC #4541
    kár hogy épp 20 óra előtt léptem ki a helyszínről, mentünk sörözni a haverokkal, pedig úgy NFS W krúzoltam volna csapatban, eddig csak egyszer krúzoltam tömegesen a TDU-ban...
  • RoboKutya78
    #4540
    a ma esti kis autókázásunkról itt egy kis videocska

  • Bullitt
    #4539
    Szépségversenyünknek nőtt a tétje, de kitoltuk a határidőt! Aki nyerni akar egy World pólót, az nevezzen! :)
  • HUN BECSEHELY
    #4538
    Még nem tudlak megcáfolni,mert igazad van:-)
  • illesgergely
    #4537
    Úgy vettem észre, hogy minél magasabb szintű vagyok annál magasabb szintű ellenfeleket ad a játék, ezzel együtt egyre értelmesebbek is szoktak lenni az ellenfelek. Kb. 20-as szint felett egyre ritkább a mágnes meg a szemétkedés szerintem. Kivétel az orosz és ukrán esetleg német racsing arcok. Ők még magasabb szinteken is állatok néha.
    Ez csak saját tapasztalat, majd mindjárt megcáfol vki :)
  • RoboKutya78
    #4536
    Én a multiban rendszerint kikapok a sok kocka (kivétel a kivételnek)akik biliárdgolyónak képzelik az autómat és rendszerint meg próbálják lukra gurítani az autómat és rendszerint sikerül is nekik.
    És nem az autók gyorsulási különbségével tesznek szert az első helyre.
    Ezért nagy ritka hogy multin nyomom. De ha találkoznék értelmes csoporttal akkor még visszaszoknék a multira.
  • HUN BECSEHELY
    #4535
    Akkor Rendörözz,én sem versenyzek,csak néha.Inkább Zsaruzok
  • tutika14
    #4534
    én kitartok xD Néha megyek 1-2 versenyt de aztán rendes hányingerem van tőle pedig az első 3ba szoktam végezni a 8 ból :S
  • RoboKutya78
    #4533
    tartsatok ki szerintem karácsonyra tartogathatnak meglepit nekünk:)
  • tutika14
    #4532
    Már nem sok :( Imádom az autókat az autós játékokat de ez nem jó hogy nincs új verseny kategória meg egyedi tuning lehetőség :S
  • HUN BECSEHELY
    #4531
    Vagy nincs benned kitartás
  • tutika14
    #4530
    De unalmas ez így :S
  • High end PC #4529
    EA Black Box stúdió évente ontotta a "csodás" epizódokat, amiket sokszor a "nulláról" építettek fel 1 év alatt, nem hiszem, hogy ha nagyon akarnák (mármint nem akarat kérdése nyilván) ne tudnák a már meglévő Underground 2 és Undercover térképet átkonvertálni egy éven belül, vagyis még 2011-re. Ez kisebb munka lenne, mint a semmiből felhúzni egy új részt, még akkor is, ha az új játékmódokat és a meg nem jelent NFS térképet is beraknák még, legalábbis szerintem. Hiszen már adott egy új engine, meg adottak a map-ek (U2,UC,meg nem jelent rész), innentől gányolós konvertálgatás, és "kiszínezés" az egész.
    Nyilván az a kérdés, hogy megéri e nekik ennyit konvertálni, mert ha igen, bármikor meg tudnák csinálni még 2011 végéig, vagyis egy év múlváig mindezt a fejlesztést. Én sokkal jobban aggódok amiatt, hogy a játék mikrofinanszírozási bevételeiből nem fognak úgy dönteni, hogy mind az U2, mind az UC térképe jöhet majd, meg ki tudja hány évig fog élni a játék.
  • Vaxi
    #4528
    tetszik az ötlet :)
  • Peter26
    #4527
    :/ szivesen mennék krúzra csak meló van szombat este :/

    #4526 - utcsó 2 mondatot lájkoljuk :D
  • Bullitt
    #4526
    Nem azt mondtam, hogy jövőre és azt sem, hogy lesz biztosan. De már augusztusban is, amikor volt a World prezentáció, megkérdeztük a producert, hogy várható-e a két város közül valamelyik, ő meg visszakérdezett, hogy mit szólnánk mindkettőhöz? Hatalmas munka mindkettőt betenni a Worldbe, ami rengeteg idő és vannak más dolgok is, amit fejleszteni kell. HA lesz ez a két város, nem hinném, hogy a közeljövőben, szerintem jövőre ne várja senki. Már a majdnem megegyező Rockport és Palmont összeillesztése is elég sok időbe került. A két város meg csak most lett megnyitva teljesen...
    Ami biztos, hogy kanyonok bekerülnek a játékba, még lehet idén, de legkésőbb 2011 elején. Állítólag 7 perc körbemenni rajtuk egy közepes verdával és le lehet esni a mélybe úgy, mint a Carbonban :D
  • Frigyes54
    #4525
    hello most kezdtem a worldot par napja. kerem valaki irja meg melyik gombot mihez kell passzitani. vajon lehet jatszani joystikkal? valaszokat elore is koszi
  • High end PC #4524
    Szóval azt mondod, hogy lesz majd jövőre Undercover és Underground 2 térkép is, csak idő kérdése?
  • Ryder62
    #4523
    Én megyek
  • Bullitt
    #4522
    Ez eddig oké, de a rendőri diszpécser is Tri-City unitsnak hívja az egységeket, tulajdonképp már ez a két város együtt Tri-City is. Nyilván bekerül majd az Undercover térképe is, de ne várjátok, hogy jövő hónapban :D
  • Bullitt
    #4521
    Konkrétan a betöltési gondokat mondták nekem a fejlesztők, az Undercover ugye a ProStreet engine-el készült, ami valójában a zárt pályákon jó volt, de nem nyílt terekre lett elsősorban kifejlesztve. Nyilván ez vele a probléma. Bayview meg egy hat éves játék városa és időbe telik, míg kipofozzák. Viszont John Doyle mondta, hogy olyan területeket is kapni fogunk a későbbiekben, amelyek teljesen újak és eredetileg egy meg nem jelent NFS részhez készültek. Drift és Drag is van a tervben, de idén a Team Escape lesz, mint új mód, ami higgyétek el, hatalmas.
    Ezek lesznek még elvileg idén:
    Még 25 új autó
    Team Escape mód
    Részletesebb teljesítmény tuning
    Éjszaka
    Új Photo Eventek (15 db) és ide egy-egy óriási strandlabda ledobása, kis "minijátéknak".


    Mellesleg szombatra tervezek krúzt, itt vannak a részletek. Örömmel látunk bárkit :)
  • Ryder62
    #4520
    khmmm...



    Undercover térkép jönni fog.
  • angyal2232
    #4519
    hi, azóta nem játszottam a játékkal hogy ingyenessé tették volna! történt valami érdemleges változás? pl részletesebben lehet modolni az autókat? kevesebb csaló, lagg stb.
  • Mikeee89
    #4518
    undercover és underground 2 térkép nem valószínű, hogy lesz. az undercover azért mert el lett nagyon baltázva és a játékban is alig működött, hosszú ideid töltődött, az underground 2-é meg már régi, sok meló lenne felfrissíteni mai szintre. (hivatalos forrásból hallottam)

    több játékmód tényleg jöhetne. az underground 2 szerű driftet szívesen kipróbálnám. amikor többen mentünk.

    High end PC: eddig is a két játék teljs térképe benne volt a játékba, csak 3 régió még le volt zárva. Most készült el és már a teljes térkép bejárható.
  • High end PC #4517
    Én akkor is Undercover térképet akarok, ugyanis az Undercover-ben kiviszi a szemem a blur, nem látni semmit, itt legalább látnék valamit a környezetből :D
  • Peter26
    #4516
    sehol az a rész még a Carbon-ban se volt bejárható, csak versenyeken mehettél rajta
  • Edimax
    #4515
    az egész carbon nincs benne kanyon rész holvan? :D
  • Peter26
    #4514
    driftben pláne tandem drift lenne a cool... az a Carbon-os kanyonos féle (bár a lag miatt :/ vannak kétségek). Meg az Underground 2bol ismert freeroam versenyek is jók lennének... mikor csak 2 autó versenyez, de azok arra mennek amerre akarnak:)

    meg had rakjak már végre spoilert a kocsimra meg had cseréljek már felnit
  • Szabi1991
    #4513
    a pálya már elég nagy szerintem egy jódarabig, autó is van bőven, viszont unalmas a 3 féle verseny.. jöhetne már inkább a csapatos kergetőzés,drift,drag, idő ellen verseny ahol nincs idióta forgalom meg más játékosok akik mágnest tolnak rád meg belédlaggolnak!
  • High end PC #4512
    :D
    Hát ha jön az Undercover területe is, óriási lesz a város! Csak jöjjön már :D
    Új kocsik is kellenének...
  • Szabi1991
    #4511
    jah, eddig csak a fele volt bent kb :D
  • High end PC #4510
    Én csak azt nem értem, ha eddig is a Most Wanted és Carbon térképekből állt a város, akkor most mik az új városrészek? Vagy akkor eddig nem a teljes Most Wanted-Carbon térkép volt, csak egy részük?
  • KillTheKonzol
    #4509
    húú, mosthasonlítottam össze a játék térképeket, a teljes területe benne van a két játéknak, akkor én tolni fogom :)

    Csak tegyék be az Underground 2 és az Undercover területét is teljesen, akkor ez egy rohadtkirály játék lesz!!!
  • KillTheKonzol
    #4508
    hello
    a Most Wanted és a Carbon részek teljes városa benne van a játékban?

    Underground2 is benne lesz majd, erről mondtak valamit?

    kössz
  • Mikeee89
    #4507
    Mostanában nem sokat játszottam, de a régiók feloldása után elővettem. Sajnálom, hogy lvl12-őn nem sok új pályát adott. Már csak az éjszakai módot próbálnám ki szívesen. Addig csiszolgatják míg végül elér arra a szintre ahogy alapból ki kellett volna adni.

    Van már valaki magyar aki elérte az 50. szintet?
  • HUN BECSEHELY
    #4506
    Vedd meg.Rohadt jó,csak 25-nél adja oda rá az 1-szintü tuningot.Nekem már megvan rá,és menyország.Az elöbb legyaláztam egy Skyline-t,meg egy Lotust
  • Szabi1991
    #4505
    nekem még mindig nem gyűlt össze rá a pénzem.. >.<
  • High end PC #4504
    már 2-es szinttől minden bejárható?
    ez mióta van így? régen mintha másképp lett volna, nem tudom.